Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterjukola 11

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterjukola 11
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: onsdag 18 januar 2017

A-kort

37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Tobias MathisenPorsgrunn OL29:25
2Iver RingheimLarvik OK29:45+0:20
3Halvard KornmoPorsgrunn OL30:52+1:27
4Petter LøeNotodden OL31:21+1:56
5Elise AusenPorsgrunn OL32:35+3:10
6Jon SkriubakkenPorsgrunn OL32:41+3:16
7Bjørn Richard KirsteSkien OK32:46+3:21
8Jørn MyrlandNotodden OL33:05+3:40
9Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL37:08+7:43
10Une HoltermannPorsgrunn OL37:09+7:44
11Åsmund SlokvikNotodden OL37:18+7:53
12Espen JohnsenHedrum OL38:11+8:46
13Per FuruheimSkien OK38:12+8:47
14Jan GlittumOK Skeidi38:18+8:53
15Anders Kristian HoltHedrum OL39:14+9:49
16Henrik Kaupang LyeLarvik OK41:38+12:13
17Atle RemmePorsgrunn OL41:42+12:17
18Eli Marie WiigPorsgrunn OL41:56+12:31
19Ole JohanssonPorsgrunn OL42:02+12:37
20Hanna JohanssonHedrum OL43:03+13:38
21Dagfinn TorpePorsgrunn OL45:11+15:46
22Harald OmlandSkien OK47:02+17:37 Last ned GPS-spor i gpx-format
23Elling AakreAndebu IL48:29+19:04
24Jan Kåre StokkeOK Skeidi49:39+20:14
25Stine ArntzenSandefjord OK50:00+20:35
26Hugo ChristensenNotodden OL50:06+20:41
27Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL52:19+22:54
28Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL58:02+28:37
29Bjørn LiePorsgrunn OL58:12+28:47
30Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1:00:19+30:54
31Magne KlovningPorsgrunn OL1:03:54+34:29
32Per Øystein AndersenLarvik OK1:05:14+35:49
Mona HoltePorsgrunn OLdiskvalifisert
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLbrutt
Rolf LyePorsgrunn OLbrutt
Kjell MeenPorsgrunn OLbrutt

A-lang

17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Jørgen FrøydLarvik OK36:12
2Thore KornmoPorsgrunn OL36:16+0:04
3Tobias KristensenLarvik OK38:36+2:24
4Gisle NysæterSkien OK39:39+3:27
5Hallvard Arntzen FossSandefjord OK39:40+3:28
6Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL39:58+3:46
7Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL41:21+5:09
8Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL42:04+5:52
9Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL42:48+6:36
10Helge GisholtOK Skeidi44:55+8:43
11Hanne VassendPorsgrunn OL44:57+8:45
12Arve GlittumOK Skeidi48:25+12:13
13Per Olav GulbrandsenLarvik OK49:18+13:06
14Anna MeenPorsgrunn OL52:53+16:41
15Rasmus MathisenPorsgrunn OL52:54+16:42
16Hilde VassendPorsgrunn OL53:07+16:55
Sindre R HoltHedrum OLdiskvalifisert

C-nivå

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff R
1Elin BordøyHedrum OL36:04
2Rita RaastadSkien OK38:50+2:46
3Kristin JohanssonHedrum OL39:52+3:48
4Eli KlovningPorsgrunn OL40:01+3:57
5Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL40:02+3:58
6Egil RonæssPorsgrunn OL55:05+19:01

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor