Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Sunnfjordorienteringa 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sunnfjordorienteringa 2017
Arrangørorganisasjon: Førde IL
Dato: lørdag 20 mai 2017

N-open

1 250 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ella Ryste HaugsbøGaular IL25:5720:45
0Brita Svarstad HeggdalMarkane IL25:5520:44
0Olina Svarstad HeggdalMarkane IL18:1714:37
0Erlend Husevåg-LobbenFørde IL27:58+2:0122:22
0Telma NybergIL Veten25:5420:43
0Johan Husevåg-LobbenFørde IL13:5011:04
0Tale NybergIL Veten19:2715:33

D 11-12

2 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Katrine Svarstad HeggdalMarkane ILdiskvalifisert

D 13-14

2 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja HoleFørde IL31:5015:36

D 40-

3 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anne Marie SvarstadMarkane IL46:5112:41

D 50-

3 690 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise ChristensenTIF Viking49:4513:28
2Grete ZachariassenMarkane IL54:49+5:0414:51

D 70-

2 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Brita Eilertsen GrønliFørde IL58:4323:40

H 11-12

2 040 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Peder NybergIL Veten29:2314:24
2Sigurd Husevåg-LobbenFørde IL33:17+3:5416:18

H 13-14

2 040 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tord SølvbergIL Veten17:488:43

H 15-16

3 690 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Elias BergsetIL Veten34:469:25
2Trygve Nummedal OsFørde IL40:30+5:4410:58
3Sven Bergset LangvikIL Veten44:02+9:1611:55
4Leif-Inge JevnlidIL Veten52:51+18:0514:19
5Vegar HoleFørde IL1:25:01+50:1523:02

H 40-

4 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Olav HerstadIL Tambarskjelvardiskvalifisert

H 50-

3 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jan Magne HerstadIL Tambarskjelvar45:4512:23

H 60-

3 690 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar41:5011:20
2Ørjan Eirik ValestrandFana IL54:37+12:4714:48
3Åsmund BerthelsenIL Tambarskjelvar59:25+17:3516:06

H 70-

2 480 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kurt GrønliFørde IL32:1212:59
2Egil NestandeFørde IL35:35+3:2314:20

H 80-

2 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sveinung FristadAskvoll Holmedal IL34:3613:57

H 19-

4 630 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn OsFørde IL37:398:07
2Andreas HaugFørde IL39:04+1:258:26
3Anders BergsetIL Veten41:49+4:109:01
4Tore JuvikIL Gular42:40+5:019:12
5Andre HaugsbøGaular IL56:29+18:5012:11
6Kristian BråtenFørde IL1:01:29+23:5013:16
Asgeir ÅrdalFørde ILdiskvalifisert
Jan Petter HansenIL Gulardiskvalifisert
Nils HeggdalMarkane ILbrutt

D 19-

4 630 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bodil RysteGaular IL1:11:5915:32

C-open

2 040 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kenneth Husevåg-LobbenFørde IL25:2112:25
2Margunn Leknes GryteFørde IL27:31+2:1013:29
3Anders Mallasvik OsIL Tambarskjelvar37:38+12:1718:26
Karl MettenesFørde ILdiskvalifisert

A-open

3 690 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Knut Even HoleFørde IL1:27:5523:49

D 60-

2 480 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aslaug Thingnes BøMarkane IL41:2816:43

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor