Offisiell resultatliste for Night Hawk Ringerike 2017

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk Ringerike 2017
Arrangørorganisasjoner: Fossekallen IL / IL Tyrving / Natthauken IL / Ringerike OL
Dato: fredag 4 august 2017 - lørdag 5 august 2017

Night Hawk Men

55 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Lillomarka OL 15:09:01+5:09:01
1. Matthew Speake33:205+33:2033:205+33:20
2. Nicholas Oskarsson32:151+32:151:05:351-4+1:05:35+32:15
3. Robert Merl52:091+52:091:57:4410+1:57:44+52:09
4. Gaute Hallan Steiwer1:01:485+1:01:482:59:3210+2:59:32+1:01:48
5. Matthew Speake31:255+31:253:30:5710+3:30:57+31:25
6. Nicholas Oskarsson30:021+30:024:00:5910+4:00:59+30:02
7. Robert Merl29:467+29:464:30:4510+4:30:45+29:46
8. Gaute Hallan Steiwer38:161+38:165:09:0110+5:09:01+38:16
2Ärla IF 15:16:55+5:16:55
1. Simon Hedlund34:5012+34:5034:5012+34:50
2. Henrik Jonsson32:366+32:361:07:266-6+1:07:26+32:36
3. Halvor Eid Nielsen58:3213+58:322:05:589+3+2:05:58+58:32
4. Karl Walheim58:061+58:063:04:044-5+3:04:04+58:06
5. Henrik Jonsson29:541+29:543:33:5840+3:33:58+29:54
6. Simon Hedlund31:133+31:134:05:113-1+4:05:11+31:13
7. Karl Walheim29:253+29:254:34:364+1+4:34:36+29:25
8. Rudolfs Zernis42:197+42:195:16:552-2+5:16:55+42:19
3Halden SK 15:17:09+5:17:09
1. Knut Aasheim33:557+33:5533:557+33:55
2. Emil Wingstedt32:324+32:321:06:274-3+1:06:27+32:32
3. Håkon Raadal Bjørlo52:112+52:111:58:382-2+1:58:38+52:11
4. Eirik Kamstrup Hovind1:04:2714+1:04:273:03:0520+3:03:05+1:04:27
5. Eirik Kamstrup Hovind30:173+30:173:33:2220+3:33:22+30:17
6. Håkon Raadal Bjørlo31:264+31:264:04:4820+4:04:48+31:26
7. Emil Wingstedt29:395+29:394:34:273+1+4:34:27+29:39
8. Thomas Natvig Årstad42:428+42:425:17:0930+5:17:09+42:42
4Nydalens SK 15:17:55+5:17:55
1. Håvard Haga32:513+32:5132:513+32:51
2. Alan Cherry33:259+33:251:06:162-1+1:06:16+33:25
3. Elias Jonsson55:387+55:382:01:544+2+2:01:54+55:38
4. Anders Nordberg1:01:526+1:01:523:03:463-1+3:03:46+1:01:52
5. Alan Cherry30:052+30:053:33:5130+3:33:51+30:05
6. Håvard Haga31:355+31:354:05:264+1+4:05:26+31:35
7. Anders Nordberg28:202+28:204:33:462-2+4:33:46+28:20
8. Anders Vister44:0916+44:095:17:554+2+5:17:55+44:09
5Södertälje-Nykvarn Orientering 15:25:01+5:25:01
1. Mathias Peter32:372+32:3732:372+32:37
2. Joakim Andén33:3912+33:391:06:1620+1:06:16+33:39
3. Johan Ek-Larsson58:1810+58:182:04:347+5+2:04:34+58:18
4. Kent Ohlsson1:01:394+1:01:393:06:136-1+3:06:13+1:01:39
5. Mathias Peter34:088+34:083:40:2160+3:40:21+34:08
6. Joakim Andén31:577+31:574:12:185-1+4:12:18+31:57
7. Kent Ohlsson29:426+29:424:42:0050+4:42:00+29:42
8. Jesper Sjöblom43:0111+43:015:25:0150+5:25:01+43:01
6OK Linné 15:29:02+5:29:02
1. Niklas Aldén35:0113+35:0135:0113+35:01
2. Joey Hadorn33:248+33:241:08:259-4+1:08:25+33:24
3. Mats Troeng58:2612+58:262:06:5110+1+2:06:51+58:26
4. Vincent Coupat1:01:538+1:01:533:08:448-2+3:08:44+1:01:53
5. Michael Dubach35:0112+35:013:43:459+1+3:43:45+35:01
6. Niklas Aldén30:562+30:564:14:417-2+4:14:41+30:56
7. Vincent Coupat31:1712+31:174:45:5870+4:45:58+31:17
8. Joey Hadorn43:0412+43:045:29:026-1+5:29:02+43:04
7Kristiansand OK 15:29:25+5:29:25
1. Ståle Gjelsten38:0015+38:0038:0015+38:00
2. Sebastian Daland32:437+32:431:10:4311-4+1:10:43+32:43
3. Gaute Friestad52:163+52:162:02:596-5+2:02:59+52:16
4. Håvard Irgens1:02:2311+1:02:233:05:225-1+3:05:22+1:02:23
5. Marius Pytten34:5411+34:543:40:1650+3:40:16+34:54
6. Marius Aurebekk34:2113+34:214:14:376+1+4:14:37+34:21
7. Dag Blandkjenn31:1611+31:164:45:5360+4:45:53+31:16
8. Vegard Danielsen43:3213+43:325:29:257+1+5:29:25+43:32
8NTNUI 15:33:26+5:33:26
1. Jonas Madslien Bakken34:039+34:0334:039+34:03
2. Rasmus Rørholt Theisen33:3311+33:331:07:367-2+1:07:36+33:33
3. Elias T. Mølnvik52:194+52:191:59:553-4+1:59:55+52:19
4. Sindre Østgulen Deisz1:09:0120+1:09:013:08:569+6+3:08:56+1:09:01
5. Håkon Fruseth Christiansen33:356+33:353:42:317-2+3:42:31+33:35
6. Rasmus Rørholt Theisen34:5816+34:584:17:298+1+4:17:29+34:58
7. Sindre Østgulen Deisz31:0810+31:084:48:3780+4:48:37+31:08
8. Anders Felde Olaussen44:4918+44:495:33:2680+5:33:26+44:49
9Järla Orientering 15:38:21+5:38:21
1. Mattias Millinger33:296+33:2933:296+33:29
2. Axel Mattsson40:1323+40:131:13:4217+11+1:13:42+40:13
3. Martin Härberg1:01:1019+1:01:102:14:5218+1+2:14:52+1:01:10
4. Erik Berzell1:04:2513+1:04:253:19:1715-3+3:19:17+1:04:25
5. Signe Klinting38:0318+38:033:57:2016+1+3:57:20+38:03
6. Martin Härberg32:078+32:074:29:2713-3+4:29:27+32:07
7. Mattias Millinger30:008+30:004:59:2714+1+4:59:27+30:00
8. Håkon Jarvis Westergård38:543+38:545:38:219-5+5:38:21+38:54
10Sävedalens AIK 15:38:27+5:38:27
1. Fredrik Weihard44:2624+44:2644:2624+44:26
2. Heino Ollin33:4813+33:481:18:1420-4+1:18:14+33:48
3. Marcus Millegård52:205+52:202:10:3413-7+2:10:34+52:20
4. Andrey Salin1:09:0321+1:09:033:19:3716+3+3:19:37+1:09:03
5. Heino Ollin34:119+34:113:53:4814-2+3:53:48+34:11
6. Johan Wikström37:1820+37:184:31:0615+1+4:31:06+37:18
7. Andrey Salin28:151+28:154:59:2112-3+4:59:21+28:15
8. Marcus Millegård39:064+39:065:38:2710-2+5:38:27+39:06
11Bækkelagets SK 15:38:48+5:38:48
1. Thomas Nipen40:5921+40:5940:5921+40:59
2. Øystein Kvaal Østerbø32:252+32:251:13:2416-5+1:13:24+32:25
3. Magne Jutulstad1:01:1720+1:01:172:14:4117+1+2:14:41+1:01:17
4. Carl Godager Kaas1:02:3212+1:02:323:17:1314-3+3:17:13+1:02:32
5. Mattias Nipen35:2414+35:243:52:3713-1+3:52:37+35:24
6. Rune Olsen37:1619+37:164:29:5314+1+4:29:53+37:16
7. Vetle Christiansen29:344+29:344:59:2713-1+4:59:27+29:34
8. Øystein Kvaal Østerbø39:215+39:215:38:4811-2+5:38:48+39:21
12Fredrikstad SK 15:39:03+5:39:03
1. Håvard Lucasen32:171+32:1732:171+32:17
2. Henrik Ottesen39:0519+39:051:11:2212+11+1:11:22+39:05
3. Torben Christian Wendler58:5215+58:522:10:14120+2:10:14+58:52
4. Hans Petter Mathisen1:01:589+1:01:583:12:1211-1+3:12:12+1:01:58
5. Espen Danevad38:4719+38:473:50:5912+1+3:50:59+38:47
6. Audun Bjerkreim Nilsen32:3610+32:364:23:3511-1+4:23:35+32:36
7. Hans Petter Mathisen32:4317+32:434:56:18110+4:56:18+32:43
8. Håvard Lucasen42:459+42:455:39:0312+1+5:39:03+42:45
13Nydalens SK 25:40:01+5:40:01
1. Sindre Rønning34:4511+34:4534:4511+34:45
2. Lukas Liland32:355+32:351:07:205-6+1:07:20+32:35
3. Henrik Eijsink58:149+58:142:05:348+3+2:05:34+58:14
4. Øystein Sørensen1:07:1518+1:07:153:12:4913+5+3:12:49+1:07:15
5. Gjermund Tørnqvist Halden35:2715+35:273:48:1611-2+3:48:16+35:27
6. Lukas Liland33:5812+33:584:22:1410-1+4:22:14+33:58
7. Øystein Sørensen33:0118+33:014:55:15100+4:55:15+33:01
8. Sindre Rønning44:4617+44:465:40:0113+3+5:40:01+44:46
14Navi 15:40:53+5:40:53
1. Juho-Matti Taivainen34:2110+34:2134:2110+34:21
2. Topias Ahola33:2710+33:271:07:488-2+1:07:48+33:27
3. Joonas Ahola54:296+54:292:02:175-3+2:02:17+54:29
4. Olli-Markus Taivainen1:05:2215+1:05:223:07:397+2+3:07:39+1:05:22
5. Juho-Matti Taivainen35:5516+35:553:43:348+1+3:43:34+35:55
6. Joonas Ahola34:5115+34:514:18:259+1+4:18:25+34:51
7. Olli-Markus Taivainen30:129+30:124:48:3790+4:48:37+30:12
8. Topias Ahola52:1623+52:165:40:5314+5+5:40:53+52:16
15Dreamteam 99 15:42:10+5:42:10
1. Sindre R Holt35:0314+35:0335:0314+35:03
2. Gustav Hinder35:2315+35:231:10:2610-4+1:10:26+35:23
3. Oskar Spets Storhov59:2418+59:242:09:5011+1+2:09:50+59:24
4. Filip Grahn1:01:526+1:01:523:11:4210-1+3:11:42+1:01:52
5. Oskar Spets Storhov35:5717+35:573:47:39100+3:47:39+35:57
6. Sindre R Holt40:2624+40:264:28:0512+2+4:28:05+40:26
7. Sebastian Daland32:0514+32:055:00:1015+3+5:00:10+32:05
8. Filip Grahn42:006+42:005:42:10150+5:42:10+42:00
16IL Tyrving 15:45:56+5:45:56
1. Anders Tiltnes32:584+32:5832:584+32:58
2. Torbjørn Sagberg42:0225+42:021:15:0018+14+1:15:00+42:02
3. Espen Jakobsen56:068+56:062:11:0614-4+2:11:06+56:06
4. Bjørn Ekeberg1:01:363+1:01:363:12:4212-2+3:12:42+1:01:36
5. Ådne Skjærstein48:2524+48:254:01:0718+6+4:01:07+48:25
6. Jim Øystein Nybråten33:5111+33:514:34:58180+4:34:58+33:51
7. Anders Tiltnes32:1015+32:105:07:0817-1+5:07:08+32:10
8. Anders Tiltnes38:482+38:485:45:5616-1+5:45:56+38:48
17Kristiansand OK 25:50:37+5:50:37
1. Morten Jørgensen33:588+33:5833:588+33:58
2. Sjur Hovi39:1020+39:101:13:0814+6+1:13:08+39:10
3. Vit Braveny59:1017+59:102:12:1815+1+2:12:18+59:10
4. Petter Marki Erichsen1:10:1624+1:10:163:22:3417+2+3:22:34+1:10:16
5. Ståle Gjelsten34:037+34:033:56:3715-2+3:56:37+34:03
6. Marianne Andersen37:5022+37:504:34:2717+2+4:34:27+37:50
7. Håvard Irgens32:3716+32:375:07:0416-1+5:07:04+32:37
8. Gaute Friestad43:3314+43:335:50:3717+1+5:50:37+43:33
18NTNUI 25:54:26+5:54:26
1. Harald Kalager40:0819+40:0840:0819+40:08
2. Philipp von Arx32:273+32:271:12:3513-6+1:12:35+32:27
3. Simen Eid Nielsen1:02:5224+1:02:522:15:2719+6+2:15:27+1:02:52
4. Sverre Turter Sandvold1:10:2825+1:10:283:25:5522+3+3:25:55+1:10:28
5. Simen Eid Nielsen35:2413+35:244:01:1919-3+4:01:19+35:24
6. Philipp von Arx32:149+32:144:33:3316-3+4:33:33+32:14
7. Sverre Turter Sandvold34:4021+34:405:08:1318+2+5:08:13+34:40
8. Jonas Madslien Bakken46:1320+46:135:54:26180+5:54:26+46:13
19Fossum IF 15:54:34+5:54:34
1. Erling Hjermstad38:1717+38:1738:1717+38:17
2. Erik Hæstad Bjørnstad38:1217+38:121:16:2919+2+1:16:29+38:12
3. Einar Melsom1:01:3722+1:01:372:18:0620+1+2:18:06+1:01:37
4. Emil Ahlbäck1:06:4316+1:06:433:24:49200+3:24:49+1:06:43
5. Einar Melsom34:4910+34:493:59:3817-3+3:59:38+34:49
6. Sindre Sandven37:4921+37:494:37:2719+2+4:37:27+37:49
7. Emil Ahlbäck33:0219+33:025:10:29190+5:10:29+33:02
8. Oskar Størmer44:0515+44:055:54:34190+5:54:34+44:05
20Konnerud IL 16:00:59+6:00:59
1. Joar Gjerdahl43:5823+43:5843:5823+43:58
2. Jonas Sommerstad Juveli37:3816+37:381:21:3624+1+1:21:36+37:38
3. Aslak Heimdal1:02:2823+1:02:282:24:0423-1+2:24:04+1:02:28
4. Audun Heimdal59:142+59:143:23:1818-5+3:23:18+59:14
5. Joar Gjerdahl38:5620+38:564:02:1420+2+4:02:14+38:56
6. Aslak Heimdal41:5325+41:534:44:0723+3+4:44:07+41:53
7. Jonas Sommerstad Juveli34:0420+34:045:18:1121-2+5:18:11+34:04
8. Audun Heimdal42:4810+42:486:00:5920-1+6:00:59+42:48
21Lillomarka OL 26:01:15+6:01:15
1. Mathias Benjaminsen41:1122+41:1141:1122+41:11
2. Steinar Kollerud38:5818+38:581:20:09220+1:20:09+38:58
3. David Gottfridsson58:4514+58:452:18:5421-1+2:18:54+58:45
4. Matthias Gröll1:06:5517+1:06:553:25:49210+3:25:49+1:06:55
5. Mathias Benjaminsen39:1321+39:134:05:0222+1+4:05:02+39:13
6. Steinar Kollerud35:0617+35:064:40:0820-2+4:40:08+35:06
7. Matthias Gröll31:3013+31:305:11:38200+5:11:38+31:30
8. David Gottfridsson49:3722+49:376:01:1521+1+6:01:15+49:37
22Heming Orientering 16:10:53+6:10:53
1. Petter Astrup Arnesen46:1925+46:1946:1925+46:19
2. Bjørn Anders Flågen39:4821+39:481:26:07250+1:26:07+39:48
3. Ulrik Astrup Arnesen58:2011+58:202:24:2724-1+2:24:27+58:20
4. Kasper Fosser1:08:4319+1:08:433:33:1025+1+3:33:10+1:08:43
5. Kasper Fosser31:044+31:044:04:1421-4+4:04:14+31:04
6. Bjørn Anders Flågen38:1423+38:144:42:2822+1+4:42:28+38:14
7. Petter Astrup Arnesen43:0925+43:095:25:3724+2+5:25:37+43:09
8. Ulrik Astrup Arnesen45:1619+45:166:10:5322-2+6:10:53+45:16
23Asker Skiklubb 16:12:03+6:12:03
1. Erling Sommerfeldt40:2020+40:2040:2020+40:20
2. Per Wiréhn39:5522+39:551:20:1523+3+1:20:15+39:55
3. Sander Arntzen1:05:5825+1:05:582:26:1325+2+2:26:13+1:05:58
4. Vegard Gulbrandsen1:02:1410+1:02:143:28:2724-1+3:28:27+1:02:14
5. Per Clemet Wisløff41:5122+41:514:10:18240+4:10:18+41:51
6. Sander Arntzen31:506+31:504:42:0821-3+4:42:08+31:50
7. Vegard Gulbrandsen36:5722+36:575:19:0522+1+5:19:05+36:57
8. Erling Sommerfeldt52:5824+52:586:12:0323+1+6:12:03+52:58
24Nydalens SK 36:12:35+6:12:35
1. Mikal Brastad Larsen39:2918+39:2939:2918+39:29
2. Sondre Ruud Bråten40:2124+40:211:19:5021+3+1:19:50+40:21
3. Ragnar Tonjer59:0716+59:072:18:5722+1+2:18:57+59:07
4. Halvor Saunes1:09:0722+1:09:073:28:0423+1+3:28:04+1:09:07
5. Audun Bergan42:1223+42:124:10:16230+4:10:16+42:12
6. Ragnar Tonjer34:2113+34:214:44:3724+1+4:44:37+34:21
7. Rune Rystad39:2024+39:205:23:5723-1+5:23:57+39:20
8. Halvor Saunes48:3821+48:386:12:3524+1+6:12:35+48:38
25Halden SK 26:30:51+6:30:51
1. Erlend Brendstuen38:1616+38:1638:1616+38:16
2. Øyvind Helgerud34:5814+34:581:13:1415-1+1:13:14+34:58
3. Niels Christian Hellerud1:01:1821+1:01:182:14:3216+1+2:14:32+1:01:18
4. Peter Nordbrøden1:09:3323+1:09:333:24:0519+3+3:24:05+1:09:33
5. Alexander Skaug Ytterbøl50:5825+50:584:15:0325+6+4:15:03+50:58
6. Olav Milian Schmitt Gran36:5018+36:504:51:53250+4:51:53+36:50
7. Magnus Nordbrøden38:5823+38:585:30:51250+5:30:51+38:58
8. Sigurd Myhre Andreassen1:00:0025+1:00:006:30:51250+6:30:51+1:00:00
26Helsingin Suunistajat/Byåsen IL/6:23:12+6:23:12
1. Øyvind Wiggen39:2827+39:2839:2827+39:28
2. Tiina Haarlaa48:2636+48:261:27:5429+2+1:27:54+48:26
3. Tapio Haarlaa1:05:5534+1:05:552:33:49290+2:33:49+1:05:55
4. Anton Forsberg1:11:0330+1:11:033:44:5226-3+3:44:52+1:11:03
5. Øyvind Wiggen40:3542+40:354:25:27260+4:25:27+40:35
6. Tiina Haarlaa44:0943+44:095:09:3627+1+5:09:36+44:09
7. Tapio Haarlaa36:2328+36:235:45:5926-1+5:45:59+36:23
8. Olli Ojanaho37:1326+37:136:23:12260+6:23:12+37:13
27OK DARK KNIGHT 16:35:44+6:35:44
1. Severin Müller39:0126+39:0139:0126+39:01
2. David Grossmann1:04:5046+1:04:501:43:5142+16+1:43:51+1:04:50
3. Silvan Ullmann1:01:1827+1:01:182:45:0935-7+2:45:09+1:01:18
4. Nicolas Müller1:12:4232+1:12:423:57:5133-2+3:57:51+1:12:42
5. Severin Müller37:5933+37:594:35:5030-3+4:35:50+37:59
6. Nicolas Müller34:4228+34:425:10:3228-2+5:10:32+34:42
7. David Grossmann39:1634+39:165:49:48280+5:49:48+39:16
8. Silvan Ullmann45:5634+45:566:35:4427-1+6:35:44+45:56
28Raumar Orientering 16:35:46+6:35:46
1. Øistein Fagerli Næss47:1239+47:1247:1239+47:12
2. Øystein Rapp59:5145+59:511:47:0345+6+1:47:03+59:51
3. Eirik Rustad1:01:1526+1:01:152:48:1838-7+2:48:18+1:01:15
4. Magnus Svingheim1:12:3831+1:12:384:00:5634-4+4:00:56+1:12:38
5. Anders Horvei37:5131+37:514:38:4733-1+4:38:47+37:51
6. Øistein Fagerli Næss37:1131+37:115:15:5832-1+5:15:58+37:11
7. Ståle Sønsterudbråten38:0631+38:065:54:0431-1+5:54:04+38:06
8. Magnus Svingheim41:4229+41:426:35:4628-3+6:35:46+41:42
29Bø OL 16:39:04+6:39:04
1. Eivind Romberg Kvaale39:4128+39:4139:4128+39:41
2. Steinar Lande48:5838+48:581:28:3930+2+1:28:39+48:58
3. Lars Steinar Hefre1:02:1129+1:02:112:30:5027-3+2:30:50+1:02:11
4. Dag Steinar Ragvin1:23:5540+1:23:553:54:4531+4+3:54:45+1:23:55
5. Lars Steinar Hefre41:1143+41:114:35:56310+4:35:56+41:11
6. Steinar Kvaale39:5638+39:565:15:52310+5:15:52+39:56
7. Dag Steinar Ragvin37:0429+37:045:52:5630-1+5:52:56+37:04
8. Eivind Romberg Kvaale46:0835+46:086:39:0429-1+6:39:04+46:08
30Løten /Ringsaker/ Vang 16:41:11+6:41:11
1. Sigurd Dæhli43:5435+43:5443:5435+43:54
2. Ove Antvord Haugereid46:0130+46:011:29:5531-4+1:29:55+46:01
3. Anders Skjeset1:13:5039+1:13:502:43:4534+3+2:43:45+1:13:50
4. Yngve Volden1:10:1529+1:10:153:54:0030-4+3:54:00+1:10:15
5. Yngve Volden37:0930+37:094:31:0928-2+4:31:09+37:09
6. Jon-Anders Bordal44:0542+44:055:15:1430+2+5:15:14+44:05
7. Marius Wikstrøm32:5726+32:575:48:1127-3+5:48:11+32:57
8. Marius Øie53:0043+53:006:41:1130+3+6:41:11+53:00
31Oppsal Orientering 16:42:06+6:42:06
1. Ludvig Rødnes40:3632+40:3640:3632+40:36
2. Bent Erik Skaug40:2826+40:281:21:0426-6+1:21:04+40:28
3. Thor Mella1:04:4432+1:04:442:25:48260+2:25:48+1:04:44
4. Ola Marius Pedersen1:23:0538+1:23:053:48:5327+1+3:48:53+1:23:05
5. Jan Andreas Edstrøm38:5138+38:514:27:44270+4:27:44+38:51
6. Bent Erik Skaug40:4839+40:485:08:3226-1+5:08:32+40:48
7. Per-Ivar Nikolaisen43:2037+43:205:51:5229+3+5:51:52+43:20
8. Erik Persson50:1437+50:146:42:0631+2+6:42:06+50:14
32Asker Skiklubb 26:45:39+6:45:39
1. Steinar Låg52:1743+52:1752:1743+52:17
2. Gjermund Gravir46:5632+46:561:39:1338-5+1:39:13+46:56
3. Eivind Gravir1:07:1135+1:07:112:46:2436-2+2:46:24+1:07:11
4. Axel Hoveid1:26:1942+1:26:194:12:4338+2+4:12:43+1:26:19
5. Trygve Myhr38:2637+38:264:51:09380+4:51:09+38:26
6. Aksel Hoveid34:0727+34:075:25:1636-2+5:25:16+34:07
7. Jan Richard Eriksen37:5330+37:536:03:0932-4+6:03:09+37:53
8. Johann Westly42:3031+42:306:45:39320+6:45:39+42:30
33Eiker OL 16:49:15+6:49:15
1. Kenneth Sandvold40:2931+40:2940:2931+40:29
2. Oscar Berlin59:4844+59:481:40:1739+8+1:40:17+59:48
3. Axel Berlin1:02:4531+1:02:452:43:0232-7+2:43:02+1:02:45
4. Vegard Myklemyr1:27:2543+1:27:254:10:2737+5+4:10:27+1:27:25
5. Vegard Myklemyr36:0628+36:064:46:3336-1+4:46:33+36:06
6. Gjermund Røren41:1440+41:145:27:4738+2+5:27:47+41:14
7. Kenneth Sandvold38:4133+38:416:06:2833-5+6:06:28+38:41
8. Axel Berlin42:4732+42:476:49:15330+6:49:15+42:47
34Modum OL / Røyken OL 16:55:30+6:55:30
1. Knut Sveinung Holth Rekaa (Modum OL / Røyken OL)42:3733+42:3742:3733+42:37
2. David Løver (Modum OL / Røyken OL)44:4728+44:471:27:2428-5+1:27:24+44:47
3. Lars Grønhovd (Modum OL / Røyken OL)1:14:2741+1:14:272:41:5131+3+2:41:51+1:14:27
4. Morten Taraldsten Brunes (Modum OL / Røyken OL)1:15:5935+1:15:593:57:5032+1+3:57:50+1:15:59
5. Kaspar Lilja (Modum OL / Røyken OL)39:5040+39:504:37:40320+4:37:40+39:50
6. Morten Taraldsten Brunes (Modum OL / Røyken OL)38:1833+38:185:15:5833+1+5:15:58+38:18
7. Gunnar Hope (Modum OL / Røyken OL)51:4442+51:446:07:4235+2+6:07:42+51:44
8. Jørgen Mårtensson (Modum OL / Røyken OL)47:4836+47:486:55:3034-1+6:55:30+47:48
35Pihkaniskat 26:59:02+6:59:02
1. Matti Huttunen55:5446+55:5455:5446+55:54
2. Juha Skinnari51:0239+51:021:46:5644-2+1:46:56+51:02
3. Veli-Pekka Kuutti1:14:0740+1:14:073:01:0342-2+3:01:03+1:14:07
4. Heikki Väänänen1:14:1734+1:14:174:15:2039-3+4:15:20+1:14:17
5. Heikki Väänänen36:2429+36:244:51:44390+4:51:44+36:24
6. Matti Huttunen39:0335+39:035:30:47390+5:30:47+39:03
7. Veli-Pekka Kuutti36:1927+36:196:07:0634-5+6:07:06+36:19
8. Juha Skinnari51:5642+51:566:59:0235+1+6:59:02+51:56
36OL Tønsberg og omegn 16:59:13+6:59:13
1. Trym B Island39:5330+39:5339:5330+39:53
2. Espen Disch Thorvaldsen56:0241+56:021:35:5534+4+1:35:55+56:02
3. Mathias Gløersen1:05:1833+1:05:182:41:1330-4+2:41:13+1:05:18
4. Øystein Fruseth Christiansen1:23:5741+1:23:574:05:1036+6+4:05:10+1:23:57
5. Mathias Gløersen35:5626+35:564:41:0634-2+4:41:06+35:56
6. Trym B Island35:2430+35:245:16:30340+5:16:30+35:24
7. Espen Disch Thorvaldsen51:4041+51:406:08:1036+2+6:08:10+51:40
8. Øystein Fruseth Christiansen51:0338+51:036:59:13360+6:59:13+51:03
37Kristiansand OK 37:00:05+7:00:05
1. Ørjan Svaland Aas46:5037+46:5046:5037+46:50
2. Kristian Pytten43:0527+43:051:29:5531-6+1:29:55+43:05
3. Håvar Birkeland Stormoen1:02:0528+1:02:052:32:0028-3+2:32:00+1:02:05
4. Åsulv Birkeland Stormoen1:21:2237+1:21:223:53:2229+1+3:53:22+1:21:22
5. Thorbjørn Værp57:1647+57:164:50:3837+8+4:50:38+57:16
6. Morten Jørgensen34:4329+34:435:25:21370+5:25:21+34:43
7. John Runde53:1944+53:196:18:4038+1+6:18:40+53:19
8. Pavel Brlica41:2527+41:257:00:0537-1+7:00:05+41:25
38NTNUI / IFK Lidingø SOK 37:08:27+7:08:27
1. Håvard Mo Vaadal (NTNUI / IFK Lidingø SOK)39:4329+39:4339:4329+39:43
2. Eirik Aal (NTNUI / IFK Lidingø SOK)46:2531+46:251:26:0827-2+1:26:08+46:25
3. Jakob Kalvig Skogan (NTNUI / IFK Lidingø SOK)1:17:3643+1:17:362:43:4433+6+2:43:44+1:17:36
4. Rasmus Palmqvist Aslaksen (NTNUI / IFK Lidingø SOK)1:09:1027+1:09:103:52:5428-5+3:52:54+1:09:10
5. Håvard Mo Vaadal (NTNUI / IFK Lidingø SOK)42:2044+42:204:35:1429+1+4:35:14+42:20
6. Eirik Aal (NTNUI / IFK Lidingø SOK)39:1736+39:175:14:31290+5:14:31+39:17
7. Anders Emilsson (NTNUI / IFK Lidingø SOK)1:02:2646+1:02:266:16:5737+8+6:16:57+1:02:26
8. Jakob Kalvig Skogan (NTNUI / IFK Lidingø SOK)51:3039+51:307:08:2738+1+7:08:27+51:30
39OK Älvsjö Örby 17:10:31+7:10:31
1. Stefan Nordström54:2345+54:2354:2345+54:23
2. Bjørn Larsson47:4533+47:451:42:0840-5+1:42:08+47:45
3. Magnus Nordström1:24:2846+1:24:283:06:3644+4+3:06:36+1:24:28
4. Janis Tanuzs1:09:1328+1:09:134:15:4940-4+4:15:49+1:09:13
5. Magnus Nordström40:1841+40:184:56:07400+4:56:07+40:18
6. Conny Ekstrand54:2547+54:255:50:3242+2+5:50:32+54:25
7. Erik Larsson38:2832+38:286:29:0041-1+6:29:00+38:28
8. Janis Tanuzs41:3128+41:317:10:3139-2+7:10:31+41:31
40Oslostudentenes IK/IL Geoform 17:10:38+7:10:38
1. Lea-Rebekka Tonjer (Oslostudentenes IK/IL Geoform)48:2041+48:2048:2041+48:20
2. Hans Rusten (Oslostudentenes IK/IL Geoform)48:5337+48:531:37:1336-5+1:37:13+48:53
3. Vegard Line (Oslostudentenes IK/IL Geoform)1:10:2837+1:10:282:47:4137+1+2:47:41+1:10:28
4. Mikael Olausson (Oslostudentenes IK/IL Geoform)1:35:0047+1:35:004:22:4142+5+4:22:41+1:35:00
5. Magnus Barth Gustavsen (Oslostudentenes IK/IL Geoform)38:1635+38:165:00:5741-1+5:00:57+38:16
6. Mikael Olaussen (Oslostudentenes IK/IL Geoform)32:4626+32:465:33:4340-1+5:33:43+32:46
7. Are Eriksen (Oslostudentenes IK/IL Geoform)45:2038+45:206:19:0339-1+6:19:03+45:20
8. Ivar Seierstad (Oslostudentenes IK/IL Geoform)51:3540+51:357:10:3840+1+7:10:38+51:35
41Porsgrunn OL 17:24:17+7:24:17
1. Hans Christian Meen44:0736+44:0744:0736+44:07
2. Jon Einar Waalen54:0040+54:001:38:0737+1+1:38:07+54:00
3. Magne Wiig Mathisen1:13:2338+1:13:232:51:3040+3+2:51:30+1:13:23
4. Rasmus Mathisen1:32:3645+1:32:364:24:0644+4+4:24:06+1:32:36
5. Rasmus Mathisen38:0434+38:045:02:1042-2+5:02:10+38:04
6. Magne Wiig Mathisen39:3037+39:305:41:4041-1+5:41:40+39:30
7. Hans Christian Meen40:4235+40:426:22:2240-1+6:22:22+40:42
8. Jan Einar Waaler1:01:5547+1:01:557:24:1741+1+7:24:17+1:01:55
42OK Moss 17:29:25+7:29:25
1. Morten Tangen54:0644+54:0654:0644+54:06
2. Hallvard Koren48:2035+48:201:42:2641-3+1:42:26+48:20
3. Thomas Roskifte1:15:4142+1:15:412:58:07410+2:58:07+1:15:41
4. Donatas Kontautas1:23:2839+1:23:284:21:35410+4:21:35+1:23:28
5. Thomas Tubbehaugen45:2645+45:265:07:0143+2+5:07:01+45:26
6. Morten Tangen48:5645+48:565:55:57430+5:55:57+48:56
7. Christopher Schive51:2640+51:266:47:2344+1+6:47:23+51:26
8. Christian Schive42:0230+42:027:29:2542-2+7:29:25+42:02
43Vang OL 17:32:03+7:32:03
1. Even Lindaas43:3434+43:3443:3434+43:34
2. Ole Johan Bråten48:1334+48:131:31:4733-1+1:31:47+48:13
3. Sverre Narum1:19:0044+1:19:002:50:4739+6+2:50:47+1:19:00
4. Eskil Frøisland1:14:0333+1:14:034:04:5035-4+4:04:50+1:14:03
5. Sverre Narum38:2136+38:214:43:11350+4:43:11+38:21
6. Eskil Frøisland38:4434+38:445:21:55350+5:21:55+38:44
7. Fredrik Sveen1:08:1447+1:08:146:30:0942+7+6:30:09+1:08:14
8. Even Lindaas1:01:5446+1:01:547:32:0343+1+7:32:03+1:01:54
44Lillomarka OL 37:43:23+7:43:23
1. Eirik Høst Fossgard46:5238+46:5246:5238+46:52
2. Kristian Markhus Brekke57:5643+57:561:44:4843+5+1:44:48+57:56
3. Elias Skjolden Sørensen1:21:1745+1:21:173:06:05430+3:06:05+1:21:17
4. Jens Johan Brekke1:16:5236+1:16:524:22:57430+4:22:57+1:16:52
5. Mathias Pedersen Vold54:4746+54:475:17:4444+1+5:17:44+54:47
6. Eirik Høst Fossgard44:5244+44:526:02:36440+6:02:36+44:52
7. Kristian Markhus Brekke42:3036+42:306:45:0643-1+6:45:06+42:30
8. Elias Skjolden Sørensen58:1745+58:177:43:2344+1+7:43:23+58:17
45Larvik OK 17:46:59+7:46:59
1. Per Olav Gulbrandsen1:26:5647+1:26:561:26:5647+1:26:56
2. Jens Didrik Berg56:3542+56:352:23:31470+2:23:31+56:35
3. Jørgen Frøyd1:02:2330+1:02:233:25:5445-2+3:25:54+1:02:23
4. Tobias Kristensen1:32:2744+1:32:274:58:2146+1+4:58:21+1:32:27
5. Jørgen Frøyd37:5532+37:555:36:16460+5:36:16+37:55
6. Christian Frøyd37:3032+37:306:13:46460+6:13:46+37:30
7. Jens Didrik Berg47:1839+47:187:01:0445-1+7:01:04+47:18
8. Tobias Kristensen45:5533+45:557:46:59450+7:46:59+45:55
46Ringerike OL 18:07:30+8:07:30
1. Geir Nilsen51:0842+51:0851:0842+51:08
2. Sander Arnevik45:5129+45:511:36:5935-7+1:36:59+45:51
3. Oskar Arnevik1:59:1147+1:59:113:36:1047+12+3:36:10+1:59:11
4. Lars Grønlund1:09:0826+1:09:084:45:1845-2+4:45:18+1:09:08
5. Lars Grønlund36:0027+36:005:21:18450+5:21:18+36:00
6. Oskar Arnevik49:4846+49:486:11:06450+6:11:06+49:48
7. Sverre Graffer1:00:1245+1:00:127:11:1846+1+7:11:18+1:00:12
8. Geir Nilsen56:1244+56:128:07:30460+8:07:30+56:12
47Sturla, IF 18:12:19+8:12:19
1. Johan Kristian Undeland48:1040+48:1048:1040+48:10
2. Peter Carlsen1:32:5347+1:32:532:21:0346+6+2:21:03+1:32:53
3. Ole Jørgen Bogen Arenth1:10:1736+1:10:173:31:20460+3:31:20+1:10:17
4. Sturla Frydenlund1:34:3446+1:34:345:05:5447+1+5:05:54+1:34:34
5. Johan Kristian Undeland39:4539+39:455:45:39470+5:45:39+39:45
6. Tibor Vári42:5941+42:596:28:38470+6:28:38+42:59
7. Ole Jørgen Bogen Arenth52:0143+52:017:20:39470+7:20:39+52:01
8. Sturla Frydenlund51:4041+51:408:12:19470+8:12:19+51:40
48Indre Østfold OK 17:35:06+7:35:06
1. Eirik Blågestad47:2648+47:2647:2648+47:26
2. Fredrik Larsen56:4448+56:441:44:10480+1:44:10+56:44
3. Håkon Gjerde1:15:2348+1:15:232:59:33480+2:59:33+1:15:23
4. Timothy Chambers1:09:2848+1:09:284:09:01480+4:09:01+1:09:28
5. Haakon Johannesen1:12:0149+1:12:015:21:02480+5:21:02+1:12:01
6. Fredrik Larsen43:5249+43:526:04:54480+6:04:54+43:52
7. Håkon Gjerde39:2748+39:276:44:21480+6:44:21+39:27
8. Timothy Chambers50:4548+50:457:35:06480+7:35:06+50:45
49Pälkäneen Luja-Lukko 18:56:38+8:56:38
1. Seppo Hakala1:12:5251+1:12:521:12:5251+1:12:52
2. Pekka Jokinen59:3449+59:342:12:2649-2+2:12:26+59:34
3. Olli Ranta1:21:2950+1:21:293:33:55490+3:33:55+1:21:29
4. Juha Jokela1:53:5151+1:53:515:27:4650+1+5:27:46+1:53:51
5. Juha Jokela51:4548+51:456:19:3149-1+6:19:31+51:45
6. Olli Ranta52:4751+52:477:12:18490+7:12:18+52:47
7. Pekka Jokinen47:4650+47:468:00:04490+8:00:04+47:46
8. Hannu Kortetjärvi56:3450+56:348:56:38490+8:56:38+56:34
50Fredrikstad SK 29:00:00+9:00:00
1. Magne Sæther48:1749+48:1748:1749+48:17
2. Ida-Synnøve Kristiansen1:34:5650+1:34:562:23:1350+1+2:23:13+1:34:56
3. Oliver Hagaseth Mydske1:33:2051+1:33:203:56:33500+3:56:33+1:33:20
4. Dyre Martin Gulbrandsen1:35:3450+1:35:345:32:0751+1+5:32:07+1:35:34
5. Pål Angvoll1:12:1150+1:12:116:44:18510+6:44:18+1:12:11
6. Dyre Martin Gulbrandsen41:3848+41:387:25:56510+7:25:56+41:38
7. Magne Sæther42:1549+42:158:08:1150-1+8:08:11+42:15
8. Henrik Ottesen51:4949+51:499:00:00500+9:00:00+51:49
51Østmarka OK 19:47:14+9:47:14
1. Helge Bakkehøi49:5350+49:5349:5350+49:53
2. Inge Ramberg1:52:5151+1:52:512:42:4451+1+2:42:44+1:52:51
3. Andreas Ramberg1:15:3449+1:15:343:58:18510+3:58:18+1:15:34
4. Trond Kortner1:14:1349+1:14:135:12:3149-2+5:12:31+1:14:13
5. Thomas Grøstad1:23:0151+1:23:016:35:3250+1+6:35:32+1:23:01
6. Anna Cecilie Linløkken46:0550+46:057:21:37500+7:21:37+46:05
7. Svein Otterlei1:05:5451+1:05:548:27:3151+1+8:27:31+1:05:54
8. Håvar Brevik1:19:4351+1:19:439:47:14510+9:47:14+1:19:43
Ikaalisten Nouseva-Voima 1diskvalifisert
1. Ville Parkkinendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Mikko Knuuttiladiskvalifisertdiskvalifisert
3. Vesa Taaniladiskvalifisertdiskvalifisert
4. Karppinen Aleksidiskvalifisertdiskvalifisert
5. Ville Parkkinendiskvalifisertdiskvalifisert
6. Vesa Taaniladiskvalifisertdiskvalifisert
7. Karppinen Aleksidiskvalifisertdiskvalifisert
8. Mikko Knuuttiladiskvalifisertdiskvalifisert
Kongsberg OL 1diskvalifisert
1. Henrik André Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Syver Løkendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sølve Dragediskvalifisertdiskvalifisert
4. Tord Stranddiskvalifisertdiskvalifisert
5. Tord Stranddiskvalifisertdiskvalifisert
6. Syver Løkendiskvalifisertdiskvalifisert
7. Sølve Dragediskvalifisertdiskvalifisert
8. Henrik André Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
OK Rodhen 1diskvalifisert
1. Torbjörn Jacobssondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magnus Björkdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Simon Anderssondiskvalifisertdiskvalifisert
4. Martin Janssondiskvalifisertdiskvalifisert
5. Torbjörn Jacobssondiskvalifisertdiskvalifisert
6. Magnus Björkdiskvalifisertdiskvalifisert
7. Martin Janssondiskvalifisertdiskvalifisert
8. Simon Anderssondiskvalifisertdiskvalifisert
Pihkaniskat 1diskvalifisert
1. Lotta Oinonendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Paavo Ritvanendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Leo Tolvanendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Tommi Nietosjärvidiskvalifisertdiskvalifisert
5. Tommi Nietosjärvidiskvalifisertdiskvalifisert
6. Lotta Oinonendiskvalifisertdiskvalifisert
7. Paavo Ritvanendiskvalifisertdiskvalifisert
8. Leo Tolvanendiskvalifisertdiskvalifisert

Night Hawk Women

27 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Byåsen IL 13:54:21+3:54:21
1. Marte Lien Johnsen40:276+40:2740:276+40:27
2. Ragnhild Eide37:234+37:231:17:504-2+1:17:50+37:23
3. Ingeborg Eide58:591+58:592:16:491-3+2:16:49+58:59
4. Marte Lien Johnsen32:226+32:222:49:1110+2:49:11+32:22
5. Ragnhild Eide32:552+32:553:22:0610+3:22:06+32:55
6. Ingeborg Eide32:153+32:153:54:2110+3:54:21+32:15
2Fossum IF 13:58:38+3:58:38
1. Åsne Naadland Holo40:347+40:3440:347+40:34
2. Victoria Hæstad Bjørnstad37:133+37:131:17:473-4+1:17:47+37:13
3. Ragnhild Hjermstad59:072+59:072:16:542-1+2:16:54+59:07
4. Åsne Naadland Holo32:568+32:562:49:5020+2:49:50+32:56
5. Julie Størmer35:406+35:403:25:303+1+3:25:30+35:40
6. Victoria Hæstad Bjørnstad33:085+33:083:58:382-1+3:58:38+33:08
3Nydalens SK 13:58:52+3:58:52
1. Malin Sørensen37:351+37:3537:351+37:35
2. Maria Jonsson40:347+40:341:18:095+4+1:18:09+40:34
3. Nicole Ragvin1:02:4412+1:02:442:20:534-1+2:20:53+1:02:44
4. Maria Jonsson30:432+30:432:51:363-1+2:51:36+30:43
5. Siri Ulvestad33:503+33:503:25:262-1+3:25:26+33:50
6. Malin Sørensen33:267+33:263:58:523+1+3:58:52+33:26
4NTNUI 14:01:33+4:01:33
1. Karen Oline Kolstad40:155+40:1540:155+40:15
2. Sigrid Alexandersen36:521+36:521:17:072-3+1:17:07+36:52
3. Maren Jansson Haverstad1:02:248+1:02:242:19:313+1+2:19:31+1:02:24
4. Anine Ahlsand34:4612+34:462:54:174+1+2:54:17+34:46
5. Ingrid Gulbrandsen37:5511+37:553:32:125+1+3:32:12+37:55
6. Sigrid Alexandersen29:211+29:214:01:334-1+4:01:33+29:21
5Lillomarka OL 14:02:26+4:02:26
1. Siri Kollerud38:474+38:4738:474+38:47
2. Delphine Poirot37:032+37:031:15:501-3+1:15:50+37:03
3. Andrine Benjaminsen1:08:3813+1:08:382:24:287+6+2:24:28+1:08:38
4. Siri Kollerud31:324+31:322:56:005-2+2:56:00+31:32
5. Delphine Poirot32:171+32:173:28:174-1+3:28:17+32:17
6. Andrine Benjaminsen34:098+34:094:02:265+1+4:02:26+34:09
6Bækkelagets SK 14:06:42+4:06:42
1. Lene Godager37:412+37:4137:412+37:41
2. Lone Brochman45:1615+45:161:22:579+7+1:22:57+45:16
3. Marthe Gløersen1:01:393+1:01:392:24:368-1+2:24:36+1:01:39
4. Lisa Schubnell33:399+33:392:58:1580+2:58:15+33:39
5. Mariann Ulvestad36:177+36:173:34:327-1+3:34:32+36:17
6. Lone Brochman32:102+32:104:06:426-1+4:06:42+32:10
7Fredrikstad SK 14:10:50+4:10:50
1. Heidi Østlid Bagstevold41:528+41:5241:528+41:52
2. Emma Johansson37:325+37:321:19:246-2+1:19:24+37:32
3. Marie Olaussen1:02:086+1:02:082:21:325-1+2:21:32+1:02:08
4. Rikke Blakkestad Ingesen36:3915+36:392:58:116+1+2:58:11+36:39
5. Marie Olaussen34:384+34:383:32:4960+3:32:49+34:38
6. Emma Johansson38:0112+38:014:10:507+1+4:10:50+38:01
8IL Tyrving 14:11:40+4:11:40
1. Cassie Trewin43:0113+43:0143:0113+43:01
2. Kristine Fjeldbo45:2716+45:271:28:2815+2+1:28:28+45:27
3. Linn Hokholt1:02:279+1:02:272:30:5511-4+2:30:55+1:02:27
4. Oda Sikkeland32:317+32:313:03:2610-1+3:03:26+32:31
5. Ida Tiltnes35:055+35:053:38:319-1+3:38:31+35:05
6. Betty Ann Bjerkreim Nilsen33:096+33:094:11:408-1+4:11:40+33:09
9Halden SK 14:13:43+4:13:43
1. Kine Hallan Steiwer37:573+37:5737:573+37:57
2. Marianne Dæhli42:058+42:051:20:027+4+1:20:02+42:05
3. Jo Shepherd1:02:107+1:02:102:22:126-1+2:22:12+1:02:10
4. Marianne Dæhli36:0014+36:002:58:127+1+2:58:12+36:00
5. Jo Shepherd38:2714+38:273:36:398+1+3:36:39+38:27
6. Jennie Anderson37:0410+37:044:13:439+1+4:13:43+37:04
10NTNUI 24:19:41+4:19:41
1. Silje Arntzen42:1210+42:1242:1210+42:12
2. Marta Ulvensøen38:516+38:511:21:038-2+1:21:03+38:51
3. Ingunn Egeberg Vári1:09:0415+1:09:042:30:0710+2+2:30:07+1:09:04
4. Vilde Malmei34:0310+34:033:04:1011+1+3:04:10+34:03
5. Marta Ulvensøen36:218+36:213:40:31110+3:40:31+36:21
6. Ingunn Egeberg Vári39:1013+39:104:19:4110-1+4:19:41+39:10
11Lillomarka OL 24:29:10+4:29:10
1. Kristin Brekke42:2312+42:2342:2312+42:23
2. Maria Rørvik Haver42:5411+42:541:25:1711-1+1:25:17+42:54
3. Karoline Sønsterudbråten1:02:3711+1:02:372:27:549-2+2:27:54+1:02:37
4. Oda Marie Colquhoun31:345+31:342:59:2890+2:59:28+31:34
5. Karoline Sønsterudbråten40:5916+40:593:40:2710+1+3:40:27+40:59
6. Kristin Brekke48:4321+48:434:29:1011+1+4:29:10+48:43
12Eiker OL 14:31:04+4:31:04
1. Thea Dyrkorn43:1714+43:1743:1714+43:17
2. Sølvi Fossøy50:5921+50:591:34:1616+2+1:34:16+50:59
3. Ane Dyrkorn1:02:024+1:02:022:36:1812-4+2:36:18+1:02:02
4. Ane Dyrkorn29:251+29:253:05:43120+3:05:43+29:25
5. Sølvi Fossøy45:0719+45:073:50:50120+3:50:50+45:07
6. Thea Dyrkorn40:1414+40:144:31:04120+4:31:04+40:14
13NTNUI / Vegårdshei 34:35:15+4:35:15
1. Julie Hjortland (NTNUI / Vegårdshei)43:3016+43:3043:3016+43:30
2. Aurora Fossøy (NTNUI / Vegårdshei)44:1914+44:191:27:4913-3+1:27:49+44:19
3. Solveig Blindheim (NTNUI / Vegårdshei)1:09:1216+1:09:122:37:01130+2:37:01+1:09:12
4. Silje Arntzen (NTNUI / Vegårdshei)41:4718+41:473:18:48130+3:18:48+41:47
5. Aurora Fossøy (NTNUI / Vegårdshei)44:0118+44:014:02:4915+2+4:02:49+44:01
6. Synnøve Bråten (NTNUI / Vegårdshei)32:264+32:264:35:1513-2+4:35:15+32:26
14Porsgrunn OL 14:42:19+4:42:19
1. Anna Meen43:2215+43:2243:2215+43:22
2. Hilde Vassend56:2823+56:281:39:5018+3+1:39:50+56:28
3. Hanne Vassend1:02:035+1:02:032:41:5314-4+2:41:53+1:02:03
4. Sara Mathisen38:2717+38:273:20:20140+3:20:20+38:27
5. Hanne Vassend37:5712+37:573:58:1713-1+3:58:17+37:57
6. Hilde Vassend44:0216+44:024:42:1914+1+4:42:19+44:02
15Kongsberg OL 14:45:25+4:45:25
1. Marlin Haavengen43:5717+43:5743:5717+43:57
2. Kjersti Tønnessen Bergstøl43:0813+43:081:27:0512-5+1:27:05+43:08
3. Helene Eger1:18:5019+1:18:502:45:5515+3+2:45:55+1:18:50
4. Kjersti Tønnessen Bergstøl35:4413+35:443:21:39150+3:21:39+35:44
5. Helene Eger36:5410+36:543:58:3314-1+3:58:33+36:54
6. Marlin Haavengen46:5219+46:524:45:2515+1+4:45:25+46:52
16Oppsal Orientering 14:55:24+4:55:24
1. Ane Sofie Krogh41:539+41:5341:539+41:53
2. Tina Kalleson43:0312+43:031:24:5610+1+1:24:56+43:03
3. Vigdis Hobøl1:24:1220+1:24:122:49:0816+6+2:49:08+1:24:12
4. Ingrid Bjørshol Holm43:5919+43:593:33:0718+2+3:33:07+43:59
5. Vigdis Hobøl36:519+36:514:09:5816-2+4:09:58+36:51
6. Arnhild Krogh45:2617+45:264:55:24160+4:55:24+45:26
17Nydalens SK 25:11:04+5:11:04
1. Arianna Taufer42:1811+42:1842:1811+42:18
2. Anne-Lene Bakken Ulseth45:3718+45:371:27:5514+3+1:27:55+45:37
3. Åse Bergan1:28:2322+1:28:232:56:1818+4+2:56:18+1:28:23
4. Arianna Taufer34:3911+34:393:30:5717-1+3:30:57+34:39
5. Frida Bakken Ulseth46:2620+46:264:17:23170+4:17:23+46:26
6. Anne Berit Eid53:4123+53:415:11:04170+5:11:04+53:41
18OK Linné 15:15:25+5:15:25
1. Charlotte Ihrfors1:02:1421+1:02:141:02:1421+1:02:14
2. Johanna Ragvald53:0922+53:091:55:2322+1+1:55:23+53:09
3. Cécile Foltzer1:02:2910+1:02:292:57:5219-3+2:57:52+1:02:29
4. Cécile Foltzer31:183+31:183:29:1016-3+3:29:10+31:18
5. Regina Kelly56:5022+56:504:26:0018+2+4:26:00+56:50
6. Johanna Ragvald49:2522+49:255:15:25180+5:15:25+49:25
19Ås-NMBU Orientering 15:16:22+5:16:22
1. Mari Brøndbo Dahl56:3319+56:3356:3319+56:33
2. Rannveig W. Nordhagen45:4919+45:491:42:22190+1:42:22+45:49
3. Kaja Winsnes Nordhagen1:08:4414+1:08:442:51:0617-2+2:51:06+1:08:44
4. Christine Blix1:05:5624+1:05:563:57:0222+5+3:57:02+1:05:56
5. Rannveig W. Nordhagen41:2117+41:214:38:2319-3+4:38:23+41:21
6. Kaja Winsnes Nordhagen37:5911+37:595:16:22190+5:16:22+37:59
20Kongsberg OL / Freidig 25:30:49+5:30:49
1. Idunn Haavengen (Kongsberg OL / Freidig)57:2120+57:2157:2120+57:21
2. Dina Reitan (Kongsberg OL / Freidig)45:3417+45:341:42:55200+1:42:55+45:34
3. Rikke Hjelseth Larsen (Kongsberg OL / Freidig)1:29:1123+1:29:113:12:0621+1+3:12:06+1:29:11
4. Idunn Haavengen (Kongsberg OL / Freidig)44:3120+44:313:56:37210+3:56:37+44:31
5. Rikke Hjelseth Larsen (Kongsberg OL / Freidig)47:2321+47:234:44:00210+4:44:00+47:23
6. Dina Reitan (Kongsberg OL / Freidig)46:4918+46:495:30:4920-1+5:30:49+46:49
21Konnerud IL 15:33:01+5:33:01
1. Annette Bjørnås Krogstie56:2518+56:2556:2518+56:25
2. Anette Juveli42:099+42:091:38:3417-1+1:38:34+42:09
3. Thea Sildnes Baklid1:26:2721+1:26:273:05:0120+3+3:05:01+1:26:27
4. Nora Skyttersæter Saugerud46:2021+46:203:51:21200+3:51:21+46:20
5. Thea Sildnes Baklid1:06:3623+1:06:364:57:5722+2+4:57:57+1:06:36
6. Maiken Økern Hågård35:049+35:045:33:0121-1+5:33:01+35:04
22OK Moss 15:49:49+5:49:49
1. Selma Kristiansen1:08:0022+1:08:001:08:0022+1:08:00
2. Johanne Bratland Tjernshaugen48:0820+48:081:56:0823+1+1:56:08+48:08
3. Aurora Gjølsjø1:18:1617+1:18:163:14:24230+3:14:24+1:18:16
4. Selma Kristiansen47:2623+47:264:01:50230+4:01:50+47:26
5. Aurora Gjølsjø37:5913+37:594:39:4920-3+4:39:49+37:59
6. Johanne Bratland Tjernshaugen1:10:0024+1:10:005:49:4922+2+5:49:49+1:10:00
23Østmarka OK/Raumar Orientering 15:50:28+5:50:28
1. Hedda Skatvedt (Østmarka OK/Raumar Orientering)1:11:5523+1:11:551:11:5523+1:11:55
2. Kristine Eide Rapp (Østmarka OK/Raumar Orientering)42:4710+42:471:54:4221-2+1:54:42+42:47
3. Anna Cecilie Linløkken (Østmarka OK/Raumar Orientering)1:18:3218+1:18:323:13:1422+1+3:13:14+1:18:32
4. Pernille Sønsterudbråten (Østmarka OK/Raumar Orientering)38:0016+38:003:51:1419-3+3:51:14+38:00
5. Hedda Skatvedt (Østmarka OK/Raumar Orientering)1:15:5024+1:15:505:07:0423+4+5:07:04+1:15:50
6. Alexandra Linløkken (Østmarka OK/Raumar Orientering)43:2415+43:245:50:28230+5:50:28+43:24
24Modum OL 16:17:32+6:17:32
1. Marita Lilja Grønhovd1:12:3124+1:12:311:12:3124+1:12:31
2. Hanne Løver Thon1:12:1324+1:12:132:24:44240+2:24:44+1:12:13
3. Ann Elisabeth Gunnulfsen1:39:3424+1:39:344:04:18240+4:04:18+1:39:34
4. Ann Elisabeth Gunnulfsen47:0322+47:034:51:21240+4:51:21+47:03
5. Heidi Mårtensson38:5515+38:555:30:16240+5:30:16+38:55
6. Marianne Solheim Sandberg47:1620+47:166:17:32240+6:17:32+47:16
Asker Skiklubb 1diskvalifisert
1. Marit Isachsendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ellen Aure Skogedaldiskvalifisertdiskvalifisert
3. Margrethe Wisløffdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ingvild Pedersen Bergandiskvalifisertdiskvalifisert
5. Helga M. Backerdiskvalifisertdiskvalifisert
6. Jorun Ruuddiskvalifisertdiskvalifisert
OK DARK KNIGHT 1diskvalifisert
1. Mara Brüggerdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Riina Jordidiskvalifisertdiskvalifisert
3. Siri Nyfelerdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Siri Nyfelerdiskvalifisertdiskvalifisert
5. Mara Brüggerdiskvalifisertdiskvalifisert
6. Riina Jordidiskvalifisertdiskvalifisert
Sävedalens AIK 1diskvalifisert
1. Maria Magnussondiskvalifisertdiskvalifisert
2. Amilia Björklunddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Lovisa Nilssondiskvalifisertdiskvalifisert
4. Emma Anderssondiskvalifisertdiskvalifisert
5. Amilia Björklunddiskvalifisertdiskvalifisert
6. Maria Magnussondiskvalifisertdiskvalifisert

Night Hawk Girls

28 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Konnerud IL 11:41:39
1. Andrea Ranvik21:18121:181
2. Jenny Baklid21:54243:1210
3. Andrea Ranvik29:0011:12:1210
4. Jenny Baklid29:2721:41:3910
2OJura 11:46:21
1. Natalja Niggli25:181325:1813
2. Alina Niggli20:57146:154-9
3. Natalja Niggli31:5741:18:123-1
4. Alina Niggli28:0911:46:212-1
3Lillehammer OK 11:54:22
1. Martine Skjelsvik24:331024:3310
2. Birgit Kleppa Madslien23:46548:198-2
3. Martine Skjelsvik35:2381:23:426-2
4. Birgit Kleppa Madslien30:4041:54:223-3
4Ringerike OL / Hadeland OL 11:54:26
1. Tuva Aas Stræte (Ringerike OL / Hadeland OL)22:29422:294
2. Ingeborg Rognstad (Ringerike OL / Hadeland OL)26:081448:379+5
3. Ingeborg Rognstad (Ringerike OL / Hadeland OL)34:4671:23:235-4
4. Tuva Aas Stræte (Ringerike OL / Hadeland OL)31:0351:54:264-1
5Konnerud IL 21:54:27
1. Mari Landro Svingheim23:00723:007
2. Anniken Ranvik22:26345:263-4
3. Mari Landro Svingheim38:44141:24:108+5
4. Anniken Ranvik30:1731:54:275-3
6Heming Orientering 21:54:56
1. Hanna Eckhardt Andersen21:31321:313
2. Malene Jebsen23:09444:402-1
3. Hanna Eckhardt Andersen36:1091:20:504+2
4. Malene Jebsen34:0661:54:566+2
7Kongsberg OL 11:55:21
1. Tale Strand23:36823:368
2. Ingvild Langeggen24:12647:486-2
3. Tale Strand30:2021:18:082-4
4. Ingvild Langeggen37:1371:55:217+5
8IL Tyrving 22:02:48
1. Julie Meinicke21:29221:292
2. Iris Holst25:361247:055+3
3. Julie Meinicke37:03101:24:087+2
4. Iris Holst38:40102:02:488+1
9Heming Orientering 12:04:03
1. Maya Arnesen22:52622:526
2. Ida Marie Flågen25:16848:087+1
3. Maya Arnesen38:28131:26:3610+3
4. Ida Marie Flågen37:2782:04:039-1
10Konnerud IL 32:08:22
1. Mille Vasshaug Jægtvik22:51522:515
2. Amanda Skyttersæter Saugerud26:581749:4910+5
3. Mille Vasshaug Jægtvik34:2561:24:149-1
4. Amanda Skyttersæter Saugerud44:08152:08:2210+1
11IL Tyrving 42:09:04
1. Linnea Holst26:291726:2917
2. Vida Helland-Hansen26:301552:5915-2
3. Linnea Holst37:28111:30:2711-4
4. Vida Helland-Hansen38:3792:09:04110
12Nydalens SK 12:13:20
1. Inga Skaarer Wiklund26:271626:2716
2. Marie Saugestad26:401653:07160
3. Marie Saugestad39:54161:33:0115-1
4. Inga Skaarer Wiklund40:19122:13:2012-3
13Konnerud IL 42:18:39
1. Hedda Spangberg27:151927:1519
2. Martine Jægtvik27:191854:3418-1
3. Hedda Spangberg41:31181:36:05180
4. Martine Jægtvik42:34142:18:3913-5
14Eiker OL 12:18:54
1. Solveig Letmolie26:371826:3718
2. Christine Hoen25:591352:3613-5
3. Solveig Letmolie45:31201:38:0720+7
4. Christine Hoen40:47132:18:5414-6
15Asker Skiklubb 12:20:17
1. Maren Aure Skogedal31:032331:0323
2. Ragnhild Øfsthus Gravir31:05211:02:0822-1
3. Silje Marie Våge33:5051:35:5817-5
4. 44:19162:20:1715-2
16Kongsberg OL 32:21:14
1. Konstanse Moholth27:282027:2820
2. Mari Øverby25:211052:4914-6
3. Konstanse Moholth37:47121:30:36140
4. Mari Øverby50:38182:21:1416+2
17IL Tyrving 12:25:13
1. Mina Jørgensen24:561224:5612
2. Emma Meyer Larsson25:211050:1711-1
3. Mina Jørgensen40:13171:30:3013+2
4. Emma Meyer Larsson54:43212:25:1317+4
18OL Tønsberg og omegn 12:25:51
1. Mathea Gløersen24:14924:149
2. Lita Lerke Leodine Hjelseth40:37231:04:5123+14
3. Mathea Gløersen30:2431:35:1516-7
4. Lita Lerke Leodine Hjelseth50:36172:25:5118+2
19Nydalens SK 22:26:59
1. Frida Solsrud24:541124:5411
2. Elise Wærp Hauge31:192256:1320+9
3. Elise Wærp Hauge51:19231:47:3223+3
4. Frida Solsrud39:27112:26:5919-4
20Fredrikstad SK 12:31:05
1. Emma Sofie Steinsland26:251526:2515
2. Emma Danevad25:02751:2712-3
3. Emma Danevad39:00151:30:27120
4. Signe Strand Gulbrandsen1:00:38232:31:0520+8
21Kongsberg OL / Østmarka 22:32:46
1. Elisabeth Brandal Søfting (Kongsberg OL / Østmarka)29:152129:1521
2. Alexandra Linløkken (Kongsberg OL / Østmarka)25:19954:3418-3
3. Alexandra Linløkken (Kongsberg OL / Østmarka)43:04191:37:3819+1
4. Elisabeth Brandal Søfting (Kongsberg OL / Østmarka)55:08222:32:4621+2
22Fossum IF 22:34:59
1. Signe Holo25:221425:2214
2. Elise Thorseng29:041954:2617+3
3. Kathinka Zahl Hagen48:32221:42:5821+4
4. Ingvild Berner Myhre52:01202:34:5922+1
23Eiker OL 22:38:28
1. Tomine Lysaker Sanden29:192229:1922
2. Alvilde Lysaker Sanden29:502059:0921-1
3. Oda Isnes Tyse48:05211:47:1422+1
4. Tomine Lysaker Sanden51:14192:38:2823+1
24IL Tyrving 32:37:47
1. Kajsa Meyer Larsson Eileen Bjanes40:312440:3124
2. Stella Holmboe26:28241:06:59240
3. Ingrid Lund Hovden50:00241:56:59240
4. Stella Holmboe40:48242:37:47240
25OL Tønsberg og omegn 215:52:02
1. Anny Horge Rogne12:54:232512:54:2325
2. Julie Eikeland40:202513:34:43250
3. Anny Horge Rogne1:15:152514:49:58250
4. Julie Eikeland1:02:042515:52:02250
Fossum IF 1diskvalifisert
1. Kathinka Zahl Hagendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingvild Berner Myhrediskvalifisertdiskvalifisert
3. Signe Holodiskvalifisertdiskvalifisert
4. Elise Thorsengdiskvalifisertdiskvalifisert
Lillomarka OL 1diskvalifisert
1. Netta Bar-Nathandiskvalifisertdiskvalifisert
2. Ingrid Blindheimdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Netta Bar-Nathandiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ingrid Blindheimdiskvalifisertdiskvalifisert
Fredrikstad SK 2brutt
1. bruttbrutt
2. bruttbrutt
3. bruttbrutt
4. bruttbrutt

Night Hawk Boys

39 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11:32:59
1. Isak Jonsson19:15119:151
2. Teodor Mo Hjelseth20:37839:5210
3. Teodor Mo Hjelseth27:3911:07:3110
4. Isak Jonsson25:2811:32:5910
2Heming Orientering 11:38:13
1. Magnus Eide-Fredriksen19:41219:412
2. Henrik Reusch20:14539:5520
3. Magnus Eide-Fredriksen28:0521:08:0020
4. Henrik Reusch30:1351:38:1320
3Kristiansand OK 11:40:47
1. Brage Takle21:351321:3513
2. David Runde19:31341:064-9
3. Brage Takle34:02121:15:088+4
4. David Runde25:3921:40:473-5
4Fossum IF 11:43:17
1. Eivind Berner Myhre22:341922:3419
2. Sivert Sande Kverme20:11442:459-10
3. Eivind Berner Myhre31:4741:14:324-5
4. Sivert Sande Kverme28:4531:43:1740
5Fredrikstad SK 11:43:40
1. Sondre Ottesen20:30320:303
2. Eirik Imrik20:35741:0530
3. Sondre Ottesen33:4691:14:516+3
4. Eirik Imrik28:4941:43:405-1
6Fredrikstad SK 21:47:30
1. Sivert Poppe21:071121:0711
2. Kristoffer B. Helminsen21:111042:187-4
3. Sivert Poppe32:4671:15:0470
4. Kristoffer B. Helminsen32:2691:47:306-1
7OL Tønsberg og omegn 11:47:36
1. Jakob Hjelseth21:441621:4416
2. Morten Krona Haflan21:111042:5510-6
3. Jakob Hjelseth34:07131:17:0212+2
4. Morten Krona Haflan30:3461:47:367-5
8Nydalens SK 21:47:42
1. Kasper Bakken Ulseth20:52720:527
2. Daniel Azagra Næss22:211643:1312+5
3. Daniel Azagra Næss33:3081:16:4311-1
4. Kasper Bakken Ulseth30:5971:47:428-3
9Ringerike OL 21:49:26
1. Martin Nøkleby Melling23:302123:3021
2. Gard Laeskogen19:25142:5510-11
3. Martin Nøkleby Melling33:46101:16:41100
4. Stein Aas Stræte32:45111:49:269-1
10Kristiansand OK 21:51:19
1. Trygve Børte Nomeland20:52720:527
2. Odd-Anton Hermansen21:171242:095-2
3. Trygve Børte Nomeland32:2961:14:3850
4. Simon Beckmann Kristiansen36:41141:51:1910+5
11OK Moss 11:55:34
1. Alfred Bjørnerød21:351321:3513
2. Christopher Ladim22:562144:3118+5
3. Christopher Ladim34:32151:19:0316-2
4. Alfred Bjørnerød36:31131:55:3411-5
12Larvik OK 11:55:56
1. Iver Ringheim20:53920:539
2. Henrik Kaupang Lye23:342344:2717+8
3. Ida Sofie Hjortland39:34201:24:0120+3
4. Iver Ringheim31:5581:55:5612-8
13Heming Orientering 21:55:57
1. Kristian Østermann20:53920:539
2. August Syrdal Øen22:572243:5016+7
3. Kristian Østermann34:25141:18:1513-3
4. August Syrdal Øen37:42161:55:57130
14Nydalens SK 31:56:29
1. Gaute Bergan22:542022:5420
2. Rolf Andreas Berg22:542045:4821+1
3. Rolf Andreas Berg38:11181:23:5919-2
4. Gaute Bergan32:30101:56:2914-5
15OL Tønsberg og omegn 21:56:48
1. Sondre Evensen21:281221:2812
2. Oliver Østby20:52942:208-4
3. Sondre Evensen34:02111:16:229+1
4. Oliver Østby40:26201:56:4815+6
16Sturla, IF 11:58:41
1. Mathias Skourup Rognebakke20:49520:495
2. Silje Carlsen25:092945:5822+17
3. Egil Frydenlund32:2151:18:1914-8
4. Mathias Skourup Rognebakke40:22181:58:4116+2
17Asker Skiklubb 11:58:45
1. Jakob Backer-Tellnes21:401521:4015
2. Jonas Myhr20:31642:116-9
3. Jakob Backer-Tellnes36:12161:18:2315+9
4. Jonas Myhr40:22181:58:4517+2
18Heming Orientering/IL Koll 31:58:54
1. Fridtjof Reusch (Heming Orientering/IL Koll)21:471721:4717
2. Christian Fredrik Borg (Heming Orientering/IL Koll)21:391343:2613-4
3. Fridtjof Reusch (Heming Orientering/IL Koll)37:51171:21:1717+4
4. Christian Fredrik Borg (Heming Orientering/IL Koll)37:37151:58:5418+1
19Fossum IF 21:59:16
1. Sondre Zahl Hagen20:44420:444
2. Marius Bakke24:012444:4519+15
3. Philip Romøren39:13191:23:5818-1
4. Sondre Zahl Hagen35:18121:59:1619+1
20Ringerike OL 11:59:49
1. Jørgen Nøkleby Melling20:51620:516
2. Mikkel Berglund22:441743:3514+8
3. Jørgen Nøkleby Melling30:5731:14:323-11
4. Mikkel Berglund45:17241:59:4920+17
21OL Toten-Troll 12:08:53
1. Jakob Mo22:221822:2218
2. Håvard Gjestvang25:042847:2624+6
3. Sigurd Kvamme41:48241:29:1422-2
4. Jakob Mo39:39172:08:5321-1
22Nittedal OL 22:13:11
1. Arthur Brunborg24:162324:1623
2. Simen Gløgård Stensrud19:28243:4415-8
3. Arthur Brunborg48:35281:32:1925+10
4. Simen Gløgård Stensrud40:52212:13:1122-3
23Halden SK / Varteig OL 12:14:30
1. Liam Viggo Wingstedt (Halden SK / Varteig OL)25:533025:5330
2. Henrik Julian Fontes Årbu (Halden SK / Varteig OL)22:051547:5825-5
3. Liam Viggo Wingstedt (Halden SK / Varteig OL)44:36261:32:3426+1
4. Henrik Julian Fontes Årbu (Halden SK / Varteig OL)41:56222:14:3023-3
24Oppsal Orientering 12:19:15
1. Lars Sigurd Baugstø Rødnes23:522223:5222
2. Ask Olaussen21:521445:4420-2
3. Anselm Reichenbach42:54251:28:3821+1
4. Jonas Krogh50:37282:19:1524+3
25Kongsberg OL 12:21:16
1. Halvor Løken26:123126:1231
2. Johan Eger22:501949:0227-4
3. Arne Bergan47:17271:36:19270
4. Johan Eger44:57232:21:1625-2
26OJura 12:31:56
1. Elliot Dannecker24:232424:2324
2. Victor Dannecker22:491847:1223-1
3. Elliot Dannecker55:23331:42:3528+5
4. Victor Dannecker49:21272:31:5626-2
27Asker Skiklubb 22:34:11
1. Emil Ruud Fossheim41:143441:1434
2. Mikael Birkelund24:02251:05:1632-2
3. Mikael Birkelund39:35211:44:5131-1
4. Emil Ruud Fossheim49:20262:34:1127-4
28Fossum IF 42:35:57
1. Eirik Vie Strisland24:242524:2425
2. Sindre Vie Strisland24:362649:0026+1
3. Eirik Vie Strisland40:50231:29:5024-2
4. Sindre Vie Strisland1:06:07322:35:5728+4
29Lillomarka OL 22:42:08
1. Jonathan Woodhouse25:162825:1628
2. Eskil Brænden25:293050:4529+1
3. Jonathan Woodhouse52:20321:43:0530+1
4. Eskil Brænden59:03302:42:0829-1
30Lillomarka OL 12:42:15
1. Vebjørn Emil Blindheim25:362925:3629
2. Rasmus D. Eastwood26:273152:0330+1
3. Vebjørn Emil Blindheim51:01301:43:0429-1
4. Rasmus D. Eastwood59:11312:42:1530+1
31Fossum IF 32:44:13
1. Børge Nilsen Berg24:242524:2425
2. Birk Felland Sætnan33:013257:2531+6
3. Børge Nilsen Berg58:32341:55:5732+1
4. Birk Felland Sætnan48:16252:44:1331-1
32Hadeland OL 12:50:20
1. Simen Gammelmo32:323332:3233
2. Berthe Teslo34:03331:06:35330
3. Jo Randar Holmøy52:09311:58:44330
4. Simen Gammelmo51:36292:50:2032-1
33Ringerike OL 33:13:45
1. Sigurd Amundsen Bjørkli30:383230:3832
2. Even Amundsen Bjørkli40:43341:11:2134+2
3. Sigurd Amundsen Bjørkli50:18292:01:39340
4. Even Amundsen Bjørkli1:12:06333:13:4533-1
34Røyken OL 12:51:38
1. Nora Christine Hansen26:013526:0135
2. Håkon Haugland26:023552:03350
3. Simen Kolbergsrud1:13:49352:05:52350
4. Daniel Nystuen45:46342:51:3834-1
Ringerike OL/Fossekallen IL 4fullført
1. Rasmus Berglund (Ringerike OL/Fossekallen IL)24:452724:4527
2. Alexander Nyhagen (Ringerike OL/Fossekallen IL)24:502749:3528+1
3. Rasmus Berglund (Ringerike OL/Fossekallen IL)40:10221:29:4523-5
4. (Ringerike OL/Fossekallen IL)fullførtfullført
Fredrikstad SK 3diskvalifisert
1. Runar Saur Modahldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Odin Sætherdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ludvik Sætherdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Runar Saur Modahldiskvalifisertdiskvalifisert
Nittedal OL 1diskvalifisert
1. Herman Brunborgdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Simen Fritznerdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Herman Brunborgdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Simen Fritznerdiskvalifisertdiskvalifisert
Notodden OL 1diskvalifisert
1. Jakob Schia Løediskvalifisertdiskvalifisert
2. Snorre Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Åsmund Slokvikdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jakob Schia Løediskvalifisertdiskvalifisert
Oppsal Orientering 2diskvalifisert
1. Jonas Kroghdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Katrine Bjordal Veggandiskvalifisertdiskvalifisert
3. Eskil Kolshusdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Ask Olaussendiskvalifisertdiskvalifisert

Night Hawk Masters Men

16 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Fossum IF 14:43:51+4:43:51
1. Leif Størmer42:441+42:4442:441+42:44
2. Morten Fismen43:402+43:401:26:2410+1:26:24+43:40
3. Harald Bakke1:12:042+1:12:042:38:282+1+2:38:28+1:12:04
4. Erling Katla40:011+40:013:18:291-1+3:18:29+40:01
5. Nils Hæstad41:151+41:153:59:4410+3:59:44+41:15
6. Øystein Holo44:077+44:074:43:5110+4:43:51+44:07
2Team Sky 14:46:56+4:46:56
1. Roger T Hansen47:205+47:2047:205+47:20
2. Johan Michelsen43:381+43:381:30:582-3+1:30:58+43:38
3. Kristoffer Jacobsen1:06:521+1:06:522:37:501-1+2:37:50+1:06:52
4. Kristoffer Jacobsen48:117+48:113:26:012+1+3:26:01+48:11
5. Gard Lindseth42:173+42:174:08:1820+4:08:18+42:17
6. Inge Lindseth38:382+38:384:46:5620+4:46:56+38:38
3OK Moss 15:03:19+5:03:19
1. Øystein Olsen52:318+52:3152:318+52:31
2. Tore Bjørnerød47:124+47:121:39:436-2+1:39:43+47:12
3. Henning Bratland Carlsen1:15:155+1:15:152:54:584-2+2:54:58+1:15:15
4. Tore Bjørnerød41:422+41:423:36:403-1+3:36:40+41:42
5. Thomas Roskifte42:132+42:134:18:5330+4:18:53+42:13
6. Hallvard Koren44:268+44:265:03:1930+5:03:19+44:26
4Nydalens SK 15:14:10+5:14:10
1. Sindre Langaas49:286+49:2849:286+49:28
2. Terje Wiig Mathisen48:435+48:431:38:114-2+1:38:11+48:43
3. Torstein Hole1:16:306+1:16:302:54:413-1+2:54:41+1:16:30
4. Kyongsa Ri44:125+44:123:38:534+1+3:38:53+44:12
5. Bjørn Hauge43:414+43:414:22:3440+4:22:34+43:41
6. Nils Bergan51:3613+51:365:14:1040+5:14:10+51:36
5Bækkelagets SK 15:16:22+5:16:22
1. Johannes Hjelmstad46:373+46:3746:373+46:37
2. Pål Christian Ingjerd54:5711+54:571:41:347+4+1:41:34+54:57
3. Anders Storbråten1:24:238+1:24:233:05:578+1+3:05:57+1:24:23
4. Yngvar Christiansen42:543+42:543:48:515-3+3:48:51+42:54
5. Anders Storbråten44:585+44:584:33:4950+4:33:49+44:58
6. Martin Schälli42:336+42:335:16:2250+5:16:22+42:33
6OL Toten-Troll 15:23:00+5:23:00
1. Rolf Pettersen Mo58:5911+58:5958:5911+58:59
2. Onno Verberne50:596+50:591:49:589-2+1:49:58+50:59
3. Erlend Slokvik1:14:464+1:14:463:04:446-3+3:04:44+1:14:46
4. Håvard Kvamme54:4411+54:443:59:287+1+3:59:28+54:44
5. Nils Harald Staff46:257+46:254:45:5370+4:45:53+46:25
6. Erlend Slokvik37:071+37:075:23:006-1+5:23:00+37:07
7Asker Skiklubb 15:23:23+5:23:23
1. Svein Granerud52:5610+52:5652:5610+52:56
2. Arne Fossheim57:3312+57:331:50:29100+1:50:29+57:33
3. Jan Richard Eriksen1:14:393+1:14:393:05:087-3+3:05:08+1:14:39
4. Bjørn-Willy Arntzen43:514+43:513:48:596-1+3:48:59+43:51
5. Håkon Løvli48:389+48:384:37:3760+4:37:37+48:38
6. Gjermund Gravir45:4610+45:465:23:237+1+5:23:23+45:46
8Fossum IF 25:34:27+5:34:27
1. Morten Heir44:432+44:4344:432+44:43
2. Knut Jostein Sætnan46:483+46:481:31:313+1+1:31:31+46:48
3. Stein H. Hagen1:27:5010+1:27:502:59:215+2+2:59:21+1:27:50
4. Bent Sande Kverme1:00:4612+1:00:464:00:078+3+4:00:07+1:00:46
5. Kristian Bernhard Nilsen54:1811+54:184:54:259+1+4:54:25+54:18
6. Frode Strisland40:024+40:025:34:278-1+5:34:27+40:02
9Lillomarka OL 15:38:38+5:38:38
1. Steinar Eastwood47:094+47:0947:094+47:09
2. Stein Blomseth52:108+52:101:39:195+1+1:39:19+52:10
3. Vidar Benjaminsen1:41:1413+1:41:143:20:3311+6+3:20:33+1:41:14
4. Steinar Eastwood50:018+50:014:10:3410-1+4:10:34+50:01
5. Stein Blomseth45:336+45:334:56:07100+4:56:07+45:33
6. Vidar Benjaminsen42:315+42:315:38:389-1+5:38:38+42:31
10OL Tønsberg og omegn 15:39:49+5:39:49
1. Roar Mathisen52:429+52:4252:429+52:42
2. Helge Stenerud51:397+51:391:44:218-1+1:44:21+51:39
3. Morgan Liljebäck1:28:4312+1:28:433:13:0410+2+3:13:04+1:28:43
4. Roar Mathisen50:499+50:494:03:539-1+4:03:53+50:49
5. Helge Stenerud47:088+47:084:51:018-1+4:51:01+47:08
6. Gløer Gløersen48:4811+48:485:39:4910+2+5:39:49+48:48
11Østmarka OK 15:56:11+5:56:11
1. Terje Linkøkken1:15:1013+1:15:101:15:1013+1:15:10
2. Øystein Kildahl52:239+52:232:07:33130+2:07:33+52:23
3. Knut Edvard Helland1:25:039+1:25:033:32:36130+3:32:36+1:25:03
4. Erik Næss47:516+47:514:20:27130+4:20:27+47:51
5. Leif S. Thingsrud56:0112+56:015:16:28130+5:16:28+56:01
6. Knut E Helland39:433+39:435:56:1111-2+5:56:11+39:43
12Lillomarka OL 25:59:03+5:59:03
1. Hallvard Fjær49:397+49:3949:397+49:39
2. Terje Blindheim1:01:5113+1:01:511:51:3011+4+1:51:30+1:01:51
3. Arne Dybdahl1:19:177+1:19:173:10:479-2+3:10:47+1:19:17
4. Assaf Bar-Nathan1:07:1713+1:07:174:18:0412+3+4:18:04+1:07:17
5. Magne Brænden56:0313+56:035:14:07120+5:14:07+56:03
6. Terje Blindheim44:569+44:565:59:03120+5:59:03+44:56
13Heming Orientering 15:59:26+5:59:26
1. Christian Reusch1:01:4412+1:01:441:01:4412+1:01:44
2. Harald Eide-Fredriksen53:5410+53:541:55:38120+1:55:38+53:54
3. Knut Erling Øen1:28:2211+1:28:223:24:00120+3:24:00+1:28:22
4. Christian Reusch53:0510+53:054:17:0511-1+4:17:05+53:05
5. Anders Flågen52:4210+52:425:09:47110+5:09:47+52:42
6. Knut Erling Øen49:3912+49:395:59:2613+2+5:59:26+49:39
14Kongsberg OL 17:32:32+7:32:32
1. Bjørn Victor Larsen1:10:3014+1:10:301:10:3014+1:10:30
2. Kolbjørn Kasin2:11:4015+2:11:403:22:10140+3:22:10+2:11:40
3. Per Øivind Eger1:21:1314+1:21:134:43:23140+4:43:23+1:21:13
4. Per Øivind Eger45:2014+45:205:28:43140+5:28:43+45:20
5. Bjørn Victor Larsen1:00:4515+1:00:456:29:28140+6:29:28+1:00:45
6. Kolbjørn Kasin1:03:0415+1:03:047:32:32140+7:32:32+1:03:04
15OJura 17:36:58+7:36:58
1. Gilles Dannecker1:43:4815+1:43:481:43:4815+1:43:48
2. Daria Niggli1:43:4714+1:43:473:27:35150+3:27:35+1:43:47
3. Jurg Niggli1:29:3915+1:29:394:57:14150+4:57:14+1:29:39
4. Gilles Dannecker56:1715+56:175:53:31150+5:53:31+56:17
5. Daria Niggli1:00:1614+1:00:166:53:47150+6:53:47+1:00:16
6. Jurg Niggli43:1114+43:117:36:58150+7:36:58+43:11
Indre Østfold OK 1diskvalifisert
1. Sindre Valsgårddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Per Henning Graffdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Rune Blågestaddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kjell-Erik Kristiansendiskvalifisertdiskvalifisert
5. Claes-Tommy Herlanddiskvalifisertdiskvalifisert
6. Dag Arne Lierdiskvalifisertdiskvalifisert

Night Hawk Masters Women

7 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 13:22:42
1. Beth Nicolaysen1:02:2241:02:224
2. Ingrid Kvistad53:1611:55:383-1
3. Beth Nicolaysen45:1132:40:4930
4. Ingrid Kvistad41:5313:22:421-2
2Fossum IF 13:22:54
1. Britta Fismen45:05145:051
2. Kjersti Hov55:4521:40:5010
3. Kristin Nergaard Berg54:4242:35:322+1
4. Karianne Katla47:2223:22:5420
3Eiker OL 13:24:50
1. Kirsti Aas Olsen55:37255:372
2. Anne Marthe Peveri56:3331:52:1020
3. Torun Dyrkorn43:1012:35:201-1
4. Anne Marthe Peveri49:3033:24:503+2
4OL Toten-Troll 13:47:25
1. Vanja Staff56:44356:443
2. Ingrid Ravnan1:17:0242:13:464+1
3. Ingrid Ravnan43:4222:57:2840
4. Vanja Staff49:5743:47:2540
5Lillomarka OL 16:57:15
1. Line Bar-Nathan2:21:0452:21:045
2. Aase Mestad2:21:0554:42:0950
3. Line Bar-Nathan1:16:4955:58:5850
4. Anne Ruste58:1756:57:1550
Nydalens SK 1diskvalifisert
1. Anne Berit Eiddiskvalifisertdiskvalifisert
2. diskvalifisertdiskvalifisert
3. diskvalifisertdiskvalifisert
4. diskvalifisertdiskvalifisert
Østmarka OK 1diskvalifisert
1. Kristin Stubban Hygendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Siv Susanne Jystaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Siv Susanne Jystaddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kristin Stubban Hygendiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor