Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Våronnløpet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Våronnløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: lørdag 12 mai 2018

D40

5 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
Linda FredhOK Mossdiskvalifisert

D50

4 390 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering50:2311:28
2Hege SolerødGjø-Vard OL53:58+3:3512:17 Last ned GPS-spor i gpx-format
3Åshild Stuve StrandlieGjø-Vard OL1:02:52+12:2914:19
4Eirin LodgaardByåsen IL1:07:42+17:1915:25
5Toril KorsvikRond OL1:23:01+32:3818:54
Hege HeibergHadeland OLikke startet

D60

3 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Margrete JørandliGjø-Vard OL44:3512:55
2Lill Ramberg SkappelLillehammer OK55:23+10:4816:03
3Marit TyldumRudsbygd IL59:34+14:5917:15
4Aud Mona RøsteHadeland OL1:28:52+44:1725:45

D70

2 400 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Odbjørg NordengRudsbygd IL51:0021:15
2Tea ForbergRond OL52:04+1:0421:41
3Berit SaxhaugRaumar Orientering54:16+3:1622:36
Elin DahlenRingerike OLdiskvalifisert
Liv FeiringHamar OKbrutt

H40

6 150 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Pål StenbergVang OL1:07:4411:00
2Sigmund HansenGjø-Vard OL1:12:06+4:2211:43
3Arne SaxhaugRaumar Orientering1:13:57+6:1312:01
4Even ErlienGjø-Vard OL1:18:52+11:0812:49
5Arnt Oluf EideGjø-Vard OL1:24:28+16:4413:44
6Thomas JørgensenLillehammer OK1:28:41+20:5714:25

H50

5 430 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Audun StrandlieGjø-Vard OL59:1310:54
2Einar TesloHadeland OL1:07:41+8:2812:27
3Stein Arne NegårdVang OL1:08:40+9:2712:38
4Erik SlettumGjø-Vard OL1:28:43+29:3016:20
5Kai SolumRond OL2:01:44+1:02:3122:25
Svein ThorsbergGrue ILikke startet

H60

4 960 m, 13 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Frode HjorthHamar OK53:4110:49
2Øyvind SørlieHadeland OL55:45+2:0411:14
3Tor StrandRaumar Orientering55:58+2:1711:17
4Terje GudbrandsenHamar OK56:35+2:5411:24
5Arnfinn PedersenGjø-Vard OL57:53+4:1211:40
6Tom EidsetherRaumar Orientering1:03:30+9:4912:48
7Odd GundersenRaumar Orientering1:08:07+14:2613:43
8Per AasRaumar Orientering1:09:20+15:3913:58
9John HofossHadeland OL1:09:38+15:5714:02
10Morten SkoglundByåsen IL1:17:47+24:0615:40
11Jan Tore GundersenRaumar Orientering1:18:41+25:0015:51
12Roy GjerdingOK Moss1:23:51+30:1016:54
13Johan SwärdHadeland OL1:32:40+38:5918:40

H70

3 450 m, 14 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tormod PrestrudRudsbygd IL41:4612:06
2Olav HøiåsVang OL48:10+6:2413:57
3Lars SaxhaugRaumar Orientering49:29+7:4314:20
4Knut WikstrømRingsaker OK52:29+10:4315:12
5Knut SkjesetVang OL52:33+10:4715:13
6Jon TyldumRudsbygd IL56:22+14:3616:20
7Terje MalmHamar OK56:52+15:0616:28
8Helge RevhaugRingerike OL1:02:37+20:5118:08
9Trond FeiringHamar OK1:06:35+24:4919:17
10Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering1:08:39+26:5319:53
11Reidar SlokvikNotodden OL1:15:10+33:2421:47
12Jon Vegard LundeLillehammer OK1:25:31+43:4524:47
Tormod DahlenRingerike OLdiskvalifisert
John Birger SkansenRudsbygd ILbrutt

H80

2 400 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Iver RognstadHadeland OL1:08:2428:30
2Arne StrandlieGjø-Vard OL1:10:28+2:0429:21

N-åpen

1 610 m, 28 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Ingrid JørgensenLillehammer OK20:54+-5:1612:58
0Johanne Tomter LøkkebøSnertingdal IF Orientering24:22+-1:4815:08
0Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL22:36+-3:3414:02
0Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll12:56+-13:148:01
0Sondre BekkelundGjø-Vard OL28:50+2:4017:54
0Mina HolmenSnertingdal IF Orientering26:40+0:3016:33
0Signe NygårdGjø-Vard OL17:30+-8:4010:52
0Thea Alund HoleSnertingdal IF Orientering26:1016:15
0Lars GjerdingenHadeland OL24:12+-1:5815:01
0Lars FlaskerudOL Toten-Troll25:28+-0:4215:49
0Johannes HøieGjø-Vard OL21:35+-4:3513:24
0Henrik JørgensenLillehammer OK17:05+-9:0510:36
0Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll18:29+-7:4111:28
0Jonathan Aaslund JenackGjø-Vard OL22:23+-3:4713:54
0Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll14:51+-11:199:13
0Peder Melgalvis BilstadVang OL20:03+-6:0712:27
0Ole Petter Visted-HansenGjø-Vard OL16:58+-9:1210:32
0Emma Aaslund JenackGjø-Vard OL25:38+-0:3215:55
0Milla Ulvesveen RolandSnertingdal IF Orientering21:03+-5:0713:04
0Kristine Villa KristiansenGjø-Vard OL22:11+-3:5913:46
0Maren Bleken RudVang OL20:38+-5:3212:48
0Eirin Melgalvis BilstadVang OL20:08+-6:0212:30
0Leon Norman-HaaviGjø-Vard OL13:33+-12:378:24
0Ivar Røise SaxhaugRaumar Orientering14:34+-11:369:02
0Maria Kittelsen FlesvikRaumar Orientering14:45+-11:259:09
0Signe HøieGjø-Vard OL18:41+-7:2911:36
0Lars FjørkenstadOL Toten-Troll17:02+-9:0810:34
0Elise FjørkenstadOL Toten-Troll20:56+-5:1413:00
Erik von Nessen PrytzGjø-Vard OLikke startet
Marie KalgraffRingsaker OKikke startet

D 11-12

2 120 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mina Bleken RudVang OL31:3914:55
2Vilde HenriksveenSnertingdal IF Orientering43:19+11:4020:25
3Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL43:33+11:5420:32
4Ruth BratlienSnertingdal IF Orientering45:24+13:4521:24
5Helene KokslienSnertingdal IF Orientering58:25+26:4627:33
Therese HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OLdiskvalifisert
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OLikke startet

D 13-14

3 450 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Live Raknes SogstadGjø-Vard OL43:4712:41
2Emma Visted-HansenGjø-Vard OL52:08+8:2115:06
3Serine JørgensenLillehammer OK53:12+9:2515:25
Marie FinkenhavnNittedal OLikke startet

D 13-16N

2 080 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL29:5414:22
2Ida Marie BratlienSnertingdal IF Orientering47:05+17:1122:38

D 15-16

4 390 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Astrid RognstadHadeland OL1:04:4114:44
2Berthe TesloHadeland OL1:06:52+2:1115:13
3Caroline EideGjø-Vard OL2:09:46+1:05:0529:33

D 15-16B

3 450 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK1:35:0827:34

D 17-B

3 450 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Celine VistedGjø-Vard OL54:1815:44
2Maren SogstadGjø-Vard OL1:09:56+15:3820:16

D 17-C

3 000 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kjersti AndresenHadeland OL45:5915:19
2Hilde BrobakkenSnertingdal IF Orientering54:46+8:4718:15
3Mona BratlienSnertingdal IF Orientering1:07:58+21:5922:39
4Solfrid HøieGjø-Vard OL1:25:08+39:0928:22
Hanne HolmenSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert
Tina BjørnstadRaumar Orienteringdiskvalifisert

D 17-20

5 430 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Agnethe HasliGjø-Vard OL1:04:0111:47
2Charlotte EideGjø-Vard OL1:43:14+39:1319:00
3Ingeborg RognstadHadeland OL1:45:58+41:5719:30

D 21-

6 150 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ida HjorthGjø-Vard OL1:17:5912:40 Last ned GPS-spor i gpx-format
2Tone Bleken RudVang OL1:21:00+3:0113:10
3Belinda Jørandli RudsengenOslostudentenes IK1:28:54+10:5514:27

H -10

2 120 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
0Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK1:22:1638:48
0Nikolai TesloHadeland OL1:20:53+-1:2338:09
Mats KalgraffRingsaker OKikke startet

H 11-12

2 120 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Amund FlaskerudOL Toten-Troll26:1012:20
2Josef ØhmanGjø-Vard OL34:32+8:2216:17
3Amund Hagberg SolumRond OL37:31+11:2117:41
4Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll59:43+33:3328:10
Tage Raknes SogstadGjø-Vard OLdiskvalifisert

H 13-14

3 450 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jo Randar HolmøyHadeland OL46:4913:34
2Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll1:02:14+15:2518:02
3Thomas KalgraffRingsaker OK1:05:47+18:5819:04
4Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK1:16:36+29:4722:12
5Mathias Engen BodaySnertingdal IF Orientering1:21:18+34:2923:33
6Erik WallinSnertingdal IF Orientering1:39:35+52:4628:51
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OLikke startet

H 15-16

4 960 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats LindaasElverum OK53:5210:51
2Sune Raknes SogstadGjø-Vard OL55:00+1:0811:05
Gaute LindaasElverum OKdiskvalifisert
Sigurd KvammeOL Toten-Trollbrutt

H 17-B

3 450 m, 9 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marius StaffOL Toten-Troll40:4111:47
2Håvard GjestvangOL Toten-Troll49:48+9:0714:26
3Marius HolmenSnertingdal IF Orientering51:05+10:2414:48
4Tor WallinSnertingdal IF Orientering1:01:16+20:3517:45
5Jan Vegard RudsengenRond OL1:04:11+23:3018:36
6Jesse JentzenHadeland OL1:20:17+39:3623:16
7Jan-Erik BodaySnertingdal IF Orientering1:31:33+50:5226:32
8Markus KvammeOL Toten-Troll1:34:45+54:0427:27
9Marius BekkelundGjø-Vard OL1:56:19+1:15:3833:42
Yngve FinkenhavnNittedal OLikke startet

H 17-C

3 000 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Stein SandakerVang OL43:3114:30
2Anders NygårdGjø-Vard OL54:53+11:2218:17
3Øyvind Villa JohansenGjø-Vard OL58:33+15:0219:31
4Richard NormanGjø-Vard OL1:15:06+31:3525:02

H 17-20

6 150 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Jakob MoOL Toten-Troll1:15:3712:17

H 21-

8 070 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kenneth BilstadVang OL1:13:169:04
2Elias ØhmanGjø-Vard OL1:25:08+11:5210:32
3Morten TangenOK Moss1:33:12+19:5611:32
Henrik Bleken RudVang OLbrutt
Anders SkjesetVang OLikke startet

H 21 AK

4 960 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering1:08:2013:46

D 21 AK

4 390 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Lisa JørandliNOBIL1:11:5616:23
2May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL1:18:42+6:4617:55

H 40 AK

3 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Trygve RognstadHadeland OL50:0514:31
2Erik HaugenRingsaker OK57:23+7:1816:37
3Jens-Henrik SimonsenOK Øst1:06:27+16:2219:15
Erik HasliSnertingdal IF Orienteringdiskvalifisert

D 40 AK

3 450 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Anita StensethSnertingdal IF Orientering58:4617:02
2Kjersti Hagberg SolumRond OL1:04:27+5:4118:40
3Gunn Elin RudiHadeland OL1:21:37+22:5123:39
4Heidi GabrielsenRaumar Orientering1:22:32+23:4623:55
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018