Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sport8Serien løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sport8Serien løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: onsdag 10 mai 2017

N-åpen

1 160 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Elise HaugeSarpsborg OL13:2111:30
0Tuva Charlotte FossaasGimle IF12:1510:33
0Halvor Ek HedlundTrøsken IL16:44+0:2614:25
0Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL14:0812:11
0Mille Dammyr OlsenGimle IF13:4711:52
0Malin Husebye AamodtFredrikstad SK16:0613:52
0Kevin Redi PeterGimle IF11:179:43
0Jacob Rivedal ØdegaardFredrikstad SK20:02+3:4417:16
0Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK10:479:17
0Anna Fredheim LystadSarpsborg OL8:036:56
0Emma Nordlie MagnussenHalden SK14:2312:23
0Martin KindemGimle IF12:2210:39
0Tobias ThoresenHalden SK10:399:10
0Anders Rostveit ElmiOK Moss12:2210:39
0Thea Dammyr OlsenGimle IF12:5011:03
0Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK16:1313:58
0Mathias Spolén JansenHalden SK10:449:15
0Tuva Kristine AnsteensenFredrikstad SK16:1814:03
0Gabriel TrobeOK Moss16:38+0:2014:20
0Kaia Kjerre-LudviksenFredrikstad SK16:1814:03
0Marikken ChristensenSarpsborg OL8:127:04
0Signe KvalheimHalden SK13:1111:21
0Nathaniel TrobeOK Moss23:24+7:0620:10
0Agnes Steffensen JohansenGimle IF18:25+2:0715:52
Aksel Johan SandvikHalden SKikke startet
Aksel LerfaldetOK Mossikke startet
Trym BreimoOK Mossikke startet
India HaavaldsenHalden SKikke startet

D -10

1 740 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jenny DanevadFredrikstad SK15:078:41
2Minna Sofie WingstedtHalden SK15:45+0:389:03
3Thea KvalheimHalden SK16:14+1:079:19
4Emma Aune JakobsenOK Moss19:22+4:1511:07
5Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK19:45+4:3811:21
6Erle Elise WoldOK Moss21:35+6:2812:24
7Sofie Holm NedrebøOK Moss26:26+11:1915:11
8Maren Emine GlomsrudIndre Østfold OK30:09+15:0217:19

D 11-12

2 220 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL20:279:12
2Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK20:53+0:269:24
3Sigrid HaugeSarpsborg OL22:06+1:399:57
4Maren HenriksenHalden SK22:32+2:0510:09
5Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK24:02+3:3510:49
6Julie BrenåsVarteig OL26:08+5:4111:46
7Elma Sagli GudimIndre Østfold OK26:49+6:2212:04
8Sigrid Schmitt GranHalden SK28:05+7:3812:39
9Mathilde FossaasGimle IF38:22+17:5517:16
10Helle KvalheimHalden SK1:47:40+1:27:1348:29
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken ILikke startet

D 13-14

2 650 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elida Sagli GudimIndre Østfold OK33:0312:28
2Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK34:03+1:0012:50
3Emma Helene OlsenHalden SK38:12+5:0914:24
4Amalie LøkkebergFredrikstad SK39:07+6:0414:45
5Julie Sophie WoldOK Moss42:36+9:3316:04
6Marie Lien BackstrømHalden SK43:44+10:4116:30
7Frida Hovgaard EisvangOK Moss52:29+19:2619:48

D 15-16

3 190 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karoline BjørnerødOK Moss28:358:57
2Alexandra AngvollFredrikstad SK30:36+2:019:35
3Nina PedersenSarpsborg OL39:59+11:2412:32
4Vilde RetteraasenIndre Østfold OK50:19+21:4415:46
5Ingrid Grønlund MoenGimle IF58:54+30:1918:27
6Synne Marie JenssenHalden SK1:05:23+36:4820:29
Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OLdiskvalifisert
Gea Øiseth BedinIndre Østfold OKikke startet

D 17-20

3 190 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingvild Ramtvedt NæssetSarpsborg OL26:478:23
2Karoline AuneHalden SK27:40+0:538:40
3Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss28:29+1:428:55
4Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK28:33+1:468:56
5Aurora GjølsjøOK Moss29:15+2:289:10
6Marie HansenSarpsborg OL29:40+2:539:17
7Benedicte PedersenSarpsborg OL29:42+2:559:18
8Lisa JenssenHalden SK39:43+12:5612:27
9Selma KristiansenOK Moss49:53+23:0615:38
10Siri PedersenSarpsborg OL50:14+23:2715:44
Margrete KrageSarpsborg OLikke startet

H -10

1 740 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Hovgaard EisvangOK Moss14:498:30
2Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL16:27+1:389:27
3Ville Emil WingstedtHalden SK19:44+4:5511:20
4Brage KristiansenOK Moss22:26+7:3712:53

H 11-12

2 220 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Julian Fontes ÅrbuVarteig OL16:497:34
2Emil Husebye AamodtFredrikstad SK18:53+2:048:30
3Audun NordbyFredrikstad SK21:17+4:289:35
4Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK22:50+6:0110:17
5Liam Viggo WingstedtHalden SK23:50+7:0110:44
6Philip Orud HovlandHalden SK25:21+8:3211:25
7Erlend Grønlund MoenGimle IF25:53+9:0411:39
8Edvard KeransFredrikstad SK27:54+11:0512:34
9Eilert juvkam KristiansenHalden SK31:04+14:1513:59
10Andreas TveterHalden SK33:13+16:2414:57
11Sverre SandvikHalden SK34:22+17:3315:28
12Elias ThoresenHalden SK35:19+18:3015:54
13Birk BreimoOK Moss39:23+22:3417:44

H 13-14

2 650 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss21:328:07
2Kristoffer HalsnesIndre Østfold OK21:48+0:168:13
3Sondre LadimOK Moss21:50+0:188:14
4Sivert PoppeFredrikstad SK23:43+2:118:56
5Ludvik SætherFredrikstad SK25:09+3:379:29
6Thomas BlomkvistFredrikstad SK33:24+11:5212:36
7Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK33:54+12:2212:47
8Jonathan EylertsenHalden SK38:29+16:5714:31
9Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL38:52+17:2014:40
10Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK49:51+28:1918:48
Herman Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert
Sigurd Saxe SandvikHalden SKikke startet

H 15-16

3 190 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bendik EliassenFredrikstad SK21:536:51
2Eirik BlågestadIndre Østfold OK22:30+0:377:03
3Christopher LadimOK Moss22:39+0:467:06
4Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK24:38+2:457:43
5Sigvart Eugen BerglandIndre Østfold OK26:29+4:368:18
6Runar Saur ModahlFredrikstad SK27:09+5:168:30
7Theodor LierIndre Østfold OK29:37+7:449:17
8Eirik ImrikFredrikstad SK29:46+7:539:19
8Jakob TorgersenHalden SK29:46+7:539:19
10Jonatan AuneHalden SK30:14+8:219:28
11Tore Herman KirkebøenHalden SK33:36+11:4310:31
12Ole Øivind NorstedHalden SK45:59+24:0614:24
Martin BrækkeHalden SKdiskvalifisert
Sondre OttesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Erik Kristoffer Sandbæk GrønnerødHalden SKikke startet
Adam KristiansenOK Mossikke startet

H 17-20

3 190 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Benjamin AasenSarpsborg OL26:548:25
2Alexander Skaug YtterbølHalden SK29:32+2:389:15
Haakon JohannesenIndre Østfold OKikke startet

D13-20C

2 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL23:5710:47
2Sylvia DannevigHalden SK26:33+2:3611:57

H13-20C

2 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon Kopperud KnutsenGimle IF24:0710:51
2Hans Peder BerglandIndre Østfold OK25:57+1:5011:41

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor