Offisiell resultatliste for KM mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: lørdag 13 mai 2017

N-åpen

29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Lars Lindhom AckenhausenKonnerud IL31:31
Pernille Medalen BerntsenAsker Skiklubb26:19
Amalie BirkelundAsker Skiklubb48:56
Eira Harbo-HaaseRøyken OL32:29
Andreas Hølås HenriksenVUL36:55
Edvard Hølås HenriksenVUL37:25
Tiril HolenKonnerud IL18:36
Sindre Nikolai HolmboeIL Tyrving48:19
Amanda HåkonsenRøyken OL32:31
Birk HåkonsenRøyken OL37:15
Kristian KaiserSturla, IF28:46
Ava Gilhus KianiKonnerud IL24:57
Tiril KihleKonnerud IL18:43
Eivind KjernsmoRøyken OL38:48
Synne KjernsmoRøyken OL38:01
Håkon Juell LarsenIL Tyrving42:11
Eirik LestebergKongsberg OL29:29
Emma Hølås MortensenAsker Skiklubb37:14
Pernille Hølås MortensenAsker Skiklubb36:41
Sofie M. Pahr HaareKonnerud IL25:00
Astrid ReuschHeming Orientering18:44
Signe Drange RuudRøyken OL50:20
Karl Rein RådahlIL Tyrving24:59
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb18:25
Trym Alexander StorhaugRøyken OL32:50
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL24:03
Helene Hellerud ØpstadAsker Skiklubb36:00
Håkon ØverbyKongsberg OL35:27
Isak Harbo-HaaseRøyken O-lagdiskvalifisert
Eivind KjernsmoRøyken OLikke startet

D -10

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Marte EgerKongsberg OL34:39
Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL1:12:49
Mone Småge-HilsenKonnerud IL1:12:34

D 11-12

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Maren Medalen BerntsenAsker Skiklubb19:15
2Nora Christine HansenRøyken OL21:38+2:23
3Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL23:19+4:04
4Martine Gjermstad PettersenBerger og Svelvik OL24:24+5:09
5Sofia ØhlckersIL Tyrving26:30+7:15
6Marthe Graff-WiikRøyken OL27:04+7:49
7Iselin HøivoldKongsberg OL27:36+8:21
8Hanna SpangbergKonnerud IL28:19+9:04
9Johanne StorhaugKonnerud IL34:43+15:28
10Tuva EspelinAsker Skiklubb43:05+23:50
11Ingrid LestebergKongsberg OL52:35+33:20
Anita LangeggenKongsberg OLikke startet

D 13-14

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johanna Sofie LongfjeldModum OL22:59
2Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL23:53+0:54
3Ingvild GustafssonKongsberg OL24:39+1:40
4Marie KvarmeSturla, IF25:26+2:27
5Konstanse MoholthKongsberg OL25:50+2:51
6Hedda SpangbergKonnerud IL26:44+3:45
7Mina Akiko JohnsenSturla, IF27:12+4:13
8Vida Helland-HansenIL Tyrving28:42+5:43
9Selma HøivoldKongsberg OL32:51+9:52
10Eileen BjanesIL Tyrving36:43+13:44
11Mari ØverbyKongsberg OL37:31+14:32
12Helene Brandal SøftingKongsberg OL1:01:51+38:52
Linnea HolstIL Tyrvingdiskvalifisert
Kathinka Zahl HagenFossum IFikke startet

D 13-16C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Martine JægtvikKonnerud IL25:00
2Amanda AxelsonEiker OL35:13+10:13

D 15-16

18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jenny BaklidKonnerud IL38:12
2Ingvild LangeggenKongsberg OL39:51+1:39 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Christine HoenEiker OL41:17+3:05
4Åsne HaavengenKongsberg OL42:26+4:14
5Mari Landro SvingheimKonnerud IL42:50+4:38
6Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL44:49+6:37
7Tale StrandKongsberg OL47:51+9:39
8Andrea RanvikKonnerud IL47:54+9:42
9Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL48:17+10:05
10Iris HolstIL Tyrving49:03+10:51
11Anniken RanvikKonnerud IL49:58+11:46
12Solveig LetmolieEiker OL53:48+15:36
13Karoline TorøKongsberg OL57:41+19:29
14Ingeborg KvarmeSturla, IF1:00:25+22:13
15Nora Småge HilsenKonnerud IL1:03:16+25:04
16Anni SaarelaKonnerud IL1:37:15+59:03
17Oda GjerdahlBerger og Svelvik OL1:41:16+1:03:04
18Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1:48:31+1:10:19
Petra HoveidAsker Skiklubbikke startet
Tomine Lysaker SandenEiker OLikke startet

D 15-16B

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb33:16

D 17-

25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ane DyrkornEiker OL42:56
2Thea DyrkornEiker OL42:57+0:01
3Ingrid GulbrandsenNTNUI43:02+0:06
4Therese HaareKonnerud IL43:08+0:12
5Thea Sildnes BaklidKonnerud IL44:58+2:02
6Karianne RuudLillehammer OK45:03+2:07
7Lene Moe BlomNydalens SK45:18+2:22
8Britta FismenFossum IF46:56+4:00
9Lotte MyklemyrEiker OL49:01+6:05
10Aurora MoholthKongsberg OL49:08+6:12
11Ingjerd SommerstadKongsberg OL51:53+8:57
12Marlin HaavengenKongsberg OL52:40+9:44
13Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL53:18+10:22
14Sølvi FossøyEiker OL55:29+12:33
15Kari StrandKongsberg OL56:17+13:21
16Audrun UtskarpenOslostudentenes IK56:43+13:47
17Kathinka RogstadKongsberg OL1:00:53+17:57
18Andrea VaneboKongsberg OL1:01:13+18:17
19Anne Marthe PeveriEiker OL1:01:49+18:53
20Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1:02:36+19:40
21Helene EgerKongsberg OL1:05:11+22:15
22Marianne Solheim SandbergModum OL1:07:02+24:06
23Idunn HaavengenKongsberg OL1:10:50+27:54
24Vera Gano MønnichRøyken OL1:25:36+42:40
Sarah WølloKongsberg OLdiskvalifisert
Anne Willkommen EikenKongsberg OLikke startet
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringikke startet

D 17-B

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingrid Lundin BerganKongsberg OL31:24
2Ann-Karin LestebergKongsberg OL36:52+5:28
3Ina Cecilie LandroKonnerud IL39:18+7:54
4Anne Moian NydalAsker Skiklubb42:45+11:21
5Siri Scherdin SætraAsker Skiklubb45:33+14:09

D 17-C

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kirsten GjermstadBerger og Svelvik OL31:47
2Katinka GrønliIL Tyrving40:51+9:04
Hanne Beate HilsenKonnerud ILikke startet

D 40-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Nina BirkelundAsker Skiklubb58:29
2Trude HansenBerger og Svelvik OL1:29:56+31:27

D 45-

13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Milda ØhlckersIL Tyrving45:33
2Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb45:39+0:06
3Anne Guro NøklebyRingerike OL49:32+3:59
4Hege FeiringIL Tyrving50:50+5:17
5Ingrid KvistadKongsberg OL51:43+6:10
6Isa HeggedalKonnerud IL52:38+7:05
7Marianne HøivoldKongsberg OL56:46+11:13
8Mette SpangbergKonnerud IL1:06:34+21:01
9Barbara Willkommen EikenKongsberg OL1:07:05+21:32
10Aud Ellen BrevikSturla, IF1:11:51+26:18
11Kristin EgerKongsberg OL1:17:03+31:30
12Heidi MyklemyrEiker OL1:23:34+38:01
Marianne ReuschHeming Orienteringdiskvalifisert

D 50-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Marianne NjåsteinIL Tyrving37:28
2Kjersti Holt HanssenMåren OK37:54+0:26
3Anita Sørensen DrageKongsberg OL39:56+2:28
4Unn Hilde HeggedalKongsberg OL40:34+3:06
5Kjersti StræteRingerike OL42:10+4:42
6Toini SkyttersæterKonnerud IL48:30+11:02
7Elisabeth HetlevikKongsberg OL52:12+14:44
8Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL54:16+16:48
9Marianne ArnesenAsker Skiklubb54:23+16:55
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb55:47+18:19
11Anja HeggemKongsberg OL1:00:21+22:53
12Maria PerssonAsker Skiklubb1:02:42+25:14
Ann Katrin OlsenAsker Skiklubbikke startet

D 55-

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Grete S B HoviSkien OK37:08
2Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL39:30+2:22
3Berit DanielsenIL Tyrving40:12+3:04
4Hilde StorløkkenKongsberg OL43:55+6:47
5Runa SkyttersæterHeming Orientering44:32+7:24
6Helle Egeberg VáriSturla, IF45:06+7:58
7Åshild BergstølKongsberg OL49:58+12:50
8Randi NicolaisenAsker Skiklubb57:54+20:46
9Eli Tufte HanssenEiker OL1:00:19+23:11
10Gro Hege LudvigsenMåren OK1:02:03+24:55
11Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:02:49+25:41
12May Jorunn RognlienModum OL1:04:28+27:20

D 60-

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Helga HaverstadLierbygda OL31:15
2Aud KjemperudEiker OL48:02+16:47
3Lise HørtvedtKongsberg OL1:11:31+40:16

D 65-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Linda VerdeSturla, IF32:01

D 70-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hjørdis ØvreåsBotne SK1:23:41

D 75-

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Torunn Hege FrøvollSturla, IF49:05

H -10

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
Jan Olav BerganKongsberg OL31:46
Ola G. PettersenBerger og Svelvik OL36:24
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL24:19
Jon StrandKongsberg OL27:40
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubbikke startet

H 11-12

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Rasmus BerglundRingerike OL18:01
2Jonas MayerIL Tyrving22:04+4:03
3Mathias BirkelundAsker Skiklubb24:20+6:19
4Henrik KaiserSturla, IF25:21+7:20
5Linus Hognestad SennelsRøyken OL34:54+16:53
Marius Juell LarsenIL Tyrvingdiskvalifisert

H 11-12N

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Mathias AxelsonEiker OL22:26
2Andreas Daniel HolmboeIL Tyrving43:32+21:06

H 13-14

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Adam ConwayKongsberg OL18:26
2Atle Nikolai WølloKongsberg OL20:51+2:25
2Vegard Holm JohannesenKongsberg OL20:51+2:25
4Johan EgerKongsberg OL23:55+5:29
5Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb23:56+5:30
6Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb24:09+5:43
7Mikkel BerglundRingerike OL24:32+6:06
8Halvor LøkenKongsberg OL24:44+6:18
9Vilmer NybergAsker Skiklubb25:51+7:25
10Stein Aas StræteRingerike OL26:18+7:52
11Martin Nøkleby MellingRingerike OL26:41+8:15
12Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL29:03+10:37
13Eivind Bogen ArenthSturla, IF31:53+13:27
14Lukas KlausenSturla, IF32:49+14:23
15Arne BerganKongsberg OL33:14+14:48 Last ned GPS-spor i gpx-format
16Tarje EspelinAsker Skiklubb33:58+15:32
17Daniel NystuenRøyken OL38:02+19:36
18Mikael BirkelundAsker Skiklubb45:54+27:28
19Kristian Juell LarsenIL Tyrving46:52+28:26
20Håkon HauglandRøyken OL1:00:05+41:39
Simen KolbergsrudRøyken OLikke startet
Erlend LangeggenKongsberg OLikke startet

H 13-16C

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Kristoffer ØhlckersIL Tyrving23:44
2Noah Rølles IssowitschRøyken OL24:47+1:03
3Odin FismenFossum IF29:46+6:02
4Oskar BaklidKonnerud IL30:55+7:11
5Martin KaiserSturla, IF34:31+10:47

H 15-16

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Johan Kristian UndelandSturla, IF37:41
2Henrik ReuschHeming Orientering41:09+3:28
3August Syrdal ØenHeming Orientering43:51+6:10
4Sondre Zahl HagenFossum IF45:08+7:27
5Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF45:14+7:33
6Nicolai HarvikKonnerud IL46:24+8:43
7Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL50:17+12:36
8Rolf Trygve HaugKongsberg OL51:35+13:54
9Vetle DrageKongsberg OL59:54+22:13
Andreas Juell LarsenIL Tyrvingdiskvalifisert
Eilev KvaaleAsker Skiklubbikke startet
Jørgen Nøkleby MellingRingerike OLikke startet

H 17-

26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigur HeggedalNydalens SK41:06
2Sander ArntzenAsker Skiklubb41:27+0:21
3Eivind TonnaAsker Skiklubb43:56+2:50
4Daniel Moe BlomNydalens SK44:42+3:36
5Trygve HeggedalKongsberg OL45:22+4:16
6Jan Richard EriksenAsker Skiklubb46:36+5:30
7Axel HoveidAsker Skiklubb47:26+6:20
8Inge LindsethNydalens SK47:44+6:38
9Morten Taraldsten BrunesModum OL48:17+7:11
10Joar GjerdahlKonnerud IL49:34+8:28
11Aslak HeimdalKonnerud IL49:36+8:30
12Erik Feyling HaareKonnerud IL51:26+10:20
13Espen RøsteKongsberg OL52:44+11:38
14Ola LestebergKongsberg OL54:29+13:23
15Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF54:59+13:53
16Håvard HågårdKonnerud IL56:00+14:54
17Sølve DrageKongsberg OL57:00+15:54
18Kenneth SandvoldEiker OL59:00+17:54
19Lars BaklidKonnerud IL1:00:32+19:26
20Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1:01:27+20:21
21Sindre Engzelius GylverNTNUI1:11:13+30:07
22Sverre GrafferRingerike OL1:49:35+1:08:29
Odd StrandKongsberg OLdiskvalifisert
Jørgen BaklidKonnerud ILdiskvalifisert
Vegard MyklemyrEiker OLdiskvalifisert
Charles HalaasFossum IFdiskvalifisert
Vegard GulbrandsenAsker Skiklubbikke startet
Vebjørn RøtvoldKongsberg OLikke startet
Tord StrandKongsberg OLikke startet

H 17-B

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL26:59
2Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL36:56+9:57

H 40-

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jens Erik MortensenAsker Skiklubb43:45
2Torstein HoleNydalens SK44:49+1:04
3André JægtvikKonnerud IL45:12+1:27
4Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL47:40+3:55
Morten FismenFossum IFdiskvalifisert
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OLikke startet

H 45-

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Christian HolmboeIL Tyrving39:42
2Stig MellingRingerike OL40:46+1:04
3Hallvard KorenOK Moss47:06+7:24
4Terje W. PettersenBerger og Svelvik OL47:24+7:42
5Bjørn SkjævestadAsker Skiklubb48:15+8:33
6Anders GustafssonSturla, IF48:42+9:00
7Jan Anders IstadAsker Skiklubb48:46+9:04
8Svein-Olav TorøKongsberg OL50:45+11:03
9Jørn-Are LongfjeldModum OL50:47+11:05
10Jens Christian HolstIL Tyrving51:05+11:23
11Dag Helland-HansenIL Tyrving52:56+13:14
12Lars Erik GjeinFossum IF56:24+16:42
13Kjell Petter SmågeKonnerud IL57:57+18:15
14Atle WølloKongsberg OL58:29+18:47
Peter CarlsenSturla, IFdiskvalifisert

H 50-

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jan Tore HenriksenNydalens SK31:48
2Syver LøkenKongsberg OL32:17+0:29
3Stein H. HagenFossum IF36:06+4:18
4Knut Erling ØenHeming Orientering37:45+5:57
5Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL39:06+7:18
6Hans Otto ØverbyKongsberg OL39:40+7:52
7Njål SvingheimKonnerud IL40:37+8:49
8Roger Andre VaneboKongsberg OL41:17+9:29
9Phil ConwayKongsberg OL55:52+24:04
10Helge GrafferRingerike OL57:00+25:12
11Are NjåsteinIL Tyrving1:09:35+37:47
Torstein KvaaleAsker Skiklubbikke startet

H 55-

16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Svein-Erik SøgårdKongsberg OL32:01
2Øyvind DrageKongsberg OL34:44+2:43
3Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL39:36+7:35
4Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb40:15+8:14
5Hallvard FjærLillomarka OL41:01+9:00
6Richard Zeiner-GundersenFossum IF41:27+9:26
7Trond BaklidKonnerud IL41:57+9:56
8Hallvard BergIL Tyrving42:55+10:54
9Martin GranlyLillomarka OL43:10+11:09
10Jørgen MårtenssonModum OL43:53+11:52
11Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb48:19+16:18
12Morten KarlsenMåren OK51:52+19:51
13Roar NydalAsker Skiklubb53:55+21:54
14Bjørn Victor LarsenKongsberg OL55:12+23:11
15Torgeir BrandalKongsberg OL1:26:27+54:26
16Erik HøivoldKongsberg OL1:44:46+1:12:45

H 60-

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Per Kristian EkebergIL Tyrving32:24
2Are EriksenOslostudentenes IK33:09+0:45
3Jon Arvid FossumAsker Skiklubb35:54+3:30
4Reidar FossumAsker Skiklubb36:37+4:13
5Harald HoviSkien OK38:54+6:30
6Per SchancheAsker Skiklubb51:38+19:14
7Tov Arne BondalNotodden OL54:03+21:39
8Petter FureOppsal Orientering59:23+26:59

H 65-

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Hans Roar BakkenEiker OL39:59
2Per ØhlckersIL Tyrving43:39+3:40
3Øivind FadumSande Sportsklubb45:47+5:48
4Stein TurtumøygardMåren OK50:40+10:41
5Rolf LundeEiker OL50:54+10:55
6Kristian BuggeRøyken OL1:00:30+20:31
Paul SkjakerHadeland OLdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Øyvind HoveidAsker Skiklubbikke startet

H 70-

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Runar KittelsenStokke IL29:50
2Åmund TonnaEiker OL37:20+7:30
3Lars Martin GjeinStokke IL38:31+8:41
4Henning GaarderKonnerud IL51:33+21:43

H 75-

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Bjørn W. LudvigsenSturla, IF29:59
2Magnar ØvreåsBotne SK38:38+8:39
3Ivar Louis BergSturla, IF40:19+10:20
4Bjørn GunnerødAsker Skiklubb45:30+15:31
5Steinar RuudKonnerud IL50:44+20:45
Elling FrøvollSturla, IFdiskvalifisert

H 80-

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tormod HøimyrSturla, IF52:13
2Per MeilandLommedalens IL1:01:52+9:39

Direkte AL

10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Øyvind Bakken RongstadLillehammer OK42:46
2Morten HeirFossum IF45:03+2:17
3Anders ØpstadAsker Skiklubb47:52+5:06
4Tellef Juell LarsenIL Tyrving48:28+5:42
5Anton PlaianAsker Skiklubb51:36+8:50
6Terje Ulla EikenKongsberg OL56:29+13:43
7Tibor VáriSturla, IF57:14+14:28
8Snorre FrydenlundSturla, IF1:03:02+20:16
9Katrine MedalenAsker Skiklubb1:06:58+24:12
10Ola Krohn GjessingHeming Orientering1:11:20+28:34

Direkte AK

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Grethe K. LøvaldAsker SK38:49
2Kaja LøvaldAsker Skiklubb40:22+1:33
3Bjørn BaklidKonnerud IL45:27+6:38
4Øyvind GylverAsker Skiklubb49:19+10:30
5Jørgen HolmboeIL Tyrving51:49+13:00
6Georg HorvatiTyrving IL54:37+15:48
7Ildiko HorvatiIL Tyrving1:01:18+22:29
8Tom RådahlIL Tyrving1:07:10+28:21
9Cora EbnerKongsberg OL1:20:30+41:41

Direkte B

7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Sigwrdur SigurdssonStokke IL30:14
2Tom André AlstadsætherEiker OL32:13+1:59
3Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL32:19+2:05 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Torbjørn BogenSturla, IF37:51+7:37
5Mona Dalegård LøkenKongsberg OL1:03:33+33:19
6Morten FjellRøyken OL1:09:49+39:35
7Hilde MoholthKongsberg OL1:15:13+44:59
Knut LangeggenKongsberg OLikke startet

Direkte C

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Ingunn NorbomKonnerud IL28:20
2Pål PedersenKonnerud IL37:47+9:27
3Brynjar HolenKonnerud IL50:24+22:04
4Lars KihleKonnerud IL50:28+22:08
5Kåre Krohn GjessingHeming Orientering1:08:53+40:33
6Elen Krohn GjessingHeming Orientering1:09:06+40:46

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor