Offisiell resultatliste for KM sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint
Arrangørorganisasjon: OK Skøynar
Dato: søndag 6 august 2017

N-åpen

1 090 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Xin Adian Benum LuongSteinkjer OK43:1039:36
Ovid Baglo BjørkengVerdal OK18:5117:17
Peder BjørkengVerdal OK18:4717:13
Leon FyhnVerdal OK18:1516:44
Lukas FyhnVerdal OK18:1216:41
Laura HegstadOK Skøynar12:2311:21
Mateo HendersonSteinkjer OK12:2011:18
Matilde Tanem IversenVerdal OK17:2515:58
Eirik Lie BolstadOK Skøynar22:5521:01
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL24:1622:15
Ville Sandstad SkjesetFrol IL24:4522:42

D -10

1 290 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Karita MøllerSteinkjer OK16:4612:59

D 11-12

1 290 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK9:537:39
2Guro HegstadOK Skøynar11:53+2:009:12
3Martine Myhr ImslandFrol IL12:53+3:009:59
4Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK20:44+10:5116:04
5Andrea MidthjellVerdal OK1:02:46+52:5348:39
Selma SkjulsvikFrol ILikke startet

D 13-14

1 730 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iselina Myhr ImslandFrol IL15:048:42
2Linnea MunkebyFrol IL16:25+1:219:29
3Trude MarkhusVerdal OK20:14+5:1011:41
4June MunkebyFrol IL21:00+5:5612:08
5Mathea Baglo BjørkengVerdal OK21:55+6:5112:40

D 15-16

2 080 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frida HaugskottOL Trollelg19:359:24
2Mari Kilskar GrevskottFrol IL21:46+2:1110:27
3Matilde MunkebyFrol IL23:16+3:4111:11
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK26:43+7:0812:50
5Hege HallanOK Skøynar33:20+13:4516:01
Louise RonglanOK Skøynardiskvalifisert

D 17-

2 370 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maren GrandeFrol IL20:588:50
2Kine Sofie SandstadFrol IL23:53+2:5510:04
3Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK26:10+5:1211:02
4Ragne MunkebyFrol IL26:43+5:4511:16
5Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK28:02+7:0411:49
6Sofie HallemVerdal OK30:05+9:0712:41
7Elin H. SikkelandVerdal OK31:13+10:1513:10
Ragnhild UtstumoNord-Østerdal OKdiskvalifisert
Eva TesarovaWing OKikke startet

D 40-

2 080 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Ann Landsem MelhusSteinkjer OK27:1013:03

D 50-

2 080 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilde ForbordMalvik IL24:4211:52
2Randi JensenFrol IL25:28+0:4612:14
3Gunhild KvistadSteinkjer OK26:30+1:4812:44
4Ann Sissel VehusVerdal OK27:19+2:3713:07
Gunhild BredesenVerdal OKikke startet

D 60-

1 730 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Inger Johanne SikkelandVarteig OL29:0916:50

H -10

1 290 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Jonas AlstadFrol IL13:4910:42
Erik Myhr ImslandFrol IL22:1717:16
Sigve Lie BolstadOK Skøynar17:5713:54

H 11-12

1 290 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus AlstadFrol IL9:037:00
2Aleksander Tanem IversenVerdal OK10:15+1:127:56
3Julian Fei Benum LuongSteinkjer OK11:03+2:008:33
4Håkon HallanOK Skøynar12:25+3:229:37
5Ole Andreas VeskeOK Skøynar14:07+5:0410:56

H 13-14

1 730 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK11:286:37
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK12:50+1:227:25
3Vegard JermstadSteinkjer OK15:25+3:578:54
4Sindre TusetSteinkjer OK15:26+3:588:55
5Fredrik MøllerSteinkjer OK15:56+4:289:12
6Sigurd VatnFrol IL19:00+7:3210:58
7Iver Gjedrem LundVerdal OK27:59+16:3116:10
8Aksel Lie BolstadOK Skøynar30:49+19:2117:48

H 15-16

2 370 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trym Nergård RønningOK Skøynar16:387:01
2Marius MøllerSteinkjer OK17:00+0:227:10
3Simen HegstadOK Skøynar18:37+1:597:51
4Hallvar HallanOK Skøynar19:06+2:288:03
5Aksel VeskeOK Skøynar20:11+3:338:30
6Håvard VeieOK Skøynar21:09+4:318:55
Tobias AlstadFrol ILdiskvalifisert
Fredrik Vehus SkjerveVerdal OKdiskvalifisert
Tore MarkhusVerdal OKikke startet

H 17-

3 120 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL19:396:17
2Anders HaugskottOL Trollelg21:41+2:026:56
3Jon SivertsenVerdal OK22:47+3:087:18
4Jørgen Rannem HalseSteinkjer OK23:34+3:557:33
5Audun Wanvik HaugenStjørdals-Blink Orientering25:40+6:018:13
6Svein Inge YdseVerdal OK26:09+6:308:22

H 40-

2 370 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kurt Ove MelbyeVerdal OK17:177:17
2Svein Anders MelhusSteinkjer OK19:25+2:088:11
3Gunnar VatnFrol IL19:34+2:178:15
4Are RogstadNidarøst OK29:17+12:0012:21

H 50-

2 370 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Severin MatbergFrol IL18:377:51
2Frode HaugskottOL Trollelg18:51+0:147:57
3Atle DengerudSteinkjer OK19:06+0:298:03
4Øyvind SchjelderupFreidig19:15+0:388:07
5Vidar SkjerveVerdal OK20:12+1:358:31
6Øystein WiggenByåsen IL20:22+1:458:35
7Einar LundVerdal OK20:25+1:488:36
8Arne GrevskottFrol IL20:44+2:078:44
9Andreas BolstadOK Skøynar21:35+2:589:06
10Geir PaulsenOL Trollelg25:17+6:4010:40
11Inge HafstadVerdal OK26:13+7:3611:03
Tor Ove HallemVerdal OKikke startet

H 60-

2 080 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torbjørn SirumFrol IL23:4111:23
2Nils Olav VennevikFreidig28:15+4:3413:34
3Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering41:40+17:5920:01

H 70-

1 730 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Magnus LandstadFreidig17:2810:05 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Roar ForbordMalvik IL19:11+1:4311:05
3Kristian MidthjellVerdal OK19:52+2:2411:29
4Sverre KristoffersenVerdal OK20:35+3:0711:53

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor