Offisiell resultatliste for Gromløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Gromløpet
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: søndag 11 juni 2017

N-åpen

1 740 m, 86 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ella Steinberg HalvorsenÅrvoll IL34:5720:05
0Isak AndersenNydalens SK47:4627:27
0Tom Andre AndreassenFet OL33:1319:05
0Mie Günther AndresenIL Koll27:3015:48
0Andreas N. AspelundNydalens SK54:07+6:2131:06
0Kinga BanfiÅs-NMBU Orientering28:0716:09
0Silje Nilsen BergFossum IF35:0020:06
0Brage Wergeland BienLillomarka OL40:1323:06
0Emma BirkelundØstmarka OK49:12+1:2628:16
0Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering30:2517:28
0Elmer BlomFet OL41:0423:36
0Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK35:5520:38
0Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK35:2820:22
0Malene Anouk BooijØstmarka OK49:16+1:3028:18
0Eva Brørs-LarsenNydalens SK27:4415:56
0Alexander DybvikStokke IL29:4517:05
0Kamilla FahreIL Koll27:3315:50
0Selma FeylingKolbotn og Skimt OL52:07+4:2129:57
0Erle FosstveitRaumar Orientering34:3219:50
0Gustav Strøm FærdenKolbotn og Skimt OL40:4123:22
0Fredrik GrønsethFossum IF26:5215:26
0Sondre HafskjoldNydalens SK35:2120:18
0Eline HalvorsenNydalens SK31:4518:14
0Helene HarstadKolbotn og Skimt OL35:2620:21
0Henrik HarstadKolbotn og Skimt OL28:0016:05
0Alma Rygh HoltenNydalens SK22:1812:48
0Jone Rygh HoltenNydalens SK24:4514:13
0Julie Økern HågårdKonnerud IL26:1615:05
0Emindz IngebritsliNOTEAM31:2518:03
0Jo Bogstrand IngvaldsenNOTEAM23:5313:43
0Katrina Jarstadmarken PriceØstmarka OK29:3316:58
0Iben Johansen-BarliOppsal Orientering25:1114:28
0Gaute Hermansen JordhøyIL Koll28:5016:34
0Nora Hermansen JordhøyIL Koll28:5016:34
0Jakob Refvem KolderupIL Koll27:3315:50
0Natalie KollerudLillomarka OL35:0920:12
0Mathilde Rekkertbø KorenNydalens SK27:2415:44
0Wiel Marie LillehammerÅs-NMBU Orientering38:0521:53
0Julian MalmbergIL Tyrving32:4118:47
0Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll33:3319:16
0Gavriil MorenkoÅs-NMBU Orientering30:2717:30
0Ole Jacob MyklebustIL Koll27:4515:56
0Alfred NikolaisenOppsal Orientering26:2315:09
0Nils NikolzisenOppsal Orientering30:3517:34
0Max Alexander NybråtenIL Tyrving26:4015:19
0Sigurd OlaisenKolbotn og Skimt OL27:4215:55
0Eskil OlaussenOppsal Orientering34:1319:39
0Ingvild Maria Felicia Halvares OlsenIL Koll47:3727:21
0Jakob OstnerFossum IF33:0919:03
0Akvile PetrakovaÅs-NMBU Orientering38:0821:54
0Pia PettersenNittedal OL32:4018:46
0Astrid ReuschHeming Orientering23:1813:23
0Johanne Ragvin RustadNydalens SK48:00+0:1427:35
0Elva RutNittedal OL36:2920:58
0Emilie Konstanse RutleNittedal OL36:1820:51
0Maria RutleNittedal OL36:2920:58
0Nocolai RutleNittedal OL37:0021:15
0Karl Oraug RyghIL Koll16:029:12
0Sondre Meinert RystadKjelsås IL46:1926:37
0Rafi RytterIL Koll29:4217:04
0Bjørn Kalleson RøedOppsal Orientering24:1413:55
0Elvira SandvenIL Koll29:4217:04
0Markus SandvenIL Koll29:4217:04
0Amund SandvikRaumar Orientering34:4519:58
0Oda SandvikRaumar Orientering33:2419:11
0Amund SaugestadNydalens SK23:2713:28
0Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK15:008:37
0Ingrid SkaarNittedal OL39:2922:41
0Gaute SkjønhaugFet OL33:0819:02
0Eiven SkramNittedal OL18:0810:25
0Aurora SkurdalNydalens SK43:4225:06
0Rachel Constanse StederØstmarka OK29:5917:13
0Odin Vie StrislandFossum IF26:2815:12
0Iver StørksenKolbotn og Skimt OL29:4617:06
0Kaja Staff ValstadNittedal OL37:2821:31
0Eivind VågsnesOppsal Orientering20:4511:55
0Martina VågsnesOppsal Orientering31:1517:57
0Boye WangensteenLillomarka OL18:3410:40
0Clara WeiszNydalens SK31:1117:55
0Sebastian WettergrenFossum IF31:4518:14
0Maja WilsbergNydalens SK41:1323:41
0Håvard ØhrnIL Koll33:5919:31
0Simen ÅnensenOppsal Orientering30:5317:44
0Ida Mesteig-RobøleNydalens SK43:0124:43
Ove Tvete InngjerdingenHeming Orienteringbrutt
Annika Næss-UlsethHeming Orienteringbrutt
Lasse DahnnNOTEAMikke startet
Jonas HirschBækkelagets SKikke startet
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OKikke startet
Pernille Sundt LyngøyØstmarka OKikke startet
Idar MesteigNydalens SKikke startet
Nils NikolaisenOppsal Orienteringikke startet
Silje Andresen SkotteFossum IFikke startet
Gard Møller-JohansenNydalens SKikke startet

D -10

2 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering31:4913:39
0Eline SkaarNittedal OL30:0312:53
0Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering45:5219:41
0Helene ScheeleNydalens SK25:5411:06
Linn MalmbergIL Tyrvingikke startet

D 11-12

2 380 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering30:0612:38
2Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering32:20+2:1413:35
3Eira Skaarer WiklundNydalens SK34:51+4:4514:38
4Sofia ØhlckersIL Tyrving38:13+8:0716:03
5Tiril Ebon EspedalNydalens SK38:51+8:4516:19
6Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering39:06+9:0016:25
7Marie ScheeleNydalens SK39:12+9:0616:28
8Fanny Staff ValstadNittedal OL39:42+9:3616:40
9Maja Kalleson RøedOppsal Orientering41:04+10:5817:15
10Pernille Nor-WollØstmarka OK41:16+11:1017:20
11Emilie RehnKolbotn og Skimt OL41:50+11:4417:34
12Aina Tirkonnen ToftNydalens SK42:40+12:3417:55
13Mari KallesonOppsal Orientering47:37+17:3120:00
14Guro FrøsethKolbotn og Skimt OL48:00+17:5420:10
15Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering48:16+18:1020:16
16Hanne Wærp HaugeNydalens SK50:13+20:0721:05
17Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering1:26:05+55:5936:10
Marie Bjordal VegganOppsal Orienteringdiskvalifisert
Linea Kalleson RøedOppsal Orienteringdiskvalifisert
Bertine MjøsterØstmarka OKikke startet
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OKikke startet

D 11-12N

2 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kaja SandvikRaumar Orientering24:2910:30
2Sara SandvikRaumar Orientering27:41+3:1211:52
3Vilja StørksenKolbotn og Skimt OL1:20:08+55:3934:23
Juni Hagelid NorheimNydalens SKdiskvalifisert
Thea TlstovicOppsal Orienteringikke startet

D 13-14

3 370 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pia Young VikNydalens SK34:3710:16
2Inga Skaarer WiklundNydalens SK41:46+7:0912:23
3Ragnhild Mathea HelmersenFet OL41:54+7:1712:25
4Netta Bar-NathanLillomarka OL43:25+8:4812:52
5Marie SaugestadNydalens SK43:48+9:1112:59
6Mari BrendeFossum IF43:55+9:1813:01
7Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF44:50+10:1313:18
8Ida Marie FlågenHeming Orientering47:16+12:3914:01
9Johanne Rognerud BøeFossum IF47:56+13:1914:13
10Elise Wærp HaugeNydalens SK48:17+13:4014:19
11Ella BerstadHeming Orientering49:34+14:5714:42
12Helene Bjørkvold JendalFossum IF50:08+15:3114:52
13Frida SolsrudNydalens SK54:54+20:1716:17
14Selma FærdenKolbotn og Skimt OL1:12:40+38:0321:33
15Ragnhild Blom-HagenFossum IF1:16:23+41:4622:39
16Sunniva HalvorsrudLillomarka OL1:21:27+46:5024:10
17Emilie Pedersen VoldLillomarka OL1:30:25+55:4826:49
18Gina BrevikØstmarka OK1:30:46+56:0926:56
19Karen SkaugeHeming Orientering1:37:41+1:03:0428:59
Kathinka Zahl HagenFossum IFdiskvalifisert
Tiril elisabeth EggenNydalens SKikke startet

D 13-16C

3 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Julie BerntzenFet OL1:01:1218:09
2Andrea H. RogndokkenFet OL1:03:18+2:0618:47
3Penelope LeaNydalens SK1:04:16+3:0419:04
4Selma Tørudbakken JendalFossum IF1:16:37+15:2522:44
Sigrid Aaby MøretrøKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert
Selma I. KarlsenHemsedal ILikke startet
Guro HjerpaasenAsker Skiklubbikke startet

D 13-16N

2 710 m, 0 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Ada von SimsonØstmarka OKikke startet

D 15-16

4 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK46:2510:47
2Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb51:44+5:1912:01
3Tina KallesonOppsal Orientering54:07+7:4212:35
4Karen Hoel JomaasFossum IF55:27+9:0212:53
5Ada WulfsbergNydalens SK55:40+9:1512:56
6Yngvild Langedal BreivikNydalens SK58:28+12:0313:35
7Ea LunøeNydalens SK58:57+12:3213:42
8Mina JørgensenIL Tyrving59:10+12:4513:45
9Marte Madslien BakkenNydalens SK59:30+13:0513:50
10Ingrid BlindheimLillomarka OL1:02:09+15:4414:27
Ingrid Solheim UndebergetOppsal Orienteringdiskvalifisert
Alexandra LinløkkenØstmarka OKikke startet
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OKikke startet
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringikke startet

D 15-16B

3 370 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine YtternesKolbotn og Skimt OL1:16:0522:34
2Ida Kristine NordvikAsker Skiklubb1:35:26+19:2128:19

D 17-18

5 770 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Åsne Naadland HoloFossum IF1:04:0311:06
2Linda GammelsæterKolbotn og Skimt OL1:23:47+19:4414:31
3Tonje Rognerud BøeFossum IF1:25:31+21:2814:49
Solveig Eline BergIL Tyrvingdiskvalifisert
Victoria Hæstad BjørnstadFossum IFikke startet

D 17-20B

4 110 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vilde Frydenlund NorlingNydalens SK1:19:1119:15
2Aurora Opheim SauarIL Koll1:28:00+8:4921:24
Cathrine FrydenlundNydalens SKikke startet

D 17-A kort

4 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Johanne LindNydalens SK49:5611:36
2Arianna TauferNydalens SK54:25+4:2912:39
3Eldbjørg NarumFossum IF55:42+5:4612:57
4Tone LyeNydalens SK58:47+8:5113:40
5Karen BjergaardNydalens SK59:32+9:3613:50
6Elena GrandNydalens SK1:05:22+15:2615:12
7Elin KallesonOppsal Orientering1:10:54+20:5816:29
8Linda EngenRaumar Orientering1:15:04+25:0817:27
9Katinka EvensenÅs-NMBU Orientering2:06:46+1:16:5029:28
Ingrid HasaasFossum IFdiskvalifisert
Kristina LärfarsNydalens SKbrutt

D 17-C

3 370 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Charlotte Williksen HøilandFossum IF53:1015:46
2Kristine Von SimsonØstmarka OK53:42+0:3215:56
3Kari Schjølberg-HenriksenNydalens SK1:03:43+10:3318:54
4Camilla FosstveitRaumar Orientering1:05:11+12:0119:20
5Jane Karine HelmersenFet OL1:05:48+12:3819:31
6Nanna BerganRaumar Orientering1:23:01+29:5124:38
7Merete SaugestadNydalens SK1:30:35+37:2526:52
8Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL1:31:28+38:1827:08
9Lena HenrikssonIL Tyrving1:35:29+42:1928:20
10Eldrid Odden OtterleiØstmarka OK1:36:05+42:5528:30
11Marianne Truslew HarstadKolbotn og Skimt OL1:37:45+44:3529:00
Kari Tvete InngjerdingenIL Hemingikke startet

D 19-20

6 090 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1:03:5310:29
2Anniken Eriksrud KarlsenBækkelagets SK1:14:00+10:0712:09
3Rannveig W. NordhagenÅs-NMBU Orientering1:17:39+13:4612:45
4Kristin BrekkeLillomarka OL1:23:09+19:1613:39
Åse BerganNydalens SKikke startet

D 21-

6 650 m, 16 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild HjermstadFossum IF1:09:0610:23
2Marthe GløersenBækkelagets SK1:12:06+3:0010:50
3Vigdis HobølOppsal Orientering1:16:02+6:5611:26
4Lisa SchubnellBækkelagets SK1:16:41+7:3511:31
5Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering1:20:23+11:1712:05
6Nicole RagvinNydalens SK1:22:38+13:3212:25
7Louise OramBækkelagets SK1:25:12+16:0612:48
8Dana B SteneNydalens SK1:29:27+20:2113:27
9Ingvild Maalen-JohansenNTNUI1:33:22+24:1614:02
10Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering1:36:24+27:1814:29
11Marit NerstenNTNUI1:44:32+35:2615:43
12Joanna ErikssonNydalens SK2:03:57+54:5118:38
13Ida Vik PresterudIL Koll2:07:39+58:3319:11
Ingunn Hultgreen WeltzienIL Tyrvingbrutt
Betty Ann Bjerkreim NilsenIL Tyrvingbrutt
Beate FalkHagebybrutt

D 21-B

4 110 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marit Tørudbakken JendalFossum IF1:02:0015:05
2Cecilie Wærp HaugeNydalens SK1:06:49+4:4916:15
3Mila ZaharinovaOppsal Orientering1:07:38+5:3816:27
4Laila Eriksen BlomFet OL1:11:13+9:1317:19
5Kristin Søberg HenriksenRudsbygd IL1:12:21+10:2117:36
6Runa KallesonOppsal Orientering1:18:16+16:1619:02
7Hilde JarstadmarkenØstmarka OK1:20:45+18:4519:38
8Hanne BrendeFossum IF1:29:10+27:1021:41
9Cecilie Christin KvermeFossum IF1:30:44+28:4422:04
10Siv Susanne JystadØstmarka OK2:08:12+1:06:1231:11
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D 45-

4 790 m, 18 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Maria JonssonNydalens SK55:3911:37
2Berit Sofie WiklundNydalens SK56:21+0:4211:45
3Hanne StaffNittedal OL57:07+1:2811:55
4Siri StørmerNydalens SK59:21+3:4212:23
5Hege FeiringIL Tyrving59:56+4:1712:30
6Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK1:04:12+8:3313:24
7Milda ØhlckersIL Tyrving1:04:27+8:4813:27
8Birgit Økern JensenKonnerud IL1:06:17+10:3813:50
9Marit B. EithunNittedal OL1:07:16+11:3714:02
10Torunn Økern JensenRingerike OL1:10:15+14:3614:39
11Jenny-Ann MalmbergIL Tyrving1:14:13+18:3415:29
12Ann Elin FlågenHeming Orientering1:21:03+25:2416:55
13Marianne ReuschHeming Orientering1:38:18+42:3920:31
14Solveig BerganNydalens SK1:39:50+44:1120:50
15Monica FeylingKolbotn og Skimt OL2:01:58+1:06:1925:27
Marit InngjerdingenHeming Orienteringdiskvalifisert
Marita HernandezOL Toten-Trolldiskvalifisert
Arnhild KroghOppsal Orienteringdiskvalifisert

D 45-A kort

2 330 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Karin ThorstensenOppsal Orientering53:1922:52
2Hildegunn GrønsethFossum IF58:06+4:4724:56
3Anikken Gjein DybvikStokke IL1:10:18+16:5930:10

D 50-

4 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Hilda ØfsthusAsker Skiklubb54:5012:45
2Torunn Drage RotiFossum IF54:52+0:0212:45
3Marianne NjåsteinIL Tyrving57:20+2:3013:20
4Ann Katrin OlsenAsker Skiklubb57:40+2:5013:24
4Tove HeimdalKonnerud IL57:40+2:5013:24
6Trude FixdalIL Koll58:12+3:2213:32
7Anne Berit EidNydalens SK1:01:19+6:2914:15
8Anne Marit BjergaardNydalens SK1:07:14+12:2415:38
9Anne Kristine NorderudIL Tyrving1:12:14+17:2416:47
10Maria TorgersenBækkelagets SK1:15:52+21:0217:38
11Kathrine LunøeNydalens SK1:18:38+23:4818:17
12Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering1:24:03+29:1319:32
13Anna GöhlmanIL Tyrving2:03:28+1:08:3828:42
Anne DanielsenNydalens SKdiskvalifisert
Margrete EngzeliusAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 55-

3 360 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bente LandmarkFossum IF53:0115:46
2Randi NicolaisenAsker Skiklubb59:00+5:5917:33
3Berit BergeIL Tyrving1:02:51+9:5018:42
4Kjersti SkantzeIL Tyrving1:04:31+11:3019:12
5Kirsti Grundnes BergIL Tyrving1:21:59+28:5824:23
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubbdiskvalifisert
Siri Scherdin SætraAsker Skiklubbdiskvalifisert

D 60-

3 360 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne SørumRingsaker OK1:07:1220:00
2Elle M. MelbyeHeming Orientering1:16:37+9:2522:48

D 65-

2 850 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Inger FinstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 70-

2 850 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL1:03:3222:17
Liv FeiringHamar OKdiskvalifisert
Inger Lise BjordalOppsal Orienteringikke startet

D 75-

2 330 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb59:1825:27
2Unni DrageHaugerud IF1:02:31+3:1326:49

D 80-

2 330 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unni Dirro BøhlerengenMåren OK1:05:0727:56

H -10

2 330 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Magnus JevanordFossum IF42:51+7:4518:23
0Sondre ØhrnIL Koll29:0212:27
0Jens G. DybvikStokke IL43:16+8:1018:34
0Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb25:5011:05
0Ask Felland SætnanFossum IF28:3212:14
0Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL26:1011:13
0Jacob Finstad LandIL Tyrving31:3313:32
0Casper Eckmann AronsenLillomarka OL35:0615:03
0Olav Solheim UndebergetOppsal Orientering31:1513:24
0Marius PettersenNittedal OL26:2211:18
0Amund Sannes RisvollIL Tyrving30:5313:15
0Erlend SommerheinFossum IF20:298:47
0Estin SkramNittedal OL25:0110:44
Henrik Elias SebjørnsenFossum IFikke startet
August Lea KabbeNydalens SKikke startet

H 11-12

2 380 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Christoffer ÅnensenOppsal Orientering27:0011:20
2Rasmus D. EastwoodLillomarka OL29:24+2:2412:21
3Nov Bar-NathanLillomarka OL33:58+6:5814:16
4Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL36:55+9:5515:30
5Simen SkeideOppsal Orientering36:56+9:5615:31
6Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK37:52+10:5215:54
7Sondre OlaussenOppsal Orientering40:10+13:1016:52
8Storm Kristoffer VeitsleNittedal OL42:24+15:2417:48
9Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK44:34+17:3418:43
10Jonathan WoodhouseLillomarka OL46:51+19:5119:41
11Martin Christoffer BorgIL Koll48:15+21:1520:16
12Jakob A. GjedeboOppsal Orientering49:18+22:1820:42
13Jakob BellLillomarka OL52:06+25:0621:53
14Håkon BogasonLillomarka OL54:20+27:2022:49
15Eskil HafskjoldNydalens SK57:41+30:4124:14
16Johannes Salvesen-LundeIL Koll57:46+30:4624:16
17Linus Eggen VingeOppsal Orientering59:04+32:0424:49
18Torbjørn LundebyLillomarka OL1:02:50+35:5026:24
19Anders Næss-UlsethHeming Orientering1:04:09+37:0926:57
20Oskar HoltvedtBækkelagets SK1:05:39+38:3927:35
21Gabriel SolemOppsal Orientering1:08:22+41:2228:43
22Alfred Eckmann AronsenLillomarka OL1:09:00+42:0028:59
23Markus HirschBækkelagets SK1:09:23+42:2329:09
24Martin DybvikStokke IL1:09:55+42:5529:22
25Leon Jørve IngjerLillomarka OL1:10:31+43:3129:37
Aksel EideBækkelagets SKdiskvalifisert
Jonas WulsbergNydalens SKdiskvalifisert
Mathias LinløkkenØstmarka OKikke startet
Andreas SandernesØstmarka OKikke startet
Magnus SkaugNydalens SKikke startet

H 11-12N

2 330 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brage Høysæter MinkenRaumar Orientering27:1511:41
2Håvard EikRaumar Orientering28:19+1:0412:09
3Brage FosstveitRaumar Orientering33:23+6:0814:19
4Sigve Snerlebakken-AamodtRaumar Orientering34:33+7:1814:49
5Jonas Johansen HickenIL Koll43:11+15:5618:32
Erlend OtterleiØstmarka OKikke startet

H 13-14

3 370 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders Håvard LarsenNydalens SK34:5710:22
2Gaute BerganNydalens SK36:37+1:4010:51
3Martin  Størmer-AntonsenNydalens SK41:22+6:2512:16
4Sindre Vie StrislandFossum IF41:51+6:5412:25 Last ned GPS-spor i gpx-format
5Rolf Andreas BergNydalens SK42:21+7:2412:34
6Philip RomørenFossum IF43:32+8:3512:55
7Christian Fredrik BorgIL Koll44:07+9:1013:05
8Elia ThorvikNydalens SK49:59+15:0214:49
9Fridtjof ReuschHeming Orientering50:48+15:5115:04
10Eirik Frydenlund NorlingNydalens SK51:46+16:4915:21
11Daniel Azagra NæssNydalens SK1:08:19+33:2220:16
12Ask OlaussenOppsal Orientering1:12:14+37:1721:26
13Birk ThorstensenOppsal Orientering1:13:16+38:1921:44
Jonas KroghOppsal Orienteringdiskvalifisert
SkoftelandIL Kollbrutt
Birk Felland SætnanFossum IFikke startet
Magnus JystadØstmarka OKikke startet
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orienteringikke startet
Gustav Andresen SkotteFossum IFikke startet
Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubbikke startet

H 13-16C

3 370 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sindre Augustin SchärerNydalens SK1:03:0718:43
2Kristoffer ØhlckersIL Tyrving1:16:49+13:4222:47
3Jørund Tolleshaug SkaugenIL Koll2:05:16+1:02:0937:10
David Megard GrønliKolbotn og Skimt OLikke startet

H 13-16N

2 710 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Johannes ArnøFet OL29:4410:58
2Mathias BerganFet OL46:16+16:3217:04
3Jakob GilljamØstmarka OK47:18+17:3417:27
Martin JystadØstmarka OKdiskvalifisert

H 15-16

4 790 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK40:238:25
2Nils TveiteÅs-NMBU Orientering45:03+4:409:24
3Tobias EspedalNydalens SK45:20+4:579:27
4Isak JonssonNydalens SK46:26+6:039:41
5Ole Jakob FrankrigNydalens SK47:39+7:169:56
6Eivind Berner MyhreFossum IF48:47+8:2410:11
7Sivert Sande KvermeFossum IF50:20+9:5710:30
8Felix FinsrudAsker Skiklubb53:52+13:2911:14
9Sondre Zahl HagenFossum IF54:53+14:3011:27
10Gaute FosstveitRaumar Orientering59:15+18:5212:22
11Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1:01:56+21:3312:55
12Marius BakkeFossum IF1:04:13+23:5013:24
13Anders HorveiRaumar Orientering1:04:49+24:2613:31
14Ferdinand FremmingHeming Orientering1:09:56+29:3314:35
15Vegard AarstadÅs-NMBU Orientering1:16:17+35:5415:55
16John OtterleiØstmarka OK1:31:10+50:4719:01
Mathias Pedersen VoldLillomarka OLdiskvalifisert
Kristian ØstermannHeming Orienteringikke startet
Henrik GudimØstmarka OKikke startet

H 17-18

6 090 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Aslak HeimdalKonnerud IL52:568:41
2Øyvind HjermstadFossum IF53:04+0:088:42
3Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF56:53+3:579:20
4Erik Hæstad BjørnstadFossum IF57:01+4:059:21
5Audun BerganNydalens SK57:55+4:599:30
6Linus OlhansÅs-NMBU Orientering1:03:15+10:1910:23
Vegard LøvliAsker Skiklubbdiskvalifisert
Olav TorgersenBækkelagets SKdiskvalifisert
Bjørn Anders FlågenHeming Orienteringikke startet
Martin Andresen SkotteFossum IFikke startet
Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OKikke startet

H 17-A kort

5 770 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Espen JakobsenIL Tyrving46:087:59
2Even Angell-PetersenNydalens SK1:04:28+18:2011:10
3Endre SævigLøten OK1:07:57+21:4911:46
4Erlend Engzelius GylverNTNUI1:08:23+22:1511:51
5Endre WigaardOppsal Orientering1:09:34+23:2612:03
6Morten TangenOK Moss1:10:36+24:2812:14
7Jørgen ElisenbergHamar OK1:11:41+25:3312:25
8Ole Grini JohansenIL Tyrving1:22:37+36:2914:19
9Jan SævigLøten OK1:27:10+41:0215:06
Bård Engzelius GylverAsker Skiklubbdiskvalifisert
Haakon IngvaldsenNydalens SKikke startet

H 17-C

3 370 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Didrik Grytbak HermansenIL Koll33:4210:00
2Raymond BerntzenFet OL40:33+6:5112:01
3Gunnar FosstveitRaumar Orientering1:15:21+41:3922:21
4Pål MyklebustIL Koll1:51:13+1:17:3133:00
Harald AulieIL Kolldiskvalifisert
Lars-Erik ØsterudEiker OLikke startet
Jon OIav HjerpaasenAsker Skiklubbikke startet

H 19-20

7 100 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb1:08:319:39
2Bjørnar LøvliAsker Skiklubb1:33:36+25:0513:10
3Ole Martin EdstrømOppsal Orientering1:34:24+25:5313:17
4Audun Rognerud BøeFossum IF1:39:43+31:1214:02
Jostein TandbergNydalens SKikke startet

H 21-

8 240 m, 27 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anders NordbergNydalens SK1:04:087:46
2Martin JohanssonIL Tyrving1:04:38+0:307:50
3Håvard LucasenFredrikstad SK1:05:41+1:337:58
4Anders TiltnesIL Tyrving1:06:24+2:168:03
5Bjørn EkebergIL Tyrving1:09:25+5:178:25
6Eirik Langedal BreivikNydalens SK1:09:34+5:268:26
7Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering1:10:23+6:158:32
8Jim Øystein NybråtenIL Tyrving1:10:57+6:498:36
9Vegard Brun SagaIL Tyrving1:14:31+10:239:02
10Karl FremstadBækkelagets SK1:17:05+12:579:21
11Christian Faruga KarldénKvillebyns SK1:18:13+14:059:29
12Kristoffer JacobsenIL Tyrving1:18:27+14:199:31
13Håvard MyhreBækkelagets SK1:20:41+16:339:47
14Erling SommerfeldtTurn Metsänkävijät1:20:52+16:449:48
15Gustav FiskumNTNUI1:21:36+17:289:54
16Thomas NipenBækkelagets SK1:22:33+18:2510:01
17Gunnar A FiskumIL Tyrving1:24:43+20:3510:16
18Mathias NipenBækkelagets SK1:29:32+25:2410:51
19Raphael FerrandBækkelagets SK1:31:56+27:4811:09
20Inge LindsethNydalens SK1:36:01+31:5311:39
21Anders StorbratenBækkelagets SK1:36:58+32:5011:46
22Arne TorgersenBækkelagets SK1:51:55+47:4713:34
Ola Marius PedersenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Sigve VågsnesOppsal Orienteringdiskvalifisert
Simen SmestadBækkelagets SKdiskvalifisert
Johannes NarumVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Mikael OlaussenOslostudentenes IKdiskvalifisert
Lukas PetersonIFK Umeåikke startet
Stefan RingOK Löftanikke startet
Audun HeimdalKonnerud ILikke startet
Alexander Urnes JohnsonÅrvoll ILikke startet
Magne JutulstadBækkelagets SKikke startet
Sebastian TorgersenNTNUIikke startet

H 21-B

4 110 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten WettergrenFossum IF47:0711:27
2Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL1:06:28+19:2116:10 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL1:09:51+22:4416:59
4Kjetil JacobsenHamar OK1:11:57+24:5017:30
5Jarle RogndokkenFet OL1:16:45+29:3818:40
6Kristian NæssNydalens SK1:24:46+37:3920:37
7Ola NilsenOppsal Orientering1:27:11+40:0421:12
8Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn1:47:10+1:00:0326:04
9Peter NylundHaugerud IF1:48:18+1:01:1126:21
Arne KongsnesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 40-

6 650 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Rune RystadNydalens SK1:06:3910:01
2Thomas BedinIndre Østfold OK1:12:00+5:2110:49
3Johs HjelmstadBækkelagets SK1:12:50+6:1110:57
4Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL1:15:40+9:0111:22
5Hallvard KorenOK Moss1:27:32+20:5313:09
6Kristian Bernhard NilsenFossum IF1:30:21+23:4213:35
7Michael DahnnNydalens SK1:41:55+35:1615:19
8Robert BanfiÅs-NMBU Orientering1:48:06+41:2716:15
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orienteringdiskvalifisert
Johannes SkaarNittedal OLdiskvalifisert
Petter HalvorsenNydalens SKikke startet
Knut SandvenIL Kollikke startet

H 45-

6 090 m, 19 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Harald BakkeFossum IF57:599:31
2Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering1:02:46+4:4710:18
3Steinar LågAsker Skiklubb1:04:01+6:0210:30
4Bjørn HaugeNydalens SK1:04:36+6:3710:36
5Knut LandstadNydalens SK1:05:43+7:4410:47
6Knut Jostein SætnanFossum IF1:06:14+8:1510:52
7Tom BerganFet OL1:07:01+9:0211:00
8Trond LundIL Tyrving1:08:50+10:5111:18
9Karl-Johan MalmbergIL Tyrving1:11:29+13:3011:44
10Kyrre GranFet OL1:13:41+15:4212:05
11Lars Erik GjeinFossum IF1:14:46+16:4712:16
12Lars OnstadOslostudentenes IK1:21:19+23:2013:21
13Anders NorlingNydalens SK1:22:15+24:1613:30
14Fredrik SaugestadNydalens SK1:28:18+30:1914:29
15Eirik JørgensenIL Tyrving1:35:13+37:1415:38
Vidar GjelstadOppsal Orienteringdiskvalifisert
Hans Olav HygenØstmarka OKdiskvalifisert
Ståle HeitmannFossum IFdiskvalifisert
Trond MyhreFossum IFdiskvalifisert
Lars GrandeKjelsås ILikke startet
Peder NatvigIL Kollikke startet
Jo MinkenRaumar Orienteringikke startet
Jan Anders IstadAsker Skiklubbikke startet

H 45-A kort

3 360 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Morten MoslandOppsal Orientering37:3011:09
2Christian JomaasFossum IF39:01+1:3111:36
3Anders FærdenKolbotn og Skimt OL39:34+2:0411:46
4Jon SolsrudNydalens SK41:55+4:2512:28
5Roar PedersenOppsal Orientering44:41+7:1113:17
6Inge RambergØstmarka OK45:51+8:2113:38
7Svein OtterleiØstmarka OK46:11+8:4113:44
8Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering47:21+9:5114:05
9Olav HasaasFossum IF48:20+10:5014:23
10Runar ThorstensenOppsal Orientering48:52+11:2214:32
11Per KaarbyFossum IF52:21+14:5115:34
12Ingvar BraatenModum OL59:05+21:3517:35
13Kenneth DybvikStokke IL1:11:04+33:3421:09
14Sverre SandernesØstmarka OK1:15:02+37:3222:19
15Bjørn AasestadÅs-NMBU Orientering1:16:59+39:2922:54
16Trond MøretrøKolbotn og Skimt OL1:28:41+51:1126:23
Torgeir SkjønhaugFet OLdiskvalifisert
Snorre VegganOppsal Orienteringikke startet

H 50-

5 770 m, 21 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Einar LunøeNydalens SK57:239:56
2Eirik Næss-UlsethNydalens SK58:26+1:0310:07
3Carl Erik WasbergOppsal Orientering1:02:02+4:3910:45
4Guttorm L EggeOslostudentenes IK1:02:24+5:0110:48
5Christian GrotnesIL Tyrving1:03:28+6:0510:59
6Kjetil EspedalNydalens SK1:05:12+7:4911:17
7Håkon JendalFossum IF1:05:45+8:2211:23
8Håkon HåversenØstmarka OK1:09:13+11:5011:59 Last ned GPS-spor i gpx-format
9Erlend RehnKolbotn og Skimt OL1:09:37+12:1412:03
10Stein H. HagenFossum IF1:12:14+14:5112:31
11Bent Sande KvermeFossum IF1:12:47+15:2412:36
12Terje LinløkkenØstmarka OK1:14:20+16:5712:52
13Jarle RotiFossum IF1:14:32+17:0912:55
14Håvar BrevikØstmarka OK1:18:23+21:0013:35
15Trond BrevikFossum IF1:20:33+23:1013:57
16Øyvind HelmersenFet OL1:21:42+24:1914:09
17Stein MellaOppsal Orientering1:21:47+24:2414:10
18Anders FlågenHeming Orientering1:24:50+27:2714:42
19Bjørn GulbrandsenAsker Skiklubb1:29:52+32:2915:34
20Erik BorgIL Koll2:07:02+1:09:3922:00
Pål SchärerNydalens SKdiskvalifisert
Bjørnar ValstadNittedal OLikke startet
Arild AndresenFossum IFikke startet
Gjermund GravirAsker Skiklubbikke startet

H 55-

4 790 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørnar GammelsæterKolbotn og Skimt OL48:1410:04
2Nils Petter FremmingHeming Orientering48:57+0:4310:13
3Sture OttesenIndre Østfold OK51:57+3:4310:50
4Bjørn SolbergseterAustmarka IL53:18+5:0411:07
5Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering54:08+5:5411:18
6Erik NæssØstmarka OK56:13+7:5911:44
7Hallvard BergIL Tyrving56:21+8:0711:45
8Lars-Erik FiskumIL Tyrving56:42+8:2811:50
9Håkon LøvliAsker Skiklubb58:44+10:3012:15
10Eirik TandrevoldFossum IF59:29+11:1512:25
11Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering1:03:12+14:5813:11
12Kjell MarksetIL Koll1:05:17+17:0313:37
13Pål Woldstad HanssenEiker OL1:07:16+19:0214:02
14Peer StiansenNydalens SK1:07:44+19:3014:08
15Sigbjørn ModalsliFossum IF1:08:10+19:5614:13
16Ernst Fristad NilsenLillehammer OK1:08:22+20:0814:16
17Kristian KalagerAsker Skiklubb1:12:37+24:2315:09
18Donald SkantzeIL Tyrving1:25:03+36:4917:45
19Hans-Ingar SætraAsker Skiklubb1:25:14+37:0017:47
John YtternesKolbotn og Skimt OLdiskvalifisert

H 60-

4 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Terje Wiig MathisenNydalens SK42:549:58
2Torgeir StrandhagenRøyken OL46:04+3:1010:42
3Yngve GottfridssonNittedal OL46:40+3:4610:51
4Reidar FossumAsker Skiklubb50:11+7:1711:40
5Lars HjermstadFossum IF51:20+8:2611:56
6Jon Arvid FossumAsker Skiklubb51:48+8:5412:02
7Are EriksenOslostudentenes IK52:25+9:3112:11
8Leif BergersenAsker Skiklubb53:48+10:5412:30
9Geir Holm GundersenSturla, IF53:54+11:0012:32
10Stig Hultgreen KarlsenKårvåg IL1:18:59+36:0518:22
11Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn1:41:24+58:3023:34

H 65-

3 360 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Bjørn GrindeOslostudentenes IK38:0411:19
2Tor TrøanHadeland OL40:11+2:0711:57
3Petter NæssOppsal Orientering43:40+5:3612:59
4Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL45:23+7:1913:30
5Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb45:54+7:5013:39
6Steinar SkoglundFossum IF49:08+11:0414:37
7Per ØhlckersIL Tyrving59:41+21:3717:45
Per-Erik ØstlieDriv ILikke startet

H 70-

3 360 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jon FærdenKolbotn og Skimt OL48:0514:18 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Trond FeiringHamar OK48:48+0:4314:31
3Geir TrøanKolbotn og Skimt OL49:51+1:4614:50
4Roar BjordalOppsal Orientering50:34+2:2915:02
5Kjell StenstadvoldIL Tyrving55:02+6:5716:22
6Lars-Evan PetterssonKolbotn og Skimt OL58:51+10:4617:30
7Lars Martin GjeinStokke IL1:09:59+21:5420:49
8Tore VaajeAsker Skiklubb1:16:36+28:3122:47
9Kolbjørn MegardKolbotn og Skimt OL2:06:21+1:18:1637:36

H 75-

2 850 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Helge BjaalandHeming Orientering43:5415:24
2Jon C. FougnerHeming Orientering52:02+8:0818:15
3Bjørn EgnerHeming Orientering56:25+12:3119:47
4Sturle HånesIL GeoForm1:03:33+19:3922:17
5Øystein MadsenHaugerud IF1:03:55+20:0122:25
Knut Kristen HangeraasIL GeoFormdiskvalifisert

H 80-

2 330 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tor DrageHaugerud IF54:5423:33
2Tor HenriksenÅrvoll IL1:02:09+7:1526:40
3Kjell H. EriksenFossum IF1:03:52+8:5827:24
4Stein KorenOK Moss1:31:54+37:0039:26

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor