Offisiell resultatliste for KM Langdistanse ROK

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM Langdistanse ROK
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 10 juni 2017

N-åpen

2 630 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Knut Halvor AmdalÅlgård Orientering29:5711:23
Norah BreivoldGanddal IL29:0411:03
Pernille BreivoldGanddal IL54:4720:49
Hanna Eline EngløkkHaugesund IL Orientering37:2514:13
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)39:2414:58
Jomar Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)26:4910:11
Tuva Halvorsen SætreSandnes IL (Rogaland)39:3615:03
Markus M. HellandEgersund OK44:0116:44
Ruben M. HellandEgersund OK45:0217:07
Oskar KleppaÅlgård Orientering47:1517:57
Stine KleppaÅlgård Orientering41:0815:38
Synne Byrkjedal LevangÅlgård Orientering40:5915:34
Torkel Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)40:2815:23
Maren OftedalÅlgård Orientering52:5420:06
Ella N. RavndalÅlgård Orientering56:0121:17
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)44:1316:48
Marius RøddeGanddal IL40:4415:29
Lea StokkelandÅlgård Orientering58:5322:23
Tea StokkelandÅlgård Orientering59:0822:29
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb21:108:02
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)52:5520:07
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)1:00:3223:00
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)32:3412:22

D -10

2 940 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ada C StokkelandÅlgård Orientering30:4410:27
2Julie M HellandEgersund OK33:45+3:0111:28
3Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)58:36+27:5219:55
4Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)1:28:50+58:0630:12
Ane Byrkjedal LevangÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

D 11-12

2 940 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nora Byrkjedal LevangÅlgård Orientering22:267:37
2Anna TaksdalGanddal IL27:08+4:429:13
3Ida Sofie NevlandÅlgård Orientering27:40+5:149:24
4Thea Beate PuntervoldEgersund OK41:30+19:0414:06
5Kristina KleppaÅlgård Orientering49:44+27:1816:54
6Marte Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)51:54+29:2817:39
Thea Hovda OlsenHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Mari Hjelmtveit FjeldheimHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert

D 13-14

3 020 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb22:547:34
2Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)33:19+10:2511:01
3Dina Falkenberg TorgersenStavanger Orienteringsklubb36:10+13:1611:58
4Ane NevlandÅlgård Orientering49:26+26:3216:22
Kaja Hiorth MyklatunSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ane NevlandÅlgård Orienteringikke startet
Alida OftedalÅlgård Orienteringikke startet

D 15-16

4 380 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Janne Tjørhom AasheimGanddal IL41:079:23
2Ingrid LamarkGanddal IL50:22+9:1511:29
3Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb50:36+9:2911:33
4Nora SvendsenGanddal IL51:34+10:2711:46
5Ida MonsenEgersund OK51:37+10:3011:47
6Celina Iversen ÅseEgersund OK1:19:25+38:1818:07
7Julie PuntervoldEgersund OK1:30:17+49:1020:36
Ingrid OmdalSandnes IL (Rogaland)ikke startet

D 17-A kort

4 380 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb54:1312:22
2Jane M HellandEgersund OK59:10+4:5713:30

D 17-20

5 850 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hannah MalmeiSandnes IL (Rogaland)52:108:55
2Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering53:31+1:219:08
3Vilde MalmeiNTNUI54:18+2:089:16
4Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)56:19+4:099:37
5Marie Line FurlandSandnes IL (Rogaland)56:58+4:489:44
6Kristina VollHaugesund IL Orientering1:00:15+8:0510:17
7Marthe SvihusSandnes IL (Rogaland)1:04:41+12:3111:03

D 21-

8 190 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL1:17:059:24
2Marjo LiikanenGanddal IL1:19:23+2:189:41
3Nina KarlsenNydalens SK1:37:55+20:5011:57
4Trine BolstadGanddal IL1:44:25+27:2012:44
5Silje Skorve SkarpeidGanddal IL2:03:48+46:4315:06

D 40-

5 850 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)1:03:4410:53
2Otilie OftedalÅlgård Orientering1:04:41+0:5711:03
3Randi EngløkkHaugesund IL Orientering1:05:44+2:0011:14
4Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:08:05+4:2111:38
5Vibeke LamarkGanddal IL1:17:28+13:4413:14
6Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1:19:27+15:4313:34
7Anita SælevikHaugesund IL Orientering1:37:57+34:1316:44
8Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)1:51:31+47:4719:03

D 50-

4 380 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Tone NygårdEgersund OK48:1111:00
2Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)49:50+1:3911:22
3Ann Karin TjørhomGanddal IL57:49+9:3813:12
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
May MelingStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbikke startet

D 70-

3 610 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57:0115:47
2Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb1:02:38+5:3717:20
3Gry Vikhamar ThengsStavanger Orienteringsklubb1:09:45+12:4419:19

H -10

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Livar OftedalÅlgård Orientering33:4711:29

H 11-12

2 940 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eirik WathneSandnes IL (Rogaland)29:149:56
2Samuel A StokkelandÅlgård Orientering40:46+11:3213:51
3Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)1:19:11+49:5726:55
4Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)1:27:21+58:0729:42

H 13-14

3 020 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Samuel KleppaÅlgård Orientering21:387:09
2Eivind EngløkkHaugesund IL Orientering25:28+3:508:25
3Magnus EngløkkHaugesund IL Orientering25:49+4:118:32
4Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)25:54+4:168:34
5Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)27:07+5:298:58
6Øyvind LamarkGanddal IL27:38+6:009:09
7Aleksander JørgensenHaugesund IL Orientering27:45+6:079:11
8Andreas Nybak UrdalGanddal IL28:52+7:149:33
9Jonas Årvik SandalGanddal IL30:22+8:4410:03
10Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)30:32+8:5410:06
11Sindre Skeie PettersonEgersund OK30:49+9:1110:12
12Markus RichterSandnes IL (Rogaland)31:28+9:5010:25
13Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb32:55+11:1710:53
14Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)38:09+16:3112:37
15Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)55:54+34:1618:30
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Ole Andre BrandsbergEgersund OKikke startet

H 15-16

5 850 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering49:448:30
2Jonas AkslandSandnes IL (Rogaland)1:02:32+12:4810:41
3Ole Kristian TaksdalGanddal IL1:19:05+29:2113:31
4Tore Ruset AlneHaugesund IL Orientering1:24:33+34:4914:27
5Markus Andreas BreivoldGanddal IL1:24:56+35:1214:31
6Tobias RøddeGanddal IL1:29:03+39:1915:13
7Alexander HorpestadEgersund OK1:34:06+44:2216:05
Martin NevlandÅlgård Orienteringikke startet

H 17-A kort

5 850 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Andreas BreilandÅlgård Orientering54:169:16
2Jørgen BreivoldGanddal IL1:00:22+6:0610:19
3Rune LodeÅlgård Orientering1:12:18+18:0212:21
4Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering1:13:53+19:3712:37

H 17-20

8 190 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb1:14:209:04
2Per Ivar StoklandGanddal IL1:26:05+11:4510:30
3Jostein BaustadHaugesund IL Orientering1:57:41+43:2114:22
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringikke startet

H 21-

10 270 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ørjan RavndalÅlgård Orientering1:16:207:25
2Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering1:20:16+3:567:48
3Arild AasheimGanddal IL1:25:02+8:428:16
4Torgeir NevlandÅlgård Orientering1:25:05+8:458:17
5Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering1:30:55+14:358:51
6Fredrik OmdalGanddal IL1:40:12+23:529:45
7Morten Bjerga SundliGanddal IL1:44:01+27:4110:07
8Alf Johan Walgermo LimaGanddal IL1:45:10+28:5010:14
9Fredrik SandalGanddal IL1:46:45+30:2510:23
10Kenneth MydlandEgersund OK1:50:56+34:3610:48
Njål Helge VølstadÅlgård Orienteringdiskvalifisert

H 40-

8 190 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oddvar TaksdalGanddal IL1:15:119:10
2Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)1:15:35+0:249:13
3Kim RichterSandnes IL (Rogaland)1:19:45+4:349:44
4Jone SæbbøStavanger Orienteringsklubb1:31:33+16:2211:10
5Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)1:37:49+22:3811:56
6Erik EngløkkHaugesund IL Orientering1:42:02+26:5112:27
7Nils Tore PuntervoldEgersund OK1:59:26+44:1514:34
8Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb2:09:03+53:5215:45 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Tom-Vegard FeltstykketHadeland OL2:11:41+56:3016:04
10Knut TaugbølÅlgård Orientering2:14:59+59:4816:28
11Alf Inge LindtnerHaugesund IL Orientering2:39:49+1:24:3819:30

H 50-

5 850 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)46:327:57
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb46:33+0:017:57
3Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)46:50+0:188:00
4Odd FuglestadÅlgård Orientering48:59+2:278:22
5Einar MartinsenVikebygd IL49:15+2:438:25
6Otte OmdalGanddal IL53:26+6:549:08
7Per Olav HaarrGanddal IL55:48+9:169:32
8Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering57:40+11:089:51
9Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)58:09+11:379:56
10Trond LamarkGanddal IL58:33+12:0110:00
11Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb1:06:47+20:1511:24
12Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)1:11:56+25:2412:17
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

H 60-

4 380 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb40:339:15
2Arvid MydlandEgersund OK43:11+2:389:51
3Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb44:09+3:3610:04
4Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb44:21+3:4810:07
5Paul Terje HaarrGanddal IL45:52+5:1910:28
6Harry BreilandÅlgård Orientering47:59+7:2610:57
7Terje StokkelandÅlgård Orientering50:35+10:0211:32
8Kjell SvihusGanddal IL59:06+18:3313:29
9Tor Geir EspedalGanddal IL1:03:19+22:4614:27
10Ove OalandGanddal IL1:04:16+23:4314:40
Jan Inge LundeGanddal ILdiskvalifisert

H 70-

3 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb44:3412:20
2Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb46:50+2:1612:58
3Geir HusdalTIF Viking47:30+2:5613:09
4Magnar NerheimSuldal Orienteringslag50:47+6:1314:04
Sigved GramstadHaugesund IL Orienteringikke startet

B-Åpen

3 020 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)27:269:05
2Barbro SandalGanddal IL31:48+4:2210:31
3Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)33:25+5:5911:03
4Cecilie HiorthSandnes IL (Rogaland)35:11+7:4511:39
5Lovise NevlandÅlgård Orientering35:51+8:2511:52
6Olaug F MydlandEgersund OK39:22+11:5613:02
7Tore RøddeGanddal IL41:06+13:4013:36
8Arild SvihusGanddal IL43:31+16:0514:24
9Henriette NessetÅlgård Orientering45:31+18:0515:04
Jon MyklatunSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert

C-Åpen

2 940 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristel HalvorsenSandnes IL (Rogaland)52:5918:01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor