Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell 3
Arrangørorganisasjon: Fossekallen IL
Dato: mandag 1 mai 2017

Nybegynnere

12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
Oda OpsethRingerike OLfullført
Elias Vold KjemperudFossekallen ILfullført
Filip Brumoen KjemperudFossekallen ILfullført
Maria BjerkeFossekallen ILfullført
Ida A. BjørkliRingerike OLfullført
Martine Bergan BerghagenRingerike OLfullført
Kari KollstrømRingerike OLfullført
Karen LangumRingerike OLfullført
Elise NyhagenFossekallen ILfullført
Maren NyhagenFossekallen ILfullført
Oskar HopeModum OLfullført
Linnea NyhagenFossekallen ILfullført

D-12

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Sofia ØhlckersIL Tyrving26:43

H-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus BerglundRingerike OL28:27
2Reidar KollstrømRingerike OL54:59+26:32

C Mellom

1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Birgitte BekkelundRøyken OL53:13

D Kort

9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kari StrandeRingerike OL29:39
2Marion AmundsenRingerike OL30:21+0:42
3Marit VinjeOppsal Orientering47:45+18:06
4Anne NydalAsker Skiklubb48:38+18:59
5Marit Økern JensenBærums Skiklub49:07+19:28
6Nina BirkelandFossekallen IL52:17+22:38
7Sigrid GrindbergRingerike OL53:12+23:33
8Monica S. JohansenRingerike OL1:02:45+33:06
9Gunhild StøaRingerike OL1:24:44+55:05

H Kort

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Jo Randar HolmøyHadeland OL25:49
2Sigurd A. BjørkliRingerike OL26:27+0:38
3Kristoffer ØhlckersIL Tyrving26:44+0:55
4Alexander B. NyhagenFossekallen IL28:02+2:13
5Martin N. MellingRingerike OL28:32+2:43
6Odd Eide- FredriksenKamp Vestheim30:32+4:43
7Anders RoumRingerike OL31:45+5:56
8Tormod DahlRingerike OL33:32+7:43
9Even A. BjørkliRingerike OL55:39+29:50
10Marius BjørkliRingerike OL55:52+30:03
11Ole Einar DalenRingerike OL1:01:44+35:55

D Mellom

11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Grete S B HoviSkien OK42:05
2Ida HopeOslostudentenes IK42:26+0:21
3Line ArnevikRingerike OL42:40+0:35
4Milda ØhlckersIL Tyrving46:23+4:18
5Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL49:33+7:28
6Trine OpsethRingerike OL52:16+10:11
7Live YtrehusRingerike OL56:09+14:04
8May Ingela HopeModum OL1:03:28+21:23
9Silje B. HoviSkien OK1:12:42+30:37
10Hege HeibergHadeland OL1:18:45+36:40
Kjersti StræteRingerike OLdiskvalifisert

H Mellom

20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Øyvind SørlieHadeland OL37:20
2Hroar SannaRingerike OL40:15+2:55
3Gunnar HopeModum OL41:27+4:07
4Mikkel BerglundRingerike OL41:55+4:35
5Stein Aas StræteRingerike OL43:50+6:30
6Helge RevhaugRingerike OL44:09+6:49
7Morten DåsnesRingerike OL46:57+9:37
8Geir DahlRingerike OL48:38+11:18
9Leiv Inge KjemperudFossekallen IL51:19+13:59
10Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering55:52+18:32
11Sverre GrafferRingerike OL56:29+19:09
12Per ØhlckersIL Tyrving56:47+19:27
13Toralf OpperudRingerike OL59:43+22:23
14Brede Høibak GundersenRingerike OL1:03:10+25:50
15Knut Ivar KollstrømRingerike OL1:03:11+25:51
16Leif Roger HultgreenRingerike OL1:07:49+30:29
17Ivar LindsethRingerike OL1:11:49+34:29
18Roar NydalAsker Skiklubb1:21:55+44:35
19Peter NylundHaugerud IF1:34:09+56:49
20Tommy BjerkeFossekallen IL1:39:09+1:01:49

D Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK1:14:41
2Monica BerglundRingerike OL1:24:00+9:19
3Silje OpsethRingerike OL2:01:52+47:11

H Lang

15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL49:56
2Geir NilsenViul Orienteringsklubb52:48+2:52
3Oscar ArnevikRingerike OL54:05+4:09
4Guttorm L EggeOslostudentenes IK57:18+7:22
5Olav HøgsetFossekallen IL58:31+8:35
6Harald HoviSkien OK1:01:36+11:40
7Stig MellingRingerike OL1:01:53+11:57
8Knut AasRingerike OL1:02:01+12:05
9Juha VienaRingerike OL1:02:32+12:36
10Lars BerglundRingerike OL1:02:56+13:00
11Bjørn BergeHadeland OL1:06:01+16:05
12Per Erik OpsethRingerike OL1:13:22+23:26
13Roar ByeModum OL1:23:48+33:52
14Thorbjørn NørbeckRingerike OL1:26:43+36:47
Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IKdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor