Offisiell resultatliste for Midtsommersprinten

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Midtsommersprinten
Arrangørorganisasjon: Stokke IL
Dato: lørdag 17 juni 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 3 dager! (5 svar)

N-åpen

1 590 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Mats André  BernhoffStokke IL36:19+5:4622:50
0Tuva Nørgaard BjørsethOL Tønsberg og omegn44:08+13:3527:45
0Christopher David EriksenLarvik OK1:04:25+33:5240:30
0Jesper HaglandStokke IL26:4016:46
0Ludvik HiisStokke IL32:14+1:4120:16
0Teodor HiisStokke IL26:3816:45
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL32:37+2:0420:30
0Fredrk Nauf BorgersenHedrum OL32:35+2:0220:29
0Magnus SkrettebergStokke IL25:5516:17
0Bastian Åfoss JensenStokke IL36:27+5:5422:55
0Majken Krokeborg RypdalStokke IL31:30+0:5719:48
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn19:0311:58
0Ofelia Leonora AxelsonEiker OL27:1217:06
0Solveig Sollerud KonstOL Tønsberg og omegn29:3218:34
0Sturla SigurdssonStokke IL17:1710:52
0Solveig Sandvand OmfjordOddersjaa SSK26:0216:22
0Fredrik BueOL Tønsberg og omegn25:2716:00
0Sindre FurlandSandefjord OK16:2410:18
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn22:2614:06
0William SchjølbergStokke IL35:59+5:2622:37
0Norah Elisabeth OlsenOL Tønsberg og omegn44:46+14:1328:09
0Kajsa Krokeborg RypdalStokke IL31:24+0:5119:44
0Abelone Josefine AxelsonEiker OL18:3111:38
0Ilia LatifOL Tønsberg og omegn44:29+13:5627:58
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL25:5416:17
0Ella BredahlOL Tønsberg og omegn44:42+14:0928:06
0Joel RöhrsStokke IL38:00+7:2723:53
0Magnus Aakre-LarsenAndebu IL30:3319:12
Eline HanssonOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

D -10

1 720 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn27:1815:52
0Daniella GjoneSandefjord OK19:3311:21

D 11-12

1 790 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Ailin SkårbøRaumar Orientering17:369:49
2Ingeborg EikåsSandefjord OK31:25+13:4917:33

D 11-12N

1 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maren Sofie FremstadLarvik OK22:4413:56
2Maike RöhrsStokke IL22:46+0:0213:58

D 13-14

2 020 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Une HoltermannPorsgrunn OL12:586:25
2Astrid WhiteSøgne og Songdalen OK14:28+1:307:09
3Elida Sagli GudimIndre Østfold OK14:31+1:337:11
4Ingvild GustafssonKongsberg OL14:55+1:577:23
5Embla ØvretveitFredrikstad SK14:59+2:017:25
6Ine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15:22+2:247:36
7Lise MikkelsenIK Grane Arendal Orientering15:46+2:487:48
8Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering15:55+2:577:52
9Ingrid MobråthenBotne SK16:20+3:228:05
10Emilie JohansenSandefjord OK16:48+3:508:19
11Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn18:26+5:289:07
12Emilie Kleppan StampeSandefjord OK19:11+6:139:29
Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Konstanse MoholthKongsberg OLdiskvalifisert
Emma EngehultNotodden OLdiskvalifisert
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Kristin NordgårdNotodden OLdiskvalifisert
Amalie LøkkebergFredrikstad SKdiskvalifisert
Marie KvarmeSturla, IFdiskvalifisert
Selma HøivoldKongsberg OLdiskvalifisert
Kristin Melby JacobsenLardal OLdiskvalifisert
Anne Maren EidstenSturla, IFdiskvalifisert
Julie Sophie WoldOK Mossdiskvalifisert
Johanna Sofie LongfjeldModum OLdiskvalifisert
Anne BeitdokkenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Helene Brandal SøftingKongsberg OLdiskvalifisert
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Mari ØverbyKongsberg OLdiskvalifisert
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SKdiskvalifisert
Mille Vasshaug JægtvikKonnerud ILdiskvalifisert
Mina Akiko JohnsenSturla, IFdiskvalifisert
Hedda SpangbergKonnerud ILdiskvalifisert

D 13-16C

2 240 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Amanda AxelsonEiker OL24:1010:47
2Marlene SkramdalHedrum OL26:50+2:4011:58
3Emilie JahreAndebu IL32:17+8:0714:24
4Karoline FjæreHedrum OL32:56+8:4614:42
5Amalie KvernsmyrAndebu IL34:06+9:5615:13

D 13-16N

1 670 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tiril HolenKonnerud IL15:379:21
2Tiril KihleKonnerud IL17:45+2:0810:37
3Maria GrovanOL Tønsberg og omegn18:45+3:0811:13
4Alexandra T.RognlidalenSandefjord OK36:47+21:1022:01

D 15-16

2 600 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Åsne HaavengenKongsberg OL17:036:33
2Malin HaugeHisøy OK17:36+0:336:46
3Marieluise Schmitt GranHalden SK17:38+0:356:46
4Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL18:19+1:167:02
5Elise AusenPorsgrunn OL18:39+1:367:10
6Mia HirschIF Trauma18:50+1:477:14
7Christine HoenEiker OL19:02+1:597:19
8Sigrid EkelandOddersjaa SSK19:59+2:567:41
9Karoline BjørnerødOK Moss20:21+3:187:49
10Amanda SaugerudKonnerud IL20:55+3:528:02
11Silje MorlandstøEiker OL21:07+4:048:07
12Oda Isnes TyseEiker OL21:10+4:078:08
13Marie F. Lindløv JensenSarpsborg OL21:19+4:168:11
14Ine InstanesSturla, IF21:20+4:178:12
15Ida Sofie HjortlandLarvik OK21:32+4:298:16
16Ida Bolette EnerhaugenRingerike OL21:38+4:358:19
17Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL22:00+4:578:27
18Nora Småge HilsenKonnerud IL22:21+5:188:35
19Kaisa AntonsenFredrikstad SK22:41+5:388:43
20Ada Helene OlsenIF Trauma22:54+5:518:48
21Tomine Lysaker SandenEiker OL23:05+6:028:52
22Iselin SørensenSturla, IF23:29+6:269:01
23Malene InstanesSturla, IF24:05+7:029:15
24Frida DalerStokke IL24:15+7:129:19
25Alvilde Lysaker SandenEiker OL24:19+7:169:21
26Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn25:07+8:049:39
27Julie EikelandOL Tønsberg og omegn25:39+8:369:51
28Ingrid Kristine HansenSarpsborg OL25:44+8:419:53
29Adine Blakkestad IngesenSarpsborg OL26:06+9:0310:02
30Nina PedersenSarpsborg OL27:26+10:2310:33
31Vilde RetteraasenIndre Østfold OK28:51+11:4811:05
32Elise StørenBø OL29:15+12:1211:15
Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OLdiskvalifisert
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Julie felicia ChristiansenKristiansand OKdiskvalifisert

D 15-16B

2 020 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tuva HepburnKristiansand OK27:2813:35
2Ingrid Elise VingerrhagenKristiansand OK28:24+0:5614:03

D 17-A kort

2 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ida Therese Guttormsen SørumSkien OK24:139:45
2Kjersti GullordGjø-Vard OL24:25+0:129:50
3Vilde Eia HoltungOL Trollo24:28+0:159:51

D 17-C

2 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hilde Gunn HellenesOK Skeidi28:1112:34
2Else StordalOL Tønsberg og omegn44:01+15:5019:39
June Helen MyklebustHedrum OLdiskvalifisert

D 17-N

1 670 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Nina NicolaysenSandefjord OK17:2310:24
2Nina irene Guttormsen SørumSkien OK29:35+12:1217:42

D 17-18

2 720 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK19:187:05
2Andrine Harriet FremstadLarvik OK20:23+1:057:29
3Victoria Myklebust StrømHedrum OL24:47+5:299:06

D 19-

2 720 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid UndstadLarvik OK19:067:01
2Hedvig ÅstebølNTNUI19:21+0:157:06
3Anne Marthe PeveriEiker OL25:06+6:009:13
4Torill Hynne FjæreHedrum OL30:45+11:3911:18
Martine TopstadLarvik OKdiskvalifisert

D 40-

2 680 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid KvistadKongsberg OL20:117:31
2Bente KonstOL Tønsberg og omegn20:29+0:187:38
3Christina Sandvand OmfjordOddersjaa SSK21:57+1:468:11
4Aud Ellen BrevikSturla, IF22:02+1:518:13
5Marianne HaugeHisøy OK22:18+2:078:19
6Stine ArntzenSandefjord OK25:15+5:049:25
7Tone Sølie LysnesHedrum OL25:33+5:229:32
8Hanne WoldOK Moss25:52+5:419:39
9Mai Britt BjørkSandefjord OK26:12+6:019:46
9Benedicte BeckmannKristiansand OK26:12+6:019:46
11Camilla ImrikFredrikstad SK26:27+6:169:52
12Kari Rød AakreAndebu IL28:36+8:2510:40
13Elin BordøyHedrum OL29:48+9:3711:07
14Anne Sofie Forseth BueOL Tønsberg og omegn31:39+11:2811:48
Janne LarsenPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 50-

2 680 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari ChristiansenSandefjord OK19:257:14
2Kjersti Holt HanssenMåren OK21:36+2:118:03
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL22:24+2:598:21
4Toini SkyttersæterKonnerud IL24:10+4:459:01
5Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK24:18+4:539:04
6Kristin Sæthre SørensenSturla, IF24:38+5:139:11
7Ida Vår DirdalLarvik OK24:56+5:319:18
8Hilde KløvstadSandefjord OK26:19+6:549:49
9Tiri RebårdSandefjord OK27:21+7:5610:12
10Lill-Ann TorpSandefjord OK32:42+13:1712:12
11Trine Marit Justad RaaenKongsberg OL34:41+15:1612:56

D 55-

2 480 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete S B HoviSkien OK21:118:32
2Eli Tufte HanssenEiker OL26:57+5:4610:52
3May Jorunn RognlienModum OL31:54+10:4312:51

D 60-

2 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro EiaOL Trollo26:3610:43
2Randi Kristin NærumLarvik OK26:42+0:0610:45
3Kristil KristensenOK Skeidi29:07+2:3111:44
4Lise HørtvedtKongsberg OL40:32+13:5616:20

D 65-

2 220 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL18:388:23
2Elisabeth RødAndebu IL26:14+7:3611:49
3Astrid LundeDrangedal OL28:58+10:2013:02

D 70-

2 220 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1May Helene HansenSandefjord OK28:2212:46
2Eli KlovningPorsgrunn OL29:33+1:1113:18
3Hjørdis ØvreåsBotne SK30:14+1:5213:37
4Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL36:10+7:4816:17

D 75-

2 220 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb29:1113:08
Tirill Liby SeipOK Skeididiskvalifisert

H -10

1 720 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Jan Olav BerganKongsberg OL14:448:33
0Magnus SigurdssonStokke IL13:317:51
0Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn20:27+5:4311:53
Rasmus EngehultNotodden OLdiskvalifisert

H 11-12

1 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gabriel GjoneSandefjord OK13:247:29
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn15:12+1:488:29
3Martin DybvikStokke IL17:04+3:409:32
4Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn18:32+5:0810:21
5Niclas GunnerødStokke IL19:54+6:3011:07
6Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn20:35+7:1111:29
7Adrian HagenPorsgrunn OL25:08+11:4414:02

H 11-12N

1 630 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias AxelsonEiker OL16:099:54
2Ludvig SkramdalHedrum OL16:37+0:2810:11

H 13-14

2 230 m, 32 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mikkel BerglundRingerike OL15:126:48
2Alfred BjørnerødOK Moss15:33+0:216:58
3Brage TakleKristiansand OK15:49+0:377:05
4Johan EgerKongsberg OL15:55+0:437:08
5Trygve Børte NomelandKristiansand OK17:03+1:517:38
6Halvor LøkenKongsberg OL17:08+1:567:40
7Tobias MathisenPorsgrunn OL17:13+2:017:43
8Peder AAbogenIndre Østfold OK17:32+2:207:51
9Anders KlavenesSandefjord OK18:40+3:288:22
10Ola MeenPorsgrunn OL18:45+3:338:24
11Martin Nøkleby MellingRingerike OL18:57+3:458:29
12Olav MelheimSturla, IF18:58+3:468:30
13Simen GravningenStokke IL19:02+3:508:32
14Tor Erling GjølsjøOK Moss19:30+4:188:44
15Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL19:39+4:278:48
16Hallvard TjentlandLardal OL19:40+4:288:49
17Theodor BjørkSandefjord OK20:16+5:049:05
18Magnus BrodinPorsgrunn OL20:22+5:109:07
19Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL21:32+6:209:39
20Arne BerganKongsberg OL21:58+6:469:51
21Sindre UlsakerHemsedal IL22:02+6:509:52
22Benjamin GjoneSandefjord OK22:59+7:4710:18
23Daniel Sandvand OmfjordOddersjaa SSK25:02+9:5011:13
24Matias Kjerre-LudviksenFredrikstad SK29:46+14:3413:20
25Martin AusenPorsgrunn OL34:08+18:5615:18
26Sondre LadimOK Moss37:45+22:3316:55
Sivert PoppeFredrikstad SKdiskvalifisert
Atle Nikolai WølloKongsberg OLdiskvalifisert
Lukas KlausenSturla, IFdiskvalifisert
Simen KristiansenOL Trollodiskvalifisert
Daniel NystuenRøyken OLdiskvalifisert
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 13-16C

2 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aron TangårdOL Trollo32:0014:17
2Yousef KhouryLarvik OK50:46+18:4622:39

H 13-16N

1 670 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik KaarbyOL Trollo1:19:0247:19

H 15-16

2 730 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Cornelius BjørkSandefjord OK16:406:06
2Eirik ImrikFredrikstad SK16:45+0:056:08
3Eirik BlågestadIndre Østfold OK17:24+0:446:22
4Joachim Sandor KnudsenSturla, IF18:01+1:216:35
5Iver RingheimLarvik OK18:18+1:386:42
6Halvard KornmoPorsgrunn OL18:36+1:566:48
7Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK18:54+2:146:55
8Runar Saur ModahlFredrikstad SK18:59+2:196:57
9Åsmund SlokvikNotodden OL19:12+2:327:01
10Odd-Anton HermansenKristiansand OK19:20+2:407:04
11Halvor RudningenHemsedal IL19:31+2:517:08
12Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering19:53+3:137:16
13Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK20:03+3:237:20
14Jakob TorgersenHalden SK20:16+3:367:25
15Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF20:44+4:047:35
16Henrik R HoltHedrum OL20:49+4:097:37
17Kristoffer FjæreHedrum OL20:50+4:107:37
18Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL20:53+4:137:38
19Snorre SlokvikNotodden OL21:03+4:237:42
20Sigurd SmemoSturla, IF22:14+5:348:08
21Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn22:24+5:448:12
22Kristian Juel JohannessenHedrum OL25:54+9:149:29
23Erlend Odd BergeKristiansand OK26:44+10:049:47
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SKdiskvalifisert
Viljan van RaaijHedrum OLdiskvalifisert
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Audun BrevikStokke ILdiskvalifisert
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegndiskvalifisert
Anders VestølVegårshei ILdiskvalifisert
Jakob Schia LøeNotodden OLdiskvalifisert
Christopher LadimOK Mossdiskvalifisert
Sondre OttesenFredrikstad SKdiskvalifisert
Vetle DrageKongsberg OLdiskvalifisert

H 15-16B

2 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sigurd Amundsen BjørkliRingerike OL22:5010:14
Even Amundsen BjørkliRingerike OLdiskvalifisert

H 17-C

2 240 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond Olav JahreAndebu IL21:169:29
2Stian LillegårdLillomarka OL29:43+8:2713:15
3Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn30:25+9:0913:34
4Arnfinn SørumSkien OK31:34+10:1814:05

H 17-18

2 790 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL16:065:46
2Håkon KornmoPorsgrunn OL16:51+0:456:02
3Skjalg NysæterSkien OK17:09+1:036:08
4Alexander Skaug YtterbølHalden SK19:23+3:176:56
5Benjamin AasenSarpsborg OL19:32+3:267:00
6Håvard FyhnOL Tønsberg og omegn21:20+5:147:38
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 19-

2 790 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øyvind WatterdalHadeland OL16:125:48
2Thore KornmoPorsgrunn OL16:59+0:476:05
3Robert FredriksenNotodden OL19:40+3:287:02
4Morten TangenOK Moss20:08+3:567:12
5Sindre Eia HoltungOL Trollo22:36+6:248:06
6Eirik GullordGjø-Vard OL22:43+6:318:08
7Peter Martinus Freyborg UranNTNUI23:03+6:518:15
8Jarle LysnesHedrum OL23:51+7:398:32
Øyvind KristiansenOL Trollodiskvalifisert
Hallvard KorenOK Mossdiskvalifisert

H 40-

2 720 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gisle NysæterSkien OK17:276:24
2Øystein OlsenOK Moss17:29+0:026:25
3Lars Erik GjeinFossum IF17:33+0:066:27
4Tommy SkårbøRaumar Orientering17:56+0:296:35
5Jo Børre EikåsSandefjord OK18:42+1:156:52
6Jørgen FrøydLarvik OK19:01+1:346:59
7Jørgen FjæreHedrum OL19:06+1:397:01
8Lars BerglundRingerike OL19:32+2:057:10
9Sturle FurlandSandefjord OK19:36+2:097:12
10Per Olav GulbrandsenLarvik OK19:37+2:107:12
11Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL19:48+2:217:16
12Rune EngehultNotodden OL20:07+2:407:23
13Anders Kristian HoltHedrum OL20:20+2:537:28
14Knut Ivar JohansenSandefjord OK20:31+3:047:32
15Espen JohnsenHedrum OL20:43+3:167:36
16Einar KlavenesSandefjord OK20:49+3:227:39
17Roar MathisenOL Tønsberg og omegn21:07+3:407:45
18Atle BorgersenHedrum OL21:33+4:067:55
19Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL21:37+4:107:56
20Atle StrømHedrum OL21:41+4:147:58
21Asgeir FremstadLarvik OK22:14+4:478:10
22Per Erik LarsenSandefjord OK22:17+4:508:11
23Jostein MehammerPorsgrunn OL22:22+4:558:13
24Per Rune OmfjordOddersjaa SSK22:27+5:008:15
25Eelco van RaaijHedrum OL23:02+5:358:28
26Ian RingheimOL Trollo23:15+5:488:32
27Jørn LangerudPorsgrunn OL24:44+7:179:05
28Øyvind Sollerud HaugenOL Tønsberg og omegn29:10+11:4310:43
Trond GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert

H 50-

2 720 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Tore HenriksenNydalens SK16:536:12
2Arve GlittumOK Skeidi18:01+1:086:37
3Petter LøeNotodden OL18:41+1:486:52
4Bjørn PollandOK Skeidi19:40+2:477:13
5Inge GlittumOK Skeidi19:59+3:067:20
6Jon SkriubakkenPorsgrunn OL20:23+3:307:29
7Roger LysnesHedrum OL20:43+3:507:36
8Snorre FrydenlundSturla, IF22:53+6:008:24
9Morten AndresenOK Skeidi26:02+9:099:34
10Per Einar StrømHedrum OL28:40+11:4710:32
11Rune SørensenSturla, IF28:52+11:5910:36
12Jens FyhnOL Tønsberg og omegn30:15+13:2211:07
13Oskar KaaløySandefjord OK33:48+16:5512:25
14Arne Håkon JørgensenSandefjord OK34:25+17:3212:39

H 55-

2 680 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Richard Zeiner-GundersenFossum IF18:587:04
2Espen RaastadSkien OK19:25+0:277:14
3Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn20:00+1:027:27
4Terje GullordGjø-Vard OL21:20+2:227:57
5Morten KarlsenMåren OK22:47+3:498:30
6Kjetil KløvstadSandefjord OK24:01+5:038:57
7Torgeir BrandalKongsberg OL24:02+5:048:58
8Olav BakkenØstmarka OK27:58+9:0010:26

H 60-

2 680 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Harald HoviSkien OK19:377:19
2Dagfinn TorpePorsgrunn OL21:41+2:048:05
3Roy GjerdingOK Moss27:35+7:5810:17
Per Chr. HagenBø OLdiskvalifisert

H 65-

2 480 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung RekaaNotodden OL19:447:57
2Paul SkjakerHadeland OL20:01+0:178:04
3Øivind FadumSande Sportsklubb20:16+0:328:10
4Jan BøhleOL Trollo21:23+1:398:37
5Elling AakreAndebu IL22:40+2:569:08
6Atle RemmePorsgrunn OL22:49+3:059:12
7Kay JørgensenPorsgrunn OL26:35+6:5110:43
8Hans Lyder HaareKonnerud IL28:31+8:4711:29
9Martin NaufHedrum OL35:05+15:2114:08
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 70-

2 480 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eldar BørsumBækkelagets SK19:427:56
2Ragnar HillestadLardal OL22:13+2:318:57
3Helge RevhaugRingerike OL22:43+3:019:09
4Helge FossheimHedrum OL24:15+4:339:46
5Thorolf TrolsrudBotne SK26:09+6:2710:32
6Dag Rønning JensenOL Trollo26:39+6:5710:44
7Hans StordalOL Tønsberg og omegn26:51+7:0910:49
8Carl Ove BergOK Skeidi29:52+10:1012:02

H 75-

2 220 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein MadsenHaugerud IF21:169:34
2Odd AureDrangedal OL21:28+0:129:40
3Magnar ØvreåsBotne SK23:03+1:4710:22
4Per Øystein AndersenLarvik OK23:05+1:4910:23
5Oddvar GjelstadSandefjord OK23:18+2:0210:29
6Anton LommeHedrum OL24:28+3:1211:01
7Bjørn Willy HansenSandefjord OK25:53+4:3711:39
8Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn27:52+6:3612:33
9Arne ØfsthusAsker Skiklubb29:34+8:1813:19
10Rolf Arvid Leijon PedersenAlta OL29:35+8:1913:19
11Bjørn GunnerødAsker Skiklubb31:12+9:5614:03
12Magne KlovningPorsgrunn OL32:03+10:4714:26
Steinar RuudKonnerud ILikke startet

H 80-

2 220 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein KorenOK Moss31:2714:09
2Leif O. RebårdSandefjord OK37:43+6:1616:59
3Fritjof RobertsenOL Tønsberg og omegn38:50+7:2317:29
4Helge HalvorsenLarvik OK40:28+9:0118:13
Magnar ReppesgårdHedrum OLdiskvalifisert
Helge TvedtenLarvik OKdiskvalifisert

Direkte A

2 720 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kaja Torpe LienPorsgrunn OL19:397:13
2Stefani PopovaHadeland OL20:34+0:557:33
3Live Bredholt JørgensenSandefjord OK21:10+1:317:46
4David HanssonOL Tønsberg og omegn24:54+5:159:09
5Rikke NørrgaardSande Sportsklubb27:54+8:1510:15
6Merete UndelandSturla, IF29:23+9:4410:48
7Alise KløvstadSandefjord OK29:27+9:4810:49
8Trond FossSande Sportsklubb33:09+13:3012:11

Direkte B

2 230 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Fredrik AxelsonEiker OL19:548:55
2Trond CebergAndebu IL41:37+21:4318:39

Direkte C

2 240 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hans Gøran BjørkSandefjord OK27:4312:22
2Vibeke SendsenOL Tønsberg og omegn33:46+6:0315:04

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017