Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 1

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Kvikne IL / Tynset IF
Dato: fredag 30 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

1 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend GrønliFreidig13:5710:43
2Sindre FurlandSandefjord OK14:2911:08
3Eline Flaa SørensenKvikne IL23:2418:00
4Ida SchärerKvikne IL23:3618:09
5Eiril EstensgårdKvikne IL23:4318:14
6Vilde HaalandWing OK26:0820:06
7Anna F. HøysæterWing OK26:2120:16
8Guro HaalandWing OK27:4421:20
9Olea H. EngebakkenVingelen IL32:1924:51

D -10

1 300 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene ScheeleNydalens SK9:197:10
2Minna Sofie WingstedtHalden SK12:199:28
3Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL13:0810:06
4Synne Kvittum NytrøenTynset IF13:3010:23
5Maria sæther VerdeniusVingelen IL13:4910:37
6Eline Rød FeragenTynset IF14:5311:26
7Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL15:0211:33
8Aurora OldertrøenTynset IF16:2812:40
9Ida Joanne OldertrøenTynset IF17:4913:42

D 11-12

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie ScheeleNydalens SK13:568:42
2Una KittilsenFreidig15:55+1:599:56
3Marie KravdalGjø-Vard OL16:42+2:4610:26
4Tora KittilsenFreidig18:38+4:4211:38
5Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK45:32+31:3628:27
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OLdiskvalifisert
Ella SandstadFreidigbrutt

D 11-12N

1 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid SchjølbergRøros IL13:5310:40
2Guro Mikkelsen StokkeTynset IF15:01+1:0811:33
3Elin MøllerRøros IL15:59+2:0612:17
4Maren Aurora HylenKvikne IL17:45+3:5213:39

D 13-14

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eline Horten JordetVingelen IL26:1311:23
2Marie Lien BackstrømHalden SK30:49+4:3613:23
3Ida SolliMo OK31:29+5:1613:41
4Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK32:23+6:1014:04
5Martine SkjelsvikLillehammer OK33:35+7:2214:36
6Mathea Spets StorhovFreidig35:51+9:3815:35
7Mari Grøtli SvergjaKvikne IL44:27+18:1419:19
8Andrea sæther VerdeniusVingelen IL47:44+21:3120:45

D 13-16C

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie SchärerKvikne IL21:0213:08

D 15-16

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Lereim StorliFreidig22:089:13
2Kristine KravdalGjø-Vard OL22:57+0:499:33
3Mari Kilskar GrevskottFrol IL24:03+1:5510:01
4Oda ScheeleNydalens SK25:00+2:5210:25
5Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb26:08+4:0010:53
6Karoline BjørnerødOK Moss29:02+6:5412:05
7Inga SandvoldTynset IF31:12+9:0413:00
8Anna Vangen LunåsmoTynset IF32:20+10:1213:28

D 17-C

1 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Inga Beate BøeFana IL27:5717:28
2Tone DalløkkenTynset IF30:00+2:0318:45
3Ragnhild Marie BøeFana IL42:52+14:5526:47
4Sissel BolstadTynset IF43:34+15:3727:13
5Berit DalheimLunderseter IL44:25+16:2827:45
Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 17-18

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL37:4112:09

D 21-

3 100 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma JohanssonFredrikstad SK24:207:50
2Kine Hallan SteiwerHalden SK25:52+1:328:20
3Karen Oline KolstadNTNUI26:27+2:078:31
4Kari SvingheimLillehammer OK32:51+8:3110:35
5Jenny PerssonByåsen IL33:47+9:2710:53
6Ragnhild UtstumoNord-Østerdal OK34:10+9:5011:01
7Karen BjergaardNydalens SK37:54+13:3412:13
8Gunhild Rogne HallandNTNUI39:01+14:4112:35
9Malin SandstadFreidig39:33+15:1312:45
10Eldbjørg NarumFossum IF41:46+17:2613:28
11Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg42:17+17:5713:38
12Eva TesarovaWing OK42:48+18:2813:48
13Mari jensen AasÅs-NMBU Orientering1:02:58+38:3820:18
14Ingrid UrsethVingelen IL1:03:55+39:3520:37

D 35-

3 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja WingstedtHalden SK31:1210:03

D 40-

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Astrid KravdalGjø-Vard OL23:059:37
2Mari Angell-PetersenFreidig24:34+1:2910:14
3Ingjerd SommerstadKongsberg OL25:38+2:3310:40
4Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF27:43+4:3811:32
5Mariann Øren ArvesenSandefjord OK28:06+5:0111:42
6Hege GunnerødAsker Skiklubb36:18+13:1315:07

D 45-

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hege SolerødGjø-Vard OL30:1312:35
2Tone AlmåsIL Leik31:32+1:1913:08
3Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF33:19+3:0613:52
4Britt Vangen SandvoldTynset IF33:51+3:3814:06
5Mai Iren AlmåsIL Leik40:34+10:2116:54
6Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb40:53+10:4017:02
Else Kari ScheeleNydalens SKdiskvalifisert
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SKdiskvalifisert
Runa Lien BackstrømHalden SKdiskvalifisert

D 50-

2 400 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi ArnesenFreidig24:1610:06
2Rine HanssenByåsen IL28:42+4:2611:57
3Anne Marit BjergaardNydalens SK33:43+9:2714:02
4Kjersti HovFossum IF33:44+9:2814:03
5Astrid BjørnerødOK Moss33:58+9:4214:09
6Kjersti NarumOL Vallset/Stange34:42+10:2614:27
7Britt Laila NilsgårdRøros IL35:43+11:2714:52
8Lill-Ann TorpSandefjord OK35:58+11:4214:59
9Hilde ForbordMalvik IL36:19+12:0315:07
10Nina-Beate LiabakkByåsen IL48:22+24:0620:09
Randi JensenFrol ILdiskvalifisert

D 55-

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Grete Berge OwrenFreidig29:1912:12
2Guri BjørndalByåsen IL33:25+4:0613:55
3Jane MelinGöteborg Majorna OK34:54+5:3514:32
4Ragnhild DåsnesOs IL35:33+6:1414:48
5Anna Weckner WestlundOK Tyr36:32+7:1315:13
6Anne Mette NormannTynset IF47:07+17:4819:37
7Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK53:36+24:1722:20
8Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF55:07+25:4822:57

D 60-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Wenche BjørnstadRingsaker OK21:1110:35
2Sunniva Johaug RyenOs IL41:47+20:3620:53
3Reidun Fallan SmaavikFreidig46:57+25:4623:28
Gro SolnørdalRudsbygd ILdiskvalifisert

D 65-

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK25:3212:46
2Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange52:27+26:5526:13
3Inger Johanne SimensenOs IL54:24+28:5227:12
4Grethe Lill RyengSturla, IF56:30+30:5828:15
Berit RøsteRingsaker OKdiskvalifisert

D 70-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering43:4921:54
2Solveig VingelenVingelen IL49:46+5:5724:53
3Anne-Lise BrenneOL Trollelg53:34+9:4526:47
4Anne-Mari HaagensenOs IL56:06+12:1728:03

D 75-

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig32:1116:05

H -10

1 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL15:1411:43
2Ville Emil WingstedtHalden SK16:5012:56
3Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK18:5314:31

H 11-12

1 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liam Viggo WingstedtHalden SK13:028:08
2Alfred F. HøysæterWing OK16:13+3:1110:08
3Samuel A StokkelandÅlgård Orientering23:04+10:0214:25
4Vegard Lereim StorliFreidig23:49+10:4714:53
Simen Hansæl-NergaardKvikne ILdiskvalifisert
Lars Horten JordetVingelen ILdiskvalifisert
Simon DirfeldtOs ILdiskvalifisert

H 13-14

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss20:048:43
2Herman Lien BackstrømHalden SK21:55+1:519:31
3Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb31:25+11:2113:39
4Sebastian Rød FeragenTynset IF37:15+17:1116:11
5Sigurd VatnFrol IL40:14+20:1017:29

H 13-16C

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HøsøienTynset IF11:577:28
2Sverre Prøsch-MoenRøros IL20:52+8:5513:02
3Erik Williams StrømsnesMalvik IL22:51+10:5414:16
4Markus Wilhelm NarvesenOs IL32:03+20:0620:01

H 15-16

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SandstadFreidig27:378:54
2Vegard KittilsenFreidig30:00+2:239:40
3Gaute Kvittum NytrøenTynset IF30:38+3:019:52
4Grunde IsaksætreGrue IL32:12+4:3510:23
5Mikkel HoltFreidig34:51+7:1411:14
6Jonas GrønliFreidig37:17+9:4012:01
7Jørgen SchjølbergTynset IF37:53+10:1612:13
8Jonas HylenKvikne IL39:33+11:5612:45
9Jostein RøFreidig40:52+13:1513:10
10Håkon HolstadFreidig49:03+21:2615:49
11Asgeir EspelandTynset IF1:01:00+33:2319:40
12Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL1:01:44+34:0719:54
Nikolai RenolenWing OKdiskvalifisert

H 17-C

1 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trond TaraldsenMalvik IL31:5519:56

H 17-18

3 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL31:4210:13
2Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1:00:13+28:3119:25

H 19-20

3 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SolliMo OK29:488:03
2Erlend Kvittum NytrøenTynset IF31:29+1:418:30
3Brage JørumByåsen IL33:13+3:258:58

H 21-

3 700 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Isak BergsetNTNUI24:406:40
2Emil WingstedtHalden SK25:19+0:396:50
3Ivar Aukrust OsmoenNTNUI27:06+2:267:19
4Øyvind WiggenByåsen IL27:35+2:557:27
5Andreas Svingheim MagerøyFrol IL28:50+4:107:47
6Sindre JohannessenFreidig29:45+5:058:02
7Mattis HoltFreidig30:04+5:248:07
8Per Melander OftenNTNUI32:06+7:268:40
9Eirik RustadRaumar Orientering33:04+8:248:56
10Ola KeiseråsIL Leik34:04+9:249:12
11Lars OwrenNTNUI36:41+12:019:54
12Simen SmestadBækkelagets SK40:02+15:2210:49
13Jørgen ElisenbergHamar OK40:22+15:4210:54
14Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK40:27+15:4710:55
15Øyvind BergNTNUI43:24+18:4411:43
16Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering44:16+19:3611:57
17Sturla StokkelandÅlgård Orientering45:26+20:4612:16

H 35-

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaalandWing OK29:478:02
2Johannes HøysæterWing OK31:48+2:018:35
3Håvard SundbergStor-Elvdal SK38:47+9:0010:28
4Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF49:58+20:1113:30

H 40-

3 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan IvarssonFreidig30:348:15
2Espen RøsteKongsberg OL30:49+0:158:19
3Jan Jacob VerdeniusVingelen IL34:33+3:599:20
4Geir SchjølbergTynset IF40:48+10:1411:01

H 45-

3 100 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune ScheeleNydalens SK24:457:59
2Gunnar VatnFrol IL29:41+4:569:34
3Jon HolstadFreidig30:25+5:409:48
4Sturle FurlandSandefjord OK32:54+8:0910:36
5Torger HøsøienTynset IF35:32+10:4711:27
6Arild H ClausenFreidig37:01+12:1611:56
7Dag Arne LierIndre Østfold OK38:57+14:1212:33
8Pål BackstrømHalden SK41:03+16:1813:14
9Ståle RuudIndre Østfold OK42:21+17:3613:39
10Morten LøbergOK Fjell43:41+18:5614:05
11Even ErlienGjø-Vard OL44:29+19:4414:20
12Stig MoenRøros IL47:13+22:2815:13
13Leif Arne NytrøenTynset IF48:44+23:5915:43

H 50-

3 100 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb30:409:53
2Tore BjørnerødOK Moss30:47+0:079:55
3Rune StræteWing OK32:52+2:1210:36
4Hans MelinGöteborg Majorna OK33:06+2:2610:40
5Agnar RenolenWing OK33:32+2:5210:49
6Øyvind SchjelderupFreidig34:35+3:5511:09
7Øystein WiggenByåsen IL35:51+5:1111:33
8Arne GrevskottFrol IL36:06+5:2611:38
9Bjørn P. LøvåsNidarøst OK36:08+5:2811:39
10Lars Erik StrømsnesMalvik IL48:43+18:0315:42
11Geir PaulsenOL Trollelg1:04:16+33:3620:43

H 55-

2 400 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sixten WestlundOK Tyr23:519:56
2Frode SjøvoldRøros IL25:16+1:2510:31
3Øistein BøeFana IL25:24+1:3310:35
4Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn25:34+1:4310:39
5Per EngebakkenNord-Østerdal OK34:44+10:5314:28
Erik SlettumGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 60-

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tor StrandRaumar Orientering27:4911:35
2Leif S. ThingsrudØstmarka OK28:01+0:1211:40
3Asmund PedersenAlvdal IL28:19+0:3011:47
4Magnar OftenTynset IF28:39+0:5011:56
5Edvard DahlOL Vallset/Stange30:59+3:1012:54
6Terje HansenVingelen IL38:55+11:0616:12
7Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn47:41+19:5219:52
8Kjell Magne NordviGrue IL47:50+20:0119:55

H 65-

2 400 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Arve SmestadLøten o-lag32:5213:41
2Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering32:54+0:0213:42
3Ole LienLøten o-lag33:22+0:3013:54
4Paul Martin BergRudsbygd IL35:02+2:1014:35
5Tom BuggeByåsen IL35:12+2:2014:40
6Ottar RyenOs IL40:01+7:0916:40
7Roar SætabergetLunderseter IL41:48+8:5617:25
8Georg KapperudOppsal Orientering1:11:58+39:0629:59

H 70-

2 000 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helge RevhaugRingerike OL21:4110:50
2Terje MalmHamar OK27:40+5:5913:50
3Simen KalbækkenTynset IF33:43+12:0216:51
4Øistein ÅsmulOL Trollelg36:34+14:5318:17
5Klaus EngenEidskog OL36:54+15:1318:27
6Steinar SimensenOs IL38:29+16:4819:14
7Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering40:04+18:2320:02
8Per (Jakob) KjusRøyken OL40:42+19:0120:21
9Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg45:44+24:0322:52
10Tor ØstvangOs IL46:11+24:3023:05
11Erik HaagensenOs IL1:01:36+39:5530:48
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert
Steinar SlettemarkStord Orienteringdiskvalifisert
Bjørn Ivar RyenVingelen ILdiskvalifisert

H 75-

2 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Reidar MyliusÅlen IL30:5615:28
2Gunnar ØsterbøFreidig31:21+0:2515:40
3Ingolf DybvikStord Orientering33:59+3:0316:59
3Bjørn GunnerødAsker Skiklubb33:59+3:0316:59

H 80-

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar SmistadOL Trollelg44:0022:00
2Mads BergNord-Østerdal OK48:52+4:5224:26

Trim/Direkte A

2 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Pål KittelsenFreidig23:559:57
2Dag Olav RønningRingsaker OK36:34+12:3915:14
3Dagrunn UrsetVingelen IL59:06+35:1124:37
4Maj-Lisbet RønningFreidig1:35:04+1:11:0939:36

Trim/Direkte B

2 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif JordetVingelen IL27:4912:05
2Mette BjerveMo OK30:41+2:5213:20
3Marte Kvittum TangenTynset IF31:13+3:2413:34
4Mari ElisenbergHamar OK33:51+6:0214:43
5Øystein ShrardNydalens SK36:17+8:2815:46
6Torbjørn DalløkkenIL GeoForm37:58+10:0916:30
7Kristian NarumOL Vallset/Stange38:09+10:2016:35
8Annar VangenTynset IF39:17+11:2817:04
9Tor Petter LunåsmoTynset IF39:19+11:3017:05
10Elisabeth EspelandTynset IF39:51+12:0217:19
11Bente HortenVingelen IL40:11+12:2217:28
12Anne Karin ElisenbergHamar OK40:39+12:5017:40
13Magne RøeByåsen IL41:04+13:1517:51
14Øystein SkappelLillehammer OK42:09+14:2018:19
15Ane VatnFrol IL49:48+21:5921:39
16Mona Høysæter FenstadWing OK1:01:17+33:2826:38
17Kirsten RepvikOL Trollelg1:07:27+39:3829:19
18Marit E NyåsTynset IF1:13:01+45:1231:44
Edvin ElisenbergHamar OKbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor