Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 5

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Høiås Night og Day Cup 2017 Løp 5
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: torsdag 12 januar 2017

Herrer

14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emil Wingstedt Halden SK 1:09:40
2 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1:09:50 +0:10
3 Håkon Raadal Bjørlo Halden SK 1:10:24 +0:44
4 Fredrik Eliasson Halden SK 1:10:29 +0:49
5 Vegard Jarvis Westergård Halden SK 1:10:58 +1:18
6 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 1:11:35 +1:55
7 Markus Holter Halden SK 1:13:37 +3:57
8 Erik Axelsson Halden SK 1:14:25 +4:45
9 Filip Wadsten Halden SK 1:23:59 +14:19
10 Øyvind Helgerud Halden SK 1:26:17 +16:37
11 Olav Milian Schmitt Gran Halden SK 1:30:52 +21:12
12 Sigurd Myhre Andreassen Halden SK 1:32:08 +22:28
Erlend Brendstuen Halden SK diskvalifisert
Espen Fiskum Halden SK diskvalifisert
Herman Ryen Martinsen Fredrikstad SK ikke startet

Damer

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Jo Shepherd Halden SK 57:31
2 Mia Mathisen Bekhus Fredrikstad SK 1:06:23 +8:52
3 Idun Kristine Felde Olaussen Halden SK 1:08:18 +10:47
4 Rikke Blakkestad Ingesen Fredrikstad SK 1:11:45 +14:14
5 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:17:45 +20:14

Gutter

4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Bendik Eliassen Fredrikstad SK 50:07
2 August Asheim Birkeland Halden SK 50:15 +0:08
3 Niels Christian Hellerud Halden SK 50:45 +0:38
4 Alexander Skaug Ytterbøl Halden SK 1:08:15 +18:08

Jenter

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Emma Stenbacka Vaasan Suunnistajat 44:39
2 Karoline Aune Halden SK 47:54 +3:15
3 Elisabeth Brække Halden SK 51:11 +6:32
4 Lisa Jenssen Halden SK 1:04:01 +19:22
5 Hedda Raadal Bjørlo Halden SK 1:04:05 +19:26

Åpen mellom

7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Trygve Kristoffer Løvli Halden SK 50:24
2 Kjetil Bjørlo Halden SK 50:47 +0:23
3 Håkon Østraat Sævareid Halden SK 52:18 +1:54
4 Espen Bekhus Fredrikstad SK 1:09:28 +19:04
5 Dag Brenås Varteig OL 1:19:14 +28:50
Trygve Leivestad Sarpsborg OL diskvalifisert
Sture Ottesen Indre Østfold OK diskvalifisert
Petter Thoresen Halden SK ikke startet

Åpen kort

5 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Hollie Orr Halden SK 38:05
2 Jonatan Aune Halden SK 38:30 +0:25
3 Ole Ingesen Sarpsborg OL 45:26 +7:21
4 Hanne Lerche Raadal Halden SK 48:00 +9:55
5 Anne Julsrud Haugen Halden SK 56:51 +18:46
Helen Palmer Halden SK ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor