Offisiell resultatliste for Sommerløpene i Nord-Østerdal, dag 2

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Sommerløpene i Nord-Østerdal
Arrangørorganisasjoner: Kvikne IL / Tynset IF
Dato: fredag 30 juni 2017 - søndag 2 juli 2017

Dag 1Dag 2Dag 2 (totalt)Dag 3Dag 3 (totalt)

N-åpen

1 700 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend GrønliFreidig14:068:17
2Sindre FurlandSandefjord OK16:599:59
3Eline KravdalGjø-Vard OL21:3512:41
4Carina Marie NarvesenOs IL22:4413:22
5Eline Flaa SørensenKvikne IL23:2013:43
6Ida SchärerKvikne IL23:2513:46
7Eiril EstensgårdKvikne IL23:4413:57
8Ola Håvar Sæter JordetVingelen IL25:4115:06
9Per Jakob Sæter JordetVingelen IL26:4915:46
10Anna F. HøysæterWing OK26:5415:49
11Vilde HaalandWing OK33:1319:32
12Guro HaalandWing OK35:0920:40
13Lea StokkelandÅlgård Orientering54:5532:18
13Tea StokkelandÅlgård Orientering54:5532:18

D -10

1 700 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Helene ScheeleNydalens SK13:007:38
2Minna Sofie WingstedtHalden SK13:137:46
3Lisa Sæther VerdeniusVingelen IL15:279:05
4Maria sæther VerdeniusVingelen IL16:099:30
5Ada C StokkelandÅlgård Orientering16:119:31
6Aurora OldertrøenTynset IF16:569:57
7Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL17:0310:01
8Synne Kvittum NytrøenTynset IF18:4911:04
9Ida Joanne OldertrøenTynset IF19:2311:24
10Eline Rød FeragenTynset IF20:3712:07
11Anna Emilie LonaWing OK22:3613:17

D 11-12

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Marie KravdalGjø-Vard OL17:529:24
2Marie ScheeleNydalens SK18:41+0:499:50
3Una KittilsenFreidig19:56+2:0410:29
4Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL21:54+4:0211:31
5Tora KittilsenFreidig22:01+4:0911:35
6Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK26:05+8:1313:43

D 11-12N

1 700 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guro Mikkelsen StokkeTynset IF15:058:52
2Astrid SchjølbergRøros IL16:03+0:589:26
3Elin MøllerRøros IL16:08+1:039:29
4Maren Aurora HylenKvikne IL17:02+1:5710:01

D 13-14

2 900 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Grøtli SvergjaKvikne IL27:209:25
2Birgit Kleppa MadslienLillehammer OK28:15+0:559:44
3Andrea sæther VerdeniusVingelen IL28:46+1:269:55
4Eline Horten JordetVingelen IL30:53+3:3310:38
5Martine SkjelsvikLillehammer OK31:15+3:5510:46
6Mathea Spets StorhovFreidig31:48+4:2810:57
7Ida SolliMo OK32:29+5:0911:12
8Marie Lien BackstrømHalden SK44:18+16:5815:16

D 13-16C

1 900 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emilie SchärerKvikne IL30:4716:12

D 15-16

4 600 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristine KravdalGjø-Vard OL41:559:06
2Anna Vangen LunåsmoTynset IF42:52+0:579:19
3Vilde Lereim StorliFreidig43:44+1:499:30
4Oda ScheeleNydalens SK44:29+2:349:40
5Mari Kilskar GrevskottFrol IL46:33+4:3810:07
6Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb47:06+5:1110:14
7Inga SandvoldTynset IF51:02+9:0711:05
8Karoline BjørnerødOK Moss1:02:55+21:0013:40
9Maren VikenByåsen IL1:34:04+52:0920:26
10Ane Hagset StavnesliMolde og Omegn IF1:50:05+1:08:1023:55

D 17-C

1 900 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ane LodgaardRaufoss IL Orientering42:3222:23
2Tina BjørnstadRaumar Orientering49:28+6:5626:02
3Berit DalheimLunderseter IL54:34+12:0228:43
4Sissel BolstadTynset IF57:07+14:3530:03
5Tone DalløkkenTynset IF1:03:38+21:0633:29
Kristin JohanssonHedrum OLdiskvalifisert

D 17-18

4 600 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rønnaug Hansæl-NergaardKvikne IL1:02:2613:34
2Andrine VikenByåsen IL1:15:14+12:4816:21

D 21-

5 500 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emma JohanssonFredrikstad SK50:029:05
2Kari SvingheimLillehammer OK52:50+2:489:36
3Kine Hallan SteiwerHalden SK56:02+6:0010:11
4Karen Oline KolstadNTNUI58:01+7:5910:32
5Karen BjergaardNydalens SK1:10:06+20:0412:44
6Ida HjorthSTAG1:11:24+21:2212:58
7Ragnhild UtstumoNord-Østerdal OK1:15:20+25:1813:41
8Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoOL Trollelg1:16:24+26:2213:53
9Ingrid UrsethVingelen IL1:49:04+59:0219:49
10Eva TesarovaWing OK1:51:54+1:01:5220:20
Jenny PerssonByåsen ILdiskvalifisert
Mari jensen AasÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Eldbjørg NarumFossum IFdiskvalifisert

D 35-

4 600 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anja WingstedtHalden SK56:3512:18

D 40-

4 600 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Angell-PetersenFreidig43:599:33
2Mariann Øren ArvesenSandefjord OK46:17+2:1810:03
3Mari Gullbrekken SchjølbergTynset IF48:35+4:3610:33
4Astrid KravdalGjø-Vard OL49:41+5:4210:48
5Ingjerd SommerstadKongsberg OL50:37+6:3811:00
Hege GunnerødAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 45-

4 000 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingunn Vangen LunåsmoTynset IF40:4310:10
2Hege SolerødGjø-Vard OL41:39+0:5610:24
3Britt Vangen SandvoldTynset IF44:16+3:3311:04
4Else Kari ScheeleNydalens SK47:29+6:4611:52
5Tone AlmåsIL Leik49:41+8:5812:25
6Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK54:10+13:2713:32
7Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb58:38+17:5514:39
8Mai Iren AlmåsIL Leik1:02:44+22:0115:41
9Runa Lien BackstrømHalden SK1:09:47+29:0417:26

D 50-

4 000 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liv MeliIL Nansen43:5110:57
2Rine HanssenByåsen IL45:58+2:0711:29
3Nina-Beate LiabakkByåsen IL48:37+4:4612:09
4Birgit Wikan BergNord-Østerdal OK49:23+5:3212:20
5Kjersti NarumOL Vallset/Stange53:05+9:1413:16
6Anne Marit BjergaardNydalens SK58:20+14:2914:35
7Hilde ForbordMalvik IL59:00+15:0914:45
8Eirin LodgaardByåsen IL59:11+15:2014:47
9Lill-Ann TorpSandefjord OK1:04:18+20:2716:04
Heidi ArnesenFreidigdiskvalifisert
Astrid BjørnerødOK Mossdiskvalifisert

D 55-

4 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Guri BjørndalByåsen IL55:1313:48
2Jane MelinGöteborg Majorna OK1:02:59+7:4615:44
3Eldbjørg G. KalbækkenTynset IF1:03:44+8:3115:56
4Ragnhild DåsnesOs IL1:08:31+13:1817:07
5Helen Margrethe SchjelderupNord-Østerdal OK1:17:27+22:1419:21
Anna Weckner WestlundOK Tyrdiskvalifisert
Anne Mette NormannTynset IFdiskvalifisert

D 60-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gro SolnørdalRudsbygd IL43:1717:18
2Reidun Fallan SmaavikFreidig43:19+0:0217:19
3Sunniva Johaug RyenOs IL43:28+0:1117:23
4Wenche BjørnstadRingsaker OK45:32+2:1518:12
Kari OsmoenOs ILdiskvalifisert

D 65-

2 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lill Ramberg SkappelLillehammer OK39:1615:42
2Berit RøsteRingsaker OK45:09+5:5318:03
3Grethe Lill RyengSturla, IF48:51+9:3519:32
4Dagrunn UrsetVingelen IL50:35+11:1920:14
5Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange1:01:00+21:4424:24
Inger Johanne SimensenOs ILdiskvalifisert

D 70-

2 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Edel SlettemarkStord Orientering55:5022:20
2Solveig VingelenVingelen IL1:00:12+4:2224:04
3Anne-Lise BrenneOL Trollelg1:21:14+25:2432:29
Anne-Mari HaagensenOs ILdiskvalifisert

D 75-

2 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torid KvaalFreidig36:4914:43

H -10

1 700 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ville Emil WingstedtHalden SK15:108:55
2Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL16:109:30
3Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK18:2110:47

H 11-12

1 900 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Liam Viggo WingstedtHalden SK21:1311:10
2Simen Hansæl-NergaardKvikne IL22:19+1:0611:44
3Samuel A StokkelandÅlgård Orientering24:06+2:5312:41
4Lars Horten JordetVingelen IL42:55+21:4222:35
5Alfred F. HøysæterWing OK45:18+24:0523:50
6Vegard Lereim StorliFreidig49:02+27:4925:48
7Simon DirfeldtOs IL1:00:38+39:2531:54

H 13-14

2 900 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Alfred BjørnerødOK Moss35:2412:12
2Herman Lien BackstrømHalden SK38:11+2:4713:10
3Sebastian Rød FeragenTynset IF41:14+5:5014:13
Petter Andreas LonaWing OKdiskvalifisert
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert

H 13-16C

1 900 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Jakob HøsøienTynset IF25:4313:32
2Markus Wilhelm NarvesenOs IL56:31+30:4829:44
3Truls LunåsmoTynset IF1:03:21+37:3833:20
Erik Williams StrømsnesMalvik ILdiskvalifisert

H 15-16

4 600 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars SandstadFreidig39:378:36
2Håkon HolstadFreidig42:44+3:079:17
3Mikkel HoltFreidig43:53+4:169:32
4Vegard KittilsenFreidig44:20+4:439:38
5Gaute Kvittum NytrøenTynset IF46:37+7:0010:08
6Jonas GrønliFreidig49:21+9:4410:43
7Jacob Sæther VerdeniusVingelen IL49:53+10:1610:50
8Ådne SkjærsteinIL Tyrving57:26+17:4912:29
9Grunde IsaksætreGrue IL1:07:41+28:0414:42
10Jostein RøFreidig1:22:43+43:0617:58
11Nikolai RenolenWing OK1:26:29+46:5218:48
12Jørgen SchjølbergTynset IF1:29:18+49:4119:24
Jonas HylenKvikne ILdiskvalifisert

H 17-C

1 900 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering29:0015:15
2Trond TaraldsenMalvik IL50:28+21:2826:33

H 17-18

5 500 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1:01:2711:10

H 19-20

5 500 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Erlend Kvittum NytrøenTynset IF43:567:59
2Lars SolliMo OK45:41+1:458:18
3Olav Andreas RemmenOL Trollelg46:14+2:188:24
4Brage JørumByåsen IL51:14+7:189:18

H 21-

5 500 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre JohannessenFreidig36:106:34
2Emil WingstedtHalden SK37:24+1:146:48
3Ivar Aukrust OsmoenNTNUI39:03+2:537:06
4Andreas Svingheim MagerøyFrol IL40:15+4:057:19
5Eirik RustadRaumar Orientering43:32+7:227:54
6Mattis HoltFreidig43:41+7:317:56
7Øyvind WiggenByåsen IL45:09+8:598:12
8Marius WikstrømRingsaker OK46:00+9:508:21
9Isak BergsetNTNUI46:18+10:088:25
10Lars OwrenNTNUI47:23+11:138:36
11Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK51:06+14:569:17
12Per Melander OftenNTNUI52:03+15:539:27
13Ola KeiseråsIL Leik55:29+19:1910:05
14Jørgen ElisenbergHamar OK1:00:24+24:1410:58
15Sturla StokkelandÅlgård Orientering1:03:03+26:5311:27
16Øyvind BergNTNUI1:04:19+28:0911:41
17Simen SmestadBækkelagets SK1:08:16+32:0612:24
18Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering1:20:44+44:3414:40

H 35-

5 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Andreas HaalandWing OK45:128:13
2Johannes HøysæterWing OK54:50+9:389:58
3Håvard SundbergStor-Elvdal SK55:30+10:1810:05
4Ove Ingebrigtsvoll FeragenTynset IF1:07:18+22:0612:14
Joakim Blix PrestmoWing OKdiskvalifisert

H 40-

5 500 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Johan IvarssonFreidig40:097:18
2Torbjørn KravdalGjø-Vard OL48:54+8:458:53
3Geir SchjølbergTynset IF52:49+12:409:36
4Lars Martin HafstadByåsen IL56:01+15:5210:11
5Jan Jacob VerdeniusVingelen IL57:35+17:2610:28
6Espen RøsteKongsberg OL59:15+19:0610:46

H 45-

5 500 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune ScheeleNydalens SK48:288:48
2Arild H ClausenFreidig1:01:26+12:5811:10
3Dag Arne LierIndre Østfold OK1:07:15+18:4712:13
4Pål BackstrømHalden SK1:07:35+19:0712:17
5Torger HøsøienTynset IF1:09:14+20:4612:35
6Jon HolstadFreidig1:10:20+21:5212:47
7Morten LøbergOK Fjell1:18:27+29:5914:15
8Leif Arne NytrøenTynset IF1:46:35+58:0719:22
Sturle FurlandSandefjord OKdiskvalifisert
Ståle RuudIndre Østfold OKdiskvalifisert

H 50-

4 600 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Are KristiansenIL Tyrving36:538:01
2Tore BjørnerødOK Moss39:15+2:228:31
3Hans MelinGöteborg Majorna OK42:09+5:169:09
4Rune StræteWing OK42:26+5:339:13
4Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb42:26+5:339:13
6Agnar RenolenWing OK44:32+7:399:40
7Rolv Anders SystadLyn Ski46:56+10:0310:12
8Øyvind SchjelderupFreidig48:27+11:3410:31
9Lars LodgaardRaufoss IL Orientering49:56+13:0310:51
9Lars Erik StrømsnesMalvik IL49:56+13:0310:51
11Bjørn P. LøvåsNidarøst OK52:47+15:5411:28
12Arne GrevskottFrol IL56:56+20:0312:22
13Øystein WiggenByåsen IL57:23+20:3012:28
14Geir PaulsenOL Trollelg58:59+22:0612:49
15Stein MellaOppsal Orientering1:00:28+23:3513:08

H 55-

4 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sixten WestlundOK Tyr38:378:23
2Frode SjøvoldRøros IL43:38+5:019:29
3Frode RobertsenOL Tønsberg og omegn46:59+8:2210:12
4Frode HjorthHamar OK50:26+11:4910:57
5Per EngebakkenNord-Østerdal OK52:04+13:2711:19
6Øistein BøeFana IL57:07+18:3012:25
Erik SlettumGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 60-

4 000 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Leif S. ThingsrudØstmarka OK42:3210:38
2Tor StrandRaumar Orientering45:08+2:3611:17
3Asmund PedersenAlvdal IL46:00+3:2811:30
4Edvard DahlOL Vallset/Stange46:23+3:5111:35
5Kjell Magne NordviGrue IL48:50+6:1812:12
6Terje HansenVingelen IL50:37+8:0512:39
7Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:22:01+39:2920:30

H 65-

4 000 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Terje WikstrømRingsaker OK42:1910:34
2Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering43:09+0:5010:47
3Tom BuggeByåsen IL45:32+3:1311:23
4Arve SmestadLøten o-lag46:25+4:0611:36
5Paul Martin BergRudsbygd IL49:23+7:0412:20
6Ottar RyenOs IL1:14:20+32:0118:35
7Roar SætabergetLunderseter IL1:15:17+32:5818:49
8Georg KapperudOppsal Orientering1:46:23+1:04:0426:35

H 70-

2 500 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Roar ForbordMalvik IL31:2612:34
2Terje MalmHamar OK35:18+3:5214:07
3Øivind Magne RogndalenByåsen IL36:01+4:3514:24
4Egil RepvikOL Trollelg37:22+5:5614:56
5Klaus EngenEidskog OL39:06+7:4015:38
6Helge RevhaugRingerike OL39:14+7:4815:41
7Hans CarlstedtSävedalens AIK41:11+9:4516:28
8Øistein ÅsmulOL Trollelg41:36+10:1016:38
9Steinar SlettemarkStord Orientering45:58+14:3218:23
10Per BjørgumByåsen IL46:24+14:5818:33
11Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering49:35+18:0919:50
12Svein Endre HoveByåsen IL50:19+18:5320:07
13Tor ØstvangOs IL52:39+21:1321:03
14Per (Jakob) KjusRøyken OL54:33+23:0721:49
15Erik HaagensenOs IL1:02:11+30:4524:52
Steinar SimensenOs ILdiskvalifisert
Bjørn Ludvig BrenneOL Trollelgdiskvalifisert

H 75-

2 500 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar ØsterbøFreidig31:2712:34
2Bjørn GunnerødAsker Skiklubb38:59+7:3215:35
3Anders LaugloOL Trollelg39:09+7:4215:39
4Ingolf DybvikStord Orientering52:29+21:0220:59
5Reidar MyliusÅlen IL1:00:30+29:0324:12

H 80-

2 500 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gunnar SmistadOL Trollelg54:3521:50
2Mads BergNord-Østerdal OK1:06:58+12:2326:47

Trim/Direkte A

4 600 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magne KnudsenNOTEAM44:379:41
2Pål KittelsenFreidig51:19+6:4211:09
3Knut AustbøTynset IF54:25+9:4811:49
4Eivind LonaWing OK57:48+13:1112:33
5Even ErlienGjø-Vard OL1:00:10+15:3313:04
6Katrine LodgaardØstmarka OK1:07:12+22:3514:36
7Hanne HagsetMolde og Omegn IF1:11:26+26:4915:31
8Maj-Lisbet RønningFreidig1:44:03+59:2622:37

Trim/Direkte B

2 900 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Torbjørn DalløkkenIL GeoForm41:1114:12
2Kristian NarumOL Vallset/Stange44:13+3:0215:14
3Marte Kvittum TangenTynset IF45:03+3:5215:32
4Arne KongsnesKolbotn og Skimt OL46:48+5:3716:08
5Bente HortenVingelen IL50:56+9:4517:33
6Magne RøeByåsen IL52:06+10:5517:57
7Annar VangenTynset IF53:47+12:3618:32
8Edvin ElisenbergHamar OK54:59+13:4818:57
9Leif JordetVingelen IL55:44+14:3319:13
10Mari ElisenbergHamar OK1:00:13+19:0220:45
11Øystein SkappelLillehammer OK1:04:10+22:5922:07
12Mette BjerveMo OK1:05:37+24:2622:37
13Per Øivind BraarudHalden SK1:15:06+33:5525:53
14Kirsten RepvikOL Trollelg1:17:19+36:0826:39
15Mona Høysæter FenstadWing OK1:17:42+36:3126:47
16Anne Karin ElisenbergHamar OK1:22:34+41:2328:28
17Per Noha-SommerheinNydalens SK1:43:26+1:02:1535:40
18Geir SommerheinHorten1:44:27+1:03:1636:01
Tor Petter LunåsmoTynset IFdiskvalifisert
Kaisa SvergjaRaumar Orienteringdiskvalifisert
Elisabeth EspelandTynset IFdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor