Offisiell resultatliste for Frostsprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Frostsprinten
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: søndag 5 november 2017

N-åpen

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Amalie BirkelundAsker Skiklubb52:42
Thora BrynildsenOppsal Orientering1:09:36
Tiril BrynildsenOppsal Orientering2:04:48
Synne S. BygglandHøydalsmo IL29:07
Odin Schei DanevadÅs-NMBU Orientering42:18
Synne Schei DanevadÅs-NMBU Orientering31:57
Sigve Nygård FagervoldAsker Skiklubb20:26
Frida HopeModum OL33:04
Sofie Asak JensenRøyken OL57:30
Stian LillegårdLillomarka OL26:23
Tiril MyklatunIL Tyrving48:58
Gaute Fuglseth OlsenAsker Skiklubb43:13
Signe Drange RuudRøyken OL52:13
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb28:49
Maren-Oline ThomAsker Skiklubb47:12
Eivind VågsnesOppsal Orientering29:39
Simen BergstrømIL Tyrvingikke startet
Martina VågsnesOppsal Orienteringikke startet

D 11-12

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mari AarsethNydalens SK23:35
2Signe HoloFossum IF26:09+2:34
3Sofia ØhlckersIL Tyrving29:04+5:29
4Nora Christine HansenRøyken OL31:43+8:08
5Martha WisløffAsker Skiklubb35:03+11:28
6Marthe Graff-WiikSturla, IF36:40+13:05
7Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb37:43+14:08
8Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL38:36+15:01
9Tuva EspelinAsker Skiklubb41:11+17:36
10Annabell Aunmo KjellevoldModum OL47:01+23:26
11Hanna SpangbergKonnerud IL47:26+23:51
12Sara MartiniAsker Skiklubb47:58+24:23
Silje Ruud FossheimAsker Skiklubbdiskvalifisert
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubbikke startet
Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubbikke startet

D 13-14

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marie KvarmeSturla, IF32:03
2Mina Akiko JohnsenSturla, IF34:22+2:19
3Kristin Melby JacobsenLardal OL34:37+2:34
4Mari BrendeFossum IF39:22+7:19
5Tiril HolenKonnerud IL39:29+7:26
6Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL40:05+8:02
7Kathinka Zahl HagenFossum IF40:52+8:49
8Eline SchjervenLardal OL41:22+9:19
9Tiril KihleKonnerud IL42:53+10:50
10Hedda SpangbergKonnerud IL43:22+11:19
11Helene Bjørkvold JendalFossum IF45:09+13:06
12Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb1:04:35+32:32

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Selma Tørudbakken JendalFossum IF42:44
2Hedda Kind KjellevoldModum OL57:48+15:04

D 15-16

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb45:17
2Stella HolmboeIL Tyrving46:22+1:05
3Solveig LetmolieEiker OL48:24+3:07
4Mina SchjervenLardal OL49:40+4:23
5Mina JørgensenIL Tyrving53:45+8:28
6Christine HoenEiker OL55:29+10:12
7Malene InstanesSturla, IF55:34+10:17
8Silje SlungaardIL Tyrving56:17+11:00
9Ingeborg KvarmeSturla, IF58:13+12:56
10Petra HoveidAsker Skiklubb58:44+13:27
11Oda Isnes TyseEiker OL59:41+14:24
12Ine InstanesSturla, IF1:00:04+14:47
13Emma Meyer LarssonIL Tyrving1:01:46+16:29
14Anni SaarelaKonnerud IL1:39:49+54:32
Iselin SørensenSturla, IFdiskvalifisert

D 17-A kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ane Baldishol BrevigRøyken OL30:00
2Marita Weierud KvaaleRøyken OL33:15+3:15
3Kari StrandKongsberg OL35:39+5:39
4Ida Solberg SvenneEiker OL36:05+6:05
5Marit Tørudbakken JendalFossum IF36:18+6:18
6Camilla StridsklevIL Tyrving38:35+8:35
7Marit EngsethRøyken OL42:13+12:13
8Linda FredhOK Moss46:53+16:53
9Vorin BottenOslostudentenes IK1:14:07+44:07

D 17-C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb56:17
2Hanne BrendeFossum IF1:00:43+4:26
3Vera HalsaaAsker Skiklubb1:08:13+11:56
4Else StordalOL Tønsberg og omegn1:16:22+20:05
Eli Signe KvaaleHøydalsmo ILdiskvalifisert
Hege GunnerødAsker Skiklubbikke startet
Silje Jacobsen MyklatunIL Tyrvingikke startet

D 17-20

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb46:17
2Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb48:18+2:01
3Linn Mei WaalerMåren OK57:56+11:39
4Fride SørensenSturla, IF59:53+13:36
5Thea Charlotte HansenAsker Skiklubb1:07:14+20:57

D 21-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maren Jansson HaverstadNTNUI39:14
2Dana B. SteneNydalens SK54:37+15:23
3Marit IsachsenAsker Skiklubb58:32+19:18
4Silje Borge HoviSkien OK1:26:23+47:09

D 40-

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jorun RuudAsker Skiklubb38:40
2Aud Ellen BrevikSturla, IF41:35+2:55
3Hege FeiringIL Tyrving42:57+4:17
4Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb43:01+4:21
5May Ingela HopeModum OL44:39+5:59
6Mila ZaharinovaOppsal Orientering44:43+6:03
7Milda ØhlckersIL Tyrving44:52+6:12
8Liv SchjervenLardal OL46:23+7:43
9Merete SchauOL Trollo48:09+9:29
10Audrun UtskarpenOslostudentenes IK49:31+10:51
11Anne Kathrine LinneboAsker Skiklubb49:56+11:16
12Ingunn ScheiÅs-NMBU Orientering51:24+12:44
13Nina BirkelundAsker Skiklubb51:55+13:15
14Ingrid RavnanOL Toten-Troll54:19+15:39
15Larysa MironavaModum OL1:00:30+21:50
16Tanja InstanesSturla, IF1:01:27+22:47
17Heidi MyklemyrEiker OL1:06:13+27:33
18Mette SpangbergKonnerud IL1:08:40+30:00

D 50-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering34:00
2Gunhild HennumLierbygda OL34:12+0:12
3Marianne NjåsteinIL Tyrving34:20+0:20
4Lucie StørmerFossum IF34:49+0:49
5Hilde StorløkkenKongsberg OL35:35+1:35
6Grete S B HoviSkien OK35:43+1:43
7Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL36:37+2:37
8Berit DanielsenIL Tyrving36:38+2:38
9May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering37:05+3:05
10Solveig SikkelandIL Tyrving38:02+4:02
11Margrete EngzeliusAsker Skiklubb43:52+9:52
12Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb43:55+9:55
13Kristin Sæthre SørensenSturla, IF45:32+11:32
14Kirsti Grundnes BergIL Tyrving48:53+14:53
15Gunhild MyhrAsker Skiklubb49:28+15:28
16Unni RyeAsker Skiklubb50:07+16:07
17Maria PerssonAsker Skiklubb51:24+17:24
18Eli Tufte HanssenEiker OL53:11+19:11
19Grete BerntsenMåren OK54:27+20:27
20Marianne ArnesenAsker Skiklubb56:14+22:14
Anne DanielsenNydalens SKikke startet
Trine Marit Justad RaaenKongsberg OLikke startet

D 60-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sirpa LiljaModum OL33:33
2Randi NilstadIL Tyrving42:54+9:21
3Randi Kristin NærumLarvik OK45:54+12:21
4Aud KjemperudEiker OL1:03:23+29:50

D 65-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL41:37
2Berit GrosvoldEiker OL55:15+13:38
3Aud I SpjelkavikIL Tyrving1:08:36+26:59
Grethe Lill RyengSturla, IFdiskvalifisert
Nina KolbergIL Tyrvingikke startet

D 70-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1:03:17
2Kjersti ThoStabæk IF1:07:39+4:22
3Sidsel SandelienHeming Orientering1:14:01+10:44
4Astri RogstadFossum IF1:14:33+11:16
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringdiskvalifisert
Hanne BræckKongsberg OLikke startet
Gry Bruland VråleSturla, IFikke startet
Hjørdis ØvreåsBotne SKikke startet

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb1:06:27

H -10

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Iver AarsethNydalens SK1:12:10
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb26:19
Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb35:21
Jon StrandKongsberg OL30:37
Ask Felland SætnanFossum IF32:21

H 11-12

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martin Christoffer BorgIL Koll23:37
2Johannes Salvesen-LundeIL Koll28:04+4:27
3Jonas Johansen HickesKoll IL31:24+7:47
4Mathias BirkelundAsker Skiklubb31:44+8:07
5Mikkel RastadAsker Skiklubb39:15+15:38
6Linus Hognestad SennelsRøyken OL40:32+16:55
7Simen TorebraatenKonnerud IL43:37+20:00
8August Hellerud SireKonnerud IL55:44+32:07
9Oskar HopeModum OL1:08:05+44:28

H 13-14

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian Fredrik BorgIL Koll27:38
2Jonas MyhrAsker Skiklubb28:10+0:32
3Mikael BirkelundAsker Skiklubb31:50+4:12
4Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb32:45+5:07
5Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb33:29+5:51
6Jonas AarsethNydalens SK34:15+6:37
7Birk Felland SætnanFossum IF35:07+7:29
8Gustav Andresen SkotteFossum IF35:39+8:01
9Tarje EspelinAsker Skiklubb39:30+11:52
10Håkon HauglandRøyken OL42:37+14:59
11Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb43:31+15:53
12Jakob RastadAsker Skiklubb44:08+16:30
13Daniel NystuenRøyken OL45:27+17:49
14Mathias NyhaugAsker Skiklubb45:39+18:01
15Simen Rønning JohansenMåren OK55:37+27:59
Simen KolbergsrudRøyken OLdiskvalifisert

H 13-16C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving29:22
2Noah Rølles IssowitschRøyken OL38:19+8:57
3Stephan Alexander Tærud PedersenRøyken OL47:20+17:58 Last ned GPS-spor i gpx-format
Sigurd Paulsen AskLierbygda OLikke startet
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubbikke startet

H 15-16

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan Kristian UndelandSturla, IF32:13
2Sondre Zahl HagenFossum IF34:51+2:38
3Henrik ReuschHeming Orientering37:05+4:52
4Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb40:09+7:56
5Egil FrydenlundSturla, IF43:00+10:47
6Martin BirkelundAsker Skiklubb46:53+14:40
7August Syrdal ØenHeming Orientering49:22+17:09
8Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb55:49+23:36
Felix FinsrudAsker Skiklubbdiskvalifisert
Eilev KvaaleAsker Skiklubbikke startet

H 17-A kort

19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Morten Nilstad PettersenIL Tyrving29:38
2Asbjørn BygglandHøydalsmo IL35:14+5:36
3Arno Lilja GrønhovdModum OL36:42+7:04
4Morten TangenOK Moss38:24+8:46
5Bernt HellerudKonnerud IL41:32+11:54
6Guttorm L EggeOslostudentenes IK41:43+12:05
7Erik RosenvoldØstmarka OK41:53+12:15
8Reidar StensengKonnerud IL49:24+19:46
9Sigbjørn ModalsliFossum IF50:17+20:39
10Are NjåsteinIL Tyrving53:18+23:40
11Snorre FrydenlundSturla, IF54:25+24:47
12Arild NyhaugAsker Skiklubb56:41+27:03
13Haakon DolvenAsker Skiklubb1:01:10+31:32
14Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering1:01:30+31:52
15Vemund RønnebergRøyken OL1:04:41+35:03
16Tom RådahlIL Tyrving1:15:35+45:57
Petter FureOppsal Orienteringdiskvalifisert
Eirik BrynildsenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Steinar KvaaleBø OLdiskvalifisert
Stig InstanesSturla, IFikke startet

H 17-C

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL44:59
2Kjetil JacobsenHamar OK51:56+6:57
3Inge WestlyAsker Skiklubb59:29+14:30
Håvard Sandvoll AskLierbygda OLikke startet

H 17-20

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard MyklemyrEiker OL49:35
2Ludvig RødnesOppsal Orientering51:01+1:26
3Are WigaardOppsal Orientering51:11+1:36
4Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb51:47+2:12
5Emil StørmerFossum IF53:08+3:33

H 21-

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigve VågsnesOppsal Orientering42:52
2Kristoffer JacobsenIL Tyrving43:00+0:08
3Jostein F. TellnesAsker Skiklubb46:09+3:17
4Morten Taraldsten BrunesModum OL47:46+4:54
5Håvard MyhreBækkelagets SK49:34+6:42
6Eirik RavnanIL Tyrving51:00+8:08
7Eirik LarsenSkien OK55:45+12:53
8Daniel FløtreNydalens SK1:01:05+18:13
9Bård Engzelius GylverAsker Skiklubb1:01:51+18:59
Henrik Drange RuudRøyken OLikke startet
Stig Carlson StrandhagenRøyken OLikke startet

H 40-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Vegard BroxIL Tyrving45:38 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Jan Richard EriksenAsker Skiklubb48:33+2:55
3Gjermund RørenEiker OL49:31+3:53
4Odd StrandKongsberg OL49:38+4:00
5Tommy JauhojärviAsker Skiklubb50:29+4:51
6Henning SpjelkavikIL Tyrving51:13+5:35 Last ned GPS-spor i gpx-format
7Steinar LandeBø OL51:46+6:08
8Per Øyvind SteneNydalens SK52:04+6:26
9Øystein RastadAsker Skiklubb54:32+8:54
10Eirik JørgensenIL Tyrving59:48+14:10
11Knut Jostein SætnanFossum IF1:03:01+17:23
12Torstein HoleNydalens SK1:06:04+20:26
13Sverre WisløffAsker Skiklubb1:06:38+21:00
Trond NondalRøyken OLdiskvalifisert

H 50-

35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Leif StørmerFossum IF37:05
2Helge GisholtOK Skeidi38:31+1:26
3Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering40:15+3:10
4Arild AndresenFossum IF40:37+3:32
5Stein BlomsethLillomarka OL42:38+5:33
6Per SlungaardIL Tyrving44:45+7:40
7Øystein HoloFossum IF45:20+8:15
8Knut Erling ØenHeming Orientering45:46+8:41
9Torgeir SnilsbergOK Moss45:58+8:53
10Kim Farnes HansenLierbygda OL46:08+9:03
11Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL46:34+9:29
12Carl Erik WasbergOppsal Orientering47:36+10:31
13Johan LundeIL Koll48:03+10:58
14Hallvard FjærLillomarka OL48:45+11:40
15Øivind MyhreKongsberg OL50:10+13:05
16Trond BrevikFossum IF50:33+13:28
17Richard Zeiner-GundersenFossum IF51:08+14:03
18Hallvard BergIL Tyrving51:43+14:38
19Tore Voss FagervoldBærums Skiklub52:07+15:02
20Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL53:03+15:58
21Martin GranlyLillomarka OL54:02+16:57
22Anton PlaianAsker Skiklubb54:31+17:26
23Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb54:33+17:28
24Stein H. HagenFossum IF54:43+17:38
25Terje MelsomFossum IF55:49+18:44
26Morten KarlsenMåren OK56:37+19:32
27Trond HolterMåren OK57:35+20:30
28Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1:00:31+23:26
29Gjermund GravirAsker Skiklubb1:01:05+24:00
30Roar ByeModum OL1:02:51+25:46
31Rune SørensenSturla, IF1:07:06+30:01
32Harald OmlandSkien OK1:15:29+38:24 Last ned GPS-spor i gpx-format
33Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL1:19:44+42:39
Gunnar HopeModum OLdiskvalifisert
Håkon JendalFossum IFdiskvalifisert
Erik NæssØstmarka OKikke startet

H 60-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK36:06
2Trond RønnebergAsker Skiklubb37:48+1:42
3Jon Arvid FossumAsker Skiklubb38:08+2:02
4Reidar FossumAsker Skiklubb40:19+4:13
5Øyvind GylverAsker Skiklubb45:59+9:53
6Tormod ØvergaardVestre Akers SK46:05+9:59
7Per OsenVestre Akers SK46:10+10:04
8Alf PettersenIL Tyrving46:34+10:28
9Jeppe HanssonFossum IF46:50+10:44
10Svein AckenhausenKonnerud IL47:14+11:08
11Roy GjerdingOK Moss1:01:07+25:01
Harald HoviSkien OKdiskvalifisert
Bent GalborgenIndre Østfold OKikke startet

H 65-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK37:27
2Ola BroxOL Toten-Troll38:18+0:51
3Svein S JacobsenIL Tyrving41:08+3:41
4Petter NæssOppsal Orientering41:57+4:30
5Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb44:25+6:58
6Per ØhlckersIL Tyrving48:16+10:49
7Ove Gunnar JacobsenStokke IL49:46+12:19
8Øivind FadumSande Sportsklubb50:00+12:33
9Elling AakreAndebu IL53:50+16:23
10Rolf LundeEiker OL54:04+16:37
11Øyvind HoveidAsker Skiklubb56:23+18:56
12Egil HusethKamp/Vestheim IF56:26+18:59
13Ragnar Niemi BergStokke IL59:33+22:06
14Øystein AndersenEiker OL1:00:11+22:44
15Alf Johan HjelmtvedtEiker OL1:00:49+23:22

H 70-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Runar KittilsenStokke IL35:06
2Ragnar HillestadLardal OL36:51+1:45
3Dag Rønning JensenOL Trollo38:54+3:48
4Hasse BergstrømIL Tyrving39:16+4:10
5Hans StordalOL Tønsberg og omegn39:56+4:50
6John Thomas PetersenNittedal OL40:46+5:40
7Bjørn SandelienHeming Orientering40:50+5:44 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Roar BjordalOppsal Orientering40:53+5:47
9Geir TrøanKolbotn og Skimt OL41:47+6:41
10Bjørn SpjelkavikIL Tyrving43:56+8:50
11Klaus EngenEidskog OL44:09+9:03
12John Ivar KjellevoldModum OL46:40+11:34
13Thorolf TrolsrudBotne SK49:20+14:14
14Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL52:51+17:45
15Sigbjørn HellerudRøyken OL56:28+21:22
16Arne LandeBø OL1:07:35+32:29
Tor-Eivind BergsvågSandefjord OKikke startet
Jon FærdenKolbotn og Skimt OLikke startet
Ingar HåkonsenKongsberg OLikke startet
Øyvind SteneAsker Skiklubbikke startet
Lasse VråleSturla, IFikke startet

H 75-

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF36:11
2Einar HemLillomarka OL36:48+0:37
3Odd AureDrangedal OL40:16+4:05
4Øystein MadsenHaugerud IF45:15+9:04 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Bjørn EgnerHeming Orientering46:17+10:06
6Tormod HøimyrSturla, IF48:38+12:27
7Jon C. FougnerHeming Orientering50:27+14:16
8Sturle HånesIL GeoForm52:21+16:10
9Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK52:47+16:36
10Kåre KnudsenIL GeoForm56:20+20:09 Last ned GPS-spor i gpx-format
11Magnar ØvreåsBotne SK56:21+20:10
12Arne ØfsthusAsker Skiklubb1:03:52+27:41
13Knut Kristen HangeraasIL GeoForm1:25:33+49:22
14Sigurd HaugerudIL GeoForm1:31:53+55:42 Last ned GPS-spor i gpx-format
Asbjørn BræckKongsberg OLikke startet
Bjørn GunnerødAsker Skiklubbikke startet
Per MeilandLommedalens ILikke startet
Steinar RuudKonnerud ILikke startet
Erling TidemannLommedalens ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor