Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Melsvatnet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klassePresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Melsvatnet
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 21 januar 2017

Cegal BIL

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Lise IsachsenDamer - mellomlang løype (15)34:4711:35

Egersund OK

8 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Helga AaslidDamer - kort løype (5)33:56+5:5416:58
3Anita Glenne KallhovdDamer - mellomlang løype (15)36:38+1:5112:12
3Frank HansenHerrer - mellomlang løype (41)31:50+3:4410:36
4Ida MonsenDamer - lang løype (6)1:06:25+19:5611:51
8Gun Irene MonsenDamer - mellomlang løype (15)44:03+9:1614:41
11Inger Skretting OpstadDamer - mellomlang løype (15)54:29+19:4218:09
36Arnstein SkrettingHerrer - mellomlang løype (41)59:54+31:4819:58
0Tor Sverre SkåraHerrer - lang løype (23)diskvalifisert

Frøyland ski fritid

2 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
5Jonas Lye ScheieHerrer - mellomlang løype (41)32:14+4:0810:44
13Bjørnar Andre Alvær SandsmarkHerrer - lang løype (23)57:55+18:5810:20

Ganddal IL

22 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalDamer - lang løype (6)46:298:18
2Barbro SandalDamer - mellomlang løype (15)36:03+1:1612:01
2Trine BolstadDamer - lang løype (6)59:09+12:4010:33
3Ann-Cathrin Nybak UrdalDamer - lang løype (6)1:03:06+16:3711:16
3Joar EilevstjønnHerrer - lang løype (23)45:05+6:088:03
3Tallak LangmyrHerrer - Ny (3)53:15+22:2533:16
4Maria LangmyrDamer - Ny (4)53:20+22:0433:20
5Anna TaksdalDamer - mellomlang løype (15)39:24+4:3713:08
7Mariann SveinsvollDamer - mellomlang løype (15)40:59+6:1213:39
14Elin NorveelDamer - mellomlang løype (15)1:03:50+29:0321:16
14Jonas Årvik SandalHerrer - mellomlang løype (41)35:29+7:2311:49
15Ole Kristian TaksdalHerrer - mellomlang løype (41)35:50+7:4411:56
17Tor BrekkenHerrer - lang løype (23)1:01:51+22:5411:02
18Øivind HansenHerrer - mellomlang løype (41)36:03+7:5712:01
21Knut SkjævelandHerrer - mellomlang løype (41)37:06+9:0012:22
24Bjarne GimreHerrer - mellomlang løype (41)39:54+11:4813:18
26Jan Inge LundeHerrer - mellomlang løype (41)40:47+12:4113:35
28Andreas Nybak UrdalHerrer - mellomlang løype (41)42:39+14:3314:13
30Erlend BremnesHerrer - mellomlang løype (41)48:42+20:3616:14
31Aksel DommersnesHerrer - mellomlang løype (41)48:52+20:4616:17
0Jan Henrik NeuenkirchenHerrer - mellomlang løype (41)diskvalifisert
0Ove OalandHerrer - lang løype (23)diskvalifisert

Klepp Kommune BIL

3 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Lars PrimstadHerrer - mellomlang løype (41)31:14+3:0810:24
12Helga KlausenDamer - mellomlang løype (15)57:03+22:1619:01
33Hans KlausenHerrer - mellomlang løype (41)51:48+23:4217:16

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
4Aase SveinsvollDamer - kort løype (5)44:32+16:3022:16

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
16Anders NorabergHerrer - mellomlang løype (41)35:51+7:4511:57

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
25Arne NygaardHerrer - mellomlang løype (41)40:26+12:2013:28

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
29Terje HellandHerrer - mellomlang løype (41)44:16+16:1014:45

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
35Roger Endre NysethHerrer - mellomlang løype (41)53:23+25:1717:47

NOTEAM

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
10Inge LølandHerrer - lang løype (23)52:06+13:099:18

Sandnes IL (Rogaland)

10 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliHerrer - lang løype (23)38:576:57
1Gustav LevangHerrer - Ny (3)30:5019:16
1Bjørg Elin LevangDamer - Ny (4)31:1619:32
2Gabriel ÅrsvollHerrer - Ny (3)31:23+0:3319:36
6Kaja PeikliDamer - mellomlang løype (15)40:43+5:5613:34
6Arnfinn RømuldHerrer - mellomlang løype (41)32:16+4:1010:45
6Geir BjaanesHerrer - lang løype (23)47:44+8:478:31
12Sveinung SvebestadHerrer - lang løype (23)56:53+17:5610:09
14Rune ChristiansenHerrer - lang løype (23)58:04+19:0710:22
20Eivind Lars RakeHerrer - mellomlang løype (41)37:01+8:5512:20

Statoil BIL

5 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
2Peter FrafjordHerrer - kort løype (2)40:06+13:1620:03
4Keth BerggrafDamer - mellomlang løype (15)39:08+4:2113:02
7Øivind BerggrafHerrer - mellomlang løype (41)32:21+4:1510:47
19Ivar KnutsenHerrer - lang løype (23)1:14:38+35:4113:19
32Jan ArendalHerrer - mellomlang løype (41)51:22+23:1617:07

Stavanger Orienteringsklubb

34 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerHerrer - mellomlang løype (41)28:069:22
2Stein Arne OlsenHerrer - lang løype (23)44:35+5:387:57
3Margretha AlmedalDamer - kort løype (5)35:35+7:3317:47
4Asgeir BellHerrer - mellomlang løype (41)32:00+3:5410:40
4Kjetil WirakHerrer - lang løype (23)46:31+7:348:18
5Reidun M. KarlsenDamer - kort løype (5)1:06:41+38:3933:20
5Tone Cecilie NystrømDamer - lang løype (6)1:12:42+26:1312:58
5Øyvind RummelhoffHerrer - lang løype (23)46:37+7:408:19
6Irene RummelhoffDamer - lang løype (6)1:14:59+28:3013:23
7Nils John VestølHerrer - lang løype (23)47:49+8:528:32
8Ole Petter HaukaasHerrer - mellomlang løype (41)33:27+5:2111:09
9Elin DymbeDamer - mellomlang løype (15)46:31+11:4415:30
9Jørgen NilsenHerrer - mellomlang løype (41)33:39+5:3311:13
9Torbjørn BrandsæterHerrer - lang løype (23)52:05+13:089:18
10Turid NystrømDamer - mellomlang løype (15)46:58+12:1115:39
10Kjell SkjævelandHerrer - mellomlang løype (41)34:05+5:5911:21
11Ivar Johan LarsenHerrer - mellomlang løype (41)34:10+6:0411:23
11Øystein AmundrudHerrer - lang løype (23)55:28+16:319:54
13Haldis GlendrangeDamer - mellomlang løype (15)57:30+22:4319:10
15Brit Vivian MelingDamer - mellomlang løype (15)1:10:46+35:5923:35
16Andreas Eide SkjævelandHerrer - lang løype (23)58:50+19:5310:30
17Pål BårdsenHerrer - mellomlang løype (41)35:55+7:4911:58
18Espen KarlsenHerrer - lang løype (23)1:11:39+32:4212:47
19Arne ØstensenHerrer - mellomlang løype (41)36:54+8:4812:18
21Paul Andreas PaulsenHerrer - mellomlang løype (41)37:06+9:0012:22
23Finn-Morten ÅrstadHerrer - mellomlang løype (41)39:30+11:2413:10
27Svein GlendrangeHerrer - mellomlang løype (41)42:29+14:2314:09
34Arne Jacob Nystrøm OlsenHerrer - mellomlang løype (41)51:49+23:4317:16
37Knut Jonas EspedalHerrer - mellomlang løype (41)1:05:12+37:0621:44
0Tore KarlsenHerrer - mellomlang løype (41)diskvalifisert
0Kjell M. LangvikHerrer - mellomlang løype (41)diskvalifisert
0Knut FeldmannHerrer - lang løype (23)diskvalifisert
0May MelingDamer - lang løype (6)brutt
0Arne KarlsenHerrer - mellomlang løype (41)brutt

Søgne og Songdalen OK

1 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
0Jan VærpHerrer - mellomlang løype (41)diskvalifisert

Ålgård Orientering

9 startende deltakere
PlassNavnKlasseTidDiffKm-tid
1Kirsten CarlsenDamer - kort løype (5)28:0214:01
1Frode Halvor LundHerrer - kort løype (2)26:5013:25
2Therese Alisa LundDamer - Ny (4)37:35+6:1923:29
3Veronica Sunisa LundDamer - Ny (4)39:32+8:1624:42
8Andreas BreilandHerrer - lang løype (23)51:41+12:449:13
12Terje StokkelandHerrer - mellomlang løype (41)34:23+6:1711:27
13Harry BreilandHerrer - mellomlang løype (41)35:11+7:0511:43
15Jan-Einar ØvremoHerrer - lang løype (23)58:18+19:2110:24
0Rune LodeHerrer - lang løype (23)diskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2018