Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Askenatta

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Askenatta
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: fredag 24 mars 2017

N-åpen

1 470 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Mone Småge-HilsenKonnerud IL24:2916:39

D 13-14

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL27:5813:04
2Hedda SpangbergKonnerud IL29:55+1:5713:58

D 15-16

3 250 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Nora Småge HilsenKonnerud ILbrutt
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILbrutt

D 17-

5 610 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Maiken Økern HågårdKonnerud IL1:19:4114:12
2Julie Finsrud LandeEidskog OL1:31:29+11:4816:18
3Helene EgerKongsberg OL1:41:36+21:5518:06
4Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1:41:37+21:5618:06
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILbrutt
Marlin HaavengenKongsberg OLbrutt
Marit Melby JacobsenLardal OLbrutt

D 40-

3 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Audrun UtskarpenOslostudentenes IK53:3816:30

A-Åpen

4 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn1:05:3114:18
2Trond EvensenOL Tønsberg og omegn1:13:17+7:4616:00

B-Åpen

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer FjæreHedrum OL26:5112:32
2Heidi Mogstad BosnessNOTEAM35:49+8:5816:44

H 13-14

2 140 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL21:5610:14
2Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn43:40+21:4420:24

H 15-16

4 580 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn59:4613:02
2Sondre Zahl HagenFossum IF1:21:10+21:2417:43

H 17-

7 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathias GløersenOL Tønsberg og omegn1:12:179:54
2Tobias KristensenLarvik OK1:12:18+0:019:54
3Jørgen BaklidKonnerud IL1:13:24+1:0710:03
4Thore KornmoPorsgrunn OL1:16:23+4:0610:27
5Øystein Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn1:28:10+15:5312:04
6Håkon LundKongsberg OL1:28:26+16:0912:06
7Trym B IslandOL Tønsberg og omegn1:28:40+16:2312:08
8Eivind LandeEidskog OL1:36:26+24:0913:12
Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert
Joar GjerdahlKonnerud ILbrutt
Herman Aarstrand KirsteSkien OKbrutt
Håkon KornmoPorsgrunn OLbrutt
Are LodgaardByåsen ILbrutt
Dag Steinar RagvinBø OLbrutt

H 40-

4 580 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders Kristian HoltHedrum OL51:5011:19
2Jørgen FjæreHedrum OL53:51+2:0111:45
3Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL57:37+5:4712:34
4Espen JohnsenHedrum OL1:10:18+18:2815:20

H 50-

4 580 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge GisholtOK Skeidi51:1311:10
2Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn55:10+3:5712:02
3Guttorm L EggeOslostudentenes IK56:43+5:3012:23
4Stein H. HagenFossum IF56:46+5:3312:23
5Bjørn Richard KirsteSkien OK1:21:01+29:4817:41
6Geir Arne LodgaardByåsen IL1:34:25+43:1220:36

H 60-

3 250 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are EriksenOslostudentenes IK46:2514:16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor