Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Vårsleppet sprint

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Vårsleppet sprint
Arrangørorganisasjon: Bjugn IL
Dato: lørdag 22 april 2017

D -10

2 000 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingrid Wollan BenumByåsen IL20:2610:13
2Anna Emilie LonaWing OK29:0214:31

D 11-12

2 100 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Tora KittilsenFreidig22:5510:54
2Una KittilsenFreidig23:25+0:3011:09
3Maria Strømdal WikFreidig24:25+1:3011:37

D 13-14

2 200 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mathea Spets StorhovFreidig21:529:56
2Ane Malene KolstadFreidig24:57+3:0511:20
3Trude MarkhusVerdal OK29:06+7:1413:13
4Silje Marie NissenFreidig49:56+28:0422:41

D 13-16C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vilde Talgø-KristiansenFreidig40:2719:15
2Anna Aurora NolteFreidig41:22+0:5519:41

D 15-16

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Frida HaugskottOL Trollelg19:568:40
2Vilde Lereim StorliFreidig22:36+2:409:49
3Hanne Helmine RogstadNidarøst OK30:48+10:5213:23
4Maren VikenByåsen IL36:33+16:3715:53

D 40-

2 300 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Gøril EideByåsen IL23:0910:03
2Kari UlsethFreidig23:17+0:0810:07
3Tone AlmåsIL Leik23:25+0:1610:10
4Kari Solem AuneByåsen IL25:09+2:0010:56
5Tina Strømdal WikFreidig28:50+5:4112:32
6Mai Iren AlmåsIL Leik31:57+8:4813:53
7Liv TennesWing OK34:14+11:0514:53

D 50-

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Heidi ArnesenFreidig23:2310:10
2Nina-Beate LiabakkByåsen IL27:01+3:3811:44
Mona J. MølnvikFreidigdiskvalifisert

H -10

2 000 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
Kristoffer LodgaardByåsen ILdiskvalifisert

H 11-12

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristoffer Strømdal WikFreidig16:437:57
2Kasper LodgaardByåsen IL31:52+15:0915:10

H 13-14

2 200 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Vetle Grønvik EkraFreidig24:2811:07
2Petter Andreas LonaWing OK24:42+0:1411:13
3Vegard Ulseth SylteFreidig25:10+0:4211:26
4Emil LeroyerFreidig25:48+1:2011:43
5Vemund MølnvikFreidig26:14+1:4611:55
6Erlend AuneByåsen IL26:30+2:0212:02
7Antonius Herskedal AmundsenFreidig27:21+2:5312:25
8Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig28:35+4:0712:59
9Magne GuttvikWing OK30:02+5:3413:39
10August MaskeFreidig30:41+6:1313:56
11Joakim Solberg QvenildMelhus IL31:14+6:4614:11
12Håkon Wærnes ØfstiMelhus IL31:33+7:0514:20
13Eirik SkurdalMelhus IL32:18+7:5014:40
14Alfred Gilje SanneFreidig32:24+7:5614:43
14Kristoffer LerliMelhus IL32:24+7:5614:43
16Ørjan SæterMelhus IL34:10+9:4215:31
17Sigurd BraathenWing OK35:48+11:2016:16
18Erik Tofte jrMelhus IL36:35+12:0716:37
19Emil GrønliFreidig36:53+12:2516:45
20Iver Dalsaune ThunFreidig57:06+32:3825:57
Peter Prytz JensenMelhus ILdiskvalifisert
Martin AuneMelhus ILdiskvalifisert
Andreas AagesenMelhus ILdiskvalifisert
Espen KarlsenMelhus ILdiskvalifisert

H 13-16C

2 100 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eskild MyrvangMelhus IL54:2825:56
Knut HageMelhus ILbrutt

H 15-16

2 300 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Simen Spets StorhovFreidig15:236:41
2Vegard KittilsenFreidig16:27+1:047:09
3Petter Liabakk EriksenByåsen IL16:29+1:067:10
4Lars SandstadFreidig17:36+2:137:39
5Jonas GrønliFreidig18:16+2:537:56
6Jo Even KolstadFreidig18:42+3:198:07
7Matias NissenFreidig18:44+3:218:08
8Mikkel HoltFreidig20:07+4:448:44
9Håkon HolstadFreidig21:13+5:509:13
10Einar EideByåsen IL23:22+7:5910:09
11Erling Eide HustvedtWing OK24:50+9:2710:47
12Håkon SæternesByåsen IL25:16+9:5310:59
13Johannes LangaasNidarøst OK27:53+12:3012:07
Jonas VindalWing OKdiskvalifisert
Gabriel CallananWing OKdiskvalifisert

H 17-18

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL19:108:20
2Are LodgaardByåsen IL20:00+0:508:41
3Martin Grøntvedt PedersenWing OK29:55+10:4513:00

D 19

2 300 m, 11 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ingeborg EideByåsen IL16:207:06
2Maren Jansson HaverstadNTNUI17:37+1:177:39
3Hanne SandstadFreidig17:51+1:317:45
4Åshild KolstadFreidig18:47+2:278:10
5Line SølbergOL Trollelg19:01+2:418:16
6Emma ArnesenByåsen IL19:09+2:498:19
7Gro Sandstad EidsmoFreidig19:19+2:598:23
8Malin SandstadFreidig19:44+3:248:34
9Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering21:17+4:579:15
10Maria Ulseth SylteFreidig23:31+7:1110:13
11Dina ReitanFreidig25:04+8:4410:53

H 19

2 400 m, 15 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK13:325:38
2Sindre JohannessenFreidig14:40+1:086:06
3Anders HaugskottOL Trollelg15:31+1:596:27
4Olav Andreas RemmenOL Trollelg15:36+2:046:30
5Jan SchmidOL Trollelg15:37+2:056:30
6Jens Even StorhovFreidig16:45+3:136:58
7Mathias HermstadFreidig16:51+3:197:01
8Mattis HoltFreidig17:12+3:407:10
9Lars OwrenNTNUI18:40+5:087:46
10Sondre LorentsenOK Silsand20:09+6:378:23
11Frank SandbergBjugn IL21:18+7:468:52
12Alex PedersenOL Trollelg21:51+8:199:06
13Odd-Ivan LorentsenOK Silsand22:04+8:329:11
14Adrian OpheimFreidig22:28+8:569:21
Kjetil MølnvikFreidigdiskvalifisert

H40

2 300 m, 4 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Eivind LonaWing OK18:558:13
2Jan HageIL Leik21:52+2:579:30
3Jon HolstadFreidig22:22+3:279:43
4Hans Petter LodgaardByåsen IL23:59+5:0410:25

H 50

2 300 m, 8 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Lars Erik StrømsnesMalvik IL19:298:28
2Frode HaugskottOL Trollelg19:30+0:018:28
3Rune StræteWing OK20:09+0:408:45
4Øystein WiggenByåsen IL21:57+2:289:32
5Bård Øyvind SolbergStjørdals-Blink Orientering22:39+3:109:50
6Stein MarkhusVerdal OK22:40+3:119:51
7John LerliMelhus IL24:46+5:1710:46
8Øystein NytrøByåsen IL24:58+5:2910:51

H 60

2 300 m, 3 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Morten SkoglundByåsen IL27:4312:03
2Anders WaageFreidig28:14+0:3112:16
3Kjell MaroniByåsen IL29:46+2:0312:56

H 70

2 300 m, 5 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Rolf KarsetSteinkjer OK28:3412:25
2Anders LaugloOL Trollelg30:03+1:2913:03
3Stig Arild HaugskottOL Trollelg33:13+4:3914:26
4Robert StrømWing OK37:53+9:1916:28
5Roar ForbordMalvik IL40:30+11:5617:36

Direkte B

2 200 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Kristin SølbergIL Leik36:4716:43
2Kari GutlvikWing OK36:53+0:0616:45

Direkte A

2 300 m, 2 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Mette Ressel NohteFreidig24:3110:39
2Einar KeiseråsIL Leik25:53+1:2211:15

H 15-16B

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sander SandmoMelhus IL42:5019:28

D 15-16B

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Stine AuneNidarøst OK30:2813:50

D 17B

2 200 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Ella Eriksen KongsvikWing OK43:4419:52

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor