Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinter-Jukola løp 10

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 10
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: onsdag 11 januar 2017

Lang A

17 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Kristensen Larvik OK 45:48
2 Dag Steinar Ragvin Bø OL 46:08
3 Jørn Sundby Larvik OK 47:50
4 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 48:10
5 Knut Wiig Mathisen Porsgrunn OL 50:12
6 Magnus Aarhus Kinn Porsgrunn OL 50:18
7 Alexander Repstad Storemyr Porsgrunn OL 51:11
8 Kjetil Dahl Skien OK 51:12
9 Arne Kierulf Dirdal Larvik OK 51:14
10 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 52:09
11 Jan Gatevold Porsgrunn OL 52:26
12 Harald Hovi Skien OK 52:43
13 Hanne Vassend Porsgrunn OL 53:59
14 Steinar Lande Bø OL 1:02:32
15 Jens Didrik Berg Larvik OK 1:06:46
16 Hilde Vassend Porsgrunn OL 1:23:45
Jørgen Frøyd Larvik OK diskvalifisert

Kort A

24 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Tobias Mathisen Porsgrunn OL 32:49
2 Iver Ringheim Larvik OK 32:55
3 Åsmund Slokvik Notodden OL 33:04
4 Magne Wiig Mathisen Porsgrunn OL 33:08
5 Halvard Kornmo Porsgrunn OL 33:53
6 Petter Løe Notodden OL 38:07
7 Elise Ausen Porsgrunn OL 38:19
8 Jon Skriubakken Porsgrunn OL 38:30
9 Jørn Myrland Notodden OL 39:02
10 Henrik Kaupang Lye Larvik OK 40:47
11 Per Furuheim Skien OK 40:53
12 Dagfinn Torpe Porsgrunn OL 40:58
13 Hilde Kristine Rosenvold Porsgrunn OL 41:40
14 Atle Remme Porsgrunn OL 41:41
15 Sveinung Rekaa Notodden OL 43:36
16 Ole Johansson Porsgrunn OL 46:24
17 Eli Marie Wiig Porsgrunn OL 47:02
18 Elling Aakre Andebu IL 47:13
19 Stine Arntzen Sandefjord OK 47:51
20 Harald Omland Skien OK 59:41
21 Kay Jørgensen Porsgrunn OL 1:02:22
22 Bjørn Lie Porsgrunn OL 1:03:59
23 Kåre Thorbjørnsen Larvik OK 1:22:12
Hugo Christensen Notodden OL diskvalifisert

C-løype

9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff
1 Oscar Wiersdalen Thunold Porsgrunn OL 35:24
2 Lars Ole Thunold Porsgrunn OL 35:26
3 Gaute Nysæter Skien OK 37:39
4 Sindre Flatin Erichsen Skien OK 37:43
5 Vilde Aakre Leistad Skien OK 37:54
6 Gisle Nysæter Skien OK 38:01
7 Rita Raastad Skien OK 39:40
8 Eli Klovning Porsgrunn OL 42:28
9 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 42:33

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor