Offisiell resultatliste for Drammen City Cup - løp 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Drammen City Cup - løp 2
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: torsdag 20 april 2017

Hjelp oss å gjøre arrangementene våre bedre gjennom å fylle ut deltakerundersøkelsen senest om 1 dag! (2 svar)

Rekrutt

1 620 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristian KirknesKonnerud IL19:4712:12
Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL19:3212:03
Karsten MartinsenKonnerud IL28:5317:49
August Hellerud SireKonnerud IL18:5011:37
Hanna SpangbergKonnerud IL12:588:00
Johanne StorhaugKonnerud IL17:1610:39
Simen TorebraatenKonnerud IL19:0211:44
Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL19:5412:17
Julie Økern HågårdKonnerud ILikke startet

D -16

2 490 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andrea RanvikKonnerud IL14:345:51
2Jenny BaklidKonnerud IL14:44+0:105:55
3Anniken RanvikKonnerud IL15:17+0:436:08
4Mari Landro SvingheimKonnerud IL15:43+1:096:18
5Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL15:48+1:146:20
6Thea LandKonnerud IL16:34+2:006:39
7Solveig LetmolieEiker OL17:36+3:027:04
7Oda Isnes TyseEiker OL17:36+3:027:04
9Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL18:04+3:307:15
9Hedda SpangbergKonnerud IL18:04+3:307:15
11Malene InstanesSturla, IF18:36+4:027:28
12Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL19:20+4:467:45
13Nora Småge HilsenKonnerud IL19:51+5:177:58
14Christine HoenEiker OL20:41+6:078:18
15Konstanse MoholthKongsberg OL21:10+6:368:30
16Anni SaarelaKonnerud IL24:28+9:549:49
17Ine InstanesSturla, IF27:58+13:2411:13

H -16

2 490 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre Lysaker NorbomKonnerud IL13:405:29
2Johan Kristian UndelandSturla, IF14:18+0:385:44
3Nicolai HarvikKonnerud IL15:20+1:406:09
4Vetle DrageKongsberg OL15:35+1:556:15
5Atle Nikolai WølloKongsberg OL16:52+3:126:46
6Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF17:07+3:276:52
7Mikkel BerglundRingerike OL17:08+3:286:52
8Vetle Lysaker NorbomKonnerud IL18:41+5:017:30
9Rasmus BerglundRingerike OL23:18+9:389:21
10Simen KolbergsrudRøyken OL31:55+18:1512:49
11Oskar BaklidKonnerud IL33:56+20:1613:37
12Eivind ArenthSturla, IF40:45+27:0516:21

D 17-

2 820 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane DyrkornEiker OL18:316:33
2Thea DyrkornEiker OL20:19+1:487:12
3Ida HopeOslostudentenes IK21:27+2:567:36
4Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL22:11+3:407:51
5Birgit Økern JensenKonnerud IL22:12+3:417:52
6Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL23:10+4:398:12
7Monica BerglundRingerike OL23:21+4:508:16
8Lotte MyklemyrEiker OL23:56+5:258:29
9Gunhild HennumLierbygda OL24:57+6:268:50
10Torun DyrkornEiker OL25:09+6:388:55
11Sirpa LiljaModum OL25:51+7:209:10
12Randi NicolaisenAsker Skiklubb26:27+7:569:22
13Victoria Myklebust StrømHedrum OL26:29+7:589:23
14Kristin Sæthre SørensenSturla, IF27:14+8:439:39
15Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL27:23+8:529:42
16Emma Grete Feyling HaareKonnerud IL27:47+9:169:51
17Tanja InstanesSturla, IF28:13+9:4210:00
18Marita Lilja GrønhovdModum OL28:38+10:0710:09
19Vera Gano MønnichRøyken OL31:23+12:5211:07
20Ina Cecilie LandroKonnerud IL32:08+13:3711:23
21Nora Skyttersæter SaugerudKonnerud IL33:08+14:3711:44
22Annemarie RanvikKonnerud IL33:09+14:3811:45
23Marit GanoRøyken OL36:14+17:4312:50
Helene EgerKongsberg OLikke startet
Linda FredhOK Mossikke startet
Charlotte SkourupSturla, IFikke startet

H 17-

2 820 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jørgen BaklidKonnerud IL16:365:53
2Erik Feyling HaareKonnerud IL17:00+0:246:01
3Vegard MyklemyrEiker OL17:29+0:536:11
4Sølve DrageKongsberg OL18:43+2:076:38
5Øyvind DrageKongsberg OL18:45+2:096:38
5Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF18:45+2:096:38
7Tibor VáriSturla, IF19:43+3:076:59
8Lars BerglundRingerike OL19:46+3:107:00
9Erik SaugerudKonnerud IL19:53+3:177:03
10Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK20:27+3:517:15
11Lars BaklidKonnerud IL20:28+3:527:15
12Kristian KullerudKonnerud IL20:35+3:597:17
13Arno Lilja GrønhovdModum OL20:42+4:067:20
14Njål SvingheimKonnerud IL22:20+5:447:55
15Trond BaklidKonnerud IL23:09+6:338:12
16Snorre FrydenlundSturla, IF23:14+6:388:14
17Kjell Petter SmågeKonnerud IL23:21+6:458:16
18Atle StrømHedrum OL23:49+7:138:26
19Øystein RognebakkeSturla, IF24:31+7:558:41
20Øivind FadumSande Sportsklubb24:38+8:028:44
20Per Jogeir KarlsbakkKonnerud IL24:38+8:028:44
22Jan Morten AndersenSturla, IF27:02+10:269:35
23Rune SørensenSturla, IF27:48+11:129:51
24Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL30:06+13:3010:40
25Karl Anton UndelandSturla, IF38:35+21:5913:40
26Tormod HøimyrIF Sturla38:48+22:1213:45
Hans Lyder HaareKonnerud ILdiskvalifisert
Stig InstanesSturla, IFikke startet
Morten TangenOK Mossikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor