Offisiell resultatliste for Glåmdalsløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Glåmdalsløpet
Arrangørorganisasjon: Grue IL
Dato: søndag 14 mai 2017

N-åpen

1 610 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Maja Seigerud HaugenLunderseter IL24:4415:21
Trond Seigerud HaugenLunderseter IL24:4115:19
Aksel RolsdorphGrue IL22:3514:01
Synne SørliEidskog OL22:0113:40
Aleksander Tangen-HoltetEidskog OL24:0014:54
Sebastian Tangen-HoltetEidskog OLikke startet

D -10

1 610 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ida Marianne BergersenEidskog OL49:5230:58

D 11-12N

2 170 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Selma Briskerud HasselvoldGrue IL31:1314:23
2Daniella De CamposEidskog OL56:26+25:1326:00
3Oda Marissa BergersenEidskog OL56:35+25:2226:04

D 13-14

4 050 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emma Bangstad BergersenHamar OK51:3212:43
2Live Raknes SogstadGjø-Vard OL54:05+2:3313:21

D 13-16C

2 870 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne FrøislandVang OL38:3413:26

D 15-16

4 860 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Kamilla LomeHamar OKikke startet

D 17-A kort

4 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Linda FredhOK Moss1:52:2223:07

D 17-C

2 900 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rebekka MarkovAustmarka IL28:299:49
2Maren SogstadGjø-Vard OL36:16+7:4712:30
3Berit DalheimLunderseter IL59:49+31:2020:37

D 17-N

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marte Moen RødåsGrue IL30:2710:30
2Marissa Penelope BergersenEidskog OL54:16+23:4918:42

D 35-

6 440 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie Finsrud LandeEidskog OL1:00:229:22
2Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL1:25:38+25:1613:17

D 45-

4 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette SolbergseterAustmarka IL1:22:1216:54

D 55-

4 860 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne SørumRingsaker OK1:01:0712:34

H -10

1 610 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Asbjørn LandeEidskog OL13:358:26
Lauritz Palmstrøm-StolpeEidskog OL18:4511:38

H 11-12

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar LandeEidskog OL24:578:41
2Tage Raknes SogstadGjø-Vard OL46:33+21:3616:13

H 11-12N

2 170 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birk AasethGrue IL32:1114:49
2Kasper SnapaGrue IL32:14+0:0314:51

H 13-14

4 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard RanestadHamar OK41:2210:12
2Mats LindaasElverum OK49:06+7:4412:07
3Gaute LindaasElverum OK1:13:43+32:2118:12

H 13-16C

2 870 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil SkytterenOdal OL - Orientering35:4012:25
2Petter Kristoffer HusåsOdal OL - Orientering37:19+1:3913:00

H 13-16N

2 170 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liam KnollNOTEAM22:1710:16

H 15-16

6 440 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL55:328:37
2Grunde IsaksætreGrue IL1:03:42+8:109:53
3Henrik Åserud SørensenOdal OL - Orientering1:11:15+15:4311:03

H 17-A kort

6 440 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK1:01:269:32
2Sondre SkytterenOdal OL - Orientering1:08:35+7:0910:38
3Morten TangenOK Moss1:10:48+9:2210:59
4Philip FøyenGjø-Vard OL1:12:10+10:4411:12

H 17-B

4 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond Egil DigernesBrandval/Kongsvinger OK49:0412:06
2Arne SørliEidskog OL53:40+4:3613:15
3Martin SkytterenOdal OL - Orientering57:40+8:3614:14 Last ned GPS-spor i gpx-format

H 17-C

2 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1John TangenHamar OK23:128:00
2Niklas StolpeEidskog OL28:26+5:149:48
3Tor SætabergetLunderseter IL32:21+9:0911:09
4Egil SolbergseterAustmarka IL32:53+9:4111:20

H 17-18

7 540 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alf Briskerud HasselvoldGrue IL1:14:229:51

H 21-

9 950 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK1:26:578:44
2Eskil FrøislandVang OL1:31:55+4:589:14
3Even LindaasVang OL1:51:14+24:1711:10

H 35-

8 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering1:11:518:28

H 45-

7 540 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Eivind LandeEidskog OL55:327:21
2Øivind FrøislandVang OL1:05:01+9:298:37
3Jon Ivar BergersenEidskog OL1:12:01+16:299:33
4Ole Inge RismoenBrandval/Kongsvinger OK1:18:30+22:5810:24

H 55-

6 440 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurd DæhliLøten o-lag50:217:49
2Trond OlsenLøten o-lag50:54+0:337:54
3Sture OttesenIndre Østfold OK56:41+6:208:48
4Frode BergersenHamar OK1:00:09+9:489:20
5Tor SolbergseterAustmarka IL1:02:15+11:549:39
6Harald ØstbyeElverum OK1:02:46+12:259:44
7Ole RognstadBrandval/Kongsvinger OK1:05:09+14:4810:06
8Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss1:09:41+19:2010:49
Bjarte LindstadOL Toten-Trollikke startet
Kay Håvard NyhusBrandval/Kongsvinger OKikke startet

H 65-

4 860 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Roar LøvtjernetBrandval/Kongsvinger OK47:109:42
2Jarle BusterudElverum OK51:12+4:0210:32
3Stein NordviElverum OK52:30+5:2010:48
4Ole LienLøten o-lag52:36+5:2610:49
5Arve SmestadLøten o-lag55:52+8:4211:29
6Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering1:02:53+15:4312:56
7Roar SætabergetLunderseter IL1:14:55+27:4515:24
8Karl Petter OpsahlLøten o-lag1:18:52+31:4216:13
9Kurt EideBrandval/Kongsvinger OK1:32:49+45:3919:05
Klaus EngenEidskog OLbrutt

H 75-

3 650 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav HøiåsVang OL47:1112:55
2Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange58:57+11:4616:09

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor