Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold Vårcup 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold Vårcup 2
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: tirsdag 4 april 2017

N-åpen

1 040 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Kaia BjørkmoOL Trollo16:2415:46
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn14:1413:41
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn10:2510:00
0Christopher David EriksenLarvik OK25:03+8:3924:05
0Anne HaugbergAndebu IL10:5310:27
0Kristian HaugbergAndebu IL18:57+2:3318:13
0Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL11:5911:31
0Fredrik KaarbyOL Trollo20:01+3:3719:14
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn12:3712:07
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn16:25+0:0115:47
0Andreas KristiansenOL Trollo39:38+23:1438:06
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn15:1214:36
0Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn19:11+2:4718:26

D 11-12

1 490 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Annika van RaaijHedrum OL16:3011:04
2Ingeborg EikåsSandefjord OK20:37+4:0713:50
3Julie LiljebäckOL Tønsberg og omegn24:25+7:5516:23

D 11-12N

1 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tuva Eckdahl BookOK Horten9:058:44

D 13-14

1 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn11:266:45
2Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn15:05+3:398:55
3Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn15:37+4:119:14
4Ingvild JohnsenHedrum OL27:18+15:5216:09

D 13-16C

1 490 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emilie JahreAndebu IL15:4710:35
2Marlene SkramdalHedrum OL18:56+3:0912:42
3Pernille MoltebergHedrum OL19:50+4:0313:18
4Kristin HagaHedrum OL20:27+4:4013:43
5Malin LiljebäckOL Tønsberg og omegn20:52+5:0514:00
6Amalie KvernsmyrAndebu IL22:07+6:2014:50
7Louise Bentsen MalmquistHedrum OL24:13+8:2616:15

D 15-16

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanna JohanssonHedrum OL18:108:44
2Julie EikelandOL Tønsberg og omegn21:03+2:5310:07

D15B

1 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anny RogneOL Tønsberg og omegn15:449:18
2Silje Skatvedt StensrudOK Horten18:44+3:0011:05
3Sara Roberg GhabeliOL Trollo18:45+3:0111:05
4Liv-Hege Roberg-RingheimOL Trollo19:38+3:5411:37

D 17-

2 550 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid Knotten HaugbergAndebu IL19:027:27
2Annette Cecilie ArentzSandefjord OK19:54+0:527:48
3Tone StoklandSandefjord OK21:08+2:068:17
4Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn22:38+3:368:52
5Ingvild EckdahlOK Horten22:46+3:448:55
5Linn Hege RosoLardal OL22:46+3:448:55
7Pernille NaufHedrum OL23:14+4:129:06
8Patricia HenriquesHedrum OL30:35+11:3311:59

D 17-C

1 490 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mona JahreAndebu IL17:3811:50
2Kristin JohanssonHedrum OL17:43+0:0511:53
3May-Britt SkramdalHedrum OL17:59+0:2112:04
4Sissel BentsenHedrum OL20:32+2:5413:46
5Heidi EriksenLarvik OK33:22+15:4422:23
6Lily MitchellNOTEAM34:00+16:2222:49

D 40-

2 080 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BruserudOL Trollo14:567:10
2Kari Reppesgård HoltHedrum OL20:13+5:179:43
3Celine Vik OlsenLarvik OK20:38+5:429:55
4Astrid BrevikStokke IL20:55+5:5910:03
5Anette Kjærås FiringAndebu IL21:52+6:5610:30
6Tone Sølie LysnesHedrum OL22:18+7:2210:43
7Elin GravningenStokke IL24:06+9:1011:35
8Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK24:18+9:2211:40
9Katrine van RaaijHedrum OL24:55+9:5911:58
10Wenche EikåsSandefjord OK26:03+11:0712:31
11Anikken Gjein DybvikStokke IL29:18+14:2214:05

D 50-

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde KløvstadSandefjord OK18:158:46
2Tiri RebårdSandefjord OK20:59+2:4410:05
3Enikø BertalanAsker Skiklubb23:23+5:0811:14
4Kristin DahlSandefjord OK25:11+6:5612:06

D 60-

1 690 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise SagaKjose IL14:378:38
2Randi Kristin NærumLarvik OK15:25+0:489:07
3Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn17:16+2:3910:13
4Randi HansenStokke IL17:20+2:4310:15
5Inger NergaardStokke IL17:47+3:1010:31
6Gro EiaOL Trollo18:31+3:5410:57
7Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn18:48+4:1111:07
8Anne Lise AndreassenSandefjord OK19:15+4:3811:23
9Elisabeth RødAndebu IL19:50+5:1311:44
10Karin KittilsenStokke IL21:31+6:5412:43
11Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL22:37+8:0013:22

D 70-

1 690 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL19:1911:25
2May Helene HansenSandefjord OK22:50+3:3113:30
3Hjørdis ØvreåsBotne SK27:07+7:4816:02
4Astrid Reppesgård LieHedrum OL29:54+10:3517:41

H 11-12

1 490 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gabriel GjoneSandefjord OK12:308:23
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn14:11+1:419:31
3Brage EikåsSandefjord OK14:50+2:209:57
4Mathias JahreAndebu IL17:32+5:0211:46
5Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn17:33+5:0311:46
6Ludvig SkramdalHedrum OL20:13+7:4313:34
7Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn20:43+8:1313:54

H 11-12N

1 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oliver LagerSandefjord OK14:1013:37

H 13-14

1 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn16:349:48
2Hallgeir BrevikStokke IL19:11+2:3711:21

H 13-16C

1 490 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen KristiansenOL Trollo19:4813:17

H 15-16

2 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn15:396:08
2Even GravningenStokke IL16:45+1:066:34
3Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn17:14+1:356:45
4Viljan van RaaijHedrum OL17:44+2:056:57
5Per Anders EckdahlOL Tønsberg og omegn20:25+4:468:00
6Ulrik Andre StrømHedrum OL29:18+13:3911:29

H15B

1 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind KristiansenOL Trollo16:049:30
2Ole Petter RuudOK Horten22:45+6:4113:27

H 17-

2 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias KristensenLarvik OK14:095:32
2Øyvind WatterdalHadeland OL14:42+0:335:45
3Trym B IslandOL Tønsberg og omegn15:23+1:146:01
4Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn16:32+2:236:29
5Jørgen FrøydLarvik OK16:45+2:366:34
6Trond GjelstadSandefjord OK16:55+2:466:38
7Rune Firing HaugbergAndebu IL17:33+3:246:52
8Sindre R HoltHedrum OL19:00+4:517:27
9Ludvig JohnsenHedrum OL21:12+7:038:18
10Erlend GjestrumHedrum OL22:37+8:288:52

H 17-C

1 490 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond Olav JahreAndebu IL15:4810:36
2Knut GjoneSandefjord OK21:49+6:0114:38

H 40-

2 550 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Knut Ivar JohansenSandefjord OK18:037:04
2Bjørnar OlsrødStokke IL18:09+0:067:07
3Einar IdlandAndebu IL18:22+0:197:12
4Jo Børre EikåsSandefjord OK18:37+0:347:18
5Tom KristensenLarvik OK19:06+1:037:29
6Kjetil EckdahlOK Horten19:53+1:507:47
7Magne KløveStokke IL22:25+4:228:47
8Eelco van RaaijHedrum OL22:37+4:348:52
8Ian RingheimOL Trollo22:37+4:348:52
10Atle BorgersenHedrum OL22:38+4:358:52

H 50-

2 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Petter LøeNotodden OL17:416:56
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn19:19+1:387:34
3Anton PlaianAsker Skiklubb19:58+2:177:49
4Harald OmlandSkien OK25:55+8:1410:09 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Per Einar StrømHedrum OL27:45+10:0410:52
6Jan Ivar GundersenHedrum OL30:06+12:2511:48

H 60-

2 080 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb16:037:42
2Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn17:09+1:068:14
3Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn17:39+1:368:29
4Jan BøhleOL Trollo18:00+1:578:39
5Kai MidtskogenBotne SK18:27+2:248:52
6Ragnar Niemi BergStokke IL19:00+2:579:08
7Elling AakreAndebu IL19:12+3:099:13
8Martin NaufHedrum OL20:50+4:4710:00
9Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn21:12+5:0910:11
10Per Dag NordkveldeHedrum OL24:29+8:2611:46
11Ole JohanssonPorsgrunn OL24:41+8:3811:52

H 70-

1 690 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge FossheimHedrum OL13:488:09
2Runar KittilsenStokke IL13:55+0:078:14
3Frank EliassenSandefjord OK14:58+1:108:51
4Ragnar HillestadLardal OL15:06+1:188:56
5Tormod FjæreHedrum OL16:28+2:409:44
6Svein EriksenLarvik OK16:34+2:469:48
7Per Øystein AndersenLarvik OK17:01+3:1310:04
8Anton LommeHedrum OL17:12+3:2410:10
9Thorolf TrolsrudBotne SK17:31+3:4310:21
10Hans StordalOL Tønsberg og omegn18:36+4:4811:00
11Lars Martin GjeinStokke IL18:39+4:5111:02
12Arne KristensenStokke IL19:25+5:3711:29
13Oddvar GjelstadSandefjord OK19:31+5:4311:32
14Bjørn Helge CeebergHedrum OL20:00+6:1211:50
15Dag Rønning JensenOL Trollo20:09+6:2111:55
16Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn20:43+6:5512:15
17Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn20:47+6:5912:17
17Svein ThorsenSandefjord TIF20:47+6:5912:17
19Steinar RuudKonnerud21:12+7:2412:32
20Bjørn Willy HansenSandefjord OK22:41+8:5313:25
21Kåre NilsenSandefjord TIF23:03+9:1513:38
22Arne D. ChristensenSandefjord TIF23:42+9:5414:01
23Magnar ØvreåsBotne SK24:10+10:2214:17
24Harald VikenSandefjord TIF29:48+16:0017:37

H 80-

1 690 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL19:2911:31
2Frithjof RobertsenOL Tønsberg og omegn24:41+5:1214:36
3Helge  TvedtenLarvik OK29:18+9:4917:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor