Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM stafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM stafett
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: søndag 16 september 2018

H 17

76 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 12:10:39
Eirik Langedal Breivik40:44140:441
Anders Nordberg40:4611:21:30100:00
Jon Aukrust Osmoen49:096+4:192:10:39100:00
2IL Tyrving 12:11:23+0:44
Ivar Lundanes41:444+1:0041:444+1:00
Torgeir Nørbech41:412+0:551:23:252-2+1:55+0:55
Bjørn Ekeberg47:584+3:082:11:2320+0:44-1:11
3Halden SK 12:11:49+1:10
Niels Christian Hellerud43:5011+3:0643:5011+3:06
Thomas Natvig Årstad43:096+2:231:26:597-4+5:29+2:23
Magne Dæhli44:5012:11:493-4+1:10-4:19
4Bækkelagets SK 12:13:33+2:54
Carl Godager Kaas41:496+1:0541:496+1:05
Øystein Kvaal Østerbø41:423+0:561:23:313-3+2:01+0:56
Ralph Street50:0210+5:122:13:334+1+2:54+0:53
5Nydalens SK 22:13:45+3:06
Anders Vister41:023+0:1841:023+0:18
Håvard Haga43:178+2:311:24:194+1+2:49+2:31
Lukas Liland49:267+4:362:13:455+1+3:06+0:17
6Frol IL 12:14:50+4:11
Carl Petter Lyngeb43:3910+2:5543:3910+2:55
Stian Sundsvik43:209+2:341:26:597-3+5:29+2:34
Paul Sirum47:513+3:012:14:506-1+4:11-1:18
7Kristiansand OK 12:15:22+4:43
Dag Blandkjenn42:417+1:5742:417+1:57
Sebastian Daland44:3311+3:471:27:1410+3+5:44+3:47
Vegard Danielsen48:085+3:182:15:227-3+4:43-1:01
8NTNUI 12:16:57+6:18
Olai Stensland Lillevold42:498+2:0542:498+2:05
Elias T. Mølnvik43:2210+2:361:26:116-2+4:41+2:36
Vegard Jarvis Westergård50:4611+5:562:16:578+2+6:18+1:37
9Bækkelagets SK 22:17:02+6:23
Sindre Sandven44:1420+3:3044:1420+3:30
Matthew Speake42:595+2:131:27:139-11+5:43+2:13
Simen Hjalmar Wästlund49:499+4:592:17:0290+6:23+0:40
10Varegg Fleridrett 12:17:11+6:32
Oskar Røen41:475+1:0341:475+1:03
Håkon Jarvis Westergård43:096+2:231:24:5650+3:26+2:23
Kristian Rykkje52:1514+7:252:17:1110+5+6:32+3:06
11Fredrikstad SK 12:20:22+9:43
Espen Nordbrøden Fiskum44:2324+3:3944:2324+3:39
Hans Petter Mathisen42:544+2:081:27:1711-13+5:47+2:08
Gaute Hallan Steiwer53:0516+8:152:20:22110+9:43+3:56
12Fossum IF 12:21:18+10:39
Oskar Størmer43:369+2:5243:369+2:52
Erling Hjermstad45:3414+4:481:29:1012+3+7:40+4:48
Emil Ahlbäck52:0813+7:182:21:18120+10:39+2:59
13Heming Orientering 12:21:22+10:43
Harald Astrup Arnesen44:0415+3:2044:0415+3:20
Bjørn Anders Flågen49:4128+8:551:33:4526+11+12:15+8:55
Kasper Fosser47:372+2:472:21:2213-13+10:43-1:32
14IL Vindbjart 12:24:50+14:11
Gjermund Steinsland46:2035+5:3646:2035+5:36
Jostein Moe48:4520+7:591:35:0528-7+13:35+7:59
Hans Gunnar Omdal49:458+4:552:24:5014-14+14:11+0:36
15Nydalens SK 42:25:33+14:54
Henrik Eijsink44:2223+3:3844:2223+3:38
Lars Young Vik48:4621+8:001:33:0818-5+11:38+8:00
Bojan Blumenstein52:2515+7:352:25:3315-3+14:54+3:16
16NTNUI 22:25:40+15:01
Vegard Blomseth Johnsen44:2425+3:4044:2425+3:40
Anders Felde Olaussen45:2413+4:381:29:4814-11+8:18+4:38
Simen Aamodt55:5223+11:022:25:4016+2+15:01+6:43
17IL Tyrving 22:26:15+15:36
Vegard Ruttenborg44:0716+3:2344:0716+3:23
Anders Tiltnes47:2815+6:421:31:3515-1+10:05+6:42
Espen Jakobsen54:4019+9:502:26:1517+2+15:36+5:31
18Nydalens SK 32:26:51+16:12
Isak Jonsson50:2144+9:3750:2144+9:37
Eirik Kamstrup Hovind44:3712+3:511:34:5827-17+13:28+3:51
Alan Cherry51:5312+7:032:26:5118-9+16:12+2:44
19IL Leik 12:27:27+16:48
Oskar Andrén44:1521+3:3144:1521+3:31
Ola Keiserås49:0423+8:181:33:1920-1+11:49+8:18
Andreas Sølberg54:0817+9:182:27:2719-1+16:48+4:59
20NTNUI 32:28:09+17:30
Håkon Fruseth Christiansen44:2626+3:4244:2626+3:42
Olav Milian Schmitt Gran48:5122+8:051:33:1719-7+11:47+8:05
Tobias Kristensen54:5221+10:022:28:0920+1+17:30+5:43
21Kristiansand OK 22:29:22+18:43
Håvard Wedege44:0817+3:2444:0817+3:24
Marius Aurebekk48:0017+7:141:32:08170+10:38+7:14
Marius Pytten57:1427+12:242:29:2221+4+18:43+8:05
22Freidig 12:29:34+18:55
Mats Eidsmo45:4930+5:0545:4930+5:05
Simen Spets Storhov49:1726+8:311:35:0629-1+13:36+8:31
Oskar Spets Storhov54:2818+9:382:29:3422-7+18:55+5:19
23Fredrikstad SK 22:30:05+19:26
Herman Ryen Martinsen44:1119+3:2744:1119+3:27
Bendik Eliassen49:1525+8:291:33:2622+3+11:56+8:29
Per Olaussen56:3926+11:492:30:0523+1+19:26+7:30
24Halden SK 22:31:43+21:04
Emil Wingstedt40:502+0:0640:502+0:06
Mats Nordbrøden48:4319+7:571:29:3313+11+8:03+7:57
Øyvind Helgerud1:02:1034+17:202:31:4324+11+21:04+13:01
25Kongsberg OL 12:32:04+21:25
Damien Renard44:0113+3:1744:0113+3:17
Bjørn Haavengen49:4230+8:561:33:4324+11+12:13+8:56
Mathias Drage58:2129+13:312:32:0425+1+21:25+9:12
26Kristiansand OK 32:32:31+21:52
Morten Jørgensen47:5039+7:0647:5039+7:06
Petter Marki Erichsen49:5231+9:061:37:4231-8+16:12+9:06
Eirik Heddeland Martens54:4920+9:592:32:3126-5+21:52+5:40
27Nydalens SK 52:32:40+22:01
Øystein Pettersen44:1622+3:3244:1622+3:32
Halvor Tørnqvist Halden49:0624+8:201:33:2221-1+11:52+8:20
Gjermund Tørnqvist Halden59:1831+14:282:32:4027+6+22:01+10:09
28Fossum IF 22:35:02+24:23
Øyvind Hjermstad44:0314+3:1944:0314+3:19
Martin Borge Heir49:4128+8:551:33:4425+11+12:14+8:55
Tarjei Holo1:01:1833+16:282:35:0228+3+24:23+12:09
29Søgne og Songdalen OK 12:38:50+28:11
Kjell Erik Røisland49:5643+9:1249:5643+9:12
Leiv-Terje Arnevik53:1635+12:301:43:1237-6+21:42+12:30
Jarl Magnus Berge55:3822+10:482:38:5029-8+28:11+6:29
30Oppsal Orientering 12:39:25+28:46
Sigve Vågsnes46:0433+5:2046:0433+5:20
Olav Johannes Deelstra53:3636+12:501:39:4032-1+18:10+12:50
Kristoffer Fiane Pedersen59:4532+14:552:39:2530-2+28:46+10:36
31Varegg Fleridrett 22:39:52+29:13
Markus Kjærner-Semb44:1018+3:2644:1018+3:26
Stian Rykkje59:0646+18:201:43:1638+20+21:46+18:20
Vyacheslav Mukhidinov56:3625+11:462:39:5231-7+29:13+7:27
32IL Tyrving 32:40:03+29:24
Karl Fremstad43:5812+3:1443:5812+3:14
Styrk Hundseid Kamsvåg48:0518+7:191:32:0316+4+10:33+7:19
Erik Thorsson1:08:0043+23:102:40:0332+16+29:24+18:51
33Vegårshei IL 12:41:29+30:50
Anders Vestøl45:5331+5:0945:5331+5:09
Jon Nilsen56:3443+15:481:42:2735+4+20:57+15:48
Olav Vestøl59:0230+14:122:41:2933-2+30:50+9:53
34Bækkelagets SK 32:42:18+31:39
Vetle Christiansen46:0232+5:1846:0232+5:18
Magne Jutulstad51:1332+10:271:37:1530-2+15:45+10:27
Mathias Gløersen1:05:0339+20:132:42:1834+4+31:39+15:54
35Freidig 22:45:56+35:17
Oscar Lyngen50:5646+10:1250:5646+10:12
Vegard Kittilsen51:5133+11:051:42:4736-10+21:17+11:05
Tomas Eidsmo1:03:0935+18:192:45:5635-1+35:17+14:00
36Oppsal Orientering 22:49:18+38:39
Are Wigaard49:0340+8:1949:0340+8:19
Thomas Ruud54:5240+14:061:43:5541+1+22:25+14:06
Ola Marius Pedersen1:05:2340+20:332:49:1836-5+38:39+16:14
37IL Gular 12:49:42+39:03
Scott Juvik52:0647+11:2252:0647+11:22
Rune Nygaard49:2727+8:411:41:3334-13+20:03+8:41
Eyvind Kjellevold Malde1:08:0945+23:192:49:4237+3+39:03+19:00
38Byåsen IL 12:52:24+41:45
Øyvind Wiggen45:4729+5:0345:4729+5:03
Petter Liabakk Eriksen57:4944+17:031:43:3639+10+22:06+17:03
Ola Berger1:08:4847+23:582:52:2438-1+41:45+19:39
39Raumar Orientering 12:52:37+41:58
Magne Haga45:3728+4:5345:3728+4:53
Magnus Svingheim47:5416+7:081:33:3123-5+12:01+7:08
Øistein Fagerli Næss1:19:0661+34:162:52:3739+16+41:58+29:57
40Lillomarka OL 12:52:43+42:04
Elias Skjolden Sørensen49:3341+8:4949:3341+8:49
Eirik Høst Fossgard54:1738+13:311:43:5040-1+22:20+13:31
Jens Johan Brekke1:08:5348+24:032:52:43400+42:04+19:44
41Kristiansand OK 42:52:51+42:12
Matias Hodne Hanisch54:0550+13:2154:0550+13:21
Kristian Pytten1:02:5152+22:051:56:5651+1+35:26+22:05
Holger Hott55:5524+11:052:52:5141-10+42:12+6:46
42Porsgrunn OL 22:53:26+42:47
Runar Torpe Lien54:1551+13:3154:1551+13:31
Thore Kornmo55:2542+14:391:49:4046-5+28:10+14:39
Magnus Aarhus Kinn1:03:4636+18:562:53:2642-4+42:47+14:37
43Porsgrunn OL 12:56:15+45:36
Rasmus Mathisen55:4556+15:0155:4556+15:01
Håkon Kornmo52:1134+11:251:47:5642-14+26:26+11:25
Alexander Repstad Storemyr1:08:1946+23:292:56:1543+1+45:36+19:10
44Freidig 32:56:54+46:15
Lars Sandstad53:3549+12:5153:3549+12:51
Jonas Grønli55:1541+14:291:48:5044-5+27:20+14:29
Jo Even Kolstad1:08:0444+23:142:56:54440+46:15+18:55
45NTNUI 42:57:40+47:01
Håvard Mo Vaadal50:3545+9:5150:3545+9:51
Jakob Kalvig Skogan1:02:0451+21:181:52:3947+2+31:09+21:18
Peter Nordbrøden1:05:0137+20:112:57:4045-2+47:01+15:52
46Bodø og Omegn IF Orientering 12:59:59+49:20
Trygve Kongsbakk1:02:5664+22:121:02:5664+22:12
Espen Samuelsen Skiri58:5945+18:132:01:5556-8+40:25+18:13
Martin Hoset58:0428+13:142:59:5946-10+49:20+8:55
47Fossum IF 33:00:00+49:21
Peter Gisholt54:3952+13:5554:3952+13:55
Leif Størmer54:2339+13:371:49:0245-7+27:32+13:37
Eivind Berner Myhre1:10:5851+26:083:00:0047+2+49:21+21:49
48Asker Skiklubb 23:01:01+50:22
Per Clemet Wisløff46:5637+6:1246:5637+6:12
Per Wiréhn1:01:0948+20:231:48:0543+6+26:35+20:23
Tommy Jauhojärvi1:12:5656+28:063:01:0148+5+50:22+23:47
49Bækkelagets SK 43:06:10+55:31
Wolfgang Kampel49:4842+9:0449:4842+9:04
Olav Ekrheim1:04:1855+23:321:54:0648+6+32:36+23:32
Martin Schälli1:12:0455+27:143:06:1049+1+55:31+22:55
50Oddersjaa SSK 13:06:20+55:41
Einar Ekeland46:1334+5:2946:1334+5:29
Frode Øverøyen Balchen1:08:2463+27:381:54:3750+16+33:07+27:38
Geir Ausland1:11:4354+26:533:06:20500+55:41+22:34
51OL Tønsberg og omegn 13:06:31+55:52
Morten Krona Haflan58:1959+17:3558:1959+17:35
Jakob Hjelseth1:01:0948+20:231:59:2853-6+37:58+20:23
Trym B Island1:07:0341+22:133:06:3151-2+55:52+17:54
52Bø OL 13:07:17+56:38
Eivind Frode Rinde1:00:4363+19:591:00:4363+19:59
Jon Solberg1:01:3350+20:472:02:1658-5+40:46+20:47
Dag Steinar Ragvin1:05:0137+20:113:07:1752-6+56:38+15:52
53Fossum IF 43:10:21+59:42
Emil Størmer58:2761+17:4358:2761+17:43
Øystein Holo1:01:0447+20:181:59:3154-7+38:01+20:18
Morten Fismen1:10:5050+26:003:10:2153-1+59:42+21:41
54Nydalens SK 63:10:28+59:49
Jostein Tandberg46:4636+6:0246:4636+6:02
Sondre Ruud Bråten54:0037+13:141:40:4633-3+19:16+13:14
Hanne Nøvik1:29:4264+44:523:10:2854+21+59:49+40:33
55IL Imås 13:11:55+1:01:16
Viggo Molund47:1638+6:3247:1638+6:32
Tarjei Nicolaisen1:07:2061+26:341:54:3649+11+33:06+26:34
Magnus Gautefall Nicolaisen1:17:1960+32:293:11:5555+6+1:01:16+28:10
56Oppsal Orientering 33:12:24+1:01:45
Tor Andreas Andersen55:2654+14:4255:2654+14:42
Ludvig Rødnes1:06:2959+25:432:01:5556+2+40:25+25:43
Truls Hestengen1:10:2949+25:393:12:24560+1:01:45+21:20
57Fredrikstad SK 33:12:55+1:02:16
Sondre Ottesen55:5358+15:0955:5358+15:09
Runar Saur Modahl1:03:2753+22:411:59:2052-6+37:50+22:41
Eirik Imrik1:13:3557+28:453:12:5557+5+1:02:16+24:26
58Haugesund IL Orientering 13:14:23+1:03:44
Sigurd Paulsen Vie44:2927+3:4544:2927+3:45
Knut Steffen Kvala1:18:2566+37:392:02:5459+32+41:24+37:39
Ruben Kobbeltvedt1:11:2953+26:393:14:2358-1+1:03:44+22:20
59Ås-NMBU Orientering 13:14:29+1:03:50
Linus Olhans55:4556+15:0155:4556+15:01
Vegard Fiane Pedersen1:07:3262+26:462:03:1761+5+41:47+26:46
Håvard Tveite1:11:1252+26:223:14:2959-2+1:03:50+22:03
60OK Moss 13:15:46+1:05:07
Tore Bjørnerød55:3255+14:4855:3255+14:48
Torgeir Snilsberg1:04:1454+23:281:59:46550+38:16+23:28
Thomas Roskifte1:16:0058+31:103:15:4660+5+1:05:07+26:51
61Vang OL 13:20:48+1:10:09
Njaal Ellegaard Melby1:07:2166+26:371:07:2166+26:37
Jostein Svaland Dale1:05:5656+25:102:13:17660+51:47+25:10
fEven Lindaas1:07:3142+22:413:20:4861-5+1:10:09+18:22
62Bø OL 23:21:58+1:11:19
Sigve Botnen58:3062+17:4658:3062+17:46
Steinar Lande1:06:5660+26:102:05:2664+2+43:56+26:10
Asbjørn Klakeg Forland1:16:3259+31:423:21:5862-2+1:11:19+27:23
63Larvik OK 13:23:04+1:12:25
Mathias Olsen53:2848+12:4453:2848+12:44
Jørgen Frøyd1:09:3665+28:502:03:0460+12+41:34+28:50
Per Olav Gulbrandsen1:20:0062+35:103:23:0463+3+1:12:25+30:51
64Skien OK 13:28:34+1:17:55
Skjalg Nysæter58:2560+17:4158:2560+17:41
Gisle Nysæter1:06:2258+25:362:04:4763+3+43:17+25:36
Eirik Larsen1:23:4763+38:573:28:3464+1+1:17:55+34:38
65Halden SK 33:46:32+1:35:53
Matthieu Puech54:4453+14:0054:4453+14:00
Jonatan Aune1:09:2564+28:392:04:0962+9+42:39+28:39
Eirik Nordbrøden1:42:2366+57:333:46:3265+3+1:35:53+53:14
66OK Moss 23:49:32+1:38:53
Henning Bratland Carlsen1:06:0765+25:231:06:0765+25:23
Øystein Olsen1:06:1557+25:292:12:22650+50:52+25:29
Thomas Tubbehaugen1:37:1065+52:203:49:3266+1+1:38:53+48:01
67Kristiansand OK 53:32:41+1:22:02
Håvar Birkeland Stormoen57:1467+16:3057:1467+16:30
Vetle Elias Lynnebakken1:16:4968+36:032:14:03670+52:33+36:03
Tor Åmdal1:18:3868+33:483:32:41670+1:22:02+29:29
68Oddersjaa SSK 23:44:48+1:34:09
Ole Gunnar Lund Jensen1:12:4869+32:041:12:4869+32:04
Eirik Glad Balchen1:13:2367+32:372:26:1168-1+1:04:41+32:37
Jon Terje Ekeland1:18:3767+33:473:44:48680+1:34:09+29:28
69Kristiansand OK 64:01:25+1:50:46
Fred-Arne Sivertsen1:09:4668+29:021:09:4668+29:02
Thorbjørn Værp1:23:1869+42:322:33:0469+1+1:11:34+42:32
Jan Blandkjenn1:28:2169+43:314:01:25690+1:50:46+39:12
Asker Skiklubb 1diskvalifisert
Henrik Fredriksen Aasdiskvalifisertdiskvalifisert
Vegard Gulbrandsendiskvalifisertdiskvalifisert
Sander Arntzendiskvalifisertdiskvalifisert
Bækkelagets SK 5brutt
Vegard Ølstadbruttbrutt
Eskil Sande Gullordbruttbrutt
Johan Brunbergbruttbrutt
Freidig 4brutt
Kristian Fredrik Lynumbruttbrutt
Mathias Hermstadbruttbrutt
Håkon Holstadbruttbrutt
Frol IL 2brutt
Ulf Forseth Indgaardbruttbrutt
Isak Bergsetbruttbrutt
Carl Petter Lyngenbruttbrutt
Lillomarka OL 2brutt
Svein Nygårdbruttbrutt
Vidar Benjaminsenbruttbrutt
Mathias Benjaminsenbruttbrutt
Løten o-lag 1brutt
Yngve Voldenbruttbrutt
Evine Westli Andersenbruttbrutt
Emilie Westli Andersenbruttbrutt
Raumar Orientering 2brutt
Anders Horveibruttbrutt
Ståle Sønsterudbråtenbruttbrutt
Øystein Rappbruttbrutt
Bækkelagets SK 6inaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
IL BUL-Tromsø/Bodø/Ganddal 2inaktiv
Håvard Solbakkeninaktivinaktiv
Clemens Sundby Øxnevadinaktivinaktiv
Jonatan Graverseninaktivinaktiv
Konnerud/Sturla 1inaktiv
Jørgen Baklidinaktivinaktiv
Aslak Heimdalinaktivinaktiv
Johan Kristian Undelandinaktivinaktiv
Søgne og Sogndalen/OK Sør 2inaktiv
Ståle Thortveitinaktivinaktiv
Stein-Erik Scheieinaktivinaktiv
Svein Sundeinaktivinaktiv
Vang/TotenTroll 2inaktiv
Simen Ballangrudinaktivinaktiv
Øystein Melbyinaktivinaktiv
Jakob Moinaktivinaktiv
Varegg Fleridrett 3inaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
inaktivinaktiv
Verdal/Trollelg 1inaktiv
Anders Haugskottinaktivinaktiv
Ove Baardsgaardinaktivinaktiv
Fredrik Vehus Skjerveinaktivinaktiv

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor