Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8cup

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8cup
Arrangørorganisasjon: Trøsken IL
Dato: søndag 14 mai 2017

N-åpen

1 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Trym BreimoOK Moss22:1313:53
Kaisa ChristensenSarpsborg OL15:259:38
Anna Fontes ÅrbuVarteig OL23:0414:25
Halvor Ek HedlundTrøsken IL33:1620:47
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL21:5213:40
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL1:02:0038:45
Leo LundeOK Moss55:4834:52
Solan LøkenOK Moss22:5514:19
Olivia RoskifteOK Moss36:0622:33
Milla SkålandTrøsken IL30:3119:04
Adele Øen SkålandTrøsken IL30:3219:05

D 11-12

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren HenriksenHalden SK28:0711:14
2Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL30:04+1:5712:01
3Marikken ChristensenSarpsborg OL32:35+4:2813:02
4Helene Langvik StangTrøsken IL51:49+23:4220:43

D 15-16

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL43:5212:54

D 17-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aurora GjølsjøOK Moss25:227:27
2Marie HansenSarpsborg OL31:15+5:539:11
3Marte BergslandTrøsken IL35:33+10:1110:27

D 35-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine RoskifteOK Moss1:11:3421:02

D 50-

3 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL29:538:47
2Wenche LindløvSarpsborg OL33:39+3:469:53
3Heidi BørstadSarpsborg OL35:28+5:3510:25

H 11-12

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL21:118:28
2Birk BreimoOK Moss40:13+19:0216:05

H 13-14

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre LadimOK Moss18:337:25
2Tor Erling GjølsjøOK Moss19:41+1:087:52
3Ivar HansenSarpsborg OL24:40+6:079:52
4Thomas BlomkvistFredrikstad SK34:20+15:4713:44

H 15-16

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Christopher LadimOK Mossbrutt

H 17-

3 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Thomas RuudSarpsborg OL24:037:04

H 35-

3 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind LøkenOK Moss24:097:06
2Thomas RoskifteOK Moss24:44+0:357:16
3Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL28:34+4:258:24
4Bjørn ÅstorpSarpsborg OL30:13+6:048:53
5Pål AngvollFredrikstad SK33:44+9:359:55

H 50-

3 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans HusebySarpsborg OL27:368:07
2Dag BrenåsVarteig OL28:24+0:488:21
3Bjørn Tore ThoresenSarpsborg OL30:18+2:428:54
4Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK48:41+21:0514:19

DIR AL

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Donatas KontactasOK Moss23:567:02
2Erik Rytter JakobsenOK Moss27:34+3:388:06

DIR AK

3 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Espen SvaeSarpsborg OL16:274:50
2Bjørn ÅrbuVarteig OL45:14+28:4713:18

DIR C

2 500 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johannes HedlundTrøsken IL27:4811:07
2Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL28:47+0:5911:30
3Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL33:09+5:2113:15
4Selmer LøkenOK Moss33:37+5:4913:26
5Marianne LøkenOK Moss33:39+5:5113:27
6Emma Aune JakobsenOK Moss40:15+12:2716:06
7Elisabeth Aune JakobsenOK Moss43:12+15:2417:16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor