Offisiell resultatliste for TA-sprint 4

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 4
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: torsdag 18 mai 2017

D 11-12

1 240 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Hannah Gustad StrømOK Skøynar12:3610:09
2Selma SkjulsvikFrol IL12:55+0:1910:25
3Leah BerglundFrol IL15:49+3:1312:45
Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OKikke startet

D 13-14

2 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trude MarkhusVerdal OK18:339:02
2Linnea MunkebyFrol IL19:31+0:589:31
3Mathea Baglo BjørkengVerdal OK20:37+2:0410:03
4Marie Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering21:28+2:5510:28
5June MunkebyFrol IL28:50+10:1714:03

D 15-16

2 050 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mari Kilskar GrevskottFrol IL14:467:12
2Matilde MunkebyFrol IL16:29+1:438:02
3Hege HallanOK Skøynar28:16+13:3013:47

H 11-12

1 240 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Magnus AlstadFrol IL8:447:02
2Håkon HallanOK Skøynar9:11+0:277:24
3Aleksander Tanem IversenVerdal OK9:40+0:567:47
4Ole Andreas VeskeOK Skøynar16:09+7:2513:01
5Fredrik Kjønstad UkkelbergFrol IL16:19+7:3513:09

H 13-14

2 050 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Niklas Landsem MelhusSteinkjer OK13:126:26
2Martin Vehus SkjerveVerdal OK15:16+2:047:26
3Sindre TusetSteinkjer OK27:02+13:5013:11
Johan Daniel Holm UndhjemSteinkjer OKdiskvalifisert
Olav Gjedrem LundVerdal OKdiskvalifisert
Vegard JermstadSteinkjer OKdiskvalifisert
Sigurd VatnFrol ILikke startet
Fredrik MøllerSteinkjer OKikke startet

H 15-16

2 050 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Trym Nergård RønningOK Skøynar13:516:45
2Tore MarkhusVerdal OK14:53+1:027:15
3Marius MøllerSteinkjer OK15:05+1:147:21
4Hallvar HallanOK Skøynar16:27+2:368:01
5Henrik BelboSteinkjer OK17:46+3:558:40

Åpen 1,5

1 240 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Karita MøllerSteinkjer OK11:189:06
2Nikoline MunkebyFrol IL11:26+0:089:13
3Jonas AlstadFrol IL16:31+5:1313:19
4Kristina Ukkelberg  KjønstadFrol IL20:39+9:2116:39
Andrea Holm UndhjemSteinkjer OKdiskvalifisert
Mathilde Tanem IversenVerdal OKdiskvalifisert
Ingrid Gustad StrømOK Skøynarikke startet

Åpen 2,0

2 050 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristian MidthjellVerdal OK24:0311:43
2Iver Gjedrem LundVerdal OK39:46+15:4319:23
3Mats VollanVerdal OK40:47+16:4419:53
4Ingvild RøstadVerdal OK50:53+26:5024:49

Åpen 2,5

2 390 m, 17 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Sandstad SkjesetFrol IL12:225:10
2Paul SirumFrol IL12:26+0:045:12
3Jon SivertsenVerdal OK15:14+2:526:22
4Atle DengerudSteinkjer OK15:29+3:076:28
5Maren GrandeFrol IL15:55+3:336:39
6Svein Anders MelhusSteinkjer OK17:28+5:067:18
7Per GrandeVerdal OK18:21+5:597:40
8Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering18:42+6:207:49
9Arne GrevskottFrol IL18:53+6:317:54
10Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK19:01+6:397:57
11Lars Eric SætherSteinkjer OK19:26+7:048:07
12Ragne MunkebyFrol IL21:07+8:458:50
13Vibeke Kvistad DengerudSteinkjer OK21:21+8:598:55
14Kjersti Kvistad DengerudSteinkjer OK25:44+13:2210:46
15Cathrine BerglundFrol IL25:51+13:2910:48
Vidar SkjerveVerdal OKdiskvalifisert
Randi JensenFrol ILdiskvalifisert
Sofie HallemVerdal OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor