Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Drammen City Cup - løp 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup - løp 3
Arrangørorganisasjon: Røyken OL
Dato: torsdag 27 april 2017

H17-

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Aslak HeimdalKonnerud IL20:37
2Vegard MyklemyrEiker OL21:04+0:27
3Joar GjerdahlKonnerud IL23:33+2:56
4Torgeir StrandhagenRøyken OL24:48+4:11
5Erik SaugerudKonnerud IL26:47+6:10
6Anders GustafssonSturla, IF27:08+6:31
7Morten TangenOK Moss27:47+7:10
8Eirik H. JohannessenRøyken OL27:59+7:22
9Øyvind Roger HansenRøyken OL28:39+8:02
10Peter CarlsenSturla, IF31:26+10:49
11Kjell Petter SmågeKonnerud IL32:21+11:44
12Ole MyklemyrEiker OL33:51+13:14
13Rune SørensenIF Sturla34:29+13:52
14Torgeir LandeRøyken OL35:27+14:50
15Jan Egil HauglandRøyken OL36:02+15:25
16Hans Lyder HaareKonnerud IL40:04+19:27
17Eivind Bøhn HeiebråtenRøyken OL42:41+22:04
18Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL42:47+22:10
Karl Anton UndelandSturla, IFdiskvalifisert
Kjell SvanbergRøyken OLdiskvalifisert
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OLikke startet

D17-

24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Ane DyrkornEiker OL23:53
2Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb26:21+2:28
3Birgit Økern JensenKonnerud IL29:27+5:34
4Ida SvanbergRøyken OL29:48+5:55
5Gunhild HennumLierbygda OL30:05+6:12
6Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL30:45+6:52
7Ane Baldishol BrevigRøyken OL30:53+7:00
8Berit DanielsenIL Tyrving32:05+8:12
9Tove HeimdalKonnerud IL34:01+10:08
10Emma HaareKonnerud IL34:07+10:14
11Ina Cecilie LandroKonnerud IL34:38+10:45
12Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb35:12+11:19
12Torun DyrkornEiker OL35:12+11:19
14Trude HansenBerger og Svelvik OL38:51+14:58
15Vera Gano MønnichRøyken OL40:33+16:40
16Merete UndelandSturla, IF41:37+17:44
17Tanja InstanesSturla, IF42:32+18:39
18Åsne Daling NannestadRøyken OL53:10+29:17
19Marit GanoRøyken OL54:29+30:36
20Birgitte BekkelundRøyken OL1:09:00+45:07
Tone SkramRøyken OLdiskvalifisert
Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OLdiskvalifisert
Kristin SørensenSturla, IFdiskvalifisert
Kristin TandbergAsker Skiklubbdiskvalifisert
Lotte MyklemyrEiker OLikke startet
Maj Lene NystuenRøyken OLikke startet
Hege Holth RekaaRøyken OLikke startet

H -16

5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF20:40
2Johan Kristian UndelandSturla, IF25:25+4:45
3Simen KolbergsrudRøyken OL33:59+13:19
4Daniel NystuenRøyken OL34:17+13:37
5Håkon HauglandRøyken OL34:23+13:43
Atle Nikolai WølloKongsberg OLikke startet

D -16

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jenny BaklidKonnerud IL17:48
2Anniken RanvikKonnerud IL18:48+1:00
3Mari Landro SvingheimKonnerud IL20:24+2:36
4Andrea RanvikKonnerud IL20:45+2:57
5Solveig LetmolieEiker OL22:25+4:37
6Malene InstanesSturla, IF22:50+5:02
7Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL24:54+7:06
8Christine HoenEiker OL25:31+7:43
9Nora Småge HilsenKonnerud IL28:19+10:31
10Silje CarlsenSturla, IF28:57+11:09
11Oda Isnes TyseEiker OL30:12+12:24
12Anni SaarelaKonnerud IL35:46+17:58
13Andrea Kirkenes FjellRøyken OL41:33+23:45
14Marthe Graff-WiikRøyken OL42:33+24:45

Rekrutt

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
William Gran-SørensenRøyken OL8:33
Eira Harbo-HaaseRøyken OL57:00
Synne KjernsmoRøyken OL33:21
Aksel KlausenSturla, IF19:00
Ask LandeRøyken OL39:33
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL19:01
Linus Hognestad SennelsRøyken OL39:25
Terje SkramRøyken OL36:12
Hanna SpangbergKonnerud IL23:05
Johanne StorhaugKonnerud IL25:09
Trym Alexander StorhaugRøyken OL34:50
Jenny TørvoltRøyken OL35:45
Julie Økern HågårdKonnerud ILikke startet
Jens WoldSturla, IFikke startet
Julie WoldSturla, IFikke startet
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud ILikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor