Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet Mellom

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet Mellom
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 22 april 2017

D -10

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Ingrid Wollan BenumByåsen IL15:347:24
0Anna Emilie LonaWing OK19:03+3:299:04

D 11-12

1 800 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora KittilsenFreidig25:3514:12
2Una KittilsenFreidig28:09+2:3415:38
3Maria Strømdal WikFreidig30:38+5:0317:01

D 13-14

3 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig33:3410:29
2Ane Malene KolstadFreidig37:09+3:3511:36
3Trude MarkhusVerdal OK39:26+5:5212:19
4Silje Marie NissenFreidig48:05+14:3115:01

D 13-16C

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anna Aurora NolteFreidig23:3813:07
2Vilde Talgø-KristiansenFreidig28:22+4:4415:45

D 15-16

1 800 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg27:2415:13
2Vilde Lereim StorliFreidig37:11+9:4720:39
3Maren VikenByåsen IL49:08+21:4427:17
4Hanne Helmine RogstadNidarøst OK55:39+28:1530:55

D 40-

3 200 m, 6 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril EideByåsen IL33:4110:31
2Kari Solem AuneByåsen IL34:15+0:3410:42
3Kari UlsethFreidig34:21+0:4010:44
4Tone AlmåsIL Leik37:29+3:4811:42
5Mai Iren AlmåsIL Leik59:30+25:4918:35
Tina Strømdal WikFreidigdiskvalifisert

D 50-

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mona J. MølnvikFreidig33:2310:25
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL40:29+7:0612:39

H -10

2 100 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
0Kristoffer LodgaardByåsen IL18:368:51

H 11-12

1 800 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig15:288:35
2Kasper LodgaardByåsen IL40:23+24:5522:26

H 13-14

3 200 m, 23 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Antonius Herskedal AmundsenFreidig28:208:51
2Vemund MølnvikFreidig29:31+1:119:13
3Vetle Grønvik EkraFreidig31:23+3:039:48
4Emil GrønliFreidig34:29+6:0910:46
5Erlend AuneByåsen IL36:38+8:1811:26
6Emil LeroyerFreidig37:13+8:5311:37
7Vegard Ulseth SylteFreidig37:49+9:2911:49
8August MaskeFreidig38:17+9:5711:57
9Petter Andreas LonaWing OK39:23+11:0312:18
10Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig40:26+12:0612:38
11Kristoffer LerliMelhus IL40:30+12:1012:39
12Espen KarlsenMelhus IL48:18+19:5815:05
13Ørjan SæterMelhus IL48:35+20:1515:10
14Eirik SkurdalMelhus IL50:31+22:1115:47
15Joakim Solberg QvenildMelhus IL51:30+23:1016:05
16Iver Dalsaune ThunFreidig54:13+25:5316:56
17Sigurd BraathenWing OK54:44+26:2417:06
18Alfred Gilje SanneFreidig56:20+28:0017:36
19Magne GuttvikWing OK59:05+30:4518:27
20Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL1:00:17+31:5718:50
21Andreas AagesenMelhus IL1:01:37+33:1719:15
22Erik Tofte jrMelhus IL1:01:41+33:2119:16
23Martin AuneMelhus IL1:01:48+33:2819:18

H 13-16C

1 800 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskild MyrvangMelhus IL1:18:2543:33

H 15-16

1 800 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vegard KittilsenFreidig22:5612:44
2Simen Spets StorhovFreidig25:32+2:3614:11
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL25:44+2:4814:17
4Jonas GrønliFreidig26:04+3:0814:28
5Matias NissenFreidig26:06+3:1014:30
6Jo Even KolstadFreidig26:39+3:4314:48
7Lars SandstadFreidig26:58+4:0214:58
8Mikkel HoltFreidig29:40+6:4416:28
9Håkon HolstadFreidig32:04+9:0817:48
10Jonas VindalWing OK33:32+10:3618:37
11Johannes LangaasNidarøst OK34:41+11:4519:16
12Einar EideByåsen IL35:39+12:4319:48
Erling Eide HustvedtWing OKdiskvalifisert
Håkon SæternesByåsen ILdiskvalifisert
Gabriel CallananWing OKdiskvalifisert

H 17-18

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL35:018:20
2Are LodgaardByåsen IL35:25+0:248:25
3Martin Grøntvedt PedersenWing OK1:02:17+27:1614:49

D 19

4 200 m, 12 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Malin SandstadFreidig32:547:50
2Ingeborg EideByåsen IL34:54+2:008:18
3Hanne SandstadFreidig34:56+2:028:19
4Maren Jansson HaverstadNTNUI35:18+2:248:24
5Emma ArnesenByåsen IL37:00+4:068:48
6Åshild KolstadFreidig40:10+7:169:33
7Gro Sandstad EidsmoFreidig42:46+9:5210:10
8Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering44:31+11:3710:35
9Maria Ulseth SylteFreidig55:38+22:4413:14
10Dina ReitanFreidig1:08:01+35:0716:11
11Kristin JægerWing OK1:20:36+47:4219:11
Line SølbergOL Trollelgdiskvalifisert

H 19

4 900 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK31:406:27
2Anders HaugskottOL Trollelg34:34+2:547:03
3Sindre JohannessenFreidig34:47+3:077:05
4Olav Andreas RemmenOL Trollelg35:08+3:287:10
5Jan SchmidOL Trollelg35:49+4:097:18
6Anders EInumFreidig39:16+7:368:00
7Lars OwrenNTNUI41:52+10:128:32
8Mathias HermstadFreidig46:06+14:269:24
9Jens Even StorhovFreidig48:10+16:309:49
10Sondre LorentsenOK Silsand53:21+21:4110:53
Mattis HoltFreidigdiskvalifisert

H40

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind LonaWing OK38:379:11
2Jon HolstadFreidig41:52+3:159:58
3Jan HageIL Leik44:27+5:5010:35
4Hans Petter LodgaardByåsen IL1:02:31+23:5414:53

H 50

4 200 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rune StræteWing OK27:166:29
2Frode HaugskottOL Trollelg28:11+0:556:42
3Lars Erik StrømsnesMalvik IL28:15+0:596:43
4Stein MarkhusVerdal OK33:33+6:177:59
5Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering34:31+7:158:13
6Øystein NytrøByåsen IL35:35+8:198:28
7Øystein WiggenByåsen IL36:27+9:118:40
8John LerliMelhus IL39:09+11:539:19

H 60

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kjell MaroniByåsen IL33:307:58
2Anders WaageFreidig40:36+7:069:40
3Morten SkoglundByåsen IL41:01+7:319:45

H 70

4 200 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Anders LaugloOL Trollelg47:0611:12
2Rolf KarsetSteinkjer OK59:08+12:0214:04
3Stig Arild HaugskottOL Trollelg1:00:31+13:2514:24
4Robert StrømWing OK1:32:15+45:0921:57
Roar ForbordMalvik ILdiskvalifisert

Direkte B

3 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kari GutlvikWing OK47:4314:54
2Kristin SølbergIL Leik58:54+11:1118:24

Direkte A

4 200 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Einar KeiseråsIL Leik37:028:49
2Mette Ressel NohteFreidig45:40+8:3810:52
3Trond BenumByåsen IL1:00:45+23:4314:27

H 15-16B

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL57:1317:52

D 15-16B

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine AuneNidarøst OK48:5315:16

D 17B

3 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Eriksen KongsvikWing OK48:5815:18

H19 Kort

4 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Adrian OpheimFreidig33:508:03
2Odd-Ivan LorentsenOK Silsand43:43+9:5310:24
3Alex PedersenOL Trollelg53:03+19:1312:37
4Frank SandbergBjugn IL59:03+25:1314:03

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor