Offisiell resultatliste for Sport 8 Sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Sport 8 Sprintstafett
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: søndag 21 mai 2017

H17

27 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 144:29
1. Aslak Heimdal10:002+0:0310:002+0:03
2. Jørgen Baklid10:314+0:2320:311-1-0:03
3. Aslak Heimdal12:387+0:2733:09100:00
4. Jørgen Baklid11:20144:2910
2Larvik OK 145:18+0:49
1. Jørgen Frøyd10:126+0:1510:126+0:15
2. Tobias Kristensen10:192+0:1120:311-5-0:15
3. Jørgen Frøyd13:1912+1:0833:505+4+0:41+0:41
4. Tobias Kristensen11:282+0:0845:182-3+0:49+0:08
3Kongsberg OL 145:27+0:58
1. Tord Strand10:147+0:1710:147+0:17
2. Håkon Lund10:253+0:1720:393-4+0:08-0:09
3. Tord Strand12:428+0:3133:212-1+0:12+0:04
4. Håkon Lund12:064+0:4645:273+1+0:58+0:46
4Nydalens SK / Bækkelagets SK 145:31+1:02
1. Marthe Gløersen11:1912+1:2211:1912+1:22
2. Anders Vister10:08121:275-7+0:56
3. Marthe Gløersen12:184+0:0733:454-1+0:36-0:20
4. Anders Vister11:463+0:2645:3140+1:02+0:26
5OL Tønsberg og omegn 145:44+1:15
1. Mathias Gløersen9:5719:571
2. Øystein Fruseth Christiansen11:196+1:1121:164+3+0:45+0:45
3. Mathias Gløersen12:132+0:0233:293-1+0:20-0:25
4. Øystein Fruseth Christiansen12:155+0:5545:445+2+1:15+0:55
6Skien OK 147:39+3:10
1. Skjalg Nysæter11:008+1:0311:008+1:03
2. Gisle Nysæter11:015+0:5322:016-2+1:30+0:27
3. Skjalg Nysæter12:4910+0:3834:507+1+1:41+0:11
4. Gisle Nysæter12:496+1:2947:396-1+3:10+1:29
7OL Tønsberg og omegn 249:50+5:21
1. Trym B Island11:0210+1:0511:0210+1:05
2. Olav Aasmundtveit Hoff12:039+1:5523:059-1+2:34+1:29
3. Trym B Island12:132+0:0235:188-1+2:09-0:25
4. Olav Aasmundtveit Hoff14:3211+3:1249:507-1+5:21+3:12
8Sturla, IF 151:01+6:32
1. Sturla Frydenlund11:0811+1:1111:0811+1:11
2. Ole Jørgen Bogen Arenth11:487+1:4022:568-3+2:25+1:14
3. Sturla Frydenlund13:4414+1:3336:4010+2+3:31+1:06
4. Ole Jørgen Bogen Arenth14:219+3:0151:018-2+6:32+3:01
9Sandefjord OK 151:09+6:40
1. Hallvard Arntzen Foss11:3813+1:4111:3813+1:41
2. Trond Gjelstad12:2411+2:1624:0210-3+3:31+1:50
3. Hallvard Arntzen Foss12:459+0:3436:4711+1+3:38+0:07
4. Trond Gjelstad14:2210+3:0251:099-2+6:40+3:02
10OK Skeidi 151:46+7:17
1. Øyvind Flaatten13:0017+3:0313:0017+3:03
2. Helge Gisholt11:518+1:4324:5112-5+4:20+1:17
3. Øyvind Flaatten13:5715+1:4638:4814+2+5:39+1:19
4. Helge Gisholt12:587+1:3851:4610-4+7:17+1:38
11Hedrum OL 151:49+7:20
1. Sindre R Holt10:104+0:1310:104+0:13
2. Jørgen Fjære13:5616+3:4824:0611+7+3:35+3:22
3. Sindre R Holt12:195+0:0836:259-2+3:16-0:19
4. Jørgen Fjære15:2414+4:0451:4911+2+7:20+4:04
12Kongsberg OL 252:17+7:48
1. Vegard Myklemyr10:023+0:0510:023+0:05
2. Sølve Drage12:1110+2:0322:137+4+1:42+1:37
3. Vegard Myklemyr12:11134:246-1+1:15
4. Sølve Drage17:5322+6:3352:1712+6+7:48+6:33
13OK Skeidi 254:10+9:41
1. Erling Grammeltvedt12:2615+2:2912:2615+2:29
2. Arve Glittum12:2512+2:1724:5112-3+4:20+1:51
3. Erling Grammeltvedt16:0321+3:5240:5417+5+7:45+3:25
4. Arve Glittum13:168+1:5654:1013-4+9:41+1:56
14Notodden OL 154:19+9:50
1. Even-Andre Thorbjørnsen12:1114+2:1412:1114+2:14
2. Robert Fredriksen12:4013+2:3224:5112-2+4:20+2:06
3. Even-Andre Thorbjørnsen13:3913+1:2838:30120+5:21+1:01
4. Robert Fredriksen15:4916+4:2954:1914+2+9:50+4:29
15Porsgrunn OL 156:18+11:49
1. Dag Ausen12:2816+2:3112:2816+2:31
2. Jon Skriubakken13:0715+2:5925:3515-1+5:04+2:33
3. Dag Ausen14:5916+2:4840:3416+1+7:25+2:21
4. Jon Skriubakken15:4415+4:2456:1815-1+11:49+4:24
16OL Tønsberg og omegn 558:14+13:45
1. Anders Krona Haflan10:115+0:1410:115+0:14
2. Håvard Fyhn15:3423+5:2625:4516+11+5:14+5:00
3. Anders Krona Haflan12:5011+0:3938:3513-3+5:26+0:12
4. Håvard Fyhn19:3924+8:1958:1416+3+13:45+8:19
17Ringerike OL 158:45+14:16
1. Monica Berglund13:2221+3:2513:2221+3:25
2. Lars Berglund13:0614+2:5826:2817-4+5:57+2:32
3. Monica Berglund17:1625+5:0543:4419+2+10:35+4:38
4. Lars Berglund15:0113+3:4158:4517-2+14:16+3:41
18OL Tønsberg og omegn 41:00:31+16:02
1. Frode Robertsen13:2822+3:3113:2822+3:31
2. Trond Evensen14:0517+3:5727:3319-3+7:02+3:31
3. Frode Robertsen15:2317+3:1242:5618-1+9:47+2:45
4. Trond Evensen17:3520+6:151:00:31180+16:02+6:15
19OK Skeidi 31:00:58+16:29
1. Bjørn Polland13:0519+3:0813:0519+3:08
2. Inge Glittum14:5421+4:4627:5921+2+7:28+4:20
3. Bjørn Polland16:5824+4:4744:57210+11:48+4:20
4. Inge Glittum16:0117+4:411:00:5819-2+16:29+4:41
20Konnerud IL / Kongsberg OL 21:01:05+16:36
1. Bjørn Baklid11:019+1:0411:019+1:04
2. Bjørn Haavengen16:3025+6:2227:3118+9+7:00+5:56
3. Bjørn Baklid12:206+0:0939:5115-3+6:42-0:18
4. Bjørn Haavengen21:1425+9:541:01:0520+5+16:36+9:54
21Hedrum OL 21:02:14+17:45
1. Ludvig Johnsen15:1225+5:1515:1225+5:15
2. Espen Johnsen14:1519+4:0729:2724-1+8:56+3:41
3. Ludvig Johnsen15:5720+3:4645:24240+12:15+3:19
4. Espen Johnsen16:5018+5:301:02:1421-3+17:45+5:30
22Porsgrunn OL 21:02:19+17:50
1. Børge Nordli13:5123+3:5413:5123+3:54
2. Lars Ole Thunold14:5622+4:4828:4722-1+8:16+4:22
3. Børge Nordli16:3622+4:2545:2323+1+12:14+3:58
4. Lars Ole Thunold16:5619+5:361:02:1922-1+17:50+5:36
23Hedrum OL 31:02:29+18:00
1. Jarle Lysnes15:1526+5:1815:1526+5:18
2. Anders Kristian Holt14:1018+4:0229:2523-3+8:54+3:36
3. Jarle Lysnes18:1226+6:0147:3726+3+14:28+5:34
4. Anders Kristian Holt14:5212+3:321:02:2923-3+18:00+3:32
24Sandefjord OK 21:03:20+18:51
1. Jo Børre Eikås13:0218+3:0513:0218+3:05
2. Per Erik Larsen16:4626+6:3829:4825+7+9:17+6:12
3. Jo Børre Eikås15:5119+3:4045:39250+12:30+3:13
4. Per Erik Larsen17:4121+6:211:03:2024-1+18:51+6:21
25OK Skeidi 41:03:43+19:14
1. Lars Rune Lie14:0924+4:1214:0924+4:12
2. Jan Glittum15:4624+5:3829:5526+2+9:24+5:12
3. Lars Rune Lie15:2718+3:1645:2222-4+12:13+2:49
4. Jan Glittum18:2123+7:011:03:4325+3+19:14+7:01
26OL Tønsberg og omegn 31:05:45+21:16
1. Roar Mathisen13:0920+3:1213:0920+3:12
2. Helge Stenerud14:2520+4:1727:34200+7:03+3:51
3. Roar Mathisen16:4423+4:3344:18200+11:09+4:06
4. Helge Stenerud21:2726+10:071:05:4526+6+21:16+10:07
Berger og Svelvik OL 1diskvalifisert
1. Trude Hansendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Håvard W. Pettersendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Trude Hansendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Håvard W. Pettersendiskvalifisertdiskvalifisert

D17

10 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 154:57
1. Helene Eger12:31112:311
2. Marlin Haavengen13:403+0:3326:11100:00
3. Helene Eger14:23140:3410
4. Marlin Haavengen14:23154:5710
2Larvik OK 156:40+1:43
1. Andrine Harriet Fremstad12:493+0:1812:493+0:18
2. Ingrid Undstad13:252+0:1826:142-1+0:03-0:15
3. Andrine Harriet Fremstad14:552+0:3241:0920+0:35+0:32
4. Ingrid Undstad15:313+1:0856:4020+1:43+1:08
3Kongsberg OL 256:53+1:56
1. Kjersti Tønnessen Bergstøl12:322+0:0112:322+0:01
2. Rikke Hjelseth Larsen13:444+0:3726:163+1+0:05+0:04
3. Kjersti Tønnessen Bergstøl15:043+0:4141:2030+0:46+0:41
4. Rikke Hjelseth Larsen15:334+1:1056:5330+1:56+1:10
4Eiker OL 11:00:34+5:37
1. Lotte Myklemyr16:106+3:3916:106+3:39
2. Thea Dyrkorn13:07129:175-1+3:06
3. Lotte Myklemyr16:394+2:1645:5650+5:22+2:16
4. Thea Dyrkorn14:382+0:151:00:344-1+5:37+0:15
5Sandefjord OK 11:00:46+5:49
1. Signe Bredholt Jørgensen13:174+0:4613:174+0:46
2. Kari Christiansen13:535+0:4627:1040+0:59+0:13
3. Signe Bredholt Jørgensen17:387+3:1544:4840+4:14+3:15
4. Kari Christiansen15:585+1:351:00:465+1+5:49+1:35
6Porsgrunn OL 11:06:19+11:22
1. Sara Mathisen16:177+3:4616:177+3:46
2. Camilla L. Rosenvold14:416+1:3430:586-1+4:47+1:01
3. Sara Mathisen16:586+2:3547:5660+7:22+2:35
4. Camilla L. Rosenvold18:237+4:001:06:1960+11:22+4:00
7Konnerud IL 21:09:32+14:35
1. Isa Heggedal15:295+2:5815:295+2:58
2. Toini Skytersæter17:377+4:3033:067+2+6:55+3:57
3. Isa Heggedal16:555+2:3250:0170+9:27+2:32
4. Toini Skyttersæter19:319+5:081:09:3270+14:35+5:08
8OL Tønsberg og omegn 11:15:45+20:48
1. Sandra B. Robertsen18:509+6:1918:509+6:19
2. Tonje Røgeberg18:049+4:5736:5490+10:43+4:24
3. Sandra B. Robertsen20:538+6:3057:478-1+17:13+6:30
4. Tonje Røgeberg17:586+3:351:15:4580+20:48+3:35
9Porsgrunn OL 21:17:08+22:11
1. Janne Larsen18:078+5:3618:078+5:36
2. Anniken Ausen17:498+4:4235:5680+9:45+4:09
3. Janne Larsen21:539+7:3057:499+1+17:15+7:30
4. Anniken Ausen19:198+4:561:17:0890+22:11+4:56
Konnerud IL 1diskvalifisert
1. Maiken Økern Hågårddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Annette Bjørnås Krogstiediskvalifisertdiskvalifisert
3. Maiken Økern Hågårddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Annette Bjørnås Krogstiediskvalifisertdiskvalifisert

H13-16

14 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1OL Tønsberg og omegn 152:18
1. Jakob Hjelseth12:015+0:3012:015+0:30
2. Morten Krona Haflan12:232+0:2524:241-4-0:30
3. Jakob Hjelseth15:207+2:0039:443+2+1:55+1:55
4. Morten Krona Haflan12:34152:181-2
2Porsgrunn OL 152:40+0:22
1. Tobias Mathisen11:31111:311
2. Halvard Kornmo12:585+1:0024:292+1+0:05+0:05
3. Tobias Mathisen13:20137:491-1
4. Halvard Kornmo14:515+2:1752:402+1+0:22+0:22
3Hedrum OL 154:35+2:17
1. Viljan van Raaij12:004+0:2912:004+0:29
2. Henrik R Holt12:514+0:5324:5140+0:27-0:02
3. Viljan van Raaij14:283+1:0839:192-2+1:30+1:03
4. Henrik R Holt15:168+2:4254:353+1+2:17+0:47
4Notodden OL 154:49+2:31
1. Jakob Schia Løe11:442+0:1311:442+0:13
2. Åsmund Slokvik12:473+0:4924:313+1+0:07-0:06
3. Snorre Slokvik15:299+2:0940:005+2+2:11+2:04
4. Åsmund Slokvik14:494+2:1554:494-1+2:31+0:20
5Kongsberg OL 155:12+2:54
1. Vetle Drage11:473+0:1611:473+0:16
2. Johan Eger13:396+1:4125:265+2+1:02+0:46
3. Vetle Drage14:324+1:1239:584-1+2:09+1:07
4. Johan Eger15:147+2:4055:125+1+2:54+0:45
6OL Tønsberg og omegn 255:34+3:16
1. Mathea Gløersen12:036+0:3212:036+0:32
2. Sondre Evensen14:4310+2:4526:4660+2:22+1:50
3. Mathea Gløersen15:4410+2:2442:308+2+4:41+2:19
4. Sondre Evensen13:042+0:3055:346-2+3:16-1:25
7Ringerike OL 256:21+4:03
1. Lukas Klausen12:288+0:5712:288+0:57
2. Mikkel Berglund14:267+2:2826:5480+2:30+1:33
3. Lukas Klausen14:182+0:5841:126-2+3:23+0:53
4. Mikkel Berglund15:096+2:3556:217+1+4:03+0:40
8Larvik OK 157:00+4:42
1. Iver Ringheim12:137+0:4212:137+0:42
2. Henrik Kaupang Lye14:369+2:3826:4970+2:25+1:43
3. Iver Ringheim14:475+1:2741:3670+3:47+1:22
4. Henrik Kaupang Lye15:249+2:5057:008+1+4:42+0:55
9Kongsberg OL 21:00:55+8:37
1. Atle Nikolai Wøllo13:4310+2:1213:4310+2:12
2. Halvor Løken14:348+2:3628:179-1+3:53+1:41
3. Atle Nikolai Wøllo15:268+2:0643:4390+5:54+2:01
4. Halvor Løken17:1211+4:381:00:5590+8:37+2:43
10Stokke IL 11:02:45+10:27
1. Simen Gravningen17:0611+5:3517:0611+5:35
2. Even Gravningen11:58129:0410-1+4:40
3. Simen Gravningen19:5312+6:3348:5711+1+11:08+6:28
4. Even Gravningen13:483+1:141:02:4510-1+10:27-0:41
11Sturla, IF 11:06:33+14:15
1. Egil Frydenlund12:309+0:5912:309+0:59
2. Eivind Bogen Arenth16:4911+4:5129:1911+2+4:55+3:56
3. Egil Frydenlund18:0711+4:4747:2610-1+9:37+4:42
4. Eivind Bogen Arenth19:0713+6:331:06:3311+1+14:15+4:38
12OL Tønsberg og omegn 31:08:10+15:52
1. Vetle Mathisen17:0611+5:3517:0611+5:35
2. Håvard Røgeberg Magelssen16:5912+5:0134:0512+1+9:41+4:06
3. Oliver Østby15:066+1:4649:11120+11:22+1:41
4. Vetle Mathisen18:5912+6:251:08:10120+15:52+4:30
13Hedrum OL 21:14:42+22:24
1. Kristian Juel Johannessen18:3713+7:0618:3713+7:06
2. Kristoffer Fjære17:0613+5:0835:43130+11:19+4:13
3. Hanna Johansson22:0313+8:4357:46130+19:57+8:38
4. Kristoffer Fjære16:5610+4:221:14:42130+22:24+2:27
Porsgrunn OL 2diskvalifisert
1. Anders L. Rosenvolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Oscar Wiersdalen Thunolddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Håvard Skriubakkendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Anders L. Rosenvolddiskvalifisertdiskvalifisert

D13-16

15 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 157:15
1. Mille Vasshaug Jægtvik13:334+0:5613:334+0:56
2. Jenny Baklid13:30127:032-2+0:19
3. Mille Vasshaug Jægtvik15:593+1:2543:021-1-0:19
4. Jenny Baklid14:13157:1510
2Kongsberg OL 159:42+2:27
1. Åsne Haavengen12:37112:371
2. Ingvild Langeggen16:397+3:0929:163+2+2:32+2:32
3. Åsne Haavengen14:34143:502-1+0:48
4. Ingvild Langeggen15:523+1:3959:4220+2:27+1:39
3Kongsberg OL 21:01:04+3:49
1. Tale Strand12:402+0:0312:402+0:03
2. Marte Karine Larsen16:385+3:0829:184+2+2:34+2:31
3. Tale Strand15:172+0:4344:353-1+1:33-1:01
4. Marte Karine Larsen16:294+2:161:01:0430+3:49+2:16
4Porsgrunn OL 11:02:19+5:04
1. Une Holtermann12:493+0:1212:493+0:12
2. Elise Ausen13:552+0:2526:441-2-0:12
3. Anine Kjørholt Lie20:4412+6:1047:285+4+4:26+4:26
4. Une Holtermann14:512+0:381:02:194-1+5:04+0:38
5Eiker OL 21:03:30+6:15
1. Tomine Lysaker Sanden14:047+1:2714:047+1:27
2. Silje Morlandstø16:385+3:0830:426-1+3:58+2:31
3. Tomine Lysaker Sanden16:024+1:2846:444-2+3:42-0:16
4. Silje Morlandstø16:465+2:331:03:305+1+6:15+2:33
6Eiker OL 11:05:29+8:14
1. Christine Hoen14:005+1:2314:005+1:23
2. Solveig Letmolie15:353+2:0529:3550+2:51+1:28
3. Christine Hoen18:177+3:4347:526+1+4:50+1:59
4. Solveig Letmolie17:376+3:241:05:2960+8:14+3:24
7Kongsberg OL 31:07:54+10:39
1. Konstanse Moholth15:1010+2:3315:1010+2:33
2. Mari Øverby15:394+2:0930:497-3+4:05+1:32
3. Konstanse Moholth17:426+3:0848:3170+5:29+1:24
4. Mari Øverby19:239+5:101:07:5470+10:39+5:10
8Sturla, IF 11:08:24+11:09
1. Marie Kvarme14:026+1:2514:026+1:25
2. Anne Maren Eidsten16:579+3:2730:598+2+4:15+2:50
3. Marie Kvarme17:365+3:0248:3580+5:33+1:18
4. Anne Maren Eidsten19:4910+5:361:08:2480+11:09+5:36
9Kongsberg OL 51:11:04+13:49
1. Elisabeth Brandal Søfting17:0113+4:2417:0113+4:24
2. Karoline Torø16:448+3:1433:4510-3+7:01+2:37
3. Elisabeth Brandal Søfting19:1810+4:4453:039-1+10:01+3:00
4. Karoline Torø18:018+3:481:11:0490+13:49+3:48
10Konnerud IL 21:13:12+15:57
1. Amanda Skyttersæter Saugerud15:5012+3:1315:5012+3:13
2. Martine Jægtvik20:4612+7:1636:3611-1+9:52+6:39
3. Amanda Skyttersæter Saugerud18:409+4:0655:16110+12:14+2:22
4. Martine Jægtvik17:567+3:431:13:1210-1+15:57+3:43
11Sturla, IF 21:16:02+18:47
1. Mina Akiko Johnsen15:1211+2:3515:1211+2:35
2. Ingeborg Kvarme17:3110+4:0132:439-2+5:59+3:24
3. Mina Akiko Johnsen22:0915+7:3554:5210+1+11:50+5:51
4. Ingeborg Kvarme21:1011+6:571:16:0211+1+18:47+6:57
12Eiker OL 31:18:04+20:49
1. Oda Isnes Tyse15:099+2:3215:099+2:32
2. Alvilde Lysaker Sanden22:0013+8:3037:0912+3+10:25+7:53
3. Oda Isnes Tyse19:2411+4:5056:33120+13:31+3:06
4. Sunniva Morlandsto21:3112+7:181:18:04120+20:49+7:18
13OL Tønsberg og omegn 11:24:06+26:51
1. Lita Lerke Leodine Hjelseth20:3715+8:0020:3715+8:00
2. Julie Eikeland18:3511+5:0539:1213-2+12:28+4:28
3. Lita Lerke Leodine Hjelseth21:2414+6:501:00:3614+1+17:34+5:06
4. Julie Eikeland23:3013+9:171:24:0613-1+26:51+9:17
14OL Tønsberg og omegn 21:29:05+31:50
1. Mari Loftesnes Kaupang20:2914+7:5220:2914+7:52
2. Anny Rogne22:0614+8:3642:3515+1+15:51+7:59
3. Mari Loftesnes Kaupang21:0313+6:291:03:38150+20:36+4:45
4. Anny Rogne25:2714+11:141:29:0514-1+31:50+11:14
15Kongsberg OL 41:30:27+33:12
1. Ingvild Gustafsson14:228+1:4514:228+1:45
2. Helene Brandal Søfting25:3515+12:0539:5714+6+13:13+11:28
3. Ingvild Gustafsson18:398+4:0558:3613-1+15:34+2:21
4. Helene Brandal Søfting31:5115+17:381:30:2715+2+33:12+17:38

H50

12 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 154:03
1. Øyvind Drage12:02112:021
2. Syver Løken13:412+0:2325:43100:00
3. Øyvind Drage13:55139:3810
4. Syver Løken14:252+0:3054:03100:00
2Notodden OL 155:08+1:05
1. Petter Løe13:102+1:0813:102+1:08
2. Harald Kvisli13:18126:2820+0:45
3. Petter Løe14:452+0:5041:1320+1:35+0:50
4. Harald Kvisli13:55155:0820+1:05
3Hedrum OL 11:01:32+7:29
1. Tom Aasrum14:365+2:3414:365+2:34
2. Roger Lysnes13:483+0:3028:243-2+2:41+0:07
3. Tom Aasrum15:493+1:5444:1330+4:35+1:54
4. Roger Lysnes17:194+3:241:01:3230+7:29+2:54
4Heming Orientering 11:02:11+8:08
1. Lasse Arnesen13:524+1:5013:524+1:50
2. Signe Astrup Arnesen15:034+1:4528:5540+3:12+1:22
3. Lasse Arnesen16:134+2:1845:0840+5:30+2:18
4. Signe Astrup Arnesen17:033+3:081:02:1140+8:08+2:38
5Sande Sportsklubb 11:03:38+9:35
1. Widar Trømborg13:183+1:1613:183+1:16
2. Øivind Fadum15:465+2:2829:045+2+3:21+2:05
3. Widar Trømborg16:455+2:5045:4950+6:11+2:50
4. Øivind Fadum17:495+3:541:03:3850+9:35+3:24
6Porsgrunn OL 11:14:11+20:08
1. Dagfinn Torpe17:537+5:5117:537+5:51
2. Atle Remme19:137+5:5537:0670+11:23+5:32
3. Dagfinn Torpe18:056+4:1055:1170+15:33+4:10
4. Atle Remme19:006+5:051:14:116-1+20:08+4:35
7Porsgrunn OL 21:15:57+21:54
1. Ole Johansson16:116+4:0916:116+4:09
2. Kay Jørgensen19:299+6:1135:4060+9:57+5:48
3. Ole Johansson18:157+4:2053:5560+14:17+4:20
4. Kay Jørgensen22:029+8:071:15:577+1+21:54+7:37
8Andebu IL / Stokke IL 21:19:01+24:58
1. Ove Gunnar Jacobsen19:4510+7:4319:4510+7:43
2. Elling Aakre17:376+4:1937:228-2+11:39+3:56
3. Ove Gunnar Jacobsen21:399+7:4459:019+1+19:23+7:44
4. Elling Aakre20:007+6:051:19:018-1+24:58+5:35
9Sandefjord OK 11:21:01+26:58
1. Oskar Kaaløy18:549+6:5218:549+6:52
2. Stine Arntzen19:178+5:5938:1190+12:28+5:36
3. Oskar Kaaløy22:2910+8:341:00:4010+1+21:02+8:34
4. Stine Arntzen20:218+6:261:21:019-1+26:58+5:56
10Stokke IL 11:23:34+29:31
1. Runar Kittilsen18:268+6:2418:268+6:24
2. Lars Martin Gjein21:3610+8:1840:0210+2+14:19+7:55
3. Runar Kittilsen18:378+4:4258:398-2+19:01+4:42
4. Lars Martin Gjein24:5510+11:001:23:3410+2+29:31+10:30
11OL Tønsberg og omegn 11:52:09+58:06
1. Odd Harald Nilsen20:2911+8:2720:2911+8:27
2. Odd Egil Frogner28:5511+15:3749:24110+23:41+15:14
3. Odd Harald Nilsen23:2711+9:321:12:51110+33:13+9:32
4. Odd Egil Frogner39:1811+25:231:52:09110+58:06+24:53
Notodden OL 2diskvalifisert
1. Hugo Christensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sveinung Rekaadiskvalifisertdiskvalifisert
3. Hugo Christensendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Sveinung Rekaadiskvalifisertdiskvalifisert

D50

3 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Sandefjord OK 11:08:22
1. Tone Stokland16:192+1:3216:192+1:32
2. Tiri Rebård16:22132:411-1
3. Tone Stokland15:53148:3410
4. Tiri Rebård19:4811:08:2210
2Porsgrunn OL 11:20:29+12:07
1. Hilde Kristine Rosenvold14:47114:471
2. Eli Marie Wiig27:192+10:5742:062+1+9:25+9:25
3. Hilde Kristine Rosenvold17:232+1:3059:2920+10:55+1:30
4. Eli Marie Wiig21:002+1:121:20:2920+12:07+1:12
Porsgrunn OL 2diskvalifisert
1. Eli Klovningdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Inger Marie Johanssondiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eli Klovningdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Inger Marie Johanssondiskvalifisertdiskvalifisert

H11-12

5 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Larvik OK / Ringerike OL 131:15
1. Erik Zagar16:113+0:2816:113+0:28
2. Rasmus Berglund15:04131:151-2
2Sandefjord OK 131:18+0:03
1. Brage Eikås15:452+0:0215:452+0:02
2. Gabriel Gjone15:332+0:2931:1820+0:03+0:01
3Skien OK 133:24+2:09
1. Kristian Ekeberg Fliid15:43115:431
2. Gaute Nysæter17:414+2:3733:243+2+2:09+2:09
4Stokke IL 136:43+5:28
1. Niclas Gunnerød19:204+3:3719:204+3:37
2. Magnus Sigurdsson17:233+2:1936:4340+5:28+1:51
5OL Tønsberg og omegn 140:28+9:13
1. Lars Loftesnes Kaupang22:465+7:0322:465+7:03
2. Sindre Mathisen17:425+2:3840:2850+9:13+2:10

D11-12

4 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Larvik OK 233:36
1. Iril Ringheim15:47115:471
2. Serine Kierulf Dirdal17:49133:3610
2Larvik OK 140:31+6:55
1. Pernille Zagar Sigrid Bakken Hamre18:362+2:4918:362+2:49
2. Maren Sofie Fremstad21:553+4:0640:3120+6:55+4:06
3Skien OK 141:31+7:55
1. Emilie Holtskog-Feremans21:593+6:1221:593+6:12
2. Vilde Aakre Leistad19:322+1:4341:3130+7:55+1:43
Porsgrunn OL 1diskvalifisert
1. Sigrid Bruem Sofie Thunolddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Lillian Myrlanddiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor