Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 3

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Kvikne IL / Tynset IF
Dato: fredag 30 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

1 800 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Erlend GrønliFreidig13:017:13
2Sindre FurlandSandefjord OK15:138:27
3Eline KravdalGjø-Vard OL16:279:08
4Silje Andresen SkotteFossum IF17:319:43
5Vilde HaalandWing OK21:4712:06
6Guro HaalandWing OK23:1012:52
7Frøya Pettersen-BrennoddenFolldal IF24:5913:52
8Jørgen RøhjellFolldal IF25:1514:01
9Anna F. HøysæterWing OK26:2114:38
10Arne Gunnar BarfloLøten o-lag41:0722:50
11Lea StokkelandÅlgård Orientering41:2122:58
12Tea StokkelandÅlgård Orientering41:2723:01

D -10

2 400 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helene ScheeleNydalens SK15:346:29
2Minna Sofie WingstedtHalden SK16:316:52
3Aurora OldertrøenTynset IF19:408:11
4Ada C StokkelandÅlgård Orientering20:418:37
5Synne Kvittum NytrøenTynset IF21:459:03
6Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL21:549:07
7Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL23:239:44
8Ida Joanne OldertrøenTynset IF28:3111:52
9Maria sæther VerdeniusVingelen IL34:3014:22

D 11-12

2 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Una KittilsenFreidig19:266:42
2Marie ScheeleNydalens SK19:49+0:236:50
3Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL19:55+0:296:52
4Marie KravdalGjø-Vard OL20:26+1:007:02
5Guro SchjølbergTynset IF23:50+4:248:13
6Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK23:59+4:338:16
7Tora KittilsenFreidig26:04+6:388:59

D 11-12N

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guro Mikkelsen StokkeTynset IF34:0814:13

D 13-14

3 800 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL26:096:52
2Andrea sæther VerdeniusVingelen IL26:22+0:136:56
3Eline Horten JordetVingelen IL26:35+0:266:59
4Martine SkjelsvikLillehammer OK27:11+1:027:09
5Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK27:29+1:207:13
6Marie Lien BackstrømHalden SK28:25+2:167:28
7Ane Malene KolstadFreidig32:29+6:208:32 Last ned GPS-spor i gpx-format
8Ida SolliMo OK32:34+6:258:34
9Mathea Spets StorhovFreidig32:39+6:308:35

D 15-16

6 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK42:486:54
2Kristine KravdalGjø-Vard OL45:25+2:377:19
3Mari Kilskar GrevskottFrol IL45:34+2:467:20
4Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb46:44+3:567:32
5Vilde Lereim StorliFreidig52:08+9:208:24
6Inga SandvoldTynset IF53:12+10:248:34
7Anna Vangen LunåsmoTynset IF54:50+12:028:50
8Karoline BjørnerødOK Moss1:06:53+24:0510:47

D 17-C

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hege GunnerødAsker Skiklubb24:038:17
2Ane LodgaardRaufoss IL Orientering25:42+1:398:51
3Marit BrødreskiftFreidig28:58+4:559:59
4Inga Beate BøeFana IL29:27+5:2410:09
5Berit DalheimLunderseter IL1:01:37+37:3421:14

D 17-N

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tina BjørnstadRaumar Orientering40:1616:46

D 17-18

7 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL59:378:10
2Guri SandvoldTynset IF1:02:05+2:288:30

D 21-

8 200 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg1:02:117:35
2Karen Oline KolstadNTNUI1:02:38+0:277:38
3Malin SandstadFreidig1:03:43+1:327:46
4Jenny PerssonByåsen IL1:15:27+13:169:12
5Kari SvingheimLillehammer OK1:17:11+15:009:24
6Karen BjergaardNydalens SK1:22:54+20:4310:06
7Ragnhild UtstumoNord-Østerdal OK1:23:13+21:0210:08
8Ida HjorthSTAG1:25:29+23:1810:25
9Eva TesarovaWing OK1:49:19+47:0813:19
10Ingrid UrsethVingelen IL2:15:25+1:13:1416:30

D 35-

7 300 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anja WingstedtHalden SK1:07:299:14

D 40-

6 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mari Angell-PetersenFreidig45:377:21
2Astrid KravdalGjø-Vard OL45:41+0:047:22
3Valborg MadslienLillehammer OK47:02+1:257:35
4Mariann Øren ArvesenSandefjord OK59:25+13:489:35
5Anne Mette GrøtliKvikne IL1:03:13+17:3610:11

D 45-

5 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK40:217:12
2Runa Lien BackstrømHalden SK40:45+0:247:16
3Hege SolerødGjø-Vard OL47:08+6:478:25
4Else Kari ScheeleNydalens SK48:56+8:358:44
5Tone AlmåsIL Leik50:00+9:398:55
6Mai Iren AlmåsIL Leik1:02:09+21:4811:05
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1:02:24+22:0311:08

D 50-

5 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Randi JensenFrol IL47:428:31 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Eirin LodgaardByåsen IL50:16+2:348:58
3Anne Marit BjergaardNydalens SK50:56+3:149:05
4Kjersti HovFossum IF53:33+5:519:33
5Hilde ForbordMalvik IL57:26+9:4410:15
6Astrid BjørnerødOK Moss1:01:58+14:1611:03
7Kjersti NarumOL Vallset/Stange1:03:43+16:0111:22
8Lill-Ann TorpSandefjord OK1:05:57+18:1511:46

D 55-

5 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Guri BjørndalByåsen IL50:359:01
2Ragnhild DåsnesOs IL51:10+0:359:08
3Jane MelinGöteborg Majorna OK54:37+4:029:45
4Anna Weckner WestlundOK Tyr1:05:47+15:1211:44

D 60-

4 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Wenche BjørnstadRingsaker OK35:208:50
2Gro SolnørdalRudsbygd IL40:13+4:5310:03
3Sunniva Johaug RyenOs IL48:08+12:4812:02
4Reidun Fallan SmaavikFreidig57:09+21:4914:17

D 65-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK41:1010:17
2Inger TiltnesIL Tyrving46:27+5:1711:36
3Dagrunn UrsetVingelen IL58:31+17:2114:37
4Grethe Lill RyengSturla, IF1:13:41+32:3118:25
Inger K. BrøndboOL Vallset/Stangediskvalifisert

D 70-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne-Lise BrenneOL Trollelg54:4713:41
2Edel SlettemarkStord Orientering1:07:10+12:2316:47

D 75-

4 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Torid KvaalFreidig46:2311:35

H -10

2 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL18:187:37
2Ville Emil WingstedtHalden SK19:278:06
3Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK32:3513:34

H 11-12

2 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lars Horten JordetVingelen IL18:066:14
2Liam Viggo WingstedtHalden SK19:23+1:176:41
3Simen Hansæl-NergaardKvikne IL19:33+1:276:44
4Samuel A StokkelandÅlgård Orientering19:41+1:356:47
5Vegard Lereim StorliFreidig20:29+2:237:03
6Alfred F. HøysæterWing OK32:38+14:3211:15

H 11-12N

2 400 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vebjørn RøhjellFolldal IF22:319:22

H 13-14

3 800 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Alfred BjørnerødOK Moss25:366:44
2Petter Andreas LonaWing OK25:42+0:066:45
3Sebastian Rød FeragenTynset IF26:02+0:266:51
4Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK26:16+0:406:54
5Mats LindaasElverum OK26:44+1:087:02
6Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb26:49+1:137:03
7Herman Lien BackstrømHalden SK28:47+3:117:34
8Gustav Andresen SkotteFossum IF31:57+6:218:24
9Gaute LindaasElverum OK39:16+13:4010:20
Sigurd VatnFrol ILbrutt

H 13-16C

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob HøsøienTynset IF16:185:37
2Erik Williams StrømsnesMalvik IL18:02+1:446:13

H 15-16

7 300 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gaute Kvittum NytrøenTynset IF44:306:05
2Vegard KittilsenFreidig45:12+0:426:11
3Jonas GrønliFreidig45:14+0:446:11
4Håkon HolstadFreidig45:17+0:476:12
5Lars SandstadFreidig45:53+1:236:17
6Grunde IsaksætreGrue IL50:37+6:076:56
7Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL51:27+6:577:02
8Jørgen SchjølbergTynset IF51:34+7:047:03
9Mikkel HoltFreidig57:03+12:337:48
10Jonas HylenKvikne IL58:34+14:048:01
11Asgeir EspelandTynset IF58:38+14:088:01
12Jostein RøFreidig58:48+14:188:03
13Jo Even KolstadFreidig1:11:38+27:089:48
Ådne SkjærsteinIL Tyrvingdiskvalifisert

H 15-20B

3 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Nikolai RenolenWing OK39:1310:19

H 17-C

2 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trond TaraldsenMalvik IL28:429:53
2Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering31:38+2:5610:54

H 17-18

8 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1:02:427:38

H 19-20

10 400 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav Andreas RemmenOL Trollelg1:12:376:58
2Lars SolliMo OK1:13:50+1:137:05
3Anders NyaasTynset IF1:15:31+2:547:15

H 21-

12 300 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ivar Aukrust OsmoenNTNUI1:12:525:55
2Isak BergsetNTNUI1:13:12+0:205:57
3Emil WingstedtHalden SK1:14:51+1:596:05
4Andreas Svingheim MagerøyFrol IL1:15:24+2:326:07
5Sindre JohannessenFreidig1:19:15+6:236:26
6Marius WikstrømRingsaker OK1:27:22+14:307:06
7Mattis HoltFreidig1:29:59+17:077:18
8Øyvind WiggenByåsen IL1:33:12+20:207:34
9Ola KeiseråsIL Leik1:37:59+25:077:57
10Lars OwrenNTNUI1:39:51+26:598:07
11Jørgen ElisenbergHamar OK1:42:43+29:518:21
12Sturla StokkelandÅlgård Orientering2:09:45+56:5310:32
Simen SmestadBækkelagets SKdiskvalifisert

H 35-

10 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes HøysæterWing OK1:13:077:01
2Andreas HaalandWing OK1:13:23+0:167:03
3Håvard SundbergStor-Elvdal SK1:16:17+3:107:20
4Geir Myhr ØienRingsaker OK1:30:22+17:158:41

H 40-

10 400 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johan IvarssonFreidig1:13:047:01
2Torbjørn KravdalGjø-Vard OL1:29:26+16:228:35
Lars Martin HafstadByåsen ILdiskvalifisert Last ned GPS-spor i gpx-format
Eivind LonaWing OKdiskvalifisert

H 45-

8 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Gunnar VatnFrol IL1:03:407:45
2Dag Arne LierIndre Østfold OK1:07:41+4:018:15
3Pål BackstrømHalden SK1:11:29+7:498:43
4Jon HolstadFreidig1:14:53+11:139:07

H 50-

7 300 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tore BjørnerødOK Moss48:586:42
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb49:34+0:366:47
3John SvergjaKvikne IL49:49+0:516:49
4Harald SvergjaKvikne IL52:51+3:537:14
5Are KristiansenIL Tyrving53:19+4:217:18
6Rolv Anders SystadLyn Ski53:45+4:477:21
7Svein Terje KolstadFreidig53:58+5:007:23
8Arild AndresenFossum IF57:51+8:537:55
9Rune StræteWing OK58:13+9:157:58
10Arne GrevskottFrol IL59:34+10:368:09
11Hans MelinGöteborg Majorna OK1:00:11+11:138:14
12Øystein WiggenByåsen IL1:00:59+12:018:21
13Lars LodgaardRaufoss IL Orientering1:01:13+12:158:23
14Agnar RenolenWing OK1:04:37+15:398:51
15Jon Inge BreenÅlen IL1:09:00+20:029:27
16Stein MellaOppsal Orientering1:13:16+24:1810:02
17Øyvind SchjelderupFreidig1:13:39+24:4110:05
18Lars Erik StrømsnesMalvik IL1:14:05+25:0710:08
19Geir PaulsenOL Trollelg1:55:57+1:06:5915:53

H 55-

6 200 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sixten WestlundOK Tyr43:056:56
2Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn51:41+8:368:20
3Frode SjøvoldRøros IL52:25+9:208:27
4Frode HjorthHamar OK53:10+10:058:34
5Terje GudbrandsenHamar OK54:16+11:118:45
6Øistein BøeFana IL54:42+11:378:49
7Per EngebakkenNord-Østerdal OK59:12+16:079:32

H 60-

5 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje HansenVingelen IL46:578:23
2Tor StrandRaumar Orientering47:17+0:208:26
3Kjell Magne NordviGrue IL49:44+2:478:52
4Asmund PedersenAlvdal IL51:18+4:219:09
5Leif S. ThingsrudØstmarka OK54:16+7:199:41
6Edvard DahlOL Vallset/Stange54:21+7:249:42
7Avle Christen BjørnHamar OK1:01:41+14:4411:00
8Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:25:07+38:1015:11

H 65-

5 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje WikstrømRingsaker OK41:177:22
2Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering47:21+6:048:27
3Paul Martin BergRudsbygd IL47:27+6:108:28
4Ole LienLøten o-lag50:58+9:419:06
5Arve SmestadLøten o-lag51:35+10:189:12
6Tom BuggeByåsen IL52:15+10:589:19
7Arne TiltnesIL Tyrving58:54+17:3710:31
8Ottar RyenOs IL1:04:21+23:0411:29
9Roar SætabergetLunderseter IL1:15:33+34:1613:29
10Georg KapperudOppsal Orientering2:01:36+1:20:1921:42

H 70-

4 000 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge RevhaugRingerike OL34:228:35
2Roar ForbordMalvik IL35:59+1:378:59
3John Birger SkansenRudsbygd IL36:02+1:409:00
4Øivind Magne RogndalenByåsen IL37:56+3:349:29
5Svein Endre HoveByåsen IL38:03+3:419:30
6Per BjørgumByåsen IL40:08+5:4610:02
7Terje MalmHamar OK40:16+5:5410:04
8Leif RøhjellByåsen IL41:12+6:5010:18
9Øistein ÅsmulOL Trollelg41:48+7:2610:27
10Bjørn Ivar RyenVingelen IL41:57+7:3510:29
11Hans CarlstedtSävedalens AIK42:24+8:0210:36
12Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelg46:48+12:2611:42
13Klaus EngenEidskog OL49:52+15:3012:28
14Einar StensbyLøten o-lag50:31+16:0912:37
15Steinar SlettemarkStord Orientering50:57+16:3512:44
16Egil RepvikOL Trollelg51:10+16:4812:47
17Per (Jakob) KjusRøyken OL51:31+17:0912:52
18Tor ØstvangOs IL53:09+18:4713:17
19Steinar SimensenOs IL53:51+19:2913:27
20Tore StubbeNord-Østerdal OK54:37+20:1513:39
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orienteringbrutt

H 75-

4 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders LaugloOL Trollelg41:2210:20
2Gunnar ØsterbøFreidig43:05+1:4310:46
3Ingolf DybvikStord Orientering50:37+9:1512:39
4Bjørn GunnerødAsker Skiklubb50:47+9:2512:41 Last ned GPS-spor i gpx-format
Reidar MyliusÅlen ILdiskvalifisert

H 80-

4 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halstein ØdegårdLøten o-lag54:3813:39
2Mads BergNord-Østerdal OK1:09:59+15:2117:29

Trim/Direkte A

6 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn AustbøTynset IF49:227:57
2Jan Jacob VerdeniusVingelen IL49:46+0:248:01
3Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering52:25+3:038:27
4Magne KnudsenNOTEAM55:57+6:359:01
5Sturle FurlandSandefjord OK58:09+8:479:22
6Eldbjørg NarumFossum IF1:01:30+12:089:55
7Børge RøhjellFolldal IF1:02:38+13:1610:06
8Even ErlienGjø-Vard OL1:05:33+16:1110:34

Trim/Direkte B

3 800 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge SundbergRøros IL32:158:29
2Øystein StrandNydalens SK33:00+0:458:41
3Erik OskarsonHagaby Ørebro36:52+4:379:42
3Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL36:52+4:379:42
5Edvin ElisenbergHamar OK37:11+4:569:47
6Katrine LodgaardØstmarka OK37:49+5:349:57
7Dag Olav RønningRingsaker OK40:16+8:0110:35
8Mari ElisenbergHamar OK40:55+8:4010:46
9Mette BjerveMo OK43:04+10:4911:20
10Kristian NarumOL Vallset/Stange43:38+11:2311:28
11Bente HortenVingelen IL44:09+11:5411:37
12Øystein SkappelLillehammer OK46:31+14:1612:14
13Eva OskarsonHagaby Ørebro51:05+18:5013:26
14Anne Karin ElisenbergHamar OK53:14+20:5914:00
15Inger RøhjellByåsen IL58:43+26:2815:27
16Leif JordetVingelen IL59:31+27:1615:39
17Torbjørn DalløkkenIL GeoForm1:02:20+30:0516:24
18Mona Høysæter FenstadWing OK1:08:17+36:0217:58
19Per Øivind BraarudHalden SK1:11:38+39:2318:51
20Marit BjørgumByåsen IL1:24:43+52:2822:17
21Magne RøeByåsen IL1:59:19+1:27:0431:23

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor