Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 12 mai 2018

Gjø-Vard OL

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ulrikke Visted-HansenN-åpen (28)22:36+-3:3414:02
0Sondre BekkelundN-åpen (28)28:50+2:4017:54
0Signe NygårdN-åpen (28)17:30+-8:4010:52
0Johannes HøieN-åpen (28)21:35+-4:3513:24
0Jonathan Aaslund JenackN-åpen (28)22:23+-3:4713:54
0Ole Petter Visted-HansenN-åpen (28)16:58+-9:1210:32
0Emma Aaslund JenackN-åpen (28)25:38+-0:3215:55
0Kristine Villa KristiansenN-åpen (28)22:11+-3:5913:46
0Leon Norman-HaaviN-åpen (28)13:33+-12:378:24
0Signe HøieN-åpen (28)18:41+-7:2911:36
1Ida HjorthD 21- (3)1:17:5912:40Last ned GPS-spor i gpx-format
1Agnethe HasliD 17-20 (3)1:04:0111:47
1Margrete JørandliD60 (4)44:3512:55
1Madeleine Aaslund JenackD 13-16N (2)29:5414:22
1Audun StrandlieH50 (5)59:1310:54
1Live Raknes SogstadD 13-14 (3)43:4712:41
1Celine VistedD 17-B (2)54:1815:44
2Charlotte EideD 17-20 (3)1:43:14+39:1319:00
2Arne StrandlieH80 (2)1:10:28+2:0429:21
2Sune Raknes SogstadH 15-16 (3)55:00+1:0811:05
2Elias ØhmanH 21- (3)1:25:08+11:5210:32
2Sigmund HansenH40 (6)1:12:06+4:2211:43
2Emma Visted-HansenD 13-14 (3)52:08+8:2115:06
2Hege SolerødD50 (5)53:58+3:3512:17Last ned GPS-spor i gpx-format
2Josef ØhmanH 11-12 (5)34:32+8:2216:17
2Anders NygårdH 17-C (4)54:53+11:2218:17
2Maren SogstadD 17-B (2)1:09:56+15:3820:16
2May Lise KloppbakkenD 21 AK (2)1:18:42+6:4617:55
3Karen Haanes StrandlieD 11-12 (7)43:33+11:5420:32
3Caroline EideD 15-16 (3)2:09:46+1:05:0529:33
3Øyvind Villa JohansenH 17-C (4)58:33+15:0219:31
3Åshild Stuve StrandlieD50 (5)1:02:52+12:2914:19
4Even ErlienH40 (6)1:18:52+11:0812:49
4Erik SlettumH50 (5)1:28:43+29:3016:20
4Solfrid HøieD 17-C (6)1:25:08+39:0928:22
4Richard NormanH 17-C (4)1:15:06+31:3525:02
5Arnt Oluf EideH40 (6)1:24:28+16:4413:44
5Arnfinn PedersenH60 (13)57:53+4:1211:40
9Marius BekkelundH 17-B (9)1:56:19+1:15:3833:42
Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 (7)diskvalifisert
Tage Raknes SogstadH 11-12 (5)diskvalifisert
Erik von Nessen PrytzN-åpen (28)ikke startet
Eiril Erlien SolerødD 11-12 (7)ikke startet
Annar Erlien SolerødH 13-14 (6)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor