Offisiell resultatliste for Ringreven

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: Ringreven
Arrangørorganisasjon: Ringsaker OK
Dato: søndag 1 oktober 2017

Ringreven

23 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Vang OL 11:52:07
1. Heidi Therese Wiest23:186+2:5023:186+2:50
2. Ingvild Gjessing18:01141:192-4+1:25
3. Njaal Ellegaard Melby30:2711:11:461-1
4. Knut Skjeset23:067+6:201:34:52100:00
5. Kenneth Bilstad17:1511:52:0710
2Vang OL 21:55:48+3:41
1. Håkon Dåsnes20:372+0:0920:372+0:09
2. Emma Dåsnes23:488+5:4744:254+2+4:31+4:22
3. Jostein Svaland Dale30:432+0:161:15:082-2+3:22-1:09
4. Tone Bleken Rud19:584+3:121:35:0620+0:14-3:08
5. Jan Ola Pedersen20:422+3:271:55:4820+3:41+3:27
3OL Toten-Troll 11:59:29+7:22
1. Rolf Pettersen Mo26:3311+6:0526:3311+6:05
2. Vanja Staff20:043+2:0346:377-4+6:43+0:38
3. Erlend Slokvik33:355+3:081:20:125-2+8:26+1:43
4. Nils Harald Staff16:4611:36:583-2+2:06
5. Anders Sollien22:313+5:161:59:2930+7:22+5:16
4Vang OL 32:04:18+12:11
1. Pål Stenberg20:494+0:2120:494+0:21
2. Julie Mykleset23:397+5:3844:285+1+4:34+4:13
3. Anders Skjeset33:224+2:551:17:504-1+6:04+1:30
4. Odd Erik Jordheim23:026+6:161:40:525+1+6:00-0:04
5. Øivind Frøisland23:264+6:112:04:184-1+12:11+6:11
5Gjø-Vard OL 22:11:04+18:57
1. Lars Lien20:28120:281
2. Eli Ringstad Lien24:429+6:4145:106+5+5:16+5:16
3. Øyvind Lien35:027+4:351:20:125-1+8:26+3:10
4. Even Lien19:103+2:241:39:224-1+4:30-3:56
5. Erik Slettum31:427+14:272:11:045+1+18:57+14:27
6OL Toten-Troll 22:11:25+19:18
1. Onno Verberne22:005+1:3222:005+1:32
2. Ingrid Ravnan21:164+3:1543:163-2+3:22+1:50
3. Marius Staff39:5713+9:301:23:137+4+11:27+8:05
4. Bjarte Lindstad18:222+1:361:41:356-1+6:43-4:44
5. Håvard Kvamme29:506+12:352:11:2560+19:18+12:35
7Hamar OK 22:24:59+32:52
1. Einar Lund25:138+4:4525:138+4:45
2. Anne-Guri Jevne22:116+4:1047:2480+7:30+2:45
3. Mona Lome40:5014+10:231:28:1411+3+16:28+8:58
4. Erik Grøndalen23:318+6:451:51:458-3+16:53+0:25
5. Eva Lutnæs33:148+15:592:24:597-1+32:52+15:59
8Ringsaker OK/Kongsberg OL 12:26:41+34:34
1. Espen Røste20:413+0:1320:413+0:13
2. Ingjerd Sommerstad19:132+1:1239:541-2-0:13
3. Arne Røste37:2111+6:541:17:153+2+5:29+5:29
4. Berit Røste33:2512+16:391:50:407+4+15:48+10:19
5. Sturla Krogsti36:0111+18:462:26:418+1+34:34+18:46
9Vang OL 42:28:35+36:28
1. Knut Jetlund25:399+5:1125:399+5:11
2. Anne Frøisland30:4913+12:4856:2812+3+16:34+11:23
3. Ole Johan Bråten39:0612+8:391:35:34120+23:48+7:14
4. Solveig Stenberg24:549+8:082:00:28120+25:36+1:48
5. Morten Stenberg28:075+10:522:28:359-3+36:28+10:52
10OL Toten-Troll 32:31:45+39:38
1. Sigurd Kvamme24:107+3:4224:107+3:42
2. Guro Mo25:2310+7:2249:3310+3+9:39+5:57
3. Jakob Mo36:5710+6:301:26:309-1+14:44+5:05
4. Amund Flaskerud26:2911+9:431:52:5990+18:07+3:23
5. Oscar Walter Andersen38:4612+21:312:31:4510+1+39:38+21:31
11Odal OL - Orientering 22:32:05+39:58
1. Per Ivar Sveheim26:3512+6:0726:3512+6:07
2. Ole Kristian Steinbekken21:305+3:2948:059-3+8:11+2:04
3. Øyvind Steinbekken36:089+5:411:24:138-1+12:27+4:16
4. Kari Vikerhaugen34:2713+17:411:58:4010+2+23:48+11:21
5. Martin Skytteren33:259+16:102:32:0511+1+39:58+16:10
12Løten o-lag 12:37:26+45:19
1. Odd Arne Blystad33:3614+13:0833:3614+13:08
2. Henriette Berg29:0911+11:081:02:4513-1+22:51+9:43
3. Ove Antvord Haugereid33:416+3:141:36:26130+24:40+1:49
4. Einar Stensby26:1010+9:242:02:3614+1+27:44+3:04
5. Ole Hans Øie34:5010+17:352:37:2612-2+45:19+17:35
13OL Toten-Troll/Raufoss IL Orientering 42:39:47+47:40
1. Håvard Gjestvang27:4713+7:1927:4713+7:19
2. Kjersti Småstuen35:0214+17:011:02:4914+1+22:55+15:36
3. Simen Ballangrud35:578+5:301:38:46140+27:00+4:05
4. Eirin Lodgaard21:045+4:181:59:5011-3+24:58-2:02
5. Kasper Hoel39:5713+22:422:39:4713+2+47:40+22:42
14Løten o-lag 22:45:52+53:45
1. Kristian Storsveen26:1510+5:4726:1510+5:47
2. Mathilde Oustad29:3212+11:3155:4711+1+15:53+10:06
3. Yngve Volden31:523+1:251:27:3910-1+15:530:00
4. Eli Stensli34:2713+17:412:02:0613+3+27:14+11:21
5. Petter Stensli Forseth43:4614+26:312:45:5214+1+53:45+26:31
15Ringsaker OK 22:43:45+51:38
1. Terje Tangen24:4215+4:1424:4215+4:14
2. Bente Tangen Wikstrøm31:1516+13:1455:57150+16:03+11:49
3. Morten Aleksander Harkinn49:5216+19:251:45:49150+34:03+18:00
4. Hans Petter Jevanord31:4216+14:562:17:31150+42:39+8:36
5. Anne Marit Bordal26:1415+8:592:43:45150+51:38+8:59
16Rond OL 12:59:16+1:07:09
1. Kjersti Hagberg Solum39:2218+18:5439:2218+18:54
2. Bjørn Myhrmoen37:1718+19:161:16:39180+36:45+17:51
3. Kai Solum38:4715+8:201:55:2617-1+43:40+6:55
4. Tea Forberg31:4717+15:012:27:1316-1+52:21+8:41
5. Unn Mette Kloppbakken32:0316+14:482:59:16160+1:07:09+14:48
17Vang OL 53:02:23+1:10:16
1. Stein Arne Negård27:5416+7:2627:5416+7:26
2. Mona Sandaker Mykleset34:5517+16:541:02:49160+22:55+15:29
3. Fredrik Sveen49:5617+19:291:52:45160+40:59+18:04
4. Gro Ellegaard37:1218+20:262:29:5717+1+55:05+14:06
5. Øystein Melby32:2617+15:113:02:23170+1:10:16+15:11
18Grue IL/Lunderseter IL 13:04:37+1:12:30
1. Bjørn Olav Bergsløkken34:4217+14:1434:4217+14:14
2. Oddvar Gravingen28:4315+10:421:03:25170+23:31+9:17
3. Svein Thorsberg56:5818+26:312:00:2318+1+48:37+25:06
4. Roar Sætaberget29:4515+12:592:30:08180+55:16+6:39
5. Lene Margrethe Sætaberget34:2918+17:143:04:37180+1:12:30+17:14
Gjø-Vard OL 1diskvalifisert
1. Agnethe Haslidiskvalifisertdiskvalifisert
2. Audun Strandliediskvalifisertdiskvalifisert
3. Elias Øhmandiskvalifisertdiskvalifisert
4. Margrete Jørandlidiskvalifisertdiskvalifisert
5. Martin Øhmandiskvalifisertdiskvalifisert
Hamar OK 1diskvalifisert
1. Emma Bangstad Bergersendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Arne Arnesendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sverre Berg Lutnæsdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Kamilla Lomediskvalifisertdiskvalifisert
5. Terje Gudbrandsendiskvalifisertdiskvalifisert
Lillehammer OK 2diskvalifisert
1. Lill Ramberg Skappeldiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kjell Bratbergsengendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Hans Reier Sigmonddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Jon Vegard Lundediskvalifisertdiskvalifisert
5. Guri Larssendiskvalifisertdiskvalifisert
Odal OL - Orientering 1diskvalifisert
1. Henrik Åserud Sørensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Emil Skytterendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sondre Skytterendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Anders Lohne Aarstaddiskvalifisertdiskvalifisert
5. Oda Lohne Aarstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Ringsaker OK 3diskvalifisert
1. Anne Storihle Svenskeruddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Elisabet Høgset Risediskvalifisertdiskvalifisert
3. Øyvind Antonsendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Mette Nybakkendiskvalifisertdiskvalifisert
5. Anton Øyvindssondiskvalifisertdiskvalifisert

D/H 11-12

1 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Kongsberg OL 127:53
1. Synne Sommerstad Røste13:24113:241
2. Simen Sommerstad Røste14:29127:5310

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor