Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM junior stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM junior stafett
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 23 september 2018

D17-20

34 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11:37:28
1. Emilie Westin33:4414+3:1933:4414+3:19
2. Oda Scheele28:3611:02:203-11+0:34-2:45
3. Ragne Wiklund35:0811:37:281-2-0:34
2Fossum IF 11:37:41+0:13
1. Pernille Katla30:342+0:0930:342+0:09
2. Ingrid G. Kvålsgard31:194+2:431:01:5320+0:07-0:02
3. Victoria Hæstad Bjørnstad35:482+0:401:37:4120+0:13+0:06
3Asker Skiklubb 11:42:44+5:16
1. Synne Strand30:453+0:2030:453+0:20
2. Lotte Jauhojärvi Markussen31:013+2:251:01:461-2-0:20
3. Tilla Farnes Hennum40:586+5:501:42:443+2+5:16+5:16
4OK Moss 11:46:01+8:33
1. Karoline Bjørnerød32:399+2:1432:399+2:14
2. Johanne Bratland Tjernshaugen34:017+5:251:06:406-3+4:54+2:40
3. Aurora Gjølsjø39:213+4:131:46:014-2+8:33+3:39
5Kongsberg OL 11:47:19+9:51
1. Helene Eger32:5912+2:3432:5912+2:34
2. Åsne Haavengen30:212+1:451:03:204-8+1:34-1:00
3. Marlin Haavengen43:599+8:511:47:195+1+9:51+8:17
6Nydalens SK 21:47:21+9:53
1. Marte Madslien Bakken32:4210+2:1732:4210+2:17
2. Ea Lunøe33:516+5:151:06:335-5+4:47+2:30
3. Yngvild Langedal Breivik40:485+5:401:47:216+1+9:53+5:06
7Halden SK 11:53:25+15:57
1. Hedda Raadal Bjørlo37:0619+6:4137:0619+6:41
2. Karoline Aune34:549+6:181:12:0013-6+10:14+3:33
3. Idun Kristine Felde Olaussen41:257+6:171:53:257-6+15:57+5:43
8IL Tyrving 11:53:27+15:59
1. Oda J Sikkeland30:25130:251
2. Synne Skjærstein39:1714+10:411:09:4212+11+7:56+7:56
3. Mina Jørgensen43:458+8:371:53:278-4+15:59+8:03
9Freidig 11:53:32+16:04
1. Vera Melkild35:4015+5:1535:4015+5:15
2. Vilde Lereim Storli38:1113+9:351:13:5114-1+12:05+6:50
3. Malin Sandstad39:414+4:331:53:329-5+16:04+3:59
10Heming Orientering 11:53:48+16:20
1. Maya Jones Arnesen32:318+2:0632:318+2:06
2. Hanna Eckhardt Andersen35:3410+6:581:08:059+1+6:19+4:13
3. Sofie Skyttersæter Iversen45:4311+10:351:53:4810+1+16:20+10:01
11Asker Skiklubb 21:54:01+16:33
1. Nora Synnøve Woxholth32:5611+2:3132:5611+2:31
2. Anna Øfsthus Gravir36:1811+7:421:09:14110+7:28+4:57
3. Margrethe Wisløff44:4710+9:391:54:01110+16:33+9:05
12Porsgrunn OL 11:54:49+17:21
1. Hanne Vassend31:334+1:0831:334+1:08
2. Elise Ausen36:3512+7:591:08:0810+6+6:22+5:14
3. Anna Meen46:4113+11:331:54:4912+2+17:21+10:59
13Fossum IF 21:56:46+19:18
1. Karen Hoel Jomaas33:3913+3:1433:3913+3:14
2. Åsne Naadland Holo33:015+4:251:06:406-7+4:54+1:40
3. Rikke Blakkestad Ingesen50:0615+14:581:56:4613+7+19:18+14:24
14Gjø-Vard OL 12:02:15+24:47
1. Kristine Kravdal32:166+1:5132:166+1:51
2. Agnethe Hasli34:528+6:161:07:088+2+5:22+3:31
3. Kristine Haanes Strandlie55:0719+19:592:02:1514+6+24:47+19:25
15Kongsberg OL 32:12:41+35:13
1. Aurora Moholth32:247+1:5932:247+1:59
2. Andrea Vanebo50:1021+21:341:22:3417+10+20:48+18:49
3. Anne Willkommen Eiken50:0716+14:592:12:4115-2+35:13+14:25
16Eiker OL 12:13:40+36:12
1. Thea Dyrkorn35:5017+5:2535:5017+5:25
2. Christine Hoen45:3519+16:591:21:2516-1+19:39+14:14
3. Solveig Moen Letmolie52:1517+17:072:13:40160+36:12+16:33
17Sandefjord OK 12:15:14+37:46
1. Signe Bredholt Jørgensen35:4116+5:1635:4116+5:16
2. Maria Prestbøen52:5522+24:191:28:3621+5+26:50+21:34
3. Ella Arentz Hagen46:3812+11:302:15:1417-4+37:46+10:56
18Østmarka OK 22:15:47+38:19
1. Alexandra Linløkken43:4523+13:2043:4523+13:20
2. Ingrid Marie Stubban Hygen44:2816+15:521:28:1320-3+26:27+13:07
3. Anna Cecilie Linløkken47:3414+12:262:15:4718-2+38:19+11:52
19IL Tyrving 22:22:51+45:23
1. Solveig Eline Berg39:5921+9:3439:5921+9:34
2. Stella Holmboe49:0020+20:241:28:5922+1+27:13+17:39
3. Emma Meyer Larsson53:5218+18:442:22:5119-3+45:23+18:10
20Freidig 22:23:00+45:32
1. Maria Ulseth Sylte35:5017+5:2535:5017+5:25
2. Tale Tannvik Skei45:0917+16:331:20:5915-2+19:13+13:48
3. Dina Reitan1:02:0120+26:532:23:0020+5+45:32+26:19
21Konnerud IL 22:27:31+50:03
1. Thea Land40:3022+10:0540:3022+10:05
2. Nora Småge Hilsen42:0815+13:321:22:3818-4+20:52+10:47
3. Amanda Skyttersæter Saugerud1:04:5321+29:452:27:3121+3+50:03+29:11
22Kristiansand OK 12:35:37+58:09
1. Christiane Ruud Bøckman32:145+1:4932:145+1:49
2. Inga Vestøl Stødle57:0023+28:241:29:1423+18+27:28+25:39
3. Julie Felicia Christiansen1:06:2322+31:152:35:3722-1+58:09+30:41
23Sturla, IF 12:55:08+1:17:40
1. Malene Instanes39:5620+9:3139:5620+9:31
2. Ine Instanes45:3118+16:551:25:2719-1+23:41+14:10
3. Silje Carlsen1:29:4123+54:332:55:0823+4+1:17:40+53:59
24Larvik OK 12:47:48+1:10:20
1. Andrine Harriet Fremstad35:4724+5:2235:4724+5:22
2. Ida Sofie Hjortland1:00:5325+32:171:36:40240+34:54+29:32
3. Elisabeth Hesselberg1:11:0824+36:002:47:48240+1:10:20+35:26
25Sturla, IF 23:16:02+1:38:34
1. Iselin Sørensen56:2725+26:0256:2725+26:02
2. Ingeborg Kvarme53:5124+25:151:50:18250+48:32+22:30
3. Åshild Egeberg Vári1:25:4425+50:363:16:02250+1:38:34+50:02
Eiker OL/Berger og Svelvik 2diskvalifisert
1. Tomine Lysaker Sandendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Oda Isnes Tysediskvalifisertdiskvalifisert
3. Oda Gjerdahldiskvalifisertdiskvalifisert
Gandal/Stavanger 1diskvalifisert
1. Janne Tjørhom Aasheimdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Sara Nystrøm Olsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ingrid Lamarkdiskvalifisertdiskvalifisert
Kongsberg OL 2diskvalifisert
1. Ingvild Langeggendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Tale Stranddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Kjersti Tønnessen Bergstøldiskvalifisertdiskvalifisert
Kongsberg/Ringerike 4diskvalifisert
1. Tuva Aas Strætediskvalifisertdiskvalifisert
2. Karoline Torødiskvalifisertdiskvalifisert
3. Rikke Hjelseth Larsendiskvalifisertdiskvalifisert
Konnerud IL 1diskvalifisert
1. Maiken Økern Hågårddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Thea Sildnes Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Jenny Bakliddiskvalifisertdiskvalifisert
Østmarka OK / Stokke IL 1 1diskvalifisert
1. Matilde Holendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Monica Brevikdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Frida Dalerdiskvalifisertdiskvalifisert
Raumar Orientering 1diskvalifisert
1. Kristine Eide Rappdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Pernille Sønsterudbråtendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Hedda Skatvedtdiskvalifisertdiskvalifisert
Byåsen IL 1brutt
1. Lene Berg Hanssenbruttbrutt
2. . .bruttbrutt
3. . .bruttbrutt
Heming Orientering 2brutt
1. Malene Jebsenbruttbrutt
2. Live Østvoldbruttbrutt
3. bruttbrutt

H17-20

45 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11:42:47
1. Isak Jonsson34:1410+1:0734:1410+1:07
2. Lukas Liland30:5111:05:052-8+0:16-0:51
3. Eirik Langedal Breivik37:422+1:231:42:471-1-0:16
2Asker Skiklubb 11:42:55+0:08
1. Henrik Fredriksen Aas33:122+0:0533:122+0:05
2. Vegard Gulbrandsen31:374+0:461:04:491-1-0:05
3. Sander Arntzen38:063+1:471:42:552+1+0:08+0:08
3Kristiansand OK 11:44:12+1:25
1. Marius Pytten34:005+0:5334:005+0:53
2. Marius Aurebekk31:143+0:231:05:144-1+0:25-0:28
3. Sebastian Daland38:585+2:391:44:123-1+1:25+1:00
4Freidig 11:46:27+3:40
1. Mats Eidsmo34:078+1:0034:078+1:00
2. Oliwer Lundberg31:052+0:141:05:123-5+0:23-0:37
3. Håvard Sandstad Eidsmo41:1511+4:561:46:274+1+3:40+3:17
5Heming Orientering 11:49:05+6:18
1. Magnus Eide-Fredriksen37:0117+3:5437:0117+3:54
2. Bjørn Anders Flågen35:457+4:541:12:4610-7+7:57+4:03
3. Kasper Fosser36:1911:49:055-5+6:18-1:39
6Halden SK 11:49:12+6:25
1. Elias Bäcklund Ekvall34:047+0:5734:047+0:57
2. Viktor Wassén34:356+3:441:08:396-1+3:50+2:53
3. Niels Christian Hellerud40:3310+4:141:49:1260+6:25+2:35
7Freidig 21:50:18+7:31
1. Simen Spets Storhov34:2111+1:1434:2111+1:14
2. Vegard Kittilsen36:328+5:411:10:539-2+6:04+4:50
3. Oskar Spets Storhov39:256+3:061:50:187-2+7:31+1:27
8Vang OL 11:50:22+7:35
1. Njaal Ellegaard Melby34:005+0:5334:005+0:53
2. Even Lindaas36:369+5:451:10:367+2+5:47+4:54
3. Eskil Frøisland39:468+3:271:50:228+1+7:35+1:48
9Nydalens SK 31:50:24+7:37
1. Jostein Tandberg33:583+0:5133:583+0:51
2. Jørgen Wulfsberg36:4910+5:581:10:478+5+5:58+5:07
3. Kornelius Kriszat-Løvfald39:377+3:181:50:249+1+7:37+1:39
10NTNUI 11:56:10+13:23
1. Tobias Kristensen34:4812+1:4134:4812+1:41
2. Øystein Fruseth Christiansen38:2512+7:341:13:1311-1+8:24+6:43
3. Olav Milian Schmitt Gran42:5714+6:381:56:1010-1+13:23+4:59
11Asker Skiklubb 22:01:53+19:06
1. Trygve Myhr37:2519+4:1837:2519+4:18
2. Sondre Ytterbø36:5311+6:021:14:1813-6+9:29+5:11
3. Per Clemet Wisløff47:3521+11:162:01:5311-2+19:06+9:37
12Nydalens SK 22:02:11+19:24
1. Halvor Tørnqvist Halden34:089+1:0134:089+1:01
2. Gjermund Tørnqvist Halden34:075+3:161:08:155-4+3:26+2:25
3. Lars Young Vik53:5632+17:372:02:1112+7+19:24+15:58
13Lillomarka OL 12:02:38+19:51
1. Elias Skjolden Sørensen41:5825+8:5141:5825+8:51
2. Eirik Høst Fossgard40:3116+9:401:22:2921-4+17:40+8:49
3. Jens Johan Brekke40:099+3:502:02:3813-8+19:51+2:11
14Konnerud IL 12:04:55+22:08
1. Joar Gjerdahl41:5926+8:5241:5926+8:52
2. Aslak Heimdal39:0213+8:111:21:0118-8+16:12+7:20
3. Jørgen Baklid43:5415+7:352:04:5514-4+22:08+5:56
15Varegg Fleridrett 12:05:00+22:13
1. Markus Kjærner-Semb33:07133:071
2. Stian Rykkje40:0814+9:171:13:1512+11+8:26+8:26
3. Kristian Rykkje51:4531+15:262:05:0015+3+22:13+13:47
16Porsgrunn OL 12:05:10+22:23
1. Rasmus Mathisen36:3115+3:2436:3115+3:24
2. Håkon Kornmo40:1915+9:281:16:5016+1+12:01+8:37
3. Alexander Repstad Storemyr48:2024+12:012:05:10160+22:23+10:22
17Freidig 32:06:17+23:30
1. Lars Sandstad35:4114+2:3435:4114+2:34
2. Jo Even Kolstad45:4026+14:491:21:2119+5+16:32+13:58
3. Kristian Fredrik Lynum44:5619+8:372:06:1717-2+23:30+6:58
18Sandefjord OK 12:07:51+25:04
1. Cornelius Bjørk33:583+0:5133:583+0:51
2. Jonas Eikås42:2918+11:381:16:2715+12+11:38+10:47
3. Hallvard Arntzen Foss51:2427+15:052:07:5118+3+25:04+13:26
19Hedrum OL 12:10:11+27:24
1. Viljan van Raaij42:5228+9:4542:5228+9:45
2. Henrik R Holt48:3328+17:421:31:25280+26:36+16:51
3. Sindre R Holt38:464+2:272:10:1119-9+27:24+0:48
20Sturla, IF 12:11:55+29:08
1. Mathias Skourup Rognebakke42:5531+9:4842:5531+9:48
2. Ole Jørgen Bogen Arenth45:0224+14:111:27:5724-7+23:08+13:20
3. Johan Kristian Undeland43:5817+7:392:11:5520-4+29:08+6:00
21Nydalens SK 42:12:08+29:21
1. Ole Jakob Frankrig47:1234+14:0547:1234+14:05
2. Tobias Espedal43:0420+12:131:30:1625-9+25:27+11:22
3. Audun Bergan41:5213+5:332:12:0821-4+29:21+3:54
22Heming Orientering 22:12:13+29:26
1. Kristian Østermann40:3824+7:3140:3824+7:31
2. August Syrdal Øen49:5029+18:591:30:2826+2+25:39+18:08
3. Henrik Reusch41:4512+5:262:12:1322-4+29:26+3:47
23IL Tyrving 12:14:17+31:30
1. Styrk Hundseid Kamsvåg35:1313+2:0635:1313+2:06
2. Ådne Skjærstein40:5417+10:031:16:0714+1+11:18+9:12
3. Andreas Juell Larsen58:1034+21:512:14:1723+9+31:30+20:12
24Fredrikstad SK 22:15:36+32:49
1. Kristoffer B. Helminsen40:3423+7:2740:3423+7:27
2. Runar Saur Modahl44:1322+13:221:24:4722-1+19:58+12:31
3. Eirik Imrik50:4926+14:302:15:3624+2+32:49+12:51
25Varegg Fleridrett 22:17:10+34:23
1. Magnus Gjerstad36:4716+3:4036:4716+3:40
2. Mathias Rosenlund42:5419+12:031:19:4117+1+14:52+11:12
3. Erik Bohne57:2933+21:102:17:1025+8+34:23+19:31
26Fossum IF 42:19:19+36:32
1. Sondre Zahl Hagen40:2922+7:2240:2922+7:22
2. Erlend Børli50:3930+19:481:31:0827+5+26:19+18:57
3. Mikkel Katla48:1123+11:522:19:1926-1+36:32+10:13
27Asker Skiklubb 32:19:20+36:33
1. Felix Finsrud37:0618+3:5937:0618+3:59
2. Sigurd Paulsen Vie50:4931+19:581:27:5523+5+23:06+19:07
3. Bjørnar Løvli51:2528+15:062:19:2027+4+36:33+13:27
28Fossum IF 32:19:46+36:59
1. Sivert Sande Kverme42:5430+9:4742:5430+9:47
2. Vebjørn Blom-Hagen51:5832+21:071:34:5229-1+30:03+20:16
3. Eivind Berner Myhre44:5418+8:352:19:4628-1+36:59+6:56
29Freidig 42:21:36+38:49
1. Jonas Grønli38:4520+5:3838:4520+5:38
2. Håkon Holstad43:4221+12:511:22:27200+17:38+12:00
3. Mathias Hermstad59:0936+22:502:21:3629+9+38:49+21:11
30OL Tønsberg og omegn 12:23:37+40:50
1. Morten Krona Haflan54:3836+21:3154:3836+21:31
2. Jakob Hjelseth45:0525+14:141:39:4333-3+34:54+13:23
3. Trym B Island43:5415+7:352:23:3730-3+40:50+5:56
31Raumar Orientering 12:26:23+43:36
1. Gaute Fosstveit48:0735+15:0048:0735+15:00
2. Anders Horvei46:4827+15:571:34:5530-5+30:06+15:06
3. Øistein Fagerli Næss51:2829+15:092:26:2331+1+43:36+13:30
32Bodø og Omegn IF Orientering 12:29:19+46:32
1. Amund Bø Kongsbakk42:5228+9:4542:5228+9:45
2. Trygve Kongsbakk58:4534+27:541:41:3734+6+36:48+27:03
3. Espen Samuelsen Skiri47:4222+11:232:29:1932-2+46:32+9:44
33Kristiansand OK 22:31:10+48:23
1. Kristian Pytten40:2521+7:1840:2521+7:18
2. Simon Beckmann Kristiansen59:0935+28:181:39:3431+10+34:45+27:27
3. David Runde51:3630+15:172:31:1033+2+48:23+13:38
34Notodden OL 12:34:27+51:40
1. Snorre Slokvik46:0033+12:5346:0033+12:53
2. Ewen Heurtaux58:4133+27:501:44:4135+2+39:52+26:59
3. Åsmund Slokvik49:4625+13:272:34:2734-1+51:40+11:48
34OL Toten-Troll 12:34:27+51:40
1. Jakob Mo42:5732+9:5042:5732+9:50
2. Sigurd Kvamme1:05:2436+34:331:48:2136+4+43:32+33:42
3. Simen Ballangrud46:0620+9:472:34:2734-2+51:40+8:08
36OL Tønsberg og omegn 22:51:20+1:08:33
1. Oliver Østby42:4427+9:3742:4427+9:37
2. Vetle Mathisen1:10:1437+39:231:52:5837+10+48:09+38:32
3. Olav Aasmundtveit Hoff58:2235+22:032:51:2036-1+1:08:33+20:24
37Sturla, IF 23:06:13+1:23:26
1. Joachim Knudsen54:4337+21:3654:4337+21:36
2. Sander Solheim Ottesen44:5923+14:081:39:4232-5+34:53+13:17
3. Sigurd Smemo1:26:3137+50:123:06:1337+5+1:23:26+48:33
38Tynset IF 12:57:41+1:14:54
1. Jørgen Schjølberg57:2939+24:2257:2939+24:22
2. Ane Ingeborg Kalbækken1:12:3538+41:442:10:04390+1:05:15+40:53
3. Gaute Kvittum Nytrøen47:3738+11:182:57:4138-1+1:14:54+9:39
39Ganddal IL 13:08:19+1:25:32
1. Ole Kristian Taksdal49:0238+15:5549:0238+15:55
2. Markus Andreas Breivold1:19:1040+48:192:08:12380+1:03:23+47:28
3. Tobias Rødde1:00:0739+23:483:08:1939+1+1:25:32+22:09
40Nidarøst OK 14:09:19+2:26:32
1. Hanne Helmine Rogstad1:31:1940+58:121:31:1940+58:12
2. Stine Aune1:15:5639+45:052:47:15400+1:42:26+44:14
3. Johannes Langaas1:22:0440+45:454:09:19400+2:26:32+44:06
Fossum IF 1diskvalifisert
1. Øyvind Hjermstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Einar Melsomdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Erling Hjermstaddiskvalifisertdiskvalifisert
Fossum IF 2diskvalifisert
1. Martin Borge Heirdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Emil Størmerdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Peter Gisholtdiskvalifisertdiskvalifisert
Fredrikstad SK 1diskvalifisert
1. Sondre Ottesendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Bendik Eliassendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Herman Ryen Martinsendiskvalifisertdiskvalifisert
Kongsberg OL 1diskvalifisert
1. Rolf Trygve Haugdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Vetle Dragediskvalifisertdiskvalifisert
3. Håkon Lunddiskvalifisertdiskvalifisert
OL Trollelg/Frol 1diskvalifisert
1. Tobias Alstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Frida Haugskottdiskvalifisertdiskvalifisert
3. Anders Haugskottdiskvalifisertdiskvalifisert

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor