Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Skjærgårdssprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Skjærgårdssprinten
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 27 mai 2017

N-åpen

1 310 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Mathilde Stordal AalerudOL Tønsberg og omegn24:1518:30
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn39:09+12:2129:53
0Nila HillerenEiker OL16:5412:54
0Edvinas KontautasOK Moss14:5311:21
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn18:2514:03
0Joel RöhrsStokke IL27:10+0:2220:44
0Maike RöhrsStokke IL26:2520:09
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL14:0210:42
0Sturla SigurdssonStokke IL28:25+1:3721:41
0Magnus Aakre-LarsenAndebu IL26:4820:27
0Eline HanssonOL Tønsberg og omegn31:49+5:0124:17

D -10

1 310 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn10:298:00
0Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering16:16+5:4712:25

D 11-12

1 350 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Annika van RaaijHedrum OL13:5910:21
0Anne ØstvoldHeming Orientering29:09+15:1021:35
0Iril RingheimLarvik OK15:05+1:0611:10

D 13-14

1 910 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Une HoltermannPorsgrunn OL13:447:11
2Kristin Melby JacobsenLardal OL15:27+1:438:05
3Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn15:36+1:528:10
4Eline SchjervenLardal OL18:26+4:429:39
5Ingvild JohnsenHedrum OL18:54+5:109:53
6Ingrid MobråthenBotne SK19:15+5:3110:04
7Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn19:47+6:0310:21
8Emilie JohansenSandefjord OK19:56+6:1210:26
9Emma EngehultNotodden OL20:37+6:5310:47
10Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn21:31+7:4711:15
11Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL24:19+10:3512:43
12Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK30:23+16:3915:54

D 13-16C

1 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pernille HalvorsenStokke IL23:1917:16
2Kristin HagaHedrum OL23:47+0:2817:37

D 13-16N

1 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn10:227:54

D 15-16

1 910 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina SchjervenLardal OL15:037:52
2Live ØstvoldHeming Orientering15:31+0:288:07 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Elise AusenPorsgrunn OL17:12+2:099:00
4Karoline TorøKongsberg OL17:47+2:449:18
5Elise StørenBø OL18:35+3:329:43
6Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK18:37+3:349:44
7Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL19:38+4:3510:16
8Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL19:54+4:5110:25
9Anny RogneOL Tønsberg og omegn21:00+5:5710:59
10Jenny Emilie Brenni HerredsvelaØstmarka OK23:03+8:0012:04
Frida DalerStokke ILdiskvalifisert
Julie EikelandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D 17-B

1 450 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK14:4210:08
2June HerredsvelaØstmarka OK20:18+5:3614:00
3Kjersti GullordGjø-Vard OL22:03+7:2115:12
4Silje Skatvedt StensrudOK Horten22:18+7:3615:22
5Kristin JohanssonHedrum OL50:39+35:5734:55

D 17-C

1 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene MeenPorsgrunn OL18:1913:34
2Lill BirkelundPorsgrunn OL26:19+8:0019:29

D 17-N

1 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nina irene Guttormsen SørumSkien OK22:0016:47

D 17-18

2 130 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andrine Harriet FremstadLarvik OK20:399:41

D 19-20

2 130 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingvild C. FleisjeLillomarka OL19:048:57
2Astrid StyrvoldLardal OL22:59+3:5510:47
3Sandra B. RobertsenOL Tønsberg og omegn24:25+5:2111:27
4Linn Hege RosoLardal OL29:08+10:0413:40

D 21-

2 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK19:218:26
2Marianne EngsethIL Tyrving23:08+3:4710:06
Gunn Camilla StangOSIdiskvalifisert

D 40-

2 130 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari Rød AakreAndebu IL27:0012:40
2Elin GravningenStokke IL27:06+0:0612:43
3Sara MathisenPorsgrunn OL28:28+1:2813:21

D 45-

1 840 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristin BruserudOL Trollo18:4010:08
2Kari Reppesgård HoltHedrum OL19:11+0:3110:25
3Astrid BrevikStokke IL22:41+4:0112:19
4Mai Britt BjørkSandefjord OK23:18+4:3812:39
5Katrine van RaaijHedrum OL24:20+5:4013:13
6Tone Sølie LysnesHedrum OL24:31+5:5113:19
7Mia EngehultNotodden OL24:47+6:0713:28
8Elin BordøyHedrum OL26:31+7:5114:24
9Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering26:44+8:0414:31
10Janne LarsenPorsgrunn OL27:51+9:1115:08

D 50-

1 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL16:308:58
2Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK17:17+0:479:23
3Anniken AusenPorsgrunn OL19:50+3:2010:46
4Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL22:01+5:3111:57
5Rita RaastadSkien OK30:44+14:1416:42
6Ida Vår DirdalLarvik OK30:53+14:2316:47

D 55-

1 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene BorthenKolbotn og Skimt OL19:3110:36
2Eli Tufte HanssenEiker OL20:00+0:2910:52

D 60-

1 840 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi Kristin NærumLarvik OK22:4712:22
2Aud KjemperudEiker OL25:14+2:2713:42
3Lise HørtvedtKongsberg OL36:47+14:0019:59

D 65-

1 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Karin KittilsenStokke IL18:5113:00
2Elisabeth RødAndebu IL20:35+1:4414:11
3Grethe Lill RyengSturla, IF29:50+10:5920:34
4Marit OddenDrangedal OL34:55+16:0424:04

D 70-

1 450 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL18:4712:57
2Eli KlovningPorsgrunn OL21:25+2:3814:46
3May Helene HansenSandefjord OK23:29+4:4216:11
4Marta StangModum OL27:49+9:0219:11
5Henny Helgeland ReinholdDrangedal OL30:35+11:4821:05

D 75-

1 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Britt NilsenKjelsås IL23:1616:02
2Marit AasOL Toten-Troll33:09+9:5322:51
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLdiskvalifisert

H -10

1 310 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn13:51+3:2410:34
0Rasmus EngehultNotodden OL10:277:58
0Magnus SigurdssonStokke IL9:317:15

H 11-12

1 350 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn27:08+16:0120:05
0Einar ØstvoldHeming Orientering17:52+6:4513:14
0Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn10:327:48
0Martin Christoffer BorgIL Koll11:078:14
0Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn15:05+3:5811:10

H 11-12N

1 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Adrian HagenPorsgrunn OL24:5419:00

H 13-14

1 910 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL12:406:37
2Henrik Kaupang LyeLarvik OK15:00+2:207:51
3Christian Fredrik BorgIL Koll15:57+3:178:21
4Ola MeenPorsgrunn OL17:07+4:278:57
5Magnus BrodinPorsgrunn OL18:50+6:109:51
6Theodor BjørkSandefjord OK18:59+6:199:56
7Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn19:07+6:2710:00
8Anders KlavenesSandefjord OK19:53+7:1310:24
9Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL20:00+7:2010:28
10Martin AusenPorsgrunn OL24:21+11:4112:44
11Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL24:24+11:4412:46
12Hallgeir BrevikStokke IL27:41+15:0114:29

H 13-16C

1 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Holger KjærlandHedrum OL21:5816:16
2Yousef KhouryLarvik OK27:19+5:2120:14

H 15-16

1 910 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK11:286:00
2Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn12:07+0:396:20
3Even GravningenStokke IL12:34+1:066:34
4Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn13:37+2:097:07
5Iver RingheimLarvik OK14:15+2:477:27
6Viljan van RaaijHedrum OL14:26+2:587:33
7Kristoffer FjæreHedrum OL15:56+4:288:20
8Halvard KornmoPorsgrunn OL16:42+5:148:44
9Henrik R HoltHedrum OL16:43+5:158:45
10Audun BrevikStokke IL18:20+6:529:35
11Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL18:26+6:589:39
12Håvard GjestvangOL Toten-Troll18:32+7:049:42
13Snorre SlokvikNotodden OL18:37+7:099:44
14Åsmund SlokvikNotodden OL18:45+7:179:49
15Kristian Juel JohannessenHedrum OL20:28+9:0010:42

H 15-16B

1 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn12:258:33
2Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn13:20+0:559:11

H 17-B

1 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Håvard FyhnOL Tønsberg og omegn13:018:58
2Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL15:58+2:5711:00

H 17-C

1 350 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Arnfinn SørumSkien OK17:4313:07
2Hans Gøran BjørkSandefjord OK20:22+2:3915:05

H 17-N

1 310 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Henrik LoennechenNOTEAM9:397:21

H 17-18

2 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig JohnsenHedrum OL26:1211:26

H 21-

2 290 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind WatterdalHadeland OL15:066:35
2Bjørn Tore MathisenIL Tyrving16:50+1:447:21
3Magnus Mellbye LarsenAsker SK19:07+4:018:20
4Hallvard KorenOK Moss19:43+4:378:36
5Donatas KontautasOK Moss22:21+7:159:45

H 40-

2 130 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FjæreHedrum OL17:228:09
2Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL21:14+3:529:58

H 45-

2 130 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL14:246:45
2Knut Ivar JohansenSandefjord OK15:07+0:437:05
3Trond GjelstadSandefjord OK15:47+1:237:24
4Lars Erik GjeinFossum IF16:20+1:567:40
5Vidar GjelstadOppsal Orientering16:48+2:247:53
6Jostein MehammerPorsgrunn OL17:26+3:028:11
7Rune EngehultNotodden OL18:25+4:018:38
8Eelco van RaaijHedrum OL19:49+5:259:18
9Espen JohnsenHedrum OL22:03+7:3910:21
10Magne KløveStokke IL22:17+7:5310:27
11Roger ØstvoldHeming Orientering28:00+13:3613:08 Last ned GPS-spor i gpx-format
12Jørn LangerudPorsgrunn OL45:32+31:0821:22

H 50-

2 130 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend SlokvikOL Toten-Troll14:266:46
2Petter LøeNotodden OL16:18+1:527:39
3Roger LysnesHedrum OL16:49+2:237:53
4Oluf BøckmanKristiansand OK17:16+2:508:06
5Jon SkriubakkenPorsgrunn OL20:27+6:019:36
6Erik BorgIL Koll22:15+7:4910:26

H 55-

1 840 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Richard Zeiner-GundersenFossum IF14:367:56
2Espen RaastadSkien OK15:32+0:568:26
3Terje GullordGjø-Vard OL19:24+4:4810:32
4Olav BakkenØstmarka OK19:53+5:1710:48
5Torgeir BrandalKongsberg OL23:46+9:1012:55
6Harald OmlandSkien OK28:14+13:3815:20

H 60-

1 840 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Chr. HagenBø OL14:407:58
2Roy GjerdingOK Moss20:02+5:2210:53
3Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL21:26+6:4611:38
4Stein LarsenAsker SK37:08+22:2820:10

H 65-

1 840 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb14:217:47
2Elling AakreAndebu IL17:28+3:079:29
3Ove Gunnar JacobsenStokke IL18:17+3:569:56
4Paul SkjakerHadeland OL18:27+4:0610:01 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Atle RemmePorsgrunn OL19:11+4:5010:25
6Bård StangModum OL21:01+6:4011:25
7Martin NaufHedrum OL22:38+8:1712:18
8Ole JohanssonPorsgrunn OL27:17+12:5614:49

H 70-

1 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL12:438:46
2Thorolf TrolsrudBotne SK15:05+2:2210:24
3Lars Martin GjeinStokke IL16:10+3:2711:08
4Bjørn Helge CeebergHedrum OL17:14+4:3111:53

H 75-

1 450 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Øystein AndersenLarvik OK15:5210:56
2Bjørn Willy HansenSandefjord OK17:53+2:0112:20
3Oddvar GjelstadSandefjord OK18:32+2:4012:46
4Steinar RuudKonnerud IL20:24+4:3214:04
5Arne D. ChristensenSandefjord TIF24:35+8:4316:57
6Egil RonæssPorsgrunn OL25:07+9:1517:19
Magne KlovningPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 80-

1 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge HalvorsenLarvik OK23:4416:22
2Arne LieStokke IL27:31+3:4718:58
3Stein KorenOK Moss28:23+4:3919:34
4Brynjar RøgebergSandefjord TIF40:58+17:1428:15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor