Offisiell resultatliste for Skjærgårdsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skjærgårdsløpet
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: søndag 28 mai 2017

N-åpen

1 430 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn14:3510:11
0Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering12:338:46
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn22:06+7:3115:27
0Sindre FurlandSandefjord OK13:379:31
0Nila HillerenEiker OL15:13+0:3810:38
0Linnea Huseby-SkaretHeming Orientering17:28+2:5312:12
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn14:179:59
0Edvinas KontautasOK Moss18:16+3:4112:46
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn16:35+2:0011:35
0Astrid ReuschHeming Orientering14:2310:03
0Joel RöhrsStokke IL20:40+6:0514:27
0Maike RöhrsStokke IL16:52+2:1711:47
0Amund SaugestadNydalens SK12:378:49
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL11:037:43
0Sturla SigurdssonStokke IL14:029:48
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL16:28+1:5311:30
0Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL16:14+1:3911:21
0Eirik EliassenSandefjord OK35:42+21:0724:57
0Christoffer David EriksenLarvik OK26:44+12:0918:41
0Alexander Gjein DybvikStokke IL11:257:59
0Magnus HamreIL Hauken16:41+2:0611:40
0Eline HanssonOL Tønsberg og omegn29:49+15:1420:51
0Ingvild HusebyHeming Orientering19:53+5:1813:54
0Mikkel Huseby-SkaretHeming Orientering19:52+5:1713:53
0Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn23:52+9:1716:41
0Ane MathisenOL Tønsberg og omegn13:129:13
0Per Just SkaretHeming Orientering19:56+5:2113:56
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK13:559:43
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK12:418:52
0Eilif TyldumOL Tønsberg og omegn31:40+17:0522:08
0Vårin TyldumOL Tønsberg og omegn32:01+17:2622:23
0Stella EngelvoornHeming Orientering17:27+2:5212:12

D -10

1 520 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn19:12+0:0212:37
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn25:46+6:3616:57
0Daniella GjoneSandefjord OK20:02+0:5213:10
0Tuva Eckdahl BookOK Horten19:1012:36

D 11-12

1 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL17:469:42
2Iril RingheimLarvik OK19:41+1:5510:45
3Anne ØstvoldHeming Orientering23:04+5:1812:36

D 13-14

2 570 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Une HoltermannPorsgrunn OL21:558:31
2Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn23:27+1:329:07
3Kristin Melby JacobsenLardal OL24:05+2:109:22
4Emma EngehultNotodden OL30:38+8:4311:55
5Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn34:59+13:0413:36
6Marie SaugestadNydalens SK35:39+13:4413:52
7Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn38:13+16:1814:52
8Emilie JohansenSandefjord OK39:14+17:1915:15
9Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL42:01+20:0616:20
10Kathinka Zahl HagenFossum IF46:09+24:1417:57
11Ingvild JohnsenHedrum OL46:42+24:4718:10
Ingrid MobråthenBotne SKdiskvalifisert

D 13-16C

1 830 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille HalvorsenStokke IL54:1529:38

D 13-16N

1 520 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn14:409:38
2Kristin HagaHedrum OL18:58+4:1812:28 Last ned GPS-spor i gpx-format

D 15-16

3 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ada WulfsbergNydalens SK33:159:43
2Elise AusenPorsgrunn OL33:53+0:389:54
3Frida DalerStokke IL36:30+3:1510:40
4Live ØstvoldHeming Orientering39:45+6:3011:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Karoline TorøKongsberg OL39:51+6:3611:39
6Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL40:37+7:2211:52
7Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL50:01+16:4614:37
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 15-16B

2 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anny RogneOL Tønsberg og omegn45:3717:44
2Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb49:09+3:3219:07
3Silje CarlsenSturla, IF58:09+12:3222:37

D 17-B

2 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK36:0514:02
2Anne Berg GjølbergLarvik OK40:18+4:1315:40
3Silje Skatvedt StensrudOK Horten42:33+6:2816:33
4Hilde Gunn HellenesOK Skeidi45:25+9:2017:40
5Laila HelminsenFredrikstad SK1:30:39+54:3435:16

D 17-C

1 830 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti GullordGjø-Vard OL21:1711:37
2Lene MeenPorsgrunn OL22:43+1:2612:24
3Kristin JohanssonHedrum OL26:39+5:2214:33
4Kari BergLarvik OK38:15+16:5820:54
5Lill DürbeckHedrum OL1:01:57+40:4033:51

D 17-N

1 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May NordkveldeHedrum OL24:2816:05

D 19-20

3 980 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild C. FleisjeLillomarka OL38:529:45
2Linn Hege RosoLardal OL59:46+20:5415:01

D 21-

4 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK38:079:00
2Sølvi FossøyEiker OL47:26+9:1911:12

D 40-

3 980 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL32:128:05
2Merete LyseboLardal OL36:16+4:049:06
3Mariann Øren ArvesenSandefjord OK38:08+5:569:34
4Ingvild EckdahlOK Horten47:36+15:2411:57
5Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering48:36+16:2412:12
6Sara MathisenPorsgrunn OL1:02:13+30:0115:37
7Elin GravningenStokke IL1:10:40+38:2817:45

D 45-

3 420 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BruserudOL Trollo34:079:58
2Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering43:16+9:0912:39
3Kari Reppesgård HoltHedrum OL47:54+13:4714:00
4Marianne ReuschHeming Orientering50:50+16:4314:51
5Tone Sølie LysnesHedrum OL51:24+17:1715:01
6Elin BordøyHedrum OL52:51+18:4415:27
7Astrid BrevikStokke IL54:16+20:0915:52
8Anikken Gjein DybvikStokke IL1:12:56+38:4921:19
9Janne LarsenPorsgrunn OL1:38:21+1:04:1428:45

D 50-

3 420 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL37:1610:53
2Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL59:23+22:0717:21

D 55-

3 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli Marie WiigPorsgrunn OL34:029:57
2Elisabeth Meum JohansenOK Moss37:10+3:0810:52
3Lene BorthenKolbotn og Skimt OL41:16+7:1412:03
4May Jorunn RognlienModum OL49:06+15:0414:21
5Magnhild T. MølnvikFossum IF49:53+15:5114:35
6Eli Tufte HanssenEiker OL56:27+22:2516:30

D 60-

3 420 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Reidun BraathenOK Moss58:1317:01
2Marianne SpanliLierbygda o-lag1:00:06+1:5317:34
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
Aud KjemperudEiker OLdiskvalifisert

D 65-

2 280 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grethe Lill RyengSturla, IF45:0319:45
2Marit OddenDrangedal OL1:00:32+15:2926:32
3Elisabeth RødAndebu IL1:15:00+29:5732:53

D 70-

2 280 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May Helene HansenSandefjord OK38:0416:41
2Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL39:24+1:2017:16
3Margareta BrynhildsenStokke IL51:51+13:4722:44
4Hanne BræckKongsberg OL52:56+14:5223:12
5Marta StangModum OL58:48+20:4425:47
6Eli KlovningPorsgrunn OL59:57+21:5326:17
7Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL1:03:09+25:0527:41

D 75-

2 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Aas -Toten-Troll52:2222:58
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLdiskvalifisert

H -10

1 520 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn24:1215:55
0Magnus SigurdssonStokke IL13:579:10
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL14:089:17
0Jens G. DybvikStokke IL32:4721:34
0Rasmus EngehultNotodden OL15:059:55

H 11-12

1 830 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn16:098:49
2Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL19:17+3:0810:32
3Gabriel GjoneSandefjord OK20:02+3:5310:56
4Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn21:32+5:2311:46
5Martin TorøKongsberg OL24:52+8:4313:35
6Einar ØstvoldHeming Orientering27:57+11:4815:16
7Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn28:34+12:2515:36
8Martin DybvikStokke IL29:54+13:4516:20
9Niclas GunnerødStokke IL38:59+22:5021:18

H 13-14

2 570 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL20:368:00
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn23:56+3:209:18
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK24:34+3:589:33
4Ola MeenPorsgrunn OL33:17+12:4112:57
5Anders KlavenesSandefjord OK35:37+15:0113:51
6Benjamin GjoneSandefjord OK39:15+18:3915:16
7Fridtjof ReuschHeming Orientering39:17+18:4115:17
8Martin AusenPorsgrunn OL40:22+19:4615:42
9Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL44:14+23:3817:12
10Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn44:29+23:5317:18
11Magnus BrodinPorsgrunn OL50:00+29:2419:27
12Hallgeir BrevikStokke IL53:58+33:2220:59
13Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1:02:01+41:2524:07

H 13-16C

1 830 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Yousef KhouryLarvik OK48:5326:42
Holger KjærlandHedrum OLdiskvalifisert

H 15-16

3 980 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn29:027:17
2Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn32:46+3:448:13
3Halvard KornmoPorsgrunn OL33:48+4:468:29
4Viljan van RaaijHedrum OL34:17+5:158:36
5Iver RingheimLarvik OK36:56+7:549:16
6Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK41:04+12:0210:19
7Audun BrevikStokke IL41:20+12:1810:23
8Henrik R HoltHedrum OL41:45+12:4310:29
9Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL49:19+20:1712:23
10Kristoffer FjæreHedrum OL52:31+23:2913:11
11Kristian Juel JohannessenHedrum OL1:00:59+31:5715:19

H 15-16B

2 570 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn39:0815:13

H 17-B

2 570 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard FyhnOL Tønsberg og omegn26:3810:21
2Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL29:55+3:1711:38
3Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL30:13+3:3511:45
4Morten HelminsenFredrikstad SK31:12+4:3412:08
5Ludvig JohnsenHedrum OL38:04+11:2614:48

H 17-C

1 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnfinn SørumSkien OK30:2016:34
2Knut GjoneSandefjord OK57:50+27:3031:36
Torstein LyeLarvik OKdiskvalifisert

H 21-

4 230 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge GisholtOK Skeidi32:027:34
2Bjørn Tore MathisenIL Tyrving33:47+1:457:59
3Lars Andreas ErikssonIL Tyrving34:52+2:508:14
4Gjermund RørenEiker OL35:29+3:278:23
5Jørgen FrøydLarvik OK36:19+4:178:35
6Hallvard KorenOK Moss39:27+7:259:19
7Donatas KontautasOK Moss41:19+9:179:46

H 40-

3 980 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen RøsteKongsberg OL31:277:54
2Jørgen FjæreHedrum OL33:05+1:388:18
3Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL40:36+9:0910:12
4Thomas BrodinPorsgrunn OL41:01+9:3410:18

H 45-

3 980 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond GjelstadSandefjord OK29:397:26
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL30:27+0:487:39
3Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering31:04+1:257:48
4Dag AusenPorsgrunn OL33:22+3:438:23
5Sturle FurlandSandefjord OK34:08+4:298:34
6Lars Erik GjeinFossum IF35:05+5:268:48
7Bjørnar OlsrødStokke IL36:01+6:229:02
8Øyvind FlaattenOK Skeidi38:18+8:399:37
9Jostein MehammerPorsgrunn OL38:28+8:499:39
10Rune EngehultNotodden OL38:30+8:519:40
11Svein-Olav TorøKongsberg OL39:16+9:379:51
12Knut Ivar JohansenSandefjord OK39:43+10:049:58
13Christian ReuschHeming Orientering39:50+10:1110:00
14Peter CarlsenSturla, IF42:08+12:2910:35
15Eelco van RaaijHedrum OL43:37+13:5810:57
16Espen JohnsenHedrum OL44:23+14:4411:09
17Kjetil EckdahlOK Horten49:14+19:3512:22
18Pål AngvollFredrikstad SK50:15+20:3612:37
19Jørn LangerudPorsgrunn OL54:07+24:2813:35
20Kenneth DybvikStokke IL57:44+28:0514:30

H 50-

3 980 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar MølnvikFossum IF32:558:16
2Guttorm L EggeOslostudentenes IK33:02+0:078:17
3Torgeir SnilsbergOK Moss35:16+2:218:51
4Stein H. HagenFossum IF35:24+2:298:53
5Morten HamreIL Hauken36:06+3:119:04
6Roger LysnesHedrum OL37:51+4:569:30
7Jon SkriubakkenPorsgrunn OL41:45+8:5010:29
8Arne KristensenStokke IL47:27+14:3211:55
9Morten AndresenOK Skeidi58:12+25:1714:37

H 55-

3 420 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje GullordGjø-Vard OL35:2110:20
2Richard Zeiner-GundersenFossum IF35:28+0:0710:22
3Even Woldstad HanssenEiker OL38:14+2:5311:10
4Harald OmlandSkien OK46:22+11:0113:33
5Kjetil KløvstadSandefjord OK47:51+12:3013:59
6Torgeir BrandalKongsberg OL49:38+14:1714:30

H 60-

3 420 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arve GlittumSkeidi26:327:45
2Torgeir StrandhagenRøyken OL29:55+3:238:44
3Are EriksenOslostudentenes IK30:11+3:398:49
4Roy GjerdingOK Moss42:09+15:3712:19
5Per Dag NordkveldeHedrum OL45:06+18:3413:11
6Morten JohansenOK Moss45:44+19:1213:22
7Tron SolbergOK Skeidi52:55+26:2315:28
8Even Tore SteinsholtLardal OL1:01:23+34:5117:56

H 65-

3 420 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb32:429:33
2Ole JohanssonPorsgrunn OL37:27+4:4510:57
3Terje LudvigsenLarvik OK38:27+5:4511:14
4Ove Gunnar JacobsenStokke IL38:40+5:5811:18
5Paul SkjakerHadeland OL38:47+6:0511:20 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Atle RemmePorsgrunn OL39:26+6:4411:31
7Jan BøhleOL Trollo41:50+9:0812:13
8Rolf LundeEiker OL42:31+9:4912:25
9Elling AakreAndebu IL43:21+10:3912:40
10Jiri UrvalekPorsgrunn OL49:57+17:1514:36
11Martin NaufHedrum OL50:20+17:3814:43
12Bård StangModum OL52:48+20:0615:26

H 70-

2 280 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL23:5710:30
2Helge FossheimHedrum OL31:07+7:1013:38
3Helge RevhaugRingerike OL31:13+7:1613:41
4Rolf GjølbergLarvik OK31:40+7:4313:53
5Geir TrøanKolbotn og Skimt OL32:56+8:5914:26
6Thorolf TrolsrudBotne SK33:01+9:0414:28
7Kåre ThorbjørnsenLarvik OK35:16+11:1915:28
8Bjørn Helge CeebergHedrum OL36:07+12:1015:50
9Dag Rønning JensenOL Trollo36:30+12:3316:00
10Per Oscar SaugestadOK Moss36:51+12:5416:09
11Lars Martin GjeinStokke IL37:26+13:2916:25
12Ragnar HillestadLardal OL37:31+13:3416:27
13Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL40:39+16:4217:49
14Frank EliassenSandefjord OK42:09+18:1218:29
15Ronald BjervaDrangedal OL49:55+25:5821:53
Roar LøkenSandefjord OKdiskvalifisert

H 75-

2 280 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Willy HansenSandefjord OK33:4214:46
2Magne KlovningPorsgrunn OL37:04+3:2216:15
3Per Øystein AndersenLarvik OK37:39+3:5716:30
4Tor Eivind EdvardsenLarvik OK39:58+6:1617:31 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Asbjørn BræckKongsberg OL45:16+11:3419:51
6Svein ThorsenSandefjord TIF47:56+14:1421:01
7Bjørn GunnerødAsker Skiklubb50:22+16:4022:05
8Kåre  NilsenSandefjord TIF51:21+17:3922:31
9Steinar RuudKonnerud IL55:09+21:2724:11
10Egil RonæssPorsgrunn OL59:49+26:0726:14
11Arne D. ChristensenSandefjord TIF1:13:22+39:4032:10
Oddvar GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert

H 80-

2 280 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein KorenOK Moss41:3218:12
2Helge TvedtenLarvik OK44:02+2:3019:18
3Arne LieStokke IL46:47+5:1520:31
4Helge HalvorsenLarvik OK49:26+7:5421:40
5Leif O. RebårdSandefjord OK1:03:17+21:4527:45
6Magnar ReppesgårdHedrum OL1:04:47+23:1528:24
7Odd GulbjørnsenKonnerud IL1:45:24+1:03:5246:13

Direkte A

3 980 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Asbjørn BygglandHøydalsmo IL33:558:31
2Kåre TyldumOL Tønsberg og omegn39:13+5:189:51
3Fredrik SaugestadNydalens SK44:57+11:0211:17
4Monica Meum JohansenOK Moss45:15+11:2011:22
5Roger ØstvoldHeming Orientering1:18:42+44:4719:46
Merlin VervoornHeming Orienteringdiskvalifisert

Direkte B

2 570 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege MelbyLardal OL34:3913:28
2Torill Hynne FjæreHedrum OL39:41+5:0215:26
3Mia EngehultNotodden OL50:05+15:2619:29

Direkte C

1 830 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Merete SaugestadNydalens SK28:4415:42
2Eirunn HiisStokke IL32:00+3:1617:29
3Ellen Sofie RuudEiker OL1:08:48+40:0437:35

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor