Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 12 mai 2018

Byåsen IL

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
4Eirin LodgaardD50 (5)1:07:42+17:1915:25
10Morten SkoglundH60 (13)1:17:47+24:0615:40

Elverum OK

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Mats LindaasH 15-16 (3)53:5210:51
Gaute LindaasH 15-16 (3)diskvalifisert

Gjø-Vard OL

41 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ulrikke Visted-HansenN-åpen (28)22:36+-3:3414:02
0Sondre BekkelundN-åpen (28)28:50+2:4017:54
0Signe NygårdN-åpen (28)17:30+-8:4010:52
0Johannes HøieN-åpen (28)21:35+-4:3513:24
0Jonathan Aaslund JenackN-åpen (28)22:23+-3:4713:54
0Ole Petter Visted-HansenN-åpen (28)16:58+-9:1210:32
0Emma Aaslund JenackN-åpen (28)25:38+-0:3215:55
0Kristine Villa KristiansenN-åpen (28)22:11+-3:5913:46
0Leon Norman-HaaviN-åpen (28)13:33+-12:378:24
0Signe HøieN-åpen (28)18:41+-7:2911:36
1Ida HjorthD 21- (3)1:17:5912:40Last ned GPS-spor i gpx-format
1Agnethe HasliD 17-20 (3)1:04:0111:47
1Margrete JørandliD60 (4)44:3512:55
1Madeleine Aaslund JenackD 13-16N (2)29:5414:22
1Audun StrandlieH50 (5)59:1310:54
1Live Raknes SogstadD 13-14 (3)43:4712:41
1Celine VistedD 17-B (2)54:1815:44
2Charlotte EideD 17-20 (3)1:43:14+39:1319:00
2Arne StrandlieH80 (2)1:10:28+2:0429:21
2Sune Raknes SogstadH 15-16 (3)55:00+1:0811:05
2Elias ØhmanH 21- (3)1:25:08+11:5210:32
2Sigmund HansenH40 (6)1:12:06+4:2211:43
2Emma Visted-HansenD 13-14 (3)52:08+8:2115:06
2Hege SolerødD50 (5)53:58+3:3512:17Last ned GPS-spor i gpx-format
2Josef ØhmanH 11-12 (5)34:32+8:2216:17
2Anders NygårdH 17-C (4)54:53+11:2218:17
2Maren SogstadD 17-B (2)1:09:56+15:3820:16
2May Lise KloppbakkenD 21 AK (2)1:18:42+6:4617:55
3Karen Haanes StrandlieD 11-12 (7)43:33+11:5420:32
3Caroline EideD 15-16 (3)2:09:46+1:05:0529:33
3Øyvind Villa JohansenH 17-C (4)58:33+15:0219:31
3Åshild Stuve StrandlieD50 (5)1:02:52+12:2914:19
4Even ErlienH40 (6)1:18:52+11:0812:49
4Erik SlettumH50 (5)1:28:43+29:3016:20
4Solfrid HøieD 17-C (6)1:25:08+39:0928:22
4Richard NormanH 17-C (4)1:15:06+31:3525:02
5Arnt Oluf EideH40 (6)1:24:28+16:4413:44
5Arnfinn PedersenH60 (13)57:53+4:1211:40
9Marius BekkelundH 17-B (9)1:56:19+1:15:3833:42
Emilie Kloppbakken StenbrendenD 11-12 (7)diskvalifisert
Tage Raknes SogstadH 11-12 (5)diskvalifisert
Erik von Nessen PrytzN-åpen (28)ikke startet
Eiril Erlien SolerødD 11-12 (7)ikke startet
Annar Erlien SolerødH 13-14 (6)ikke startet

Grue IL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Svein ThorsbergH50 (5)ikke startet

Hadeland OL

16 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Nikolai TesloH -10 (2)1:20:53+-1:2338:09
0Lars GjerdingenN-åpen (28)24:12+-1:5815:01
1Iver RognstadH80 (2)1:08:2428:30
1Astrid RognstadD 15-16 (3)1:04:4114:44
1Jo Randar HolmøyH 13-14 (6)46:4913:34
1Kjersti AndresenD 17-C (6)45:5915:19
1Trygve RognstadH 40 AK (4)50:0514:31
2Einar TesloH50 (5)1:07:41+8:2812:27
2Øyvind SørlieH60 (13)55:45+2:0411:14
2Berthe TesloD 15-16 (3)1:06:52+2:1115:13
3Ingeborg RognstadD 17-20 (3)1:45:58+41:5719:30
3Gunn Elin RudiD 40 AK (4)1:21:37+22:5123:39
4Aud Mona RøsteD60 (4)1:28:52+44:1725:45
6Jesse JentzenH 17-B (9)1:20:17+39:3623:16
9John HofossH60 (13)1:09:38+15:5714:02
13Johan SwärdH60 (13)1:32:40+38:5918:40
Hege HeibergD50 (5)ikke startet

Hamar OK

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Frode HjorthH60 (13)53:4110:49
4Terje GudbrandsenH60 (13)56:35+2:5411:24
7Terje MalmH70 (13)56:52+15:0616:28
9Trond FeiringH70 (13)1:06:35+24:4919:17
Liv FeiringD70 (4)brutt

Lillehammer OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ingrid JørgensenN-åpen (28)20:54+-5:1612:58
0Henrik JørgensenN-åpen (28)17:05+-9:0510:36
2Lill Ramberg SkappelD60 (4)55:23+10:4816:03
3Serine JørgensenD 13-14 (3)53:12+9:2515:25
6Thomas JørgensenH40 (6)1:28:41+20:5714:25
12Jon Vegard LundeH70 (13)1:25:31+43:4524:47

Nittedal OL

0 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
Yngve FinkenhavnH 17-B (9)ikke startet
Marie FinkenhavnD 13-14 (3)ikke startet

NOBIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Lisa JørandliD 21 AK (2)1:11:5616:23

Notodden OL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
11Reidar SlokvikH70 (13)1:15:10+33:2421:47

OK Moss

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Morten TangenH 21- (3)1:33:12+19:5611:32
12Roy GjerdingH60 (13)1:23:51+30:1016:54
Linda FredhD40 (1)diskvalifisert

OK Øst

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Jens-Henrik SimonsenH 40 AK (4)1:06:27+16:2219:15

OL Toten-Troll

14 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Emil Engh SagvoldN-åpen (28)12:56+-13:148:01
0Lars FlaskerudN-åpen (28)25:28+-0:4215:49
0Pål Solli KvikstadN-åpen (28)18:29+-7:4111:28
0Martine Engh SagvoldN-åpen (28)14:51+-11:199:13
0Lars FjørkenstadN-åpen (28)17:02+-9:0810:34
0Elise FjørkenstadN-åpen (28)20:56+-5:1413:00
1Marius StaffH 17-B (9)40:4111:47
1Jakob MoH 17-20 (1)1:15:3712:17
1Amund FlaskerudH 11-12 (5)26:1012:20
2Håvard GjestvangH 17-B (9)49:48+9:0714:26
2Johannes Bjørke SollienH 13-14 (6)1:02:14+15:2518:02
4Ole Solli KvikstadH 11-12 (5)59:43+33:3328:10
8Markus KvammeH 17-B (9)1:34:45+54:0427:27
Sigurd KvammeH 15-16 (3)brutt

Oslostudentenes IK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
3Belinda Jørandli RudsengenD 21- (3)1:28:54+10:5514:27

Raufoss IL Orientering

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
10Hans A. TingvoldH70 (13)1:08:39+26:5319:53

Raumar Orientering

13 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Ivar Røise SaxhaugN-åpen (28)14:34+-11:369:02
0Maria Kittelsen FlesvikN-åpen (28)14:45+-11:259:09
1Emil Bjørnstad StrandH 21 AK (1)1:08:2013:46
3Arne SaxhaugH40 (6)1:13:57+6:1312:01
3Tor StrandH60 (13)55:58+2:1711:17
3Lars SaxhaugH70 (13)49:29+7:4314:20
3Berit SaxhaugD70 (4)54:16+3:1622:36
4Heidi GabrielsenD 40 AK (4)1:22:32+23:4623:55
6Tom EidsetherH60 (13)1:03:30+9:4912:48
7Odd GundersenH60 (13)1:08:07+14:2613:43
8Per AasH60 (13)1:09:20+15:3913:58
11Jan Tore GundersenH60 (13)1:18:41+25:0015:51
Tina BjørnstadD 17-C (6)diskvalifisert

Ringerike OL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
8Helge RevhaugH70 (13)1:02:37+20:5118:08
Tormod DahlenH70 (13)diskvalifisert
Elin DahlenD70 (4)diskvalifisert

Ringsaker OK

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Torgrim Hasle HaslestadH -10 (2)1:22:1638:48
1Ingeborg Hasle HaslestadD 15-16B (1)1:35:0827:34
2Erik HaugenH 40 AK (4)57:23+7:1816:37
3Thomas KalgraffH 13-14 (6)1:05:47+18:5819:04
4Knut WikstrømH70 (13)52:29+10:4315:12
4Eyvind Hasle HaslestadH 13-14 (6)1:16:36+29:4722:12
Mats KalgraffH -10 (2)ikke startet
Marie KalgraffN-åpen (28)ikke startet
Kristin Hasle HaslestadD 40 AK (4)ikke startet

Rond OL

6 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
2Tea ForbergD70 (4)52:04+1:0421:41
2Kjersti Hagberg SolumD 40 AK (4)1:04:27+5:4118:40
3Amund Hagberg SolumH 11-12 (5)37:31+11:2117:41
5Jan Vegard RudsengenH 17-B (9)1:04:11+23:3018:36
5Kai SolumH50 (5)2:01:44+1:02:3122:25
5Toril KorsvikD50 (5)1:23:01+32:3818:54

Rudsbygd IL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
1Odbjørg NordengD70 (4)51:0021:15
1Tormod PrestrudH70 (13)41:4612:06
3Marit TyldumD60 (4)59:34+14:5917:15
6Jon TyldumH70 (13)56:22+14:3616:20
John Birger SkansenH70 (13)brutt

Snertingdal IF Orientering

20 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Johanne Tomter LøkkebøN-åpen (28)24:22+-1:4815:08
0Mina HolmenN-åpen (28)26:40+0:3016:33
0Thea Alund HoleN-åpen (28)26:1016:15
0Milla Ulvesveen RolandN-åpen (28)21:03+-5:0713:04
1Unn Mette KlopbakkenD50 (5)50:2311:28
1Anita StensethD 40 AK (4)58:4617:02
2Ida Marie BratlienD 13-16N (2)47:05+17:1122:38
2Vilde HenriksveenD 11-12 (7)43:19+11:4020:25
2Hilde BrobakkenD 17-C (6)54:46+8:4718:15
3Marius HolmenH 17-B (9)51:05+10:2414:48
3Mona BratlienD 17-C (6)1:07:58+21:5922:39
4Tor WallinH 17-B (9)1:01:16+20:3517:45
4Ruth BratlienD 11-12 (7)45:24+13:4521:24
5Helene KokslienD 11-12 (7)58:25+26:4627:33
5Mathias Engen BodayH 13-14 (6)1:21:18+34:2923:33
6Erik WallinH 13-14 (6)1:39:35+52:4628:51
7Jan-Erik BodayH 17-B (9)1:31:33+50:5226:32
Therese HolmenD 11-12 (7)diskvalifisert
Hanne HolmenD 17-C (6)diskvalifisert
Erik HasliH 40 AK (4)diskvalifisert

Vang OL

12 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tidR
0Peder Melgalvis BilstadN-åpen (28)20:03+-6:0712:27
0Maren Bleken RudN-åpen (28)20:38+-5:3212:48
0Eirin Melgalvis BilstadN-åpen (28)20:08+-6:0212:30
1Kenneth BilstadH 21- (3)1:13:169:04
1Mina Bleken RudD 11-12 (7)31:3914:55
1Pål StenbergH40 (6)1:07:4411:00
1Stein SandakerH 17-C (4)43:3114:30
2Tone Bleken RudD 21- (3)1:21:00+3:0113:10
2Olav HøiåsH70 (13)48:10+6:2413:57
3Stein Arne NegårdH50 (5)1:08:40+9:2712:38
5Knut SkjesetH70 (13)52:33+10:4715:13
Henrik Bleken RudH 21- (3)brutt
Anders SkjesetH 21- (3)ikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor