Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 13

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 13
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 1 februar 2017

Lang A

4 090 m, 20 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sindre R HoltHedrum OL32:397:58
2Tobias KristensenLarvik OK34:07+1:288:20
3Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn38:00+5:219:17
4Trym B IslandOL Tønsberg og omegn38:05+5:269:18
5Cornelius BjørkSandefjord OK38:43+6:049:27
6Anders Krona HaflanOL Tønsberg og omegn39:23+6:449:37
7Jørgen FrøydLarvik OK42:34+9:5510:24
8Trond GjelstadSandefjord OK42:41+10:0210:26
9Jonas EikåsSandefjord OK45:07+12:2811:01
10Jan GatevoldPorsgrunn OL45:12+12:3311:03
11Arne Kierulf DirdalLarvik OK46:01+13:2211:15
12Per Olav GulbrandsenLarvik OK46:11+13:3211:17
13Maria PrestbøenSandefjord OK46:26+13:4711:21
14Arne Håkon JørgensenSandefjord OK46:44+14:0511:25
15Anne Berit BredholtSandefjord OK52:43+20:0412:53
16Per Erik LarsenSandefjord OK59:04+26:2514:26
17Tom KristensenLarvik OK1:04:57+32:1815:52
Jo Børre EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLdiskvalifisert
Marius MartinsenSandefjord OKbrutt

Kort A

3 000 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Iver RingheimLarvik OK32:3610:52
2Halvard KornmoPorsgrunn OL32:40+0:0410:53
3Anders Kristian HoltHedrum OL34:32+1:5611:30
4Espen JohnsenHedrum OL36:48+4:1212:16
5Jon SkriubakkenPorsgrunn OL37:45+5:0912:35
6Ida Vår DirdalLarvik OK38:35+5:5912:51
7Bjørn Richard KirsteSkien OK42:09+9:3314:03
8Annette Cecilie ArentzSandefjord OK42:54+10:1814:18
9Atle RemmePorsgrunn OL44:35+11:5914:51
10Elling AakreAndebu IL56:49+24:1318:56
11Kåre ThorbjørnsenLarvik OK1:03:19+30:4321:06
12Magne KlovningPorsgrunn OL1:05:05+32:2921:41
13Kay JørgensenPorsgrunn OL1:06:08+33:3222:02
14Torill Hynne FjæreHedrum OL1:06:42+34:0622:14
15Per Øystein AndersenLarvik OK1:10:24+37:4823:28
Stine ArntzenSandefjord OKdiskvalifisert
Henrik Kaupang LyeLarvik OKdiskvalifisert
Harald OmlandSkien OKdiskvalifisert
Espen RaastadSkien OKdiskvalifisert
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OLdiskvalifisert
Eli Marie WiigPorsgrunn OLdiskvalifisert

C-løypa

2 030 m, 10 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rita RaastadSkien OK16:258:05
2Rolf LyePorsgrunn OL17:10+0:458:27
3Eli KlovningPorsgrunn OL19:32+3:079:37
4Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL19:37+3:129:39
5Gabriel GjoneSandefjord OK23:28+7:0311:33
5Gjendine RebårdSandefjord OK23:28+7:0311:33
7Knut GjoneSandefjord OK23:36+7:1111:37
8Trond FossSandefjord OK33:29+17:0416:29
9Elin BordøyHedrum OL39:08+22:4319:16
10Tone Sølie LysnesHedrum OL39:09+22:4419:17

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor