Offisiell resultatliste for KM sprint Te-Ve

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Te-Ve
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: søndag 7 mai 2017

D -10

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Juliette Holtskog FerremannsSkien OK14:41+1:248:38
0Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn13:177:48

D 11-12

1 690 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Cecilie MustadOK Skeidi12:257:20
2Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi13:25+1:007:56
3Pernille ZagarLarvik OK15:30+3:059:10
4Vilde Aakre LeistadSkien OK16:00+3:359:28
5Marie BeitdokkenPorsgrunn OL21:09+8:4412:30
Iril RingheimLarvik OKdiskvalifisert

D 11-12N

1 700 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren Sofie FremstadLarvik OK12:377:25
2Sigrid Bakken HamreLarvik OK17:08+4:3110:04

D 13-14

1 990 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn13:366:50
2Une HoltermannPorsgrunn OL13:42+0:066:53
3Eline SchjervenLardal OL14:31+0:557:17
4Kristin Melby JacobsenLardal OL15:39+2:037:51
5Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL15:41+2:057:52
6Ingvild JohnsenHedrum OL17:48+4:128:56
7Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn19:39+6:039:52
8Emilie JohansenSandefjord OK21:28+7:5210:47
9Anne BeitdokkenPorsgrunn OL26:35+12:5913:21

D 15-16

2 460 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina SchjervenLardal OL18:557:41
2Malene NysæterSkien OK19:44+0:498:01
3Elise AusenPorsgrunn OL20:22+1:278:16
4Ida Sofie HjortlandLarvik OK21:08+2:138:35
5Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL24:43+5:4810:02
6Hanna JohanssonHedrum OL24:45+5:5010:03
7Frida DalerStokke IL25:12+6:1710:14
8Julie EikelandOL Tønsberg og omegn29:05+10:1011:49

D 17-C

1 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene RambekkOK Skeidi12:397:29
2Lene MeenPorsgrunn OL16:59+4:2010:02

D 17-18

2 610 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hanne VassendPorsgrunn OL19:237:25
2Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK20:50+1:277:58
3Andrine Harriet FremstadLarvik OK22:05+2:428:27
4Anna MeenPorsgrunn OL23:59+4:369:11

D 21-

2 860 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid UndstadLarvik OK24:038:24
2Brita Cecilie MustadOK Skeidi25:17+1:148:50
3Julie HjortlandNTNUI25:18+1:158:50
4Silje Borge HoviSkien OK45:02+20:5915:44

D 40-

2 610 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL22:338:38
2Anita BeitdokkenPorsgrunn OL24:53+2:209:32
3Silje IslandOL Tønsberg og omegn25:47+3:149:52
4Gry AakreSkien OK27:46+5:1310:38
5Elin GravningenStokke IL31:30+8:5712:04

D 45-

2 460 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde VassendPorsgrunn OL21:188:39
2Trude NysæterSkien OK27:44+6:2611:16
3Tone Sølie LysnesHedrum OL29:35+8:1712:01
4Elin BordøyHedrum OL30:06+8:4812:14
5Mona BakkePorsgrunn OL33:05+11:4713:26
6Janne LarsenPorsgrunn OL34:14+12:5613:54
7Anikken Gjein DybvikStokke IL39:30+18:1216:03
8Mai Britt BjørkSandefjord OK44:32+23:1418:06

D 50-

2 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL22:249:06
2Eli SæterdalSkien OK28:34+6:1011:36
3Rita RaastadSkien OK31:47+9:2312:55
4Nina BugodtIdrettslaget Dyre Vaa46:48+24:2419:01

D 55-

2 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK23:049:22

D 60-

2 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi HansenStokke IL31:2812:47
2Tonny LindquistOK Skeidi33:22+1:5413:33
Randi Kristin NærumLarvik OKdiskvalifisert

D 65-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid LundeDrangedal OL29:4614:10
2Karin KittilsenStokke IL31:21+1:3514:55
3Elisabeth RødAndebu IL33:58+4:1216:10
4Marit OddenDrangedal OL43:08+13:2220:32

D 70-

2 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eli KlovningPorsgrunn OL29:1213:54
2Margareta BrynhildsenStokke IL29:45+0:3314:10
3May Helene HansenSandefjord OK29:50+0:3814:12
Henny Helgeland ReinholdDrangedal OLdiskvalifisert

D 75-

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Lise SolbergBø OL40:1619:10
Anne-Lise Blomhoff RonæssPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 80-

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tirill Liby SeipOK Skeidi32:0315:15

H -10

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn13:257:53
0Jens G. DybvikStokke IL25:4915:11
0Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi9:015:18
0Magnus SigurdssonStokke IL10:075:57

H 11-12

1 690 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage EikåsSandefjord OK11:507:00
2Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn12:56+1:067:39
3Gaute NysæterSkien OK14:33+2:438:36
4Henrik Repstad StoremyrIL Hauken16:17+4:279:38
5Erik ZagarLarvik OK17:00+5:1010:03
6Niclas GunnerødStokke IL19:01+7:1111:15
6Martin DybvikStokke IL19:01+7:1111:15
8Kristian Ekeberg FliidSkien OK23:49+11:5914:05

H 11-12N

1 700 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Adrian HagenPorsgrunn OL23:5814:05

H 13-14

1 990 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL12:106:06
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn13:22+1:126:43
3Henrik Kaupang LyeLarvik OK13:40+1:306:52
4Theodor BjørkSandefjord OK14:15+2:057:09
5Magnus BrodinPorsgrunn OL15:06+2:567:35
6Simen GravningenStokke IL15:12+3:027:38
7Ola MeenPorsgrunn OL15:43+3:337:53
8Anders KlavenesSandefjord OK16:48+4:388:26

H 13-16C

1 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bendik Schia LøeNotodden OL29:5417:41

H 15-16

2 610 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Cornelius BjørkSandefjord OK17:586:53
2Viljan Van RaaijHedrum OL18:48+0:507:12
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn19:14+1:167:22
4Even GravningenStokke IL20:22+2:247:48
5Iver RingheimLarvik OK20:49+2:517:58
6Mikkel Wergeland AasSkien OK21:50+3:528:21
7Jonas EikåsSandefjord OK22:34+4:368:38
8Jakob Schia LøeNotodden OL22:36+4:388:39
9Åsmund SlokvikNotodden OL23:07+5:098:51
10Snorre SlokvikNotodden OL23:29+5:318:59

H 17-C

1 690 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL11:206:42
2Brede Ekeberg FliidSkien OK13:45+2:258:08
3Ole Petter RuudOK Horten20:32+9:1212:08

H 17-18

2 610 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL17:536:51
2Skjalg NysæterSkien OK18:43+0:507:10
3Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn19:34+1:417:29
4Audun Melby JacobsenLardal OL19:47+1:547:34
5Rasmus MathisenPorsgrunn OL20:20+2:277:47
6Ludvig JohnsenHedrum OL25:10+7:179:38
7Georg S. AndresenSkien OK31:47+13:5412:10
8Hans Jacob BamleOK Skeidi37:32+19:3914:22
Trym B IslandOL Tønsberg og omegndiskvalifisert

H 19-20

2 860 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn19:066:40
2Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn20:19+1:137:06
3Ole Jakob OlsrødStokke IL23:05+3:598:04
Fredrik PollandOK Skeididiskvalifisert

H 21-

2 860 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FrøydLarvik OK21:107:24
2Erling GrammeltvedtOK Skeidi22:01+0:517:41
3Eirik LarsenSkien OK22:53+1:438:00
4Robert FredriksenNotodden OL23:33+2:238:14
5Stian NaustdalOK Skeidi24:05+2:558:25

H 40-

2 860 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald HoviSkien OK24:118:27
Per-Gunnar MustadOK Skeididiskvalifisert

H 45-

2 610 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gisle NysæterSkien OK17:406:46
2Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL18:00+0:206:53
3Pål WinbergOK Skeidi18:35+0:557:07
4Dag AusenPorsgrunn OL18:45+1:057:11
5Bjørnar OlsrødStokke IL19:58+2:187:39
6Hans Christian MeenPorsgrunn OL20:30+2:507:51
6Per Olav GulbrandsenLarvik OK20:30+2:507:51
8Trond EvensenOL Tønsberg og omegn20:37+2:577:53
9Jo Børre EikåsSandefjord OK21:02+3:228:03
10Asgeir FremstadLarvik OK21:19+3:398:10
11Knut Ivar JohansenSandefjord OK21:32+3:528:15
12Per Erik LarsenSandefjord OK22:33+4:538:38
13Roar MathisenOL Tønsberg og omegn22:40+5:008:41
14Tor RingstadHedrum OL22:54+5:148:46
15Espen JohnsenHedrum OL24:24+6:449:20
16Jørn LangerudPorsgrunn OL27:58+10:1810:42
17Kenneth DybvikStokke IL28:39+10:5910:58
18Tor Sverre GravningenStokke IL30:09+12:2911:33

H 50-

2 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jan GatevoldPorsgrunn OL20:257:49
2Jon SkriubakkenPorsgrunn OL21:47+1:228:20
3Bjørn Richard KirsteSkien OK22:47+2:228:43
4Roger LysnesHedrum OL23:07+2:428:51 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Arne Håkon JørgensenSandefjord OK24:14+3:499:17
6Terje BakkePorsgrunn OL24:23+3:589:20
7Petter LøeNotodden OL25:42+5:179:50

H 55-

2 460 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars FremstadLarvik OK18:317:31

H 60-

2 460 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Per Chr. HagenBø OL20:378:22
2Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL28:20+7:4311:31
Dagfinn TorpePorsgrunn OLdiskvalifisert

H 65-

2 460 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul SkjakerHadeland OL22:389:12 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Hugo ChristensenNotodden OL22:56+0:189:19
3Atle RemmePorsgrunn OL22:58+0:209:20
4Ole JohanssonPorsgrunn OL23:31+0:539:33
5Elling AakreAndebu IL23:43+1:059:38
6Jiri UrvalekPorsgrunn OL26:29+3:5110:45
7Sveinung RekaaNotodden OL27:30+4:5211:10
8Martin NaufHedrum OL28:46+6:0811:41
9Ove Gunnar JacobsenStokke IL28:49+6:1111:42
Øivind FadumSande Sportsklubbdiskvalifisert
Kay JørgensenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 70-

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL19:179:10
2Lars Martin GjeinStokke IL23:15+3:5811:04
3Bjørn Helge CeebergHedrum OL25:21+6:0412:04
4Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn31:18+12:0114:54
Kjell MeenPorsgrunn OLdiskvalifisert

H 75-

2 100 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn Willy HansenSandefjord OK23:3911:15
2Magne KlovningPorsgrunn OL24:20+0:4111:35
3Oddvar GjelstadSandefjord OK24:52+1:1311:50
4Olav SolbergBø OL29:02+5:2313:49
5Egil RonæssPorsgrunn OL37:13+13:3417:43

H 80-

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL24:5611:52
2Helge TvedtenLarvik OK28:29+3:3313:33

N-Åpen

1 700 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Aleksander DybvikStokke IL15:479:17
0Mikkel RambekkOK Skeidi18:45+1:2111:01
0Sturla SigurdsenStokke IL16:069:28
0Nikolai Johanessen SoninenOK Skeidi18:20+0:5610:47
0Erik BeitdokkenPorsgrunn OL17:2410:14
0Trym NaustdalOK Skeidi15:028:50
0Hermine GrønnebergHedrum OL26:02+8:3815:18
0Mia Martine MustadOK Skeidi11:226:41
0Malin Johansson HendenHedrum OL21:33+4:0912:40
0Kristine NaustdalOK Skeidi14:148:22
0Ingvild RingheimLarvik OK18:33+1:0910:54
0Gaute Johansson HendenHedrum OL21:05+3:4112:24
0Vigdis SigurdsdottirStokke IL14:148:22

Åpen A

2 460 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar KlavenesSandefjord OK19:498:03
2Hanne NaustadOK Skeidi25:44+5:5510:27
3Stian EriksenOK Skeidi25:56+6:0710:32
4Jan Ivar GundersenHedrum OL27:39+7:5011:14

Åpen B

1 990 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jens Petter W AasSkien OK17:208:42
2Linnea EriksenOL Tønsberg og omegn23:11+5:5111:38

Åpen C

1 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hans Gøran BjørkSandefjord OK18:3911:02

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor