Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM mellomdistanse finaler

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM mellomdistanse finaler
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: lørdag 15 september 2018

D 17-18 E

2 890 m, 52 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK23:188:03
2Marlin HaavengenKongsberg OL24:18+1:008:24
3Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb24:39+1:218:31
4Pernille KatlaFossum IF24:46+1:288:34
5Andrea RanvikKonnerud IL24:47+1:298:34
6Karen Hoel JomaasFossum IF26:23+3:059:07
7Mina JørgensenIL Tyrving26:30+3:129:10
8Jenny BaklidKonnerud IL26:36+3:189:12
9Ingrid G. KvålsgardFossum IF26:38+3:209:12
9Janne Tjørhom AasheimGanddal IL26:38+3:209:12
11Aurora GjølsjøOK Moss26:45+3:279:15
12Malin HaugeHisøy OK26:54+3:369:18
13Lene Berg HanssenByåsen IL27:28+4:109:30 Last ned GPS-spor i gpx-format
14Hanne VassendPorsgrunn OL27:44+4:269:35
15Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK27:59+4:419:40
16Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL28:26+5:089:50
17Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb28:30+5:129:51
18Anniken RanvikKonnerud IL28:32+5:149:52
19Helene EgerKongsberg OL28:57+5:3910:01
20Hedda Raadal BjørloHalden SK29:04+5:4610:03
21Marie LilandNydalens SK29:08+5:5010:04
22Kristine Eide RappRaumar Orientering29:23+6:0510:10
23Elise AusenPorsgrunn OL30:07+6:4910:25
24Ingvild LangeggenKongsberg OL30:21+7:0310:30
25Mari Strømme LidVaregg Fleridrett30:26+7:0810:31
26Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK31:34+8:1610:55
27Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular31:41+8:2310:57
28Tale StrandKongsberg OL31:51+8:3311:01
29Maria Rørvik HaverLillomarka OL32:55+9:3711:23
30Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering33:06+9:4811:27
31Oda Marie ColquhounLillomarka OL33:43+10:2511:40
32Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett33:59+10:4111:45
33Solveig Moen LetmolieEiker OL34:31+11:1311:56
34Andrea VaneboKongsberg OL34:33+11:1511:57
35Åsne Naadland HoloFossum IF35:01+11:4312:06
36Solveig Eline BergIL Tyrving35:17+11:5912:12
36Ane Sofie KroghOppsal Orientering35:17+11:5912:12
38Tora IndregardIL BUL-Tromsø36:46+13:2812:43
39Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering36:54+13:3612:46
40Ingrid Lund HovdenIL Tyrving37:35+14:1713:00
41Christine HoenEiker OL38:39+15:2113:22
42Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL40:07+16:4913:52
43Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø43:28+20:1015:02
44Kathinka RogstadKongsberg OL43:35+20:1715:04
45Anna MeenPorsgrunn OL43:56+20:3815:12
46Ada WulfsbergNydalens SK44:55+21:3715:32
47Marie Lindløv JensenSarpsborg OL45:50+22:3215:51
48Inga Vestøl StødleKristiansand OK48:10+24:5216:40
49Emma Meyer LarssonIL Tyrving48:33+25:1516:47
50Frida Bakken UlsethNydalens SK54:57+31:3919:00
51Thea LandKonnerud IL1:00:31+37:1320:56
Dina ReitanFreidigdiskvalifisert
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFikke startet
Sigrid EkelandOddersjaa SSKikke startet
Kamilla LomeHamar OKikke startet
Hedda SkatvedtRaumar Orienteringikke startet
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet

D 19-20 E

3 060 m, 34 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragnhild EideByåsen IL24:227:57
2Malin SandstadFreidig26:27+2:058:38
3Ane DyrkornEiker OL26:57+2:358:48
4Hannah MalmeiNTNUI27:52+3:309:06
5Synne StrandAsker Skiklubb28:20+3:589:15
6Anine LomeHamar OK28:47+4:259:24
7Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb28:56+4:349:27
8Karine VestølVegårshei IL29:12+4:509:32
9Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF29:42+5:209:42
10Rikke Blakkestad IngesenFossum IF30:01+5:399:48
11Margrethe WisløffAsker Skiklubb30:15+5:539:53
12Thea DyrkornEiker OL31:01+6:3910:08
13Line SølbergIL Leik31:25+7:0310:16
14Emilie WestinNydalens SK32:16+7:5410:32
15Oda J SikkelandIL Tyrving32:23+8:0110:34
16Maiken Økern HågårdKonnerud IL32:32+8:1010:37
17Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss32:36+8:1410:39
18Silje HaugeHisøy OK32:37+8:1510:39
19Aurora MoholthKongsberg OL33:03+8:4110:48
20Ingvil AhlsandNydalens SK33:07+8:4510:49
21Vilde Årøen LykkeEmblem IL33:35+9:1310:58
22Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering33:52+9:3011:04
23Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK34:56+10:3411:24
24Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)35:04+10:4211:27
25Karoline AuneHalden SK35:20+10:5811:32
26Synne SkjærsteinIL Tyrving35:28+11:0611:35
27Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering37:39+13:1712:18
28Idunn HaavengenNTNUI37:41+13:1912:18
29Julie NærestadVegårshei IL39:01+14:3912:45
30Agnethe HasliGjø-Vard OL39:13+14:5112:48
31Maria Ulseth SylteFreidig40:30+16:0813:14
32Vera MelkildFreidig41:44+17:2213:38
Anniken Eriksrud KarlsenNTNUIdiskvalifisert
Sofie Skyttersæter IversenHeming Orienteringdiskvalifisert
Tonje Aasheim NymarkNTNUIikke startet
Thea Sildnes BaklidKonnerud ILikke startet
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKikke startet

H 17-18 E

3 760 m, 63 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Mats EidsmoFreidig24:306:30
2Isak JonssonNydalens SK25:27+0:576:46
3Sander ArntzenAsker Skiklubb25:37+1:076:48
4Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb25:39+1:096:49
5Niels Christian HellerudHalden SK26:02+1:326:55
6Jens Johan BrekkeLillomarka OL26:54+2:247:09
7Eskil FrøislandVang OL27:09+2:397:13
8Kristian RykkjeVaregg Fleridrett27:13+2:437:14
9Bendik EliassenFredrikstad SK27:30+3:007:18
10Anders VestølVegårshei IL27:51+3:217:24
11Vegard KittilsenFreidig27:57+3:277:26
12Marius AurebekkKristiansand OK28:02+3:327:27
13Stian RykkjeVaregg Fleridrett28:30+4:007:34
14Lars Young VikNydalens SK28:34+4:047:35
15Rasmus MathisenPorsgrunn OL28:55+4:257:41
16Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering29:10+4:407:45
17Jo Even KolstadFreidig29:14+4:447:46
18Even LindaasVang OL29:27+4:577:49
19Elias Skjolden SørensenLillomarka OL29:45+5:157:54
20Aslak HeimdalKonnerud IL30:09+5:398:01
21Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK30:27+5:578:05
22Eirik Høst FossgardLillomarka OL31:52+7:228:28
23Peter GisholtFossum IF31:59+7:298:30
24Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø32:12+7:428:33
25Kristian Fredrik LynumFreidig32:15+7:458:34
26Lars SandstadFreidig32:20+7:508:35
26Skjalg NysæterSkien OK32:20+7:508:35
28Per Clemet WisløffAsker Skiklubb32:27+7:578:37
29Simen Spets StorhovFreidig32:49+8:198:43
30David RundeKristiansand OK32:56+8:268:45
31Sivert Sande KvermeFossum IF32:59+8:298:46
31Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK32:59+8:298:46
33Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn33:21+8:518:52
34Jonatan AuneHalden SK33:26+8:568:53
35Jonas GrønliFreidig33:27+8:578:53
36Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering33:30+9:008:54
37Njaal Ellegaard MelbyVang OL33:46+9:168:58
38Jostein Svaland DaleVang OL33:55+9:259:01
39Kristian PyttenKristiansand OK33:56+9:269:01
40Eivind Berner MyhreFossum IF33:58+9:289:02
41Petter Liabakk EriksenByåsen IL34:11+9:419:05
42Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL34:12+9:429:05
43Eirik BlågestadIndre Østfold OK34:22+9:529:08
44Trym B IslandOL Tønsberg og omegn34:40+10:109:13
45Emil StørmerFossum IF34:43+10:139:13
46Scott JuvikIL Gular35:32+11:029:27
47Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn35:42+11:129:29
48Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL35:44+11:149:30
49Petter Astrup ArnesenHeming Orientering35:50+11:209:31
50Johan Kristian UndelandSturla, IF35:57+11:279:33
51Eyvind Kjellevold MaldeIL Gular36:01+11:319:34
52Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL36:43+12:139:45
53Jakob MoOL Toten-Troll37:42+13:1210:01
54Runar Saur ModahlFredrikstad SK37:45+13:1510:02
55Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering37:56+13:2610:05
56Ole Gunnar Lund JensenOddersjaa SSK39:27+14:5710:29
57Anders HorveiRaumar Orientering40:45+16:1510:50
58Sondre OttesenFredrikstad SK41:45+17:1511:06
59Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL43:33+19:0311:34
60Eirik ImrikFredrikstad SK43:37+19:0711:36
61Håkon HolstadFreidig44:24+19:5411:48
Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orienteringdiskvalifisert
Asgeir Reiersen JensenBirkenes ILdiskvalifisert
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 19-20 E

4 230 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering26:186:13
2Lukas LilandNydalens SK27:54+1:366:35
3Eirik Langedal BreivikNydalens SK29:08+2:506:53
4Jørgen BaklidKonnerud IL29:46+3:287:02
5Marius PyttenKristiansand OK30:03+3:457:06
6Erling HjermstadFossum IF30:05+3:477:06
7Sebastian DalandKristiansand OK30:26+4:087:11
8Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK30:29+4:117:12
9Sindre R HoltHedrum OL30:40+4:227:14
10Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb30:59+4:417:19
11Anders HagaRaumar Orientering31:04+4:467:20
12Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving31:28+5:107:26
13Anders HaugskottOL Trollelg31:50+5:327:31
14Einar MelsomFossum IF31:54+5:367:32
15Tarjei HoloFossum IF32:46+6:287:44
16Tobias KristensenNTNUI33:12+6:547:50
17Olav Milian Schmitt GranNTNUI33:40+7:227:57
18Oscar LyngenFreidig33:53+7:358:00
19Martin Borge HeirFossum IF33:55+7:378:01
20Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK34:24+8:068:07
21Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett34:39+8:218:11
22Einar EkelandOddersjaa SSK35:28+9:108:23
23Bjørn Anders FlågenHeming Orientering35:34+9:168:24
24Mathias HermstadFreidig35:39+9:218:25
25Øyvind HjermstadFossum IF36:04+9:468:31
26Mathias GløersenBækkelagets SK38:23+12:059:04
27Jørgen WulfsbergNydalens SK39:38+13:209:22
28Jostein TandbergNydalens SK39:53+13:359:25
29Simen BallangrudOL Toten-Troll40:30+14:129:34
30Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering45:00+18:4210:38
30Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering45:00+18:4210:38
32Håkon KornmoPorsgrunn OL45:10+18:5210:40
33Vetle Elias LynnebakkenKristiansand OK56:54+30:3613:27
34Linus OlhansÅs-NMBU Orientering57:49+31:3113:40
Oskar Spets StorhovFreidigdiskvalifisert
Erlend BrendstuenHalden SKikke startet
Håvard Sandstad EidsmoFreidigikke startet
Elias JonssonNydalens SKikke startet

D 21E A Finale

4 570 m, 35 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK33:597:26
2Andrine BenjaminsenLillomarka OL34:04+0:057:27
3Kamilla OlaussenFredrikstad SK34:24+0:257:31
4Kine Hallan SteiwerHalden SK36:24+2:257:57
5Synnøve BråtenVegårshei IL36:55+2:568:04
6Maren Jansson HaverstadNTNUI37:15+3:168:09
7Tone Bergerud LyeNydalens SK37:18+3:198:09
8Anne M Hausken NordbergNydalens SK37:28+3:298:11
9Ingrid LundanesNTNUI37:54+3:558:17
10Lizzie InghamHalden SK38:00+4:018:18
11Ingjerd MyhreKongsberg OL38:03+4:048:19
12Siri UlvestadNydalens SK38:31+4:328:25
13Ingrid GulbrandsenNTNUI38:51+4:528:30
14Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK38:54+4:558:30
15Ingeborg EideByåsen IL38:57+4:588:31
16Jo ShepherdHalden SK39:17+5:188:35
17Runa FremstadLarvik Ok39:18+5:198:35
18Anna UlvensøenNTNUI39:21+5:228:36
19Hanne SandstadFreidig39:53+5:548:43
20Eva JurenikovaHalden SK39:57+5:588:44
21Marion HuberNydalens SK39:59+6:008:44
22Emma JohanssonEmblem IL40:16+6:178:48
23Marie OlaussenFredrikstad SK40:32+6:338:52
24Julie StørmerFossum IF41:57+7:589:10
25Kristine FjeldboIL Tyrving42:02+8:039:11
26Anine AhlsandNTNUI42:07+8:089:12
27Marit KahrsFredrikstad SK42:08+8:099:13
28Marthe GløersenBækkelagets SK42:24+8:259:16
29Tonje VassendNTNUI42:44+8:459:21
30Lone Malmgren MolstadHalden SK43:33+9:349:31
31Emilie Westli AndersenLøten OL45:21+11:229:55
32Åsne Skram TrømborgNTNUI45:45+11:4610:00
33Emma ArnesenByåsen IL45:56+11:5710:03
34Lone BrochmannBækkelagets SK46:08+12:0910:05
35Vilde MalmeiNTNUI48:00+14:0110:30
Mari FastingByåsen ILikke startet

D 21E B Finale

3 710 m, 22 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kristine BergliaEiker OL32:508:50
2Evine Westli AndersenLøten OL34:44+1:549:21
3Audhild Bakken RognstadEmblem IL35:52+3:029:40
4Vigdis HobølOppsal Orientering36:01+3:119:42
5Ragnhild HjermstadFossum IF36:44+3:549:54
6Linn HokholtIL Tyrving36:58+4:089:57
7Marta UlvensøenNTNUI37:05+4:159:59
8Aurora FossøyNTNUI40:51+8:0111:00
9Lene Therese MyrlandNTNUI40:57+8:0711:02
10Inger Beate Øhrn ArnevikSøgne Og Songdalen Ok41:07+8:1711:04
11Kari SvingheimLillehammer Ok41:10+8:2011:05
12Ingvild TorgersenNTNUI41:30+8:4011:11
13Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL43:26+10:3611:42
14Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI43:45+10:5511:47
15Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett43:59+11:0911:51
16Christiane TrösseVaregg Fleridrett44:02+11:1211:52
17Marianne DæhliNydalens SK46:03+13:1312:24
18Marie Hammer IversenØstmarka OK48:27+15:3713:03
19Arntraut GötschIL BUL-Tromsø49:43+16:5313:24
Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SKdiskvalifisert
Synne FossøyNTNUIbrutt
Camilla ÖhmanNTNUIbrutt
Marte NarumNydalens SKikke startet
Karen Oline KolstadNTNUIikke startet
Martha Kalvig SkoganNydalens SKikke startet
Silje Ekroll JahrenRaumar Orienteringikke startet
Hildegunn HeggøyNTNUIikke startet
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILikke startet
Ronja BjörklundNTNUIikke startet
Ingvild BrekkeNTNUIikke startet
Ingvild WangNTNUIikke startet
Gunvor Hov HøydalFossum IFikke startet
Silje ArntzenNTNUIikke startet
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orienteringikke startet

H 21E A Finale

5 790 m, 36 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Paul SirumFrol IL36:166:15
2Anders NordbergNydalens SK36:20+0:046:16
3Jon Aukrust OsmoenNydalens SK36:59+0:436:23
4Stian SundsvikFrol IL37:12+0:566:25
5Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett37:40+1:246:30
6Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart37:55+1:396:32
7Yngve SkogstadFrol IL38:42+2:266:41
8Bjørn EkebergIL Tyrving38:53+2:376:42
9Torgeir NørbechIL Tyrving39:00+2:446:44
10Hans Petter MathisenFredrikstad SK39:10+2:546:45
11Ivar LundanesIL Tyrving39:28+3:126:48
12Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK39:29+3:136:49
13Thomas Natvig ÅrstadHalden SK39:36+3:206:50
14Oskar RøenVaregg Fleridrett39:42+3:266:51
15Elias T. MølnvikNTNUI39:45+3:296:51
15Anders VisterNydalens SK39:45+3:296:51
17Carl Petter LyngenFrol IL39:53+3:376:53
18Ralph StreetBækkelagets SK40:00+3:446:54
19Eirik Kamstrup HovindNydalens SK41:01+4:457:05
20Håvard WedegeKristiansand OK41:09+4:537:06
21Håvard HagaNydalens SK41:22+5:067:08
22Alan CherryNydalens SK41:34+5:187:10
23Andreas SølbergIL Leik41:38+5:227:11
24Emil AhlbäckFossum IF41:45+5:297:12
25Vegard Jarvis WestergårdNTNUI41:50+5:347:13
26Bojan BlumensteinNydalens SK41:51+5:357:13
27Matthew SpeakeBækkelagets SK42:27+6:117:19
28Emil WingstedtHalden SK42:36+6:207:21
29Vetle ChristiansenBækkelagets SK43:11+6:557:27
30Magne HagaRaumar Orientering43:33+7:177:31
31Simen AamodtNTNUI43:50+7:347:34
32Oskar AndrénIL Leik44:18+8:027:39
33Rune NygaardIL Gular45:02+8:467:46
34Isak BergsetFrol IL55:01+18:459:30
Vegard DanielsenKristiansand OKdiskvalifisert
Mattias KarlssonFredrikstad SKbrutt

H 21E B Finale

4 380 m, 49 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ulf Forseth IndgaardFrol IL28:266:29
2Oskar StørmerFossum IF29:23+0:576:42
3Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK29:58+1:326:50
4Henrik EijsinkNydalens SK30:13+1:476:53
5Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett30:45+2:197:01
6Mats NordbrødenHalden SK30:58+2:327:04
7Damien RenardKongsberg OL31:14+2:487:07
8Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI31:20+2:547:09
9Anders TiltnesIL Tyrving31:24+2:587:10
10Jostein MoeIL Vindbjart31:45+3:197:14
11Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering31:50+3:247:16
12Matthieu PuechHalden SK32:43+4:177:28
13Sigve VågsnesOppsal Orientering32:46+4:207:28
14Karl FremstadIL Tyrving32:48+4:227:29
15Øystein PettersenNydalens SK33:03+4:377:32
16Øyvind WiggenByåsen IL33:16+4:507:35
17Vegard Blomseth JohnsenNTNUI33:25+4:597:37
18Ola BergerByåsen IL33:43+5:177:41
19Jon NilsenVegårshei IL34:09+5:437:47
20Viggo MolundIL Imås34:14+5:487:48
21Mathias DrageKongsberg OL34:23+5:577:51
22Ove BaardsgaardOL Trollelg34:44+6:187:55
23Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL34:59+6:337:59
24Ola KeiseråsIL Leik35:10+6:448:01
25Olav VestølVegårshei IL35:12+6:468:02
26Leiv-Terje ArnevikSøgne Og Songdalen Ok35:13+6:478:02
27Espen Nordbrøden FiskumFredrikstad SK35:30+7:048:06
28Thomas RuudOppsal Orientering35:39+7:138:08
29Anders Felde OlaussenNTNUI36:30+8:048:20
30Are WigaardOppsal Orientering36:53+8:278:25
31Tor Andreas AndersenOppsal Orientering36:57+8:318:26
32Wolfgang KampelBækkelagets SK37:52+9:268:38
33Jakob Kalvig SkoganNTNUI37:56+9:308:39
34Håvard Mo VaadalNTNUI38:05+9:398:41
35Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)38:07+9:418:42
36Peter NordbrødenNTNUI38:45+10:198:50
37Sondre Ruud BråtenNydalens SK39:04+10:388:55
38Petter Marki ErichsenKristiansand OK39:07+10:418:55
39Magnus SvingheimRaumar Orientering39:45+11:199:04
40Ola TellesbøHadeland OL40:52+12:269:19
41Ludvig RødnesOppsal Orientering41:28+13:029:28
42Vegard ØlstadBækkelagets SK41:55+13:299:34
43Morten Severin SaueIL Tyrving42:56+14:309:48
44Truls HestengenOppsal Orientering44:56+16:3010:15
45Øystein RappRaumar Orientering46:20+17:5410:34
46Arne Johannes LøkkenNTNUI49:35+21:0911:19
47Thomas TubbehaugenOK Moss52:21+23:5511:57
Leif StørmerFossum IFdiskvalifisert
Knut Steffen KvalaHaugesund IL Orienteringbrutt
Carl Godager KaasBækkelagets SKikke startet
Harald Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettikke startet
Jo Forseth IndgaardFrol ILikke startet
Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrettikke startet
Andreas SævigOppsal Orienteringikke startet
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet
Vetle Ruud BråtenRaumar Orienteringikke startet
Trygve HeggedalKongsberg OLikke startet
Steinar KollerudLillomarka OLikke startet
Håvard MyhreBækkelagets SKikke startet
Jonas Klausen EspedalNTNUIikke startet
Olai Stensland LillevoldNTNUIikke startet
Audun HeimdalNTNUIikke startet
Olav EkrheimBækkelagets SKikke startet
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orienteringikke startet
Jarl Magnus BergeSøgne Og Songdalen Okikke startet
Martin HosetBodø og Omegn IF Orienteringikke startet
Martin SchälliBækkelagets SKikke startet
Stig AlvestadIK Grane Arendal Orienteringikke startet
Yngve VoldenLøten OLikke startet
Are Smeland NygårdseterVegårshei ILikke startet
Magne JutulstadBækkelagets SKikke startet
Andreas Svingheim MagerøyLillehammer Okikke startet
Marius ØieLøten OLikke startet
Espen JakobsenIL Tyrvingikke startet
Matias Hodne HanischKristiansand OKikke startet
Dag BlandkjennKristiansand OKikke startet
Sindre SandvenBækkelagets SKikke startet
Morten JørgensenKristiansand OKikke startet
Vegard RuttenborgIL Tyrvingikke startet
Eirik Heddeland MartensKristiansand OKikke startet
Erlend Nilsen SandnesNTNUIikke startet
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orienteringikke startet

D21 Gjest

3 710 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Charlotte WatsonLillomarka OL33:559:08

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor