Offisiell resultatliste for Vinterkarusell Melsvatnet

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vinterkarusell Melsvatnet
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: lørdag 21 januar 2017

Damer - kort løype

2 000 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kirsten CarlsenÅlgård Orientering28:0214:01
2Helga AaslidEgersund OK33:56+5:5416:58
3Margretha AlmedalStavanger Orienteringsklubb35:35+7:3317:47
4Aase SveinsvollNOTEAM44:32+16:3022:16
5Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:06:41+38:3933:20

Damer - mellomlang løype

3 000 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lise IsachsenCegal BIL34:4711:35
2Barbro SandalGanddal IL36:03+1:1612:01
3Anita Glenne KallhovdEgersund OK36:38+1:5112:12
4Keth BerggrafStatoil BIL39:08+4:2113:02
5Anna TaksdalGanddal IL39:24+4:3713:08
6Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)40:43+5:5613:34
7Mariann SveinsvollGanddal IL40:59+6:1213:39
8Gun Irene MonsenEgersund OK44:03+9:1614:41
9Elin DymbeStavanger Orienteringsklubb46:31+11:4415:30
10Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb46:58+12:1115:39
11Inger Skretting OpstadEgersund OK54:29+19:4218:09
12Helga KlausenKlepp Kommune BIL57:03+22:1619:01
13Haldis GlendrangeStavanger Orienteringsklubb57:30+22:4319:10
14Elin NorveelGanddal IL1:03:50+29:0321:16
15Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb1:10:46+35:5923:35

Damer - lang løype

5 600 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Aud Hognestad TaksdalGanddal IL46:298:18
2Trine BolstadGanddal IL59:09+12:4010:33
3Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL1:03:06+16:3711:16
4Ida MonsenEgersund OK1:06:25+19:5611:51
5Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb1:12:42+26:1312:58
6Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb1:14:59+28:3013:23
May MelingStavanger Orienteringsklubbbrutt

Herrer - kort løype

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frode Halvor LundÅlgård Orientering26:5013:25
2Peter FrafjordStatoil BIL40:06+13:1620:03

Herrer - mellomlang løype

3 000 m, 42 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb28:069:22
2Lars PrimstadKlepp Kommune BIL31:14+3:0810:24
3Frank HansenEgersund OK31:50+3:4410:36
4Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb32:00+3:5410:40
5Jonas Lye ScheieFrøyland ski fritid32:14+4:0810:44
6Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)32:16+4:1010:45
7Øivind BerggrafStatoil BIL32:21+4:1510:47
8Ole Petter HaukaasStavanger Orienteringsklubb33:27+5:2111:09
9Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb33:39+5:3311:13
10Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb34:05+5:5911:21
11Ivar Johan LarsenStavanger Orienteringsklubb34:10+6:0411:23
12Terje StokkelandÅlgård Orientering34:23+6:1711:27
13Harry BreilandÅlgård Orientering35:11+7:0511:43
14Jonas Årvik SandalGanddal IL35:29+7:2311:49
15Ole Kristian TaksdalGanddal IL35:50+7:4411:56
16Anders NorabergNOTEAM35:51+7:4511:57
17Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb35:55+7:4911:58
18Øivind HansenGanddal IL36:03+7:5712:01
19Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb36:54+8:4812:18
20Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)37:01+8:5512:20
21Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb37:06+9:0012:22
21Knut SkjævelandGanddal IL37:06+9:0012:22
23Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb39:30+11:2413:10
24Bjarne GimreGanddal IL39:54+11:4813:18
25Arne NygaardNOTEAM40:26+12:2013:28
26Jan Inge LundeGanddal IL40:47+12:4113:35
27Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb42:29+14:2314:09
28Andreas Nybak UrdalGanddal IL42:39+14:3314:13
29Terje HellandNOTEAM44:16+16:1014:45
30Erlend BremnesGanddal IL48:42+20:3616:14
31Aksel DommersnesGanddal IL48:52+20:4616:17
32Jan ArendalStatoil BIL51:22+23:1617:07
33Hans KlausenKlepp Kommune BIL51:48+23:4217:16
34Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb51:49+23:4317:16
35Roger Endre NysethNOTEAM53:23+25:1717:47
36Arnstein SkrettingEgersund OK59:54+31:4819:58
37Knut Jonas EspedalStavanger Orienteringsklubb1:05:12+37:0621:44
Tore KarlsenStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Kjell M. LangvikStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal ILdiskvalifisert
Jan VærpSøgne og Songdalen OKdiskvalifisert
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubbbrutt

Herrer - lang løype

5 600 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)38:576:57
2Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb44:35+5:387:57
3Joar EilevstjønnGanddal IL45:05+6:088:03
4Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb46:31+7:348:18
5Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb46:37+7:408:19
6Geir BjaanesSandnes IL (Rogaland)47:44+8:478:31
7Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb47:49+8:528:32
8Andreas BreilandÅlgård Orientering51:41+12:449:13
9Torbjørn BrandsæterStavanger Orienteringsklubb52:05+13:089:18
10Inge LølandNOTEAM52:06+13:099:18
11Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb55:28+16:319:54
12Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)56:53+17:5610:09
13Bjørnar Andre Alvær SandsmarkFrøyland ski fritid57:55+18:5810:20
14Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)58:04+19:0710:22
15Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering58:18+19:2110:24
16Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb58:50+19:5310:30
17Tor BrekkenGanddal IL1:01:51+22:5411:02
18Espen KarlsenStavanger Orienteringsklubb1:11:39+32:4212:47
19Ivar KnutsenStatoil BIL1:14:38+35:4113:19
Knut FeldmannStavanger Orienteringsklubbdiskvalifisert
Rune LodeÅlgård Orienteringdiskvalifisert
Ove OalandGanddal ILdiskvalifisert
Tor Sverre SkåraEgersund OKdiskvalifisert

Herrer - Ny

1 600 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)30:5019:16
2Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)31:23+0:3319:36
3Tallak LangmyrGanddal IL53:15+22:2533:16

Damer - Ny

1 600 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Bjørg Elin LevangSandnes IL (Rogaland)31:1619:32
2Therese Alisa LundÅlgård Orientering37:35+6:1923:29
3Veronica Sunisa LundÅlgård Orientering39:32+8:1624:42
4Maria LangmyrGanddal IL53:20+22:0433:20

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor
O-ringen 2017