Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vestfold 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vestfold 2-dagers
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: lørdag 25 mars 2017

N-åpen

1 810 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Magnus Aakre-LarsenAndebu IL26:1214:28
0Kaja Holte FjeldstadPorsgrunn OL34:30+8:1819:03
0Sindre FurlandSandefjord OK18:3310:14
0Ane Røed GjertsenStokke IL21:4912:03
0Martin HalvorsenStokke IL21:5412:05
0Julie Økern HågårdKonnerud IL16:068:53
0Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn20:0811:07
0Miriam KhouryLarvik OK21:5212:04
0Håkon Aarhus KinnPorsgrunn OL33:59+7:4718:46
0Ingrid Aarhus KinnPorsgrunn OL34:23+8:1118:59
0Mathilde KristensenStokke IL21:5412:05
0Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn20:0611:06
0Elise Nauf BorgersenHedrum OL28:47+2:3515:54
0Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL28:51+2:3915:56
0Elena PharoNOTEAM32:30+6:1817:57
0Ingvild RingheimLarvik OK22:1012:14
0Joel RöhrsStokke IL24:0113:16
0Maike RöhrsStokke IL19:0510:32
0Sturla SigurdssonStokke IL32:05+5:5317:43
0Mone Småge-HilsenKonnerud IL24:4013:37
0Theo Solberg FredheimSandefjord OK21:5412:05
0Arvid WennerstrandPorsgrunn OL32:58+6:4618:12
0Håkon ØverbyKongsberg OL25:5314:18

D -10

2 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Daniella GjoneSandefjord OK19:369:33
0Dea EikedalenPorsgrunn OL28:4614:01
0Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL41:38+12:5220:18
0Juliette Holtskog-FeremansSkien OK32:02+3:1615:37

D 11-12

2 460 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Serine Kierulf DirdalLarvik OK23:009:20
2Pernille ZagarLarvik OK24:05+1:059:47
3Vilde Aakre LeistadSkien OK24:09+1:099:49
4Ylva KlausenSturla, IF26:12+3:1210:39
5Iril RingheimLarvik OK27:57+4:5711:21
6Emilie Holtskog-FeremansSkien OK33:18+10:1813:32

D 11-12N

2 050 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Faya KhouryLarvik OK23:1011:18

D 13-14

2 840 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn33:2311:45
2Kristin Melby JacobsenLardal OL36:09+2:4612:43
3Hedda SpangbergKonnerud IL41:40+8:1714:40
4Mari ØverbyKongsberg OL42:23+9:0014:55
5Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL43:15+9:5215:13
6Helene Bjørkvold JendalFossum IF43:22+9:5915:16
7Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL43:30+10:0715:19
8Konstanse MoholthKongsberg OL45:22+11:5915:58
9Eline SchjervenLardal OL52:16+18:5318:24
10Mari BrendeFossum IF53:14+19:5118:44
11Emma EngehultNotodden OL53:17+19:5418:45
12Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK55:01+21:3819:22
13Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn59:39+26:1621:00
14Lita Lerke Leodine HjelsethOL Tønsberg og omegn1:07:43+34:2023:50
Marte Sofie SkroveRingerike OLdiskvalifisert

D 13-16C

2 550 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Maren EidstenSturla, IF24:479:43
2Marlene SkramdalHedrum OL33:50+9:0313:16
3Ida Smeland NygårdseterVegårshei IL37:08+12:2114:33
4Lise StrømSandefjord OK39:19+14:3215:25
5Linn StrømSandefjord OK39:34+14:4715:30
6Karoline FjæreHedrum OL44:37+19:5017:29

D 13-16N

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hedda Kind KjellevoldModum OL48:2820:53

D 15-16

3 510 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tale StrandKongsberg OL36:4810:29
2Ingvild LangeggenKongsberg OL39:04+2:1611:07
3Elise AusenPorsgrunn OL39:45+2:5711:19
4Åsne HaavengenKongsberg OL43:33+6:4512:24
5Solveig LetmolieEiker OL44:25+7:3712:39
6Christine HoenEiker OL44:49+8:0112:46
7Oda Isnes TyseEiker OL45:34+8:4612:58
8Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL46:29+9:4113:14
9Karen Hoel JomaasFossum IF50:50+14:0214:28
10Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL55:14+18:2615:44
11Elise StørenBø OL57:44+20:5616:26
12Nora Småge HilsenKonnerud IL58:03+21:1516:32
13Julie EikelandOL Tønsberg og omegn1:03:09+26:2117:59
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OLdiskvalifisert

D 17-A kort

3 310 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Myklebust StrømHedrum OL50:3315:16
2Katrine LodgaardØstmarka OK52:09+1:3615:45
3Anna Isnes TyseEiker OL52:44+2:1115:55
4Pernille NaufHedrum OL53:33+3:0016:10
5Jorun BækkenOs IL54:51+4:1816:34
6Torill Hynne FjæreHedrum OL1:09:23+18:5020:57

D 17-C

2 550 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1May-Britt ReppesgårdHedrum OL34:1413:25
2May-Britt SkramdalHedrum OL35:23+1:0913:52
3Inger-Lene FlatinSkien OK35:48+1:3414:02
4Tine ArloLarvik OK39:28+5:1415:28
5Silje Skatvedt StensrudOK Horten41:45+7:3116:22
6Sissel BentsenHedrum OL44:47+10:3317:33
7Lill BirkelundPorsgrunn OL51:30+17:1620:11

D 17-N

2 320 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mette-Mari Odberg HeumØyestad IF allianse50:2121:42
Kristine EngellKonnerud ILdiskvalifisert

D 17-20

4 030 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ane DyrkornEiker OL40:019:55
2Thea Sildnes BaklidKonnerud IL41:41+1:4010:20
3Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK41:55+1:5410:24
4Maiken Økern HågårdKonnerud IL42:24+2:2310:31
5Ella Arentz HagenSandefjord OK43:12+3:1110:43
6Aurora MoholthKongsberg OL43:29+3:2810:47
7Thea DyrkornEiker OL43:32+3:3110:48
8Helene EgerKongsberg OL45:06+5:0511:11
9Marit Melby JacobsenLardal OL45:41+5:4011:20
10Marlin HaavengenKongsberg OL46:35+6:3411:33
11Maria PrestbøenSandefjord OK47:37+7:3611:48
12Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL49:05+9:0412:10
13Emilie WestinPorsgrunn OL49:29+9:2812:16
14Åse BerganNydalens SK49:37+9:3612:18
15Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL57:00+16:5914:08
16Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL57:38+17:3714:18
17Andrea VaneboKongsberg OL1:10:04+30:0317:23
18Sarah WølloKongsberg OL1:20:10+40:0919:53

D 21

4 030 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Therese HaareKonnerud IL38:139:28
2Ingvild Rud SkjærstadLøten o-lag42:03+3:5010:26
3Kari Aarhus KinnPorsgrunn OL43:33+5:2010:48
4Audrun UtskarpenOslostudentenes IK46:06+7:5311:26
5Kristine FjeldboIL Tyrving46:13+8:0011:28
6Sølvi FossøyEiker OL48:42+10:2912:05
7Hanne Maria VisterOslostudentenes IK49:10+10:5712:12
8Marita HernandezOL Toten-Troll52:24+14:1113:00
9Anne Marthe PeveriEiker OL58:52+20:3914:36
10Rebecca MårtenssonKöping-Kolsva OK1:01:45+23:3215:19

D 40-

3 310 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Liv SchjervenLardal OL36:4811:07
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK37:09+0:2111:13
3Merete LyseboLardal OL37:47+0:5911:24
4Kari StrandKongsberg OL38:59+2:1111:46
5Julie Finsrud LandeEidskog OL40:09+3:2112:07
6Kari Hasaas KlavenesSandefjord OK44:30+7:4213:26
7Sara MathisenPorsgrunn OL44:52+8:0413:33
8Silje IslandOL Tønsberg og omegn48:06+11:1814:31
9Mona GjelstadSandefjord OK53:34+16:4616:10
10Elin GravningenStokke IL54:20+17:3216:24
11Trude HansenBerger og Svelvik OL56:27+19:3917:03
12Mona HoltePorsgrunn OL56:47+19:5917:09
13Kari Rød AakreAndebu IL1:04:51+28:0319:35
14Linda FredhOK Moss1:58:54+1:22:0635:55

D 45-

3 310 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Birgit Økern JensenKonnerud IL37:0511:12
2Torunn Økern JensenRingerike OL39:52+2:4712:02
3Kristin EgerKongsberg OL45:42+8:3713:48
4Arnhild U. BråtenVegårshei IL45:53+8:4813:51
5Aud Ellen BrevikSturla, IF48:04+10:5914:31
6Kristin KornmoPorsgrunn OL49:14+12:0914:52
7Lenka WestinPorsgrunn OL51:49+14:4415:39
8Stine ArntzenSandefjord OK52:47+15:4215:56
9Astrid BrevikStokke IL53:04+15:5916:01
10Tone Sølie LysnesHedrum OL54:52+17:4716:34
11Hilde VassendPorsgrunn OL55:21+18:1616:43
12Mai Britt BjørkSandefjord OK56:10+19:0516:58
13Janne LarsenPorsgrunn OL57:54+20:4917:29
14Kari Reppesgård HoltHedrum OL1:01:42+24:3718:38
15Katrine van RaaijHedrum OL1:05:27+28:2219:46
Solveig BerganNydalens SKdiskvalifisert

D 50-

3 150 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari ChristiansenSandefjord OK34:2210:54
2Anita Sørensen DrageKongsberg OL41:02+6:4013:01
3Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL41:24+7:0213:08
4Tonje RøgebergOL Tønsberg og omegn42:05+7:4313:21
5Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL42:16+7:5413:25
6Tiri RebårdSandefjord OK43:37+9:1513:50
7Toini SkyttersæterKonnerud IL44:38+10:1614:10
8Lill-Ann TorpSandefjord OK45:13+10:5114:21
9Heidi SchatvetNotodden OL45:57+11:3514:35
10Marianne NjåsteinIL Tyrving47:46+13:2415:09
11Margrete EngzeliusAsker Skiklubb54:01+19:3917:08
12Elisabeth HetlevikKongsberg OL54:09+19:4717:11
13Eirin LodgaardByåsen IL56:17+21:5517:52
14Jane RødderKongsberg OL1:42:05+1:07:4332:24
Hilde KløvstadSandefjord OKdiskvalifisert

D 55-

3 150 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Grete S B HoviSkien OK41:4213:14
2Sidsel NørstebøIL Tyrving47:37+5:5515:06
3Eli Marie WiigPorsgrunn OL49:16+7:3415:38
4Eli Tufte HanssenEiker OL59:20+17:3818:50
5Ragnhild DåsnesOs IL1:01:44+20:0219:35
6Enikø BertalanAsker Skiklubb1:03:33+21:5120:10
7Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL1:07:22+25:4021:23

D 60-

2 700 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise SagaKjose IL33:2512:22
2Randi HansenStokke IL47:20+13:5517:31
3Aud KjemperudEiker OL52:51+19:2619:34
4Inger NergaardStokke IL54:52+21:2720:19
Kristil KristensenOK Skeididiskvalifisert
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OLdiskvalifisert
Hanne HerumOK Skeididiskvalifisert
Anne Lise AndreassenSandefjord OKdiskvalifisert
Lise HørtvedtKongsberg OLdiskvalifisert

D 65-

2 700 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kari StrandeRingerike OL42:4115:48
2Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL47:24+4:4317:33
3Astrid LundeDrangedal OL1:00:13+17:3222:18
4Helga PeveriEiker OL1:04:46+22:0523:59
5Karin KittilsenStokke IL1:14:31+31:5027:35
Grethe Lill RyengSturla, IFdiskvalifisert
Elisabeth RødAndebu ILbrutt

D 70-

2 580 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margareta BrynhildsenStokke IL47:5718:35
2Eli KlovningPorsgrunn OL57:20+9:2322:13
3Torill Nebell MikkelsenBerger og Svelvik OL1:02:04+14:0724:03
4May Helene HansenSandefjord OK1:07:27+19:3026:08
5Gry Bruland VråleSturla, IF1:15:38+27:4129:18
6Hanne BræckKongsberg OL1:22:38+34:4132:01
7Sidsel SandelienHeming Orientering1:22:49+34:5232:05
8Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL1:25:38+37:4133:11
9Hjørdis ØvreåsBotne SK1:31:16+43:1935:22
10Astrid GjelstadSandefjord OK1:34:50+46:5336:45

D 75-

2 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni DrageHaugerud IF1:07:5726:20
2Tirill Liby SeipOK Skeidi1:33:18+25:2136:09

H -10

2 050 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Gaute SkjønhaugFet OL20:009:45
0Jon StrandKongsberg OL17:438:38
0Rasmus EngehultNotodden OL16:207:58
0Ask Felland SætnanFossum IF15:247:30
0Solan EikedalenPorsgrunn OL24:5112:07
0Magnus SigurdssonStokke IL15:147:25
0Sondre KornmoPorsgrunn OL26:06+1:1512:43
0Tollef TjentlandLardal OL36:36+11:4517:51
0Asbjørn LandeEidskog OL18:178:55
Aksel KlausenSturla, IFdiskvalifisert

H 11-12

2 460 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnar LandeEidskog OL23:219:29
2Gabriel GjoneSandefjord OK23:57+0:369:44
3Brage EikåsSandefjord OK27:18+3:5711:05
4Erik ZagarLarvik OK36:49+13:2814:57
5Sindre Flatin ErichsenSkien OK37:52+14:3115:23

H 11-12N

2 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn19:519:40
2Adrian HagenPorsgrunn OL23:00+3:0911:13
3Ludvig SkramdalHedrum OL25:14+5:2312:18

H 13-14

2 950 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute BerganNydalens SK28:539:47
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn29:17+0:249:55
3Tobias MathisenPorsgrunn OL29:19+0:269:56
4Atle Nikolai WølloKongsberg OL33:11+4:1811:14
5Lukas KlausenSturla, IF36:41+7:4812:26
6Birk Felland SætnanFossum IF38:57+10:0413:12
7Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL41:39+12:4614:07
8Hallvard TjentlandLardal OL42:38+13:4514:27
9Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL43:28+14:3514:44
10Anders KlavenesSandefjord OK49:07+20:1416:38
11Benjamin GjoneSandefjord OK51:39+22:4617:30
12Reno PapeKonnerud IL53:29+24:3618:07
13Mathias NyhaugAsker Skiklubb54:27+25:3418:27
14Christian Filip Selbo MalmquistHedrum OL1:02:57+34:0421:20
15Hallgeir BrevikStokke IL1:09:01+40:0823:23

H 13-16C

2 550 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob Schia LøeNotodden OL21:318:26
2Håvard Røgeberg MagelssenOL Tønsberg og omegn23:23+1:529:10
3Yousef KhouryLarvik OK1:36:05+1:14:3437:40

H 13-16N

2 320 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bendik Schia LøeNotodden OL21:419:20

H 15-16

4 030 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn39:219:45
2Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn41:29+2:0810:17
2Cornelius BjørkSandefjord OK41:29+2:0810:17
4Even GravningenStokke IL43:00+3:3910:40
5Vetle DrageKongsberg OL44:11+4:5010:57
6Viljan van RaaijHedrum OL45:09+5:4811:12
7Egil FrydenlundSturla, IF50:24+11:0312:30
8Kristoffer FjæreHedrum OL51:01+11:4012:39
9Henrik R HoltHedrum OL53:34+14:1313:17
10Kristian Juel JohannessenHedrum OL1:06:37+27:1616:31
11Jonas EikåsSandefjord OK1:09:22+30:0117:12
Sondre Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Halvard KornmoPorsgrunn OLbrutt

H 17-C

2 550 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Svend Kristian EidstenSturla, IF24:519:44
2Stig HjelsethOL Tønsberg og omegn35:11+10:2013:47
3Øystein MagelssenOL Tønsberg og omegn36:40+11:4914:22
4Knut ErichsenSkien OK49:54+25:0319:34
5Haakon PettersenSandefjord OK53:52+29:0121:07

H 17-20

4 280 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen BaklidKonnerud IL37:188:42
2Sindre R HoltHedrum OL38:44+1:269:02
3Tord StrandKongsberg OL39:44+2:269:17
4Trym B IslandOL Tønsberg og omegn42:07+4:499:50
5Joar GjerdahlKonnerud IL42:49+5:3110:00
6Sturla FrydenlundSturla, IF43:38+6:2010:11
7Hallvard Arntzen FossSandefjord OK44:50+7:3210:28
8Audun BerganNydalens SK46:46+9:2810:55
9Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn47:33+10:1511:06
10Fredrik PollandOK Skeidi47:53+10:3511:11
11Are LodgaardByåsen IL50:14+12:5611:44
12Audun Melby JacobsenLardal OL50:32+13:1411:48
13Sølve DrageKongsberg OL50:34+13:1611:48
14Håkon LundKongsberg OL52:56+15:3812:22
15Ole Jakob OlsrødStokke IL55:20+18:0212:55
16Håkon KornmoPorsgrunn OL58:46+21:2813:43
17Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF59:13+21:5513:50

H 21

4 280 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn EkebergIL Tyrving34:158:00
2Øyvind HelgerudHalden SK35:39+1:248:19 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Thore KornmoPorsgrunn OL37:20+3:058:43
4Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL39:11+4:569:09
5Mathias DrageKongsberg OL39:15+5:009:10
6Dag Steinar RagvinBø OL39:27+5:129:13
7Jonas Sommerstad JuveliKonnerud IL39:51+5:369:18
8Erik Feyling HaareKonnerud IL41:03+6:489:35
9Odd StrandKongsberg OL43:37+9:2210:11
10Anders JuveliLierbygda OL43:46+9:3110:13
11Mikael OlaussonOslostudentenes IK45:54+11:3910:43
12Christian JomaasFossum IF46:10+11:5510:47
13Morten TangenOK Moss53:32+19:1712:30
14Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL54:11+19:5612:39
15Vebjørn RøtvoldKongsberg OL1:05:48+31:3315:22
16Bjørn HaavengenKongsberg OL1:12:00+37:4516:49
17Martin AskeAndebu IL1:43:10+1:08:5524:06
Lars Danielsen HolenMarkane ILdiskvalifisert

H 40-

4 030 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jørgen FjæreHedrum OL40:159:59
2André JægtvikKonnerud IL44:55+4:4011:08
3Truls FjeldstadPorsgrunn OL1:03:17+23:0215:42

H 45-

3 510 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode NysæterSkien OK30:278:40
2Eivind LandeEidskog OL31:04+0:378:51
3Gisle NysæterSkien OK32:06+1:399:08
4Trond GjelstadSandefjord OK33:48+3:219:37
5Lars EnerhaugenModum OL33:56+3:299:40
6Geir HoffIL Tyrving34:00+3:339:41
7Steinar LandeBø OL35:14+4:4710:02
8Knut Jostein SætnanFossum IF35:19+4:5210:03
9Sturle FurlandSandefjord OK35:43+5:1610:10
10Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL36:00+5:3310:15
11Rune EngehultNotodden OL37:30+7:0310:41
12Anders GustafssonSturla, IF39:57+9:3011:22
13Lars Erik GjeinFossum IF40:14+9:4711:27
14Trond EvensenOL Tønsberg og omegn41:07+10:4011:42
15Atle StrømHedrum OL42:04+11:3711:59
16Arild NyhaugAsker Skiklubb42:57+12:3012:14
17Per Erik LarsenSandefjord OK45:03+14:3612:50
18Jo Børre EikåsSandefjord OK46:35+16:0813:16
19Atle BorgersenHedrum OL48:50+18:2313:54
20Eelco van RaaijHedrum OL50:05+19:3814:16
21Espen JohnsenHedrum OL50:51+20:2414:29
22Kjell Petter SmågeKonnerud IL50:57+20:3014:30
23Bjørn LiePorsgrunn OL53:02+22:3515:06
24Jostein MehammerPorsgrunn OL54:31+24:0415:31
25Jørn LangerudPorsgrunn OL1:01:21+30:5417:28
26Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL1:01:36+31:0917:32
27Sigurd HoltskogSkien OK1:56:26+1:25:5933:10

H 50-

3 350 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sten Åge NygårdseterVegårshei IL31:349:25
2Øyvind DrageKongsberg OL32:41+1:079:45
3Harald KvisliNotodden OL33:49+2:1510:05
4Tore HoffIL Tyrving34:24+2:5010:16
5Tom AasrumHedrum OL37:00+5:2611:02
6Morten HamreIL Hauken37:41+6:0711:14
7Jan GatevoldPorsgrunn OL38:07+6:3311:22
8Stein H. HagenFossum IF38:34+7:0011:30
9Petter LøeNotodden OL39:01+7:2711:38
10Bjørn PollandOK Skeidi39:18+7:4411:43
11Nils BerganNydalens SK39:51+8:1711:53
12Jon SkriubakkenPorsgrunn OL40:14+8:4012:00
13Arne Håkon JørgensenSandefjord OK41:49+10:1512:28
14Hans Otto ØverbyKongsberg OL41:54+10:2012:30
15Geir BråtenVegårshei IL42:13+10:3912:36
16Geir Arne LodgaardByåsen IL44:15+12:4113:12
17Roger Andre VaneboKongsberg OL44:53+13:1913:23
18Arne KristensenStokke IL45:10+13:3613:28
19Håkon JendalFossum IF46:13+14:3913:47
20Atle WølloKongsberg OL49:10+17:3614:40
21Tommy SæterKongsberg OL59:17+27:4317:41
22Are NjåsteinIL Tyrving59:19+27:4517:42
23Per Einar StrømHedrum OL1:01:32+29:5818:22
24Oskar KaaløySandefjord OK1:13:02+41:2821:48
Guttorm L EggeOslostudentenes IKdiskvalifisert

H 55-

3 350 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjell WestinPorsgrunn OL34:5610:25
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn36:13+1:1710:48
3Espen RaastadSkien OK39:17+4:2111:43
4Trond BaklidKonnerud IL39:50+4:5411:53
5Anton PlaianAsker Skiklubb41:42+6:4612:26
6Bjørn BaklidKonnerud IL47:12+12:1614:05
7Kjetil KløvstadSandefjord OK50:08+15:1214:57
8Roar TønnessenKongsberg OL51:57+17:0115:30
9Kristian KalagerAsker Skiklubb52:26+17:3015:39
10Øivind StenstadOddersjaa SSK56:08+21:1216:45
11Harald OmlandSkien OK1:02:44+27:4818:43
12Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse1:05:33+30:3719:34
13Torgeir BrandalKongsberg OL1:11:46+36:5021:25

H 60-

3 150 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten DåsnesRingerike OL32:1610:14
2Harald HoviSkien OK37:17+5:0111:50
3Dag KristensenOK Skeidi41:25+9:0913:08
4Are EriksenOslostudentenes IK41:30+9:1413:10
5Per FuruheimSkien OK44:21+12:0514:04
6Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn51:13+18:5716:15
7Øyvind GylverAsker Skiklubb51:35+19:1916:22
8Even Tore SteinsholtLardal OL59:46+27:3018:58
Per Chr. HagenBø OLdiskvalifisert
Trond RønnebergAsker Skiklubbdiskvalifisert

H 65-

3 150 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Øivind FadumSande Sportsklubb37:1111:48
2Martin NaufHedrum OL45:18+8:0714:22
3Hugo ChristensenNotodden OL45:34+8:2314:27
4Elling AakreAndebu IL46:12+9:0114:40
5Ragnar Niemi BergStokke IL47:18+10:0715:00
6Ole JohanssonPorsgrunn OL47:39+10:2815:07
7Hans Roar BakkenEiker OL48:12+11:0115:18
8Ove Gunnar JacobsenStokke IL48:50+11:3915:30
9Kay JørgensenPorsgrunn OL49:33+12:2215:43
10Bjørn SteenBø OL49:36+12:2515:44
11Atle RemmePorsgrunn OL50:24+13:1316:00
12Hans Lyder HaareKonnerud IL52:42+15:3116:43
13Paul SkjakerHadeland OL54:47+17:3617:23 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Jiri UrvalekPorsgrunn OL59:36+22:2518:55
15Øystein AndersenEiker OL1:03:15+26:0420:04
16Jan BøhleOL Trollo1:09:08+31:5721:56
Sveinung RekaaNotodden OLdiskvalifisert
Rolf LundeEiker OLdiskvalifisert

H 70-

2 700 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Runar KittilsenStokke IL32:5712:12
2Helge RevhaugRingerike OL36:45+3:4813:36
3Helge FossheimHedrum OL37:30+4:3313:53
4Carl Ove BergOK Skeidi40:11+7:1414:52
5Dag Rønning JensenOL Trollo41:28+8:3115:21
6Ragnar HillestadLardal OL44:10+11:1316:21
7Rolf LyePorsgrunn OL46:26+13:2917:11
8John Ivar KjellevoldModum OL48:31+15:3417:58
9Tor-Eivind BergsvågSandefjord OK51:48+18:5119:11
10Lars Martin GjeinStokke IL52:06+19:0919:17
11Jakob KløverødPorsgrunn OL54:41+21:4420:15
12Bjørn SandelienHeming Orientering57:18+24:2121:13
13Roar LøkenSandefjord OK57:19+24:2221:13
14Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:06:57+34:0024:47
15Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL1:16:34+43:3728:21
16Lasse VråleSturla, IF1:30:46+57:4933:37
Ole Richard BrattbakkSandefjord OKdiskvalifisert
Arne LandeBø OLdiskvalifisert

H 75-

2 700 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar HemLillomarka OL39:0314:27
2Odd AureDrangedal OL41:44+2:4115:27
3Olav SolbergBø OL46:45+7:4217:18
4Steinar RuudKonnerud IL49:26+10:2318:18
5Magne KlovningPorsgrunn OL52:54+13:5119:35
6Kåre NilsenSandefjord TIF53:09+14:0619:41
7Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn54:01+14:5820:00
8Asbjørn BræckKongsberg OL55:00+15:5720:22
9Anton LommeHedrum OL56:48+17:4521:02
10Magnar ØvreåsBotne SK59:05+20:0221:52
Oddvar GjelstadSandefjord OKdiskvalifisert
Bjørn Willy HansenSandefjord OKdiskvalifisert

H 80-

2 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnar ReppesgårdHedrum OL49:5519:20
2Tor DrageHaugerud IF51:08+1:1319:49

A-Åpen

3 310 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brynjar FredheimLillomarka OL34:0010:16
2Bjørnar BrevikStokke IL38:09+4:0911:31
3Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL51:49+17:4915:39
4Snorre FrydenlundSturla, IF56:12+22:1216:58
5Bodil HelgerudHalden SK59:37+25:3718:00
6Anders HvasshovdKongsberg OL1:17:48+43:4823:30
Heidi Mogstad BosnessNOTEAMdiskvalifisert

B-Åpen

2 950 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ceeberg TrondAndebu IL58:2019:46
2Linnea EvensenOL Tønsberg og omegn1:00:03+1:4320:21
3Aleksander Koren HalvorsenOK Skeidi1:02:33+4:1321:12
4Kristin JohanssonHedrum OL1:08:30+10:1023:13
5Hilde MoholthKongsberg OL1:21:06+22:4627:29

C-åpen

2 550 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sigurdur SigurdssonStokke IL23:329:13
2Morten Fredheim SolbergSandefjord OK31:08+7:3612:12
3Hanne Beate HilsenKonnerud IL46:27+22:5518:12
4Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi46:59+23:2718:25
5Elisabeth Koren HalvorsenOK Skeidi49:32+26:0019:25
6Knut GjoneSandefjord OK51:13+27:4120:05
7Ellen Sofie RuudEiker OL1:01:17+37:4524:01

H17B

2 950 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tom André AlstadsætherEiker OL41:4614:09
2Ludvig JohnsenHedrum OL42:38+0:5214:27
3Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL45:07+3:2115:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
4Morten AndresenOK Skeidi54:02+12:1618:18
5Leif Håkon LeistadSkien OK54:57+13:1118:37
6Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL1:04:36+22:5021:53

D17B

2 840 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn38:1513:28 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Gry AakreSkien OK44:41+6:2615:44
3Inger Isnes TyseEiker OL48:22+10:0717:01
4Rita RaastadSkien OK55:56+17:4119:41
5Susanne StrømHedrum OL57:26+19:1120:13
6Monica Tveit TjentlandLardal OL1:00:27+22:1221:17
7Elin BordøyHedrum OL1:10:03+31:4824:39
8Mia EngehultNotodden OL1:10:27+32:1224:48
Nina KlausenSturla, IFdiskvalifisert

D15-16B

2 840 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anny RogneOL Tønsberg og omegn56:2519:51
2Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb1:03:48+7:2322:27

H15-16B

2 950 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulrik Andre StrømHedrum OL45:0615:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor