Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Ringerikskarusell 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Ringerikskarusell 2
Arrangørorganisasjon: Ringerike OL
Dato: torsdag 27 april 2017

Nybegynnere

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Anne BackeRingerike OL42:54+25:05
1Kari KollstrømRingerike OL42:46+24:57
1Richard StrandRingerike OL17:49

H-12

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Rasmus BerglundRingerike OL22:12
2Reidar KollstrømRingerike OL51:13+29:01

C Mellom

2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Reidar UrnesFossekallen IL40:09
2Karianne KvammeFossekallen IL47:08+6:59

D Kort

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Marianne VojeRingerike OL33:17
2Karen Backe LangumRingerike OL50:02+16:45
3Monica Støa JohansenRingerike OL50:29+17:12

H Kort

4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tom BondehagenFossekallen IL24:41
2Jakob Skovly FjeldstadRingerike OL28:10+3:29
3Hans Jørgen LoeFossekallen IL31:48+7:07
Anders RoumRingerike OLdiskvalifisert

D Mellom

6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Kjersti StræteRingerike OL35:00
2Ragnhild Elsrud HultgreenRingerike OL35:59+0:59
3Grete S B HoviSkien OK42:22+7:22
4Line Skjevik ArnevikRingerike OL42:54+7:54
5Live Joronn YtrehusRingerike OL46:23+11:23
6Mette Eline HeimstadRingerike OL49:39+14:39

H Mellom

14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Gunnar HopeModum OL30:47
2Hroar SannaRingerike OL32:41+1:54
3Jørgen Nøkleby MellingRingerike OL32:44+1:57
4Geir DahlRingerike OL38:56+8:09
5Inge SkavhaugRingkollen Skiklubb46:53+16:06
6Sverre GrafferRingerike OL48:56+18:09
7Martin Nøkleby MellingRingerike OL49:09+18:22
8Brede Høibak GundersenRingerike OL50:36+19:49
9Leif Roger HultgreenRingerike OL51:48+21:01
10Knut Ivar KollstrømRingerike OL53:17+22:30
11Tommy BjerkeFossekallen IL53:58+23:11
12Toralf OpperudRingerike OL54:50+24:03
13Oskar FossåsRingerike OL1:01:22+30:35
Ivar LindsethRingerike OLdiskvalifisert

D Lang

3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Tuva Aas StræteRingerike OL1:38:35
Ida HopeOslostudentenes IKdiskvalifisert
Anne Guro NøklebyRingerike OLdiskvalifisert

H Lang

8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiff
1Lars-Inge ArnevikRingerike OL49:04
2Lars EnerhaugenModum OL49:56+0:52
3Lars BerglundRingerike OL50:25+1:21
4Oskar ArnevikRingerike OL50:36+1:32
5Magnus Barth GustavsenOslostudentenes IK57:19+8:15
6Stig MellingRingerike OL59:22+10:18
7Jon Erland FossaasRingerike OL1:09:38+20:34
Knut AasRingerike OLdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor