Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Norgescup junior mellom + O-idol

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Norgescup junior mellom + O-idol
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: lørdag 22 september 2018

D 16 O-idol

4 680 m, 24 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Oda ScheeleNydalens SK45:069:38
2Kristine KravdalGjø-Vard OL48:23+3:1710:20
3Malene JebsenHeming Orientering53:06+8:0011:20
4Yngvild Langedal BreivikNydalens SK54:25+9:1911:37
5Vilde Lereim StorliFreidig57:09+12:0312:12
6Live ØstvoldHeming Orientering57:56+12:5012:22
7Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering59:26+14:2012:41
8Frida HaugskottOL Trollelg1:00:10+15:0412:51
9Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb1:00:35+15:2912:56
10Tina KallesonOppsal Orientering1:01:00+15:5413:02
11Ingrid LamarkGanddal IL1:02:07+17:0113:16
12Alexandra LinløkkenØstmarka OK1:03:56+18:5013:39
13Marte Madslien BakkenNydalens SK1:06:06+21:0014:07
14Maya Jones ArnesenHeming Orientering1:06:14+21:0814:09
15Tale Tannvik SkeiFreidig1:06:26+21:2014:11
16Nora Småge HilsenKonnerud IL1:07:33+22:2714:26
17Anna Jacobsen-GaskiBardu IL1:08:07+23:0114:33
18Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK1:11:23+26:1715:15
19Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:14:25+29:1915:54
20Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn1:24:22+39:1618:01
21Julie ChristiansenKristiansand OK1:24:53+39:4718:08
22Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett1:46:14+1:01:0822:41
Alexandra AngvollFredrikstad SKdiskvalifisert
Åsne HaavengenKongsberg OLdiskvalifisert
Amélie AamodtOppsal Orienteringikke startet

D16 Utfordrer

4 680 m, 7 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ine InstanesSturla, IF1:03:0513:28
2Malene InstanesSturla, IF1:07:20+4:1514:23
3Ea LunøeNydalens SK1:11:18+8:1315:14
4Oda Isnes TyseEiker OL1:17:14+14:0916:30
5Karoline TorøKongsberg OL1:18:36+15:3116:47
6Stine AuneNidarøst OK1:44:00+40:5522:13
Iselin SørensenSturla, IFbrutt
Ida Sofie HjortlandLarvik OKikke startet

H 16 O-idol

5 330 m, 25 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Tobias AlstadFrol IL41:287:46
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK44:40+3:128:22
3Ådne SkjærsteinIL Tyrving45:18+3:508:29
4Cornelius BjørkSandefjord OK47:36+6:088:55
5Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK48:44+7:169:08
6Vetle DrageKongsberg OL49:43+8:159:19
7Birk Bell LysakerFana IL52:48+11:209:54
8Viljan van RaaijHedrum OL53:10+11:429:58
9Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering53:49+12:2110:05
10Erik BohneVaregg Fleridrett55:36+14:0810:25
11Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering56:18+14:5010:33
12Tobias RøddeGanddal IL56:54+15:2610:40
13Rolf Trygve HaugKongsberg OL57:27+15:5910:46
14Jørgen SchjølbergTynset IF57:47+16:1910:50
15Henrik ReuschHeming Orientering57:50+16:2210:51
16Eskil FrischknechtAlta OL59:22+17:5411:08
17Mikkel KatlaFossum IF1:02:05+20:3711:38
18Hallvar HallanOK Skøynar1:03:30+22:0211:54
19Sondre YtterbøAsker Skiklubb1:03:33+22:0511:55
20Åsmund SlokvikNotodden OL1:07:58+26:3012:45
21Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK1:08:09+26:4112:47
22Mikkel HoltFreidig1:10:27+28:5913:13
23Sigurd KvammeOL Toten-Troll2:04:14+1:22:4623:18
Nils TveiteÅs-NMBU Orienteringdiskvalifisert
Vebjørn Blom-HagenFossum IFdiskvalifisert

H16 Utfordrer

5 330 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Felix FinsrudAsker Skiklubb50:059:23
2Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn51:56+1:519:44
3Grunde IsaksætreGrue IL54:57+4:5210:18
4Ole Jakob FrankrigNydalens SK55:20+5:1510:22
5Kristian ØstermannHeming Orientering55:29+5:2410:24
6Sondre Zahl HagenFossum IF56:17+6:1210:33
7Gaute FosstveitRaumar Orientering56:49+6:4410:39
8Tobias EspedalNydalens SK56:56+6:5110:40
9August Syrdal ØenHeming Orientering58:34+8:2910:59
10Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF59:42+9:3711:12
11Henrik R HoltHedrum OL1:00:26+10:2111:20
12Halvard KornmoPorsgrunn OL1:00:38+10:3311:22
13Erlend BørliFossum IF1:01:12+11:0711:28
14Jakob TorgersenHalden SK1:04:07+14:0212:01
15Christopher LadimOK Moss1:05:13+15:0812:14
16Marius BakkeFossum IF1:10:27+20:2213:13
17Ole Kristian TaksdalGanddal IL1:11:54+21:4913:29
18Joachim Sandor KnudsenSturla, IF1:15:47+25:4214:13
19Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1:20:19+30:1415:04
20Markus Andreas BreivoldGanddal IL1:28:19+38:1416:34
21Kristoffer FjæreHedrum OL1:28:36+38:3116:37
22Sander Solheim OttesenSturla, IF1:29:16+39:1116:44
23Sigurd SmemoSturla, IF1:33:28+43:2317:32
24Alf Kristian HelleHalden SK1:54:43+1:04:3821:31
Jonas EikåsSandefjord OKdiskvalifisert
Halvor RudningenHemsedal ILbrutt
Olav Kristian LundKongsberg OLikke startet

D 17-18 E

3 220 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ingrid G. KvålsgardFossum IF26:198:10
2Pernille KatlaFossum IF26:21+0:028:10
3Hanne VassendPorsgrunn OL26:40+0:218:16
4Marlin HaavengenKongsberg OL26:42+0:238:17
5Lene Berg HanssenByåsen IL27:25+1:068:30 Last ned GPS-spor i gpx-format
6Andrea RanvikKonnerud IL27:30+1:118:32
7Jenny BaklidKonnerud IL27:59+1:408:41
8Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb28:39+2:208:53
9Hedda Raadal BjørloHalden SK28:41+2:228:54
10Helene EgerKongsberg OL28:51+2:328:57
11Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett29:01+2:429:00
12Karoline BjørnerødOK Moss29:27+3:089:08
13Aurora GjølsjøOK Moss30:18+3:599:24
14Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK30:32+4:139:28
15Kristine Eide RappRaumar Orientering30:35+4:169:29
16Janne Tjørhom AasheimGanddal IL30:49+4:309:34
17Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK31:04+4:459:38
17Ane Sofie KroghOppsal Orientering31:04+4:459:38
19Tale StrandKongsberg OL31:15+4:569:42
20Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb31:38+5:199:49
21Malin HaugeHisøy OK32:00+5:419:56
22Åsne Naadland HoloFossum IF32:13+5:5410:00
23Mari Strømme LidVaregg Fleridrett33:23+7:0410:22
24Anna MeenPorsgrunn OL34:25+8:0610:41
25Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL34:55+8:3610:50
26Ingvild LangeggenKongsberg OL35:02+8:4310:52
27Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK35:11+8:5210:55
28Karen Hoel JomaasFossum IF35:34+9:1511:02
29Tuva Aas StræteRingerike OL35:39+9:2011:04
30Elise AusenPorsgrunn OL35:48+9:2911:07
31Christine HoenEiker OL35:51+9:3211:08
32Ingeborg RognstadHadeland OL36:22+10:0311:17
33Tora IndregardIL BUL-Tromsø36:48+10:2911:25
34Ingrid HasaasFossum IF37:29+11:1011:38
35Andrea VaneboKongsberg OL37:41+11:2211:42
36Marie Lindløv JensenSarpsborg OL37:44+11:2511:43
37Ane Ingeborg KalbækkenTynset IF38:32+12:1311:58
38Anniken RanvikKonnerud IL39:17+12:5812:11
39Silje CarlsenSturla, IF40:51+14:3212:41
40Thea LandKonnerud IL42:14+15:5513:06
41Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL42:50+16:3113:18
42Ingeborg KvarmeSturla, IF43:17+16:5813:26
43Solveig Moen LetmolieEiker OL43:58+17:3913:39
44Inga Vestøl StødleKristiansand OK46:59+20:4014:35
45Ingrid Lund HovdenIL Tyrving47:34+21:1514:46
46Monica BrevikØstmarka OK54:08+27:4916:48
47Idunn StrandIL BUL-Tromsø57:27+31:0817:50
48Annette Bjørnås KrogstieKonnerud IL57:28+31:0917:50
49Hanne Helmine RogstadNidarøst OK1:02:14+35:5519:19
50Matilde HolenØstmarka OK1:07:45+41:2621:02
51Åshild Egeberg VáriSturla, IF1:14:45+48:2623:12
Frida Bakken UlsethNydalens SKdiskvalifisert
Sarah WølloKongsberg OLikke startet
Dina ReitanFreidigikke startet

D 19-20 E

3 380 m, 26 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF29:538:50
2Anine LomeHamar OK30:05+0:128:54
3Ane DyrkornEiker OL30:12+0:198:56
4Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss30:25+0:328:59
5Karoline AuneHalden SK30:58+1:059:09
6Maiken Økern HågårdKonnerud IL31:28+1:359:18
7Oda J SikkelandIL Tyrving31:50+1:579:25
8Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb32:13+2:209:31
9Emilie WestinNydalens SK33:20+3:279:51
10Rikke Blakkestad IngesenFossum IF33:24+3:319:52
11Anne Willkommen EikenKongsberg OL33:32+3:399:55
12Malin SandstadFreidig33:40+3:479:57
13Margrethe WisløffAsker Skiklubb34:11+4:1810:06
14Synne StrandAsker Skiklubb34:33+4:4010:13
15Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK34:43+4:5010:16
16Ella Arentz HagenSandefjord OK34:44+4:5110:16
17Agnethe HasliGjø-Vard OL35:30+5:3710:30
18Thea DyrkornEiker OL35:59+6:0610:38
19Nora Synnøve WoxholthAsker Skiklubb36:39+6:4610:50
20Aurora MoholthKongsberg OL36:43+6:5010:51
21Signe Bredholt JørgensenSandefjord OK38:24+8:3111:21
22Rikke Hjelseth LarsenKongsberg OL39:11+9:1811:35
23Maria Ulseth SylteFreidig39:48+9:5511:46
24Vera MelkildFreidig40:54+11:0112:06
25Thea Sildnes BaklidKonnerud IL42:13+12:2012:29
26Synne SkjærsteinIL Tyrving42:43+12:5012:38
Marthe Lien JohnsenByåsen ILikke startet
Karine VestølVegårshei ILikke startet
Maria PrestbøenSandefjord OKikke startet
Ragnhild EideByåsen ILikke startet

H 17-18E

3 720 m, 66 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Niels Christian HellerudHalden SK25:116:46
2Sander ArntzenAsker Skiklubb25:18+0:076:48
3Isak JonssonNydalens SK26:48+1:377:12
4Anders VestølVegårshei IL26:51+1:407:13
5Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK27:06+1:557:17
6Lars Young VikNydalens SK27:21+2:107:21
7Per Clemet WisløffAsker Skiklubb27:26+2:157:22
8Mats EidsmoFreidig27:48+2:377:28
9Jens Johan BrekkeLillomarka OL27:51+2:407:29
10Vegard KittilsenFreidig28:00+2:497:31
11Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering28:04+2:537:32
12Johan Kristian UndelandSturla, IF28:23+3:127:37
13Njaal Ellegaard MelbyVang OL29:05+3:547:49
14Aslak HeimdalKonnerud IL29:24+4:137:54
15Even LindaasVang OL29:38+4:277:57
16David RundeKristiansand OK29:55+4:448:02
17Stian RykkjeVaregg Fleridrett29:57+4:468:03
18Rasmus MathisenPorsgrunn OL30:02+4:518:04
19Eirik BlågestadIndre Østfold OK30:11+5:008:06
20Eskil FrøislandVang OL30:12+5:018:07
21Trym B IslandOL Tønsberg og omegn30:16+5:058:08
22Kristian PyttenKristiansand OK31:26+6:158:26
23Emil StørmerFossum IF31:33+6:228:28
24Elias Skjolden SørensenLillomarka OL31:50+6:398:33
25Jonas GrønliFreidig31:56+6:458:35
26Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb32:34+7:238:45
27Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL32:57+7:468:51
28Peter GisholtFossum IF33:19+8:088:57
29Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK33:30+8:199:00
30Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø33:33+8:229:01
31Trygve MyhrAsker Skiklubb33:36+8:259:01
32Andreas RambergØstmarka OK33:49+8:389:05
33Petter Liabakk EriksenByåsen IL33:54+8:439:06
34Lars SandstadFreidig34:08+8:579:10
35Eirik Høst FossgardLillomarka OL34:14+9:039:12
36Jakob MoOL Toten-Troll34:45+9:349:20
37Eirik ImrikFredrikstad SK35:02+9:519:25
38Jo Even KolstadFreidig35:06+9:559:26
39Simen Spets StorhovFreidig35:10+9:599:27
40Skjalg NysæterSkien OK35:13+10:029:28
41Gaute Kvittum NytrøenTynset IF35:21+10:109:30
42Kristian Fredrik LynumFreidig35:27+10:169:31
43Eivind Berner MyhreFossum IF35:43+10:329:36
44Sondre OttesenFredrikstad SK36:15+11:049:44
45Jostein Svaland DaleVang OL36:33+11:229:49
46Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn37:14+12:0310:00
47Audun BerganNydalens SK37:16+12:0510:01
48Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn37:20+12:0910:02
49Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering37:28+12:1710:04
50Anders HorveiRaumar Orientering37:31+12:2010:05
51Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering37:51+12:4010:10
52Mathias RosenlundVaregg Fleridrett38:02+12:5110:13
53Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL38:12+13:0110:16
54Sivert Sande KvermeFossum IF38:20+13:0910:18
55Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn39:54+14:4310:43
56Elias ØhmanGjø-Vard OL40:34+15:2310:54
57Håkon HolstadFreidig41:04+15:5311:02
58Runar Saur ModahlFredrikstad SK41:39+16:2811:11
59Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL44:51+19:4012:03
60Magnus GjerstadVaregg Fleridrett49:20+24:0913:15
61Tor Magnus GrøstadØstmarka OK57:19+32:0815:24
62Mathias Pedersen VoldLillomarka OL1:01:18+36:0716:28
63Johannes LangaasNidarøst OK1:07:04+41:5318:01
Petter Astrup ArnesenHeming Orienteringdiskvalifisert
Kristian RykkjeVaregg Fleridrettdiskvalifisert
Marius AurebekkKristiansand OKdiskvalifisert
Jonatan AuneHalden SKikke startet
Sølve DrageKongsberg OLikke startet
Bendik EliassenFredrikstad SKikke startet

H 19-20E

3 960 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering25:196:23
2Lukas LilandNydalens SK25:56+0:376:32
3Jørgen BaklidKonnerud IL26:06+0:476:35
4Erling HjermstadFossum IF26:47+1:286:45
5Anders HaugskottOL Trollelg27:11+1:526:51
6Eirik Langedal BreivikNydalens SK27:19+2:006:53
7Sindre R HoltHedrum OL27:36+2:176:58
8Sebastian DalandKristiansand OK27:40+2:216:59
9Viktor WassénHalden SK28:28+3:097:11
10Oliwer LundbergFreidig28:51+3:327:17
11Jostein TandbergNydalens SK28:57+3:387:18
12Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK29:15+3:567:23
13Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK29:33+4:147:27
14Oskar Spets StorhovFreidig29:36+4:177:28
15Håvard Sandstad EidsmoFreidig29:37+4:187:28
16Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving30:47+5:287:46
17Oscar LyngenFreidig31:16+5:577:53
18Håkon LundKongsberg OL31:29+6:107:57
18Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb31:29+6:107:57
20Martin Borge HeirFossum IF31:56+6:378:03
21Olav Milian Schmitt GranNTNUI32:47+7:288:16
22Lars SolliMo OK33:11+7:528:22
23Øystein Fruseth ChristiansenNTNUI33:28+8:098:27
24Jørgen WulfsbergNydalens SK33:53+8:348:33
25Bjørn Anders FlågenHeming Orientering34:12+8:538:38
26Simen BallangrudOL Toten-Troll34:31+9:128:42
27Amund Bø KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering35:09+9:508:52
28Ole Jørgen Bogen ArenthSturla, IF35:18+9:598:54
29Hallvard Arntzen FossSandefjord OK35:21+10:028:55
30Tobias KristensenNTNUI36:09+10:509:07
31Joar GjerdahlKonnerud IL36:45+11:269:16
32Einar EkelandOddersjaa SSK37:05+11:469:21
33Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering37:16+11:579:24
34Bjørnar LøvliAsker Skiklubb37:24+12:059:26
35Mathias HermstadFreidig41:09+15:5010:23
Håkon KornmoPorsgrunn OLdiskvalifisert
Marius PyttenKristiansand OKdiskvalifisert
Mathias GløersenBækkelagets SKbrutt
Øyvind HjermstadFossum IFbrutt
Linus OlhansÅs-NMBU Orienteringikke startet
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrettikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor