Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Melsvatnet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Melsvatnet
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 21 januar 2017

Stavanger Orienteringsklubb

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerHerrer - mellomlang løype28:069:22
2Stein Arne OlsenHerrer - lang løype44:35+5:387:57
3Margretha AlmedalDamer - kort løype35:35+7:3317:47
4Asgeir BellHerrer - mellomlang løype32:00+3:5410:40
4Kjetil WirakHerrer - lang løype46:31+7:348:18
5Reidun M. KarlsenDamer - kort løype1:06:41+38:3933:20
5Tone Cecilie NystrømDamer - lang løype1:12:42+26:1312:58
5Øyvind RummelhoffHerrer - lang løype46:37+7:408:19
6Irene RummelhoffDamer - lang løype1:14:59+28:3013:23
7Nils John VestølHerrer - lang løype47:49+8:528:32
8Ole Petter HaukaasHerrer - mellomlang løype33:27+5:2111:09
9Elin DymbeDamer - mellomlang løype46:31+11:4415:30
9Jørgen NilsenHerrer - mellomlang løype33:39+5:3311:13
9Torbjørn BrandsæterHerrer - lang løype52:05+13:089:18
10Turid NystrømDamer - mellomlang løype46:58+12:1115:39
10Kjell SkjævelandHerrer - mellomlang løype34:05+5:5911:21
11Ivar Johan LarsenHerrer - mellomlang løype34:10+6:0411:23
11Øystein AmundrudHerrer - lang løype55:28+16:319:54
13Haldis GlendrangeDamer - mellomlang løype57:30+22:4319:10
15Brit Vivian MelingDamer - mellomlang løype1:10:46+35:5923:35
16Andreas Eide SkjævelandHerrer - lang løype58:50+19:5310:30
17Pål BårdsenHerrer - mellomlang løype35:55+7:4911:58
18Espen KarlsenHerrer - lang løype1:11:39+32:4212:47
19Arne ØstensenHerrer - mellomlang løype36:54+8:4812:18
21Paul Andreas PaulsenHerrer - mellomlang løype37:06+9:0012:22
23Finn-Morten ÅrstadHerrer - mellomlang løype39:30+11:2413:10
27Svein GlendrangeHerrer - mellomlang løype42:29+14:2314:09
34Arne Jacob Nystrøm OlsenHerrer - mellomlang løype51:49+23:4317:16
37Knut Jonas EspedalHerrer - mellomlang løype1:05:12+37:0621:44
Tore KarlsenHerrer - mellomlang løypediskvalifisert
Kjell M. LangvikHerrer - mellomlang løypediskvalifisert
Knut FeldmannHerrer - lang løypediskvalifisert
May MelingDamer - lang løypebrutt
Arne KarlsenHerrer - mellomlang løypebrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor