Offisiell resultatliste for Østfoldsprinten #4 finale

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten #4 finale
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: onsdag 14 juni 2017

N-åpen

1 540 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ville Emil WingstedtHalden SK15:4510:13
0Sofie Holm NedrebøOK Moss28:20+1:0518:23
0Elise Holm NedrebøOK Moss29:58+2:4319:27
0Elise HaugeSarpsborg OL22:4214:44
0Minna Sofie WingstedtHalden SK17:4811:33
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL34:14+6:5922:13
0Thea KvalheimHalden SK17:0611:06
Tobias ThoresenHalden SKdiskvalifisert
Anders Rostveit ElmiOK Mossdiskvalifisert

D 11-12

1 750 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL14:468:26
2Sigrid HaugeSarpsborg OL15:02+0:168:35
3Helle KvalheimHalden SK16:01+1:159:09
4Maren HenriksenHalden SK16:04+1:189:10
5Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL17:36+2:5010:03
6Marikken ChristensenSarpsborg OL24:39+9:5314:05
7Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK26:39+11:5315:13
8Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK33:32+18:4619:09
9Julie BrenåsVarteig OL34:21+19:3519:37

D 13-16C

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sylvia DannevigHalden SK22:4913:02

D -16

2 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amalie LøkkebergFredrikstad SK24:539:34
2Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL27:08+2:1510:26

D 17-

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iliana IlievaHalden SK19:457:35
2Marie HansenSarpsborg OL23:39+3:549:05
3Benedicte PedersenSarpsborg OL24:55+5:109:35
4Ida Katrine Børstad ThoresenSarpsborg OL25:27+5:429:47
5Siri PedersenSarpsborg OL30:53+11:0811:52
6Camilla ImrikFredrikstad SK31:10+11:2511:59
7Kristin GjølsjøOK Moss37:19+17:3414:21
8Kristin TjernshaugenOK Moss23:49:28+23:29:439:09:47
Helena ÅsbergSarpsborg OLdiskvalifisert

D 50-

2 600 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche LindløvSarpsborg OL28:3210:58
2Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK31:55+3:2312:16
3Marit Nandrup PettersenIndre Østfold OK31:58+3:2612:17
4Heidi BørstadSarpsborg OL32:23+3:5112:27
5Inger LindløvOK Moss35:11+6:3913:31

H 11-12

1 750 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK15:549:05
2Audun NordbyFredrikstad SK16:17+0:239:18
3Liam Viggo WingstedtHalden SK17:58+2:0410:16
4Edvard KeransFredrikstad SK24:25+8:3113:57
5birk breimoOK Moss34:04+18:1019:28
Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OLdiskvalifisert

H 13-16C

1 750 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL18:3810:38

H -16

2 600 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christopher LadimOK Moss17:516:51
2Eirik ImrikFredrikstad SK18:03+0:126:56
3Tore Herman KirkebøenHalden SK19:03+1:127:19
4Runar Saur ModahlFredrikstad SK19:13+1:227:23
5Sigurd Saxe SandvikHalden SK19:19+1:287:25
6Sondre OttesenFredrikstad SK19:59+2:087:41
7Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK20:59+3:088:04
8Ludvik SætherFredrikstad SK23:39+5:489:05
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 17-

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tore SandvikHalden SK16:596:31
2Olav Milian Schmitt GranHalden SK17:38+0:396:46
3Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK17:59+1:006:55
4Lasse SimonsenFredrikstad SK18:19+1:207:02
5Erik Rytter JakobsenOK Moss19:52+2:537:38
6Henning Bratland CarlsenOK Moss19:55+2:567:39
7Benjamin AasenSarpsborg OL20:24+3:257:50
8Vegar SkinneIndre Østfold OK24:52+7:539:33
9Bjørn Ketil HansenSarpsborg OL24:55+7:569:35
10Magnus HolmskauTrøsken IL25:36+8:379:50
Henrik OttesenFredrikstad SKdiskvalifisert

H 50-

2 600 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frank LøwengreenFredrikstad SK20:127:46
2Øystein JensenSarpsborg OL20:37+0:257:55
3Rune S. NielsenIndre Østfold OK25:40+5:289:52
4Dag BrenåsVarteig OL25:45+5:339:54
5Bjørn ÅstorpSarpsborg OL26:18+6:0610:06
6Even Woldstad HanssenEiker OL26:44+6:3210:16
7Sven SimonsenFredrikstad SK28:34+8:2210:59
8Per Olaf KlemsdalVarteig OL29:02+8:5011:10
9Viesturs KeransFredrikstad SK33:14+13:0212:46
10Per Oscar SaugestadOK Moss37:48+17:3614:32
11Knut LindløvOK Moss41:53+21:4116:06

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor