Offisiell resultatliste for Vinterjukola 17

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 17
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 8 mars 2017

A-kort

3 030 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tobias MathisenPorsgrunn OL30:129:58
2Rasmus MathisenPorsgrunn OL30:20+0:0810:00
3Halvard KornmoPorsgrunn OL34:22+4:1011:20
4Une HoltermannPorsgrunn OL34:23+4:1111:20
5Henrik Kaupang LyeLarvik OK34:29+4:1711:22
6Hanne VassendPorsgrunn OL34:34+4:2211:24
7Kaja Torpe LienPorsgrunn OL34:45+4:3311:28
8Bjørn Richard KirsteSkien OK34:54+4:4211:31
9Asbjørn BygglandHøydalsmo IL34:58+4:4611:32
10Hilde VassendPorsgrunn OL35:02+4:5011:33
11Espen RaastadSkien OK35:12+5:0011:37
12Tom SagaSkien OK35:25+5:1311:41
13Espen JohnsenHedrum OL35:36+5:2411:44
14Elise AusenPorsgrunn OL37:49+7:3712:28
15Camilla L. RosenvoldPorsgrunn OL38:51+8:3912:49
15Atle RemmePorsgrunn OL38:51+8:3912:49
17Jan Kåre StokkeOK Skeidi39:03+8:5112:53
18Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL39:27+9:1513:01
19Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL39:44+9:3213:06
20Eli Marie WiigPorsgrunn OL39:57+9:4513:11
21Ole JohanssonPorsgrunn OL40:05+9:5313:13
22Elling AakreAndebu IL42:29+12:1714:01
23Dagfinn TorpePorsgrunn OL42:30+12:1814:01
24Lenka WestinPorsgrunn OL42:36+12:2414:03
25Kay JørgensenPorsgrunn OL58:10+27:5819:11

A-lang

4 960 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Håkon KornmoPorsgrunn OL46:059:17
2Thore KornmoPorsgrunn OL46:17+0:129:19
3Tobias KristensenLarvik OK48:47+2:429:50
4Sindre R HoltHedrum OL48:57+2:529:52
5Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL53:07+7:0210:42
6Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL55:20+9:1511:09
7Jan GatevoldPorsgrunn OL57:56+11:5111:40
8Jens Didrik BergLarvik OK1:01:11+15:0612:20
9Jørn SundbyLarvik OK1:02:12+16:0712:32
10Helge GisholtOK Skeidi1:04:01+17:5612:54
11Per Olav GulbrandsenLarvik OK1:04:45+18:4013:03
12Emilie WestinPorsgrunn OL1:09:04+22:5913:55
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert

C-nivå

2 480 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Henrik Repstad StoremyrIL Hauken51:3020:45
2Rolf LyePorsgrunn OL55:14+3:4422:16
3Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi55:16+3:4622:17
4Kent Morgan StoremyrIL Hauken56:32+5:0222:47

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor