Offisiell resultatliste for Midtsommerløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommerløpet
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: søndag 18 juni 2017

N-åpen

1 780 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Tuva BredholtKongsberg OL34:28+17:2619:21
0Fredrik BureOL Tønsberg og omegn39:58+22:5622:27
0Tuva Eckdahl BookOK Horten29:08+12:0616:22
0Vetle Eckdahl BookOK Horten37:18+20:1620:57
0Kristoffer David EriksenLarvik OK48:11+31:0927:04
0Magnus GrettebergStokke IL34:54+17:5219:36
0Jesper HaglandStokke IL29:42+12:4016:41
0Ludvik HiisStokke IL55:09+38:0730:58
0Teodor HiisStokke IL34:58+17:5619:38
0Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn31:47+14:4517:51
0Ane MathisenNOTEAM26:41+9:3914:59
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL41:52+24:5023:31
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL41:58+24:5623:34
0Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK26:02+9:0014:37
0Kajsa Krokeborg RypdalStokke IL43:58+26:5624:42
0Majken Krokeborg RypdalStokke IL44:03+27:0124:44
0Georg Røed GjertsenStokke IL27:00+9:5815:10
0Balder Solberg FredheimSandefjord OK42:04+25:0223:37
0Halvard Sommerstad-EidAndebu IL29:41+12:3916:40
0Sofie Wierstalen ThunoldPorsgrunn OL24:24+7:2213:42
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL17:029:34
0Sindre FurlandSandefjord OK23:44+6:4213:20
0Joel RöhrsStokke IL37:27+20:2521:02
0Eivind BredholtKongsberg OL37:28+20:2621:02
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL31:40+14:3817:47
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL30:08+13:0616:55
0Karen KlavenesSandefjord OK31:32+14:3017:42
0William SchjølbergStokke IL50:00+32:5828:05
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK26:29+9:2714:52
0Ingvild RingheimLarvik OK30:45+13:4317:16
0Sturla SigurdssonStokke IL30:58+13:5617:23
0Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL29:26+12:2416:32
0Håkon ØverbyKongsberg OL38:36+21:3421:41
0Kristian Kaupang LyeLarvik OK25:23+8:2114:15
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D -10

2 140 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ida Kristine BureOL Tønsberg og omegn54:0725:17
0Daniella GjoneSandefjord OK50:0223:22
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL1:02:31+8:2429:12
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn37:2217:27

D 11-12

2 110 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL24:1411:29
2Marthe Graff-WiikSturla, IF25:11+0:5711:56
3Vilde Aakre LeistadSkien OK26:43+2:2912:39
4Iril RingheimLarvik OK27:31+3:1713:02
5Annika van RaaijHedrum OL36:11+11:5717:08
Maike RöhrsStokke ILdiskvalifisert

D 11-12N

2 020 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragne KlavenesSandefjord OK27:4113:42
2Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering34:03+6:2216:51
Othilie Kvilhaug SkavhellenBotne SKbrutt

D 13-14

2 540 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin Melby JacobsenLardal OL25:059:52
2Johanna Sofie LongfjeldModum OL26:15+1:1010:20
3Marie KvarmeSturla, IF27:19+2:1410:45
4Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn27:41+2:3610:53
5Selma HøivoldKongsberg OL27:46+2:4110:55
6Mari ØverbyKongsberg OL29:00+3:5511:25
7Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK29:28+4:2311:36
8Une HoltermannPorsgrunn OL29:34+4:2911:38
9Kseniya MironavaModum OL30:15+5:1011:54
10Ingvild GustafssonKongsberg OL30:20+5:1511:56
11Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering30:21+5:1611:56
12Ingrid MobråthenBotne SK30:43+5:3812:05
13Elida Sagli GudimIndre Østfold OK31:37+6:3212:26
14Kristin NordgårdNotodden OL32:21+7:1612:44
15Mina Akiko JohnsenSturla, IF32:27+7:2212:46
16Anne Maren EidstenSturla, IF33:23+8:1813:08
17Amalie LøkkebergFredrikstad SK35:02+9:5713:47
18Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK35:27+10:2213:57
19Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL35:46+10:4114:04
20Emilie JohansenSandefjord OK36:28+11:2314:21
21Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK36:56+11:5114:32
22Konstanse MoholthKongsberg OL39:58+14:5315:44
23Hedda SpangbergKonnerud IL40:41+15:3616:01
24Emma EngehultNotodden OL41:16+16:1116:14
25Julie Sophie WoldOK Moss42:54+17:4916:53
26Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn43:08+18:0316:58
27Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn45:51+20:4618:03
28Anne BeitdokkenPorsgrunn OL48:23+23:1819:02
29Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK56:12+31:0722:07
30Helene Brandal SøftingKongsberg OL1:21:48+56:4332:12
31Emilie Kleppan StampeSandefjord OK1:39:00+1:13:5538:58
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringdiskvalifisert
Sunniva MorlandstoEiker OLdiskvalifisert
Embla ØvretveitFredrikstad SKbrutt

D 13-16C

2 180 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marlene SkramdalHedrum OL28:1912:59
2Amalie KvernsmyrAndebu IL43:01+14:4219:43
3Amanda AxelsonEiker OL43:32+15:1319:58
4Emilie JahreAndebu IL55:09+26:5025:17

D 13-16N

2 250 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maria GrovanOL Tønsberg og omegn34:2915:19
2Tiril KihleKonnerud IL48:53+14:2421:43
Alexandra. T.RognlidalenSandefjord OKbrutt

D 15-16

3 910 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL36:479:24
2Åsne HovengKongsberg OL37:04+0:179:28
3Malin HaugeHisøy OK37:47+1:009:39
4Marieluise Schmitt GranHalden SK43:43+6:5611:10
5Karoline BjørnerødOK Moss44:18+7:3111:19
6Sigrid EkelandOddersjaa SSK44:54+8:0711:29
7Ida Sofie HjortlandLarvik OK46:26+9:3911:52
8Mia HirschIF Trauma46:50+10:0311:58
9Ada Helene OlsenIF Trauma47:25+10:3812:07
10Elise AusenPorsgrunn OL48:24+11:3712:22
11Amanda SaugerudKonnerud IL49:05+12:1812:33
12Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL51:43+14:5613:13
13Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL55:34+18:4714:12
14Vilde RetteraasenIndre Østfold OK56:45+19:5814:30
15Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL57:05+20:1814:35
16Anniken RanvikKonnerud IL58:03+21:1614:50
17Thea LandKonnerud IL59:20+22:3315:10
18Nina PedersenSarpsborg OL59:32+22:4515:13
19Ine InstanesSturla, IF1:02:09+25:2215:53
20Ingeborg KvarmeSturla, IF1:04:45+27:5816:33
21Malene InstanesSturla, IF1:05:40+28:5316:47
22Nora Småge HilsenKonnerud IL1:05:54+29:0716:51
23Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL1:05:58+29:1116:52
24Julie felicia ChristiansenKristiansand OK1:06:33+29:4617:01
25Oda Isnes TyseEiker OL1:06:37+29:5017:02
25Kaisa AntonsenFredrikstad SK1:06:37+29:5017:02
27Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL1:09:12+32:2517:41
28Iselin SørensenSturla, IF1:09:41+32:5417:49
29Alexandra AngvollFredrikstad SK1:10:33+33:4618:02
30Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1:18:05+41:1819:58
31Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1:22:41+45:5421:08
32Alvilde Lysaker SandenEiker OL1:22:57+46:1021:12
Malene NysæterSkien OKbrutt

D 15-16B

2 540 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva HepburnKristiansand OK59:5723:36
Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OKbrutt

D 17-A kort

3 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pernille NaufHedrum OL49:1716:03
2Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK1:13:59+24:4224:05
3Anne Berg GjølbergLarvik OK1:16:42+27:2524:59
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D 17-C

2 180 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjersti GullordGjø-Vard OL23:5110:56
2Siv WiersdalenPorsgrunn OL26:21+2:3012:05
3Lene MeenPorsgrunn OL26:24+2:3312:06
4Ida BredholtKongsberg OL26:26+2:3512:07
5Inger-Lene FlatinSkien OK32:27+8:3614:53
6Hilde Gunn HellenesOK Skeidi33:42+9:5115:27
7Rita RaastadSkien OK33:43+9:5215:27
8Else StordalOL Tønsberg og omegn37:51+14:0017:21
9Kari BergLarvik OK49:03+25:1222:29

D 17-N

2 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina NicolaysenSandefjord OK47:0420:55
Sigrun GjoneSandefjord OKbrutt

D 17-18

4 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hanne VassendPorsgrunn OL49:3411:09
2Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL56:11+6:3712:39
3Anna MeenPorsgrunn OL56:47+7:1312:47
4Victoria Myklebust StrømHedrum OL1:02:35+13:0114:05

D 19-

4 440 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK45:3610:16
2Hedvig ÅstebølNTNUI46:01+0:2510:21
3Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn49:37+4:0111:10
4Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn51:19+5:4311:33
5Anne Marthe PeveriEiker OL53:40+8:0412:05
6Anita HillerenEiker OL55:48+10:1212:34
7Turid Zagar NesLarvik OK57:55+12:1913:02
Torill Hynne FjæreHedrum OLdiskvalifisert

D 40-

3 930 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ragnhild Myrvold SkovlystKongsberg OL37:519:37
2Ingrid KvistadKongsberg OL43:05+5:1410:57
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL44:01+6:1011:12
4Mariann Øren ArvesenSandefjord OK47:12+9:2112:00
5Bente KonstOL Tønsberg og omegn50:47+12:5612:55
6Ingvild EckdahlOK Horten51:58+14:0713:13
7Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK55:13+17:2214:03
8Sara MathisenPorsgrunn OL57:36+19:4514:39
9Benedicte BeckmannKristiansand OK58:47+20:5614:57
10Aud Ellen BrevikSturla, IF59:55+22:0415:14
11Larysa MironavaModum OL59:56+22:0515:15
12Marianne HaugeHisøy OK1:04:13+26:2216:20
13Stine ArntzenSandefjord OK1:04:22+26:3116:22
14Hanne WoldOK Moss1:06:08+28:1716:49
15Mai Britt BjørkSandefjord OK1:10:23+32:3217:54
16Tone Sølie LysnesHedrum OL1:12:34+34:4318:27
17Gry AakreSkien OK1:13:37+35:4618:43
18Wenche EikåsSandefjord OK1:20:20+42:2920:26
19Line-Susanne K. SkavhellenBotne SK1:22:26+44:3520:58
20Trude NysæterSkien OK1:24:55+47:0421:36
21Merete UndelandSturla, IF1:25:55+48:0421:51
22Katrine van RaaijHedrum OL1:32:01+54:1023:24
Elin BordøyHedrum OLdiskvalifisert
Rikke NørgaardOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Janne LarsenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Kari Hasaas KlavenesSandefjord OKbrutt

D 50-

3 930 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK44:3611:20
2Kjersti Holt HanssenMåren OK48:47+4:1112:24
3Tiri RebårdSandefjord OK58:26+13:5014:52
4Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL59:29+14:5315:08
5Tone StoklandSandefjord OK1:00:52+16:1615:29
6Hilde KløvstadSandefjord OK1:01:03+16:2715:32
7Ida Vår DirdalLarvik OK1:03:09+18:3316:04
8Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK1:06:41+22:0516:58
9Lill-Ann TorpSandefjord OK1:08:26+23:5017:24
10Margrete EngzeliusAsker Skiklubb1:08:52+24:1617:31
11Anniken AusenPorsgrunn OL1:08:53+24:1717:31
12Åsne HaavengenKongsberg OL1:15:16+30:4019:09
12Åshild FlatebakkenIL Tyrving1:15:16+30:4019:09
14Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL1:17:02+32:2619:36
Toini SkyttersæterKonnerud ILdiskvalifisert

D 55-

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK33:2410:52
2Eli Marie WiigPorsgrunn OL37:50+4:2612:19
3Randi NicolaisenAsker Skiklubb50:30+17:0616:26
4Gro Hege LudvigsenMåren OK53:04+19:4017:17
5Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb1:00:21+26:5719:39
6Eli Tufte HanssenEiker OL1:16:53+43:2925:02
7Lena HammerVestre Akers SK1:23:15+49:5127:07

D 60-

3 070 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn45:5714:58
2Hanne HerumOK Skeidi49:08+3:1116:00
3Gro EiaOL Trollo53:50+7:5317:32
4Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn1:03:33+17:3620:42
5Kristil KristensenOK Skeidi1:11:40+25:4323:20

D 65-

2 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid LundeDrangedal OL1:01:4427:04
2Elisabeth RødAndebu IL1:04:20+2:3628:12

D 70-

2 280 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL36:2215:57
2Birgitte BekkelundRøyken OL46:18+9:5620:18
3May Helene HansenSandefjord OK57:26+21:0425:11
4Hjørdis ØvreåsBotne SK59:20+22:5826:01
5Gerd LangsethLarvik OK1:01:51+25:2927:07
6Eli KlovningPorsgrunn OL1:03:17+26:5527:45
7Inger Lise BjordalOppsal Orientering1:04:15+27:5328:10

D 75-

2 280 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne-Britt NilsenKjelsås IL1:06:0128:57
2Tirill Liby SeipOK Skeidi1:14:24+8:2332:37

H -10

2 140 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jan Olav BerganKongsberg OL27:2812:50
0Magnus SigurdssonStokke IL23:3711:02
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn31:21+3:5314:38
0Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL22:0610:19
0Jarand GustafssonKongsberg OL22:1510:23
Ask Felland SætnanFossum IFdiskvalifisert
Rasmus EngehultNotodden OLdiskvalifisert

H 11-12

2 110 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL20:549:54
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn22:53+1:5910:50
3Gabriel GjoneSandefjord OK24:26+3:3211:34
4Gaute NysæterSkien OK24:56+4:0211:49
5Brage EikåsSandefjord OK30:25+9:3114:24
6Sindre Flatin ErichsenSkien OK32:17+11:2315:18
7Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn33:16+12:2215:45
8Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn37:25+16:3117:43
9Martin DybvikStokke IL42:40+21:4620:13
10Niclas GunnerødStokke IL43:04+22:1020:24
Adrian HagenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 11-12N

2 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig SkramdalHedrum OL25:5012:47
2Mathias AxelsonEiker OL26:38+0:4813:11

H 13-14

2 710 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL23:068:31
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn25:32+2:269:25
3Mikkel BerglundRingerike OL26:34+3:289:48
4Henrik Kaupang LyeLarvik OK27:45+4:3910:14
5Trygve Børte NomelandKristiansand OK28:09+5:0310:23
6Tor Erling GjølsjøOK Moss28:28+5:2210:30
7Johan EgerKongsberg OL28:39+5:3310:34
8Atle Nikolai WølloKongsberg OL29:04+5:5810:43
9Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL30:32+7:2611:16
10Brage TakleKristiansand OK31:06+8:0011:28
11Halvor LøkenKongsberg OL31:57+8:5111:47
12Magnus BrodinPorsgrunn OL32:15+9:0911:54
13Ola MeenPorsgrunn OL33:56+10:5012:31
14Sivert PoppeFredrikstad SK34:09+11:0312:36
15Lukas KlausenSturla, IF34:18+11:1212:39
16Theodor BjørkSandefjord OK37:23+14:1713:47
17Benjamin GjoneSandefjord OK37:58+14:5214:00
18Daniel NystuenRøyken OL37:59+14:5314:00
19Simen GravningenStokke IL38:52+15:4614:20
20Hallvard TjentlandLardal OL39:24+16:1814:32
21Martin Nøkleby MellingRingerike OL39:32+16:2614:35
22Sondre LadimOK Moss43:14+20:0815:57
23Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL43:45+20:3916:08
24Olav MelheimSturla, IF47:11+24:0517:24
25Arne BerganKongsberg OL47:17+24:1117:26
26Peder Aabogen HaugaardIndre Østfold OK47:29+24:2317:31
27Sindre UlsakerHemsedal IL51:15+28:0918:54
28Martin AusenPorsgrunn OL51:16+28:1018:55
29Anders KlavenesSandefjord OK51:22+28:1618:57
30Kristoffer EckdahlOL Tønsberg og omegn1:02:42+39:3623:08
Alfred BjørnerødOK Mossdiskvalifisert
Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SKbrutt

H 13-16C

2 180 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Daniel Sandvann OmfjordNOTEAM29:3813:35
2Yousef KhouryLarvik OK34:16+4:3815:43
3Aron TangårdOL Trollo39:08+9:3017:57

H 13-16N

2 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Fredrik KaarbyOL Trollodiskvalifisert

H 15-16

4 350 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eirik BlågestadIndre Østfold OK36:378:25
2Sondre OttesenFredrikstad SK39:07+2:308:59
3Anders VestølVegårshei IL39:20+2:439:02
4Viljan van RaaijHedrum OL41:36+4:599:33
5Cornelius BjørkSandefjord OK43:47+7:1010:03
6Vetle DrageKongsberg OL44:15+7:3810:10
7Christopher LadimOK Moss44:29+7:5210:13
8Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK45:10+8:3310:22
9Eirik ImrikFredrikstad SK45:43+9:0610:30
10Iver RingheimLarvik OK46:16+9:3910:38
11Åsmund SlokvikNotodden OL46:52+10:1510:46
12Halvard KornmoPorsgrunn OL49:04+12:2711:16
13Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK50:39+14:0211:38
14Runar Saur ModahlFredrikstad SK52:00+15:2311:57
15Henrik R HoltHedrum OL52:53+16:1612:09
16Mikkel Vergeland AasSkien OK59:43+23:0613:43
17Jakob TorgersenHalden SK59:58+23:2113:47
18Audun BrevikStokke IL1:01:31+24:5414:08
19Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK1:02:42+26:0514:24
20Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1:03:44+27:0714:39
21Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL1:04:20+27:4314:47
22Halvor RudningenHemsedal IL1:04:47+28:1014:53
23Odd-Anton HermansenKristiansand OK1:05:20+28:4315:01
24Erlend Odd BergeKristiansand OK1:10:45+34:0816:15
25Jonas EikåsSandefjord OK1:17:21+40:4417:46
26Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1:18:10+41:3317:58
27Kristoffer FjæreHedrum OL1:27:38+51:0120:08
Kristian Juel JohannessenHedrum OLdiskvalifisert
Mathias Skourup RognebakkeSturla, IFbrutt

H 15-16B

2 710 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn31:0311:27
2Joachim Sandor KnudsenSturla, IF32:51+1:4812:07
3Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL37:16+6:1313:45
4Ulrik Andre StrømHedrum OL45:56+14:5316:56
Even Amundsen BjørkliRingerike OLbrutt

H 17-A kort

3 930 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Oskar KaaløySandefjord OK1:15:3119:12

H 17-C

2 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torstein LyeLarvik OK33:0315:09
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn37:51+4:4817:21
3Knut GjoneSandefjord OK38:54+5:5117:50
4Arnfinn SørumSkien OK39:46+6:4318:14
5Knut ErichsenSkien OK1:02:00+28:5728:26

H 17-18

4 720 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL37:337:57
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL40:57+3:248:40
3Benjamin AasenSarpsborg OL48:17+10:4410:13
4Håkon KornmoPorsgrunn OL54:31+16:5811:33
5Skjalg NysæterSkien OK1:00:43+23:1012:51
6Even FossumIK Grane Arendal Orientering1:04:14+26:4113:36
Alexander Skaug YtterbølHalden SKdiskvalifisert
Håvard FyhnOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 19-

4 720 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gjermund RørenEiker OL38:168:06
2Donatas KontautasOK Moss39:17+1:018:19
3Thore KornmoPorsgrunn OL40:44+2:288:37
4Tobias KristensenLarvik OK40:59+2:438:40
5Hallvard Arntzen FossSandefjord OK41:04+2:488:42
6Jan Richard EriksenAsker Skiklubb41:49+3:338:51
7Hallvard KorenOK Moss49:36+11:2010:30
8Kåre TyldumOL Tønsberg og omegn57:28+19:1212:10
9Robert FredriksenNotodden OL1:00:27+22:1112:48
10Jarle LysnesHedrum OL1:05:46+27:3013:56
11Øyvind KristiansenOL Trollo1:20:28+42:1217:02
12Peter Martinus Freyborg UranNTNUI1:29:15+50:5918:54
Sigurd Myhre AndreassenHalden SKdiskvalifisert
Kenneth SandvoldEiker OLdiskvalifisert
Morten TangenOK Mossdiskvalifisert

H 40-

4 440 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Dag AusenPorsgrunn OL38:328:40
2Trond GjelstadSandefjord OK39:07+0:358:48
3Lars Erik GjeinFossum IF39:56+1:248:59
4Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL40:22+1:509:05
5Espen RøsteKongsberg OL41:34+3:029:21
6Øyvind FlaattenOK Skeidi41:43+3:119:23
7Steinar LandeBø OL42:53+4:219:39
8Øystein OlsenOK Moss44:06+5:349:55
9Per Olav GulbrandsenLarvik OK44:14+5:429:57
10Knut Ivar JohansenSandefjord OK44:15+5:439:57
11Sturle FurlandSandefjord OK44:24+5:529:59
12Anders Kristian HoltHedrum OL45:46+7:1410:18
13Jon NicolaysenSandefjord OK46:04+7:3210:22
14Lars BerglundRingerike OL47:52+9:2010:46
15Jørgen FjæreHedrum OL47:53+9:2110:47
16Rune EngehultNotodden OL49:41+11:0911:11
17Einar KlavenesSandefjord OK49:50+11:1811:13
18Knut Jostein SætnanFossum IF50:00+11:2811:15
19Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL56:02+17:3012:37
20Atle StrømHedrum OL57:15+18:4312:53
21Espen JohnsenHedrum OL57:46+19:1413:00
22Espen MelheimSturla, IF58:12+19:4013:06
23Jørn-Are LongfjeldModum OL1:00:41+22:0913:40
24Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn1:01:43+23:1113:54
25Kjell Petter SmågeKonnerud IL1:02:27+23:5514:03
26Tommy SkårbøRaumar Orientering1:05:26+26:5414:44
27Jørn LangerudPorsgrunn OL1:08:41+30:0915:28
28Eelco van RaaijHedrum OL1:11:35+33:0316:07
29Karl Anton UndelandSturla, IF1:20:57+42:2518:13
Atle BorgersenHedrum OLdiskvalifisert
Thomas BrodinPorsgrunn OLdiskvalifisert
Jo Børre EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Ian RingheimOL Trollobrutt
Jostein MehammerPorsgrunn OLbrutt
Jørgen FrøydLarvik OKbrutt

H 50-

4 440 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan GatevoldPorsgrunn OL45:4110:17
2Morten HamreIL Hauken48:20+2:3910:53
3Gunnar HopeModum OL50:35+4:5411:23
4Arne Håkon JørgensenSandefjord OK54:17+8:3612:13
5Tom GrettebergBotne SK56:07+10:2612:38
6Bjørn Richard KirsteSkien OK56:09+10:2812:38
7Ole Petter VestølVegårshei IL56:48+11:0712:47
8Jon SkriubakkenPorsgrunn OL1:00:18+14:3713:34
9Morten AndresenOK Skeidi1:05:18+19:3714:42
10Rune SørensenSturla, IF1:09:56+24:1515:45
11Snorre FrydenlundSturla, IF1:11:05+25:2416:00
12Egil FossumIK Grane Arendal Orientering1:12:40+26:5916:21
13Torkjel NesheimIL Tyrving1:12:57+27:1616:25
14Inge RingheimLarvik OK1:14:59+29:1816:53
15Per Einar StrømHedrum OL1:16:41+31:0017:16
16Jon Harald BøvreStokke IL1:31:08+45:2720:31
17Jens FyhnOL Tønsberg og omegn1:32:04+46:2320:44
Hans Otto ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert

H 55-

3 930 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn43:3211:04
2Richard Zeiner-GundersenFossum IF44:21+0:4911:17
3Espen RaastadSkien OK50:25+6:5312:49
4Morten KarlsenMåren OK53:54+10:2213:42
5Kjetil KløvstadSandefjord OK1:03:56+20:2416:16
6Terje GullordGjø-Vard OL1:05:01+21:2916:32
Olav BakkenØstmarka OKdiskvalifisert
Torgeir BrandalKongsberg OLdiskvalifisert

H 60-

3 930 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve GlittumOK Skeidi37:429:35
2Morten DueMåren OK41:25+3:4310:32
3Harald HoviSkien OK41:48+4:0610:38
4Torgeir StrandhagenRøyken OL53:16+15:3413:33
5Reidar FossumAsker Skiklubb56:54+19:1214:28
6Roy GjerdingOK Moss1:03:39+25:5716:11
7Dagfinn TorpePorsgrunn OL1:09:36+31:5417:42
8Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:10:00+32:1817:48
9Stein ØdegårdOL Tønsberg og omegn1:16:54+39:1219:34
Øyvind GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert
Ketil BergeVestre Akers SKdiskvalifisert
Axel DamgaardOL Trollodiskvalifisert
Even Tore SteinsholtLardal OLbrutt

H 65-

3 070 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øivind FadumSande Sportsklubb35:0611:25
2Martin NaufHedrum OL38:19+3:1312:28
3Hans Roar BakkenEiker OL39:51+4:4512:58
4Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb40:12+5:0613:05
5Elling AakreAndebu IL42:41+7:3513:54
6Hugo ChristensenNotodden OL43:12+8:0614:04
7Ole JohanssonPorsgrunn OL44:45+9:3914:34
8Kay JørgensenPorsgrunn OL46:25+11:1915:07
9Jan BøhleOL Trollo46:31+11:2515:09
10Stein TurtumøygardMåren OK51:24+16:1816:44
11Jiri UrvalekPorsgrunn OL59:22+24:1619:20
12Paul SkjakerHadeland OL1:12:47+37:4123:42
13Georg KapperudOppsal Orientering1:37:31+1:02:2531:45
Atle RemmePorsgrunn OLdiskvalifisert
Hogne KjæråsAndebu ILdiskvalifisert
Bernt TollefsenIL GeoFormbrutt

H 70-

3 070 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Willy GrønstadGimle IF35:4611:39
2Eldar BørsumBækkelagets SK36:09+0:2311:46
3Helge RevhaugRingerike OL39:13+3:2712:46
4Dag Rønning JensenOL Trollo39:41+3:5512:55
5Kåre ThorbjørnsenLarvik OK44:42+8:5614:33
6Kjell Gorm RøkkeIL Tyrving45:26+9:4014:47
7Ragnar HillestadLardal OL46:22+10:3615:06
8Kjell StenstadvoldIL Tyrving46:27+10:4115:07
9Roar BjordalOppsal Orientering48:23+12:3715:45
10Rolf GjølbergLarvik OK50:52+15:0616:34
11Helge FossheimHedrum OL51:12+15:2616:40
12Thorolf TrolsrudBotne SK53:06+17:2017:17
13Hans StordalOL Tønsberg og omegn1:00:17+24:3119:38
Kjell MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Kjell DolvaSkien OKdiskvalifisert
Carl Ove BergOK Skeididiskvalifisert
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegnbrutt

H 75-

2 280 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Odd AureDrangedal OL31:2513:46
2Anton LommeHedrum OL36:35+5:1016:02
3Per Øystein AndersenLarvik OK37:47+6:2216:34
4Bjørn Willy HansenSandefjord OK44:36+13:1119:33
5Magnar ØvreåsBotne SK44:46+13:2119:38
6Magne KlovningPorsgrunn OL45:02+13:3719:45
7Oddvar GjelstadSandefjord OK46:30+15:0520:23
8Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn46:34+15:0920:25
Trygve FosseGimle IFdiskvalifisert
Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OLbrutt

H 80-

2 280 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnar ReppesgårdHedrum OL44:3119:31
2Knut KjemhusKongsberg OL53:25+8:5423:25
3Stein KorenOK Moss57:22+12:5125:09
4Helge HalvorsenLarvik OK1:04:17+19:4628:11
5Leif O. RebårdSandefjord OK1:06:36+22:0529:12
6Leiv HopeKongsberg OL1:15:24+30:5333:04
7Per KristensenOK Skeidi1:38:41+54:1043:16

Direkte A

3 070 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Torpe LienPorsgrunn OL44:4614:34
2Tor PalmgrenHalden SK1:01:12+16:2619:56
3Jon Erik KvarmeSturla, IF1:08:00+23:1422:08
4Anders HvasshovdKongsberg OL1:11:26+26:4023:16
5Tord Erik SkyrudFossum IF1:15:55+31:0924:43
6David HanssonOL Tønsberg og omegn1:15:58+31:1224:44
7Trond FossSandefjord OK1:35:36+50:5031:08

Direkte B

2 710 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roger WiikSturla, IF28:1810:26
2Johnny MathisenOL Tønsberg og omegn32:36+4:1812:01
3Fredrik AxelsonEiker OL33:16+4:5812:16
4Jens Petter AasSkien OK34:41+6:2312:47
5Kari HoltHedrum OL35:18+7:0013:01
6Katrine  SkyrudFossum IF36:53+8:3513:36
7Kristin Solberg FredheimSandefjord OK36:55+8:3713:37
8Per GustafsonKongsberg OL40:01+11:4314:45
9Cathrine PalmgrenKolbotn og Skimt OL40:11+11:5314:49
10Leif Håkon LeistadSkien OK45:05+16:4716:38
11Anita MathisenOL Tønsberg og omegn45:15+16:5716:41
12Harald BerganKongsberg OL46:19+18:0117:05
13Aune Forseth BueOL Tønsberg og omegn47:14+18:5617:25
14Ellen GustafssonKongsberg OL47:21+19:0317:28
15Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL47:23+19:0517:29
16Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn48:00+19:4217:42
17Trond CebergAndebu IL53:31+25:1319:44
18Georg HorvatiIL Tyrving59:23+31:0521:54
19Svend Kristian EidstenSturla, IF1:05:16+36:5824:05
20Liv Edle GrønstadGimle IF1:36:16+1:07:5835:31
Elin SlokvikNOTEAMdiskvalifisert
Camilla ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert

Direkte C

2 180 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten Fredheim SolbergSandefjord OK28:3413:06
2Hans Gøran BjørkSandefjord OK38:05+9:3117:28
3Anders  JhonsenSturla, IF42:44+14:1019:36
4Vibeke Svendsen MathiesenOL Tønsberg og omegn43:04+14:3019:45
5Elin ØverbyKongsberg OL59:25+30:5127:15

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor