Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: NM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Vegårshei IL
Dato: torsdag 13 september 2018

D 17-18 E

6 040 m, 39 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Ragne WiklundNydalens SK51:528:35
2Hedda Raadal BjørloHalden SK54:27+2:359:00
3Janne Tjørhom AasheimGanddal IL56:05+4:139:17
4Marie LilandNydalens SK56:34+4:429:21
5Malin HaugeHisøy OK56:40+4:489:22
6Karen Hoel JomaasFossum IF56:42+4:509:23
7Jenny BaklidKonnerud IL58:03+6:119:36
8Ingrid G. KvålsgardFossum IF58:40+6:489:42
9Hanne VassendPorsgrunn OL58:48+6:569:44
10Pernille KatlaFossum IF59:02+7:109:46
11Ingvild LangeggenKongsberg OL59:13+7:219:48
12Kristine Eide RappRaumar Orientering1:00:01+8:099:56
13Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb1:01:03+9:1110:06
14Aurora GjølsjøOK Moss1:01:12+9:2010:07
15Marlin HaavengenKongsberg OL1:01:19+9:2710:09
16Andrea RanvikKonnerud IL1:01:48+9:5610:13
17Sigrid Vehus SkjerveVerdal OK1:02:41+10:4910:22
18Kjersti Tønnessen BergstølKongsberg OL1:05:09+13:1710:47
19Lene Berg HanssenByåsen IL1:05:31+13:3910:50 Last ned GPS-spor i gpx-format
20Sofia HaglundStjørdals-Blink Orientering1:06:07+14:1510:56
21Helene EgerKongsberg OL1:06:29+14:3711:00
22Maria Rørvik HaverLillomarka OL1:06:41+14:4911:02
23Eli Fjellbirkeland JohannesenIL Gular1:07:13+15:2111:07
24Christiane Ruud BøckmanKristiansand OK1:08:15+16:2311:17
25Tale StrandKongsberg OL1:08:32+16:4011:20
26Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett1:09:15+17:2311:27
27Mari Strømme LidVaregg Fleridrett1:10:44+18:5211:42
28Christine HoenEiker OL1:11:44+19:5211:52
29Oda Marie ColquhounLillomarka OL1:12:01+20:0911:55
30Anniken RanvikKonnerud IL1:17:12+25:2012:46
31Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1:17:45+25:5312:52
32Tora IndregardIL BUL-Tromsø1:18:02+26:1012:55
33Ada WulfsbergNydalens SK1:18:16+26:2412:57
34Ane-Marte Borg HanssenIL BUL-Tromsø1:20:10+28:1813:16
35Marie Lindløv JensenSarpsborg OL1:21:48+29:5613:32
36Solveig Moen LetmolieEiker OL1:21:53+30:0113:33
37Frida Bakken UlsethNydalens SK1:34:49+42:5715:41
38Inga Vestøl StødleKristiansand OK1:38:45+46:5316:20
Elise AusenPorsgrunn OLbrutt
Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud ILikke startet
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OKikke startet
Ane Ingeborg KalbækkenTynset IFikke startet
Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubbikke startet
Karoline BjørnerødOK Mossikke startet
Ane Sofie KroghOppsal Orienteringikke startet

D 19-20 E

6 840 m, 29 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF1:00:528:53
2Malin SandstadFreidig1:02:51+1:599:11
3Karine VestølVegårshei IL1:03:33+2:419:17
4Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb1:04:23+3:319:24
5Ragnhild EideByåsen IL1:05:09+4:179:31
6Ane DyrkornEiker OL1:06:59+6:079:47
7Oda J SikkelandIL Tyrving1:07:56+7:049:55
8Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK1:09:29+8:3710:09
9Anine LomeHamar OK1:09:35+8:4310:10
10Synne StrandAsker Skiklubb1:12:29+11:3710:35
11Maiken Økern HågårdKonnerud IL1:12:41+11:4910:37
12Thea DyrkornEiker OL1:13:41+12:4910:46
13Karoline AuneHalden SK1:14:20+13:2810:52
14Ingvild Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:15:03+14:1110:58
15Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss1:16:33+15:4111:11
16Margrethe WisløffAsker Skiklubb1:17:02+16:1011:15
17Silje HaugeHisøy OK1:17:17+16:2511:17
18Ane Nielsen SolbergStjørdals-Blink Orientering1:17:49+16:5711:22
19Vera MelkildFreidig1:17:56+17:0411:23
20Anniken Eriksrud KarlsenNTNUI1:18:49+17:5711:31
20Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering1:18:49+17:5711:31
22Maria Ulseth SylteFreidig1:19:32+18:4011:37
23Rikke Blakkestad IngesenFossum IF1:23:12+22:2012:09
24Line SølbergIL Leik1:24:02+23:1012:17
25Hannah MalmeiNTNUI1:25:59+25:0712:34
26Agnethe HasliGjø-Vard OL1:33:39+32:4713:41
27Sunniva OmdalSandnes IL (Rogaland)1:37:18+36:2614:13
28Idunn HaavengenNTNUI1:45:23+44:3115:24
29Anna Sofie HoffHisøy OK2:06:11+1:05:1918:26
Tonje Aasheim NymarkNTNUIikke startet
Mia Mathisen BekhusFredrikstad SKikke startet

D 21 E

8 520 m, 37 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Marianne AndersenKristiansand OK1:05:167:39
2Kamilla OlaussenFredrikstad SK1:07:03+1:477:52
3Marte NarumNydalens SK1:08:11+2:558:00
4Andrine BenjaminsenLillomarka OL1:08:30+3:148:02
5Marie OlaussenFredrikstad SK1:11:26+6:108:23
6Siri UlvestadNydalens SK1:12:36+7:208:31
7Ingjerd MyhreKongsberg OL1:12:56+7:408:33
8Maren Jansson HaverstadNTNUI1:14:03+8:478:41
9Anna UlvensøenNTNUI1:14:41+9:258:45
10Ingeborg EideByåsen IL1:14:49+9:338:46
11Julie StørmerFossum IF1:15:07+9:518:48
12Synnøve BråtenVegårshei IL1:15:16+10:008:50
13Kristine BergliaEiker OL1:15:35+10:198:52
14Kine Hallan SteiwerHalden SK1:16:40+11:248:59
15Eva JurenikovaHalden SK1:18:10+12:549:10
16Ragnhild HjermstadFossum IF1:18:19+13:039:11
17Tone WigemyrOddersjaa SSK1:19:17+14:019:18
18Emilie Westli AndersenLøten o-lag1:21:35+16:199:34
19Marthe GløersenBækkelagets SK1:23:18+18:029:46
20Evine Westli AndersenLøten o-lag1:25:12+19:5610:00
21Arntraut GötschIL BUL-Tromsø1:25:29+20:1310:01
22Marta UlvensøenNTNUI1:25:41+20:2510:03
23Jo ShepherdHalden SK1:25:59+20:4310:05
24Emma ArnesenByåsen IL1:26:12+20:5610:07
25Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering1:26:36+21:2010:09
26Vilde MalmeiNTNUI1:27:51+22:3510:18
27Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK1:29:04+23:4810:27
28Åsne Skram TrømborgNTNUI1:32:05+26:4910:48
29Silje ArntzenNTNUI1:33:29+28:1310:58
30Solveig BlandkjennIL Tyrving1:33:43+28:2710:59
31Ingvild Ramtvedt NæssetNTNUI1:42:44+37:2812:03
32Aurora FossøyNTNUI1:44:33+39:1712:16
33Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett1:46:17+41:0112:28
34Ingvild WangNTNUI1:47:09+41:5312:34
35Marianne DæhliNydalens SK1:50:56+45:4013:01
36Ingvild BrekkeNTNUI1:55:04+49:4813:30
Ingrid LundanesNTNUIdiskvalifisert
Ronja BjörklundNTNUIikke startet
Hildegunn HeggøyNTNUIikke startet
Ingrid GulbrandsenNTNUIikke startet
Marion HuberNydalens SKikke startet
Silje Ekroll JahrenRaumar Orienteringikke startet
Karen Oline KolstadNTNUIikke startet
Eirin Svanøe-HafstadFrol ILikke startet

H 17-18 E

8 740 m, 58 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Sander ArntzenAsker Skiklubb59:296:48
2Niels Christian HellerudHalden SK1:01:19+1:507:00
3Isak JonssonNydalens SK1:01:24+1:557:01
4Mats EidsmoFreidig1:01:29+2:007:02
5Marius AurebekkKristiansand OK1:02:36+3:077:09
6Aslak HeimdalKonnerud IL1:03:17+3:487:14
7Vegard KittilsenFreidig1:03:55+4:267:18
8Simen Spets StorhovFreidig1:05:14+5:457:27
9Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK1:05:16+5:477:28
10Lars Young VikNydalens SK1:05:50+6:217:31
11Njaal Ellegaard MelbyVang OL1:06:16+6:477:34
12Anders VestølVegårshei IL1:07:34+8:057:43
13Kristian RykkjeVaregg Fleridrett1:09:20+9:517:55
13Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb1:09:20+9:517:55
15Jens Johan BrekkeLillomarka OL1:09:21+9:527:56
16Eskil FrøislandVang OL1:09:59+10:308:00
17Fredrik Vehus SkjerveVerdal OK1:10:25+10:568:03
18Elias Skjolden SørensenLillomarka OL1:11:17+11:488:09
19Stian RykkjeVaregg Fleridrett1:11:21+11:528:09
20Lars SandstadFreidig1:11:37+12:088:11
21Eivind Berner MyhreFossum IF1:11:38+12:098:11
22Bendik EliassenFredrikstad SK1:11:52+12:238:13
22Jo Even KolstadFreidig1:11:52+12:238:13
24Per Clemet WisløffAsker Skiklubb1:12:20+12:518:16
25Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering1:12:28+12:598:17
26Even LindaasVang OL1:12:43+13:148:19
27Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL1:12:57+13:288:20
28Kristian Fredrik LynumFreidig1:13:13+13:448:22
29Sondre OttesenFredrikstad SK1:13:55+14:268:27
30Petter Liabakk EriksenByåsen IL1:14:45+15:168:33
31Asgeir Reiersen JensenBirkenes IL1:14:53+15:248:34
32Jostein Svaland DaleVang OL1:15:05+15:368:35
33Johan Kristian UndelandSturla, IF1:15:06+15:378:35
34Peter GisholtFossum IF1:16:55+17:268:48
35Rasmus MathisenPorsgrunn OL1:17:29+18:008:51
36Sivert Sande KvermeFossum IF1:17:53+18:248:54
37Scott JuvikIL Gular1:18:11+18:428:56
38Petter Astrup ArnesenHeming Orientering1:18:29+19:008:58
39Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø1:19:38+20:099:06
40Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL1:19:51+20:229:08
41Morten Krona HaflanOL Tønsberg og omegn1:20:06+20:379:09
42Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering1:21:25+21:569:18
43Eirik Høst FossgardLillomarka OL1:21:38+22:099:20
44Eirik BlågestadIndre Østfold OK1:21:41+22:129:20
45Jonas GrønliFreidig1:22:20+22:519:25
46Kristian PyttenKristiansand OK1:23:20+23:519:32
47Trygve KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering1:23:58+24:299:36
48Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn1:24:00+24:319:36
49Håkon HolstadFreidig1:26:29+27:009:53
50Olav Aasmundtveit HoffOL Tønsberg og omegn1:29:31+30:0210:14
51Anders HorveiRaumar Orientering1:33:00+33:3110:38
52Ludvig Williams StrømsnesMalvik IL1:33:27+33:5810:41
53Ruben KobbeltvedtHaugesund IL Orientering1:37:13+37:4411:07
54Jonatan AuneHalden SK1:42:28+42:5911:43
55Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL1:54:04+54:3513:03
Eyvind Kjellevold MaldeIL Gulardiskvalifisert
Eirik ImrikFredrikstad SKdiskvalifisert
Emil StørmerFossum IFbrutt
David RundeKristiansand OKikke startet
Skjalg NysæterSkien OKikke startet
Johan Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubbikke startet

H 19-20 E

9 650 m, 33 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Kasper FosserHeming Orientering1:03:186:33
2Eirik Langedal BreivikNydalens SK1:04:34+1:166:41
3Anders HagaRaumar Orientering1:07:02+3:446:56
4Lukas LilandNydalens SK1:07:13+3:556:57
5Håvard Sandstad EidsmoFreidig1:07:55+4:377:02
6Erling HjermstadFossum IF1:08:19+5:017:04
7Øyvind HjermstadFossum IF1:08:44+5:267:07
8Anders HaugskottOL Trollelg1:10:34+7:167:18
9Einar MelsomFossum IF1:10:37+7:197:19
10Sindre R HoltHedrum OL1:10:50+7:327:20
11Herman Ryen MartinsenFredrikstad SK1:12:25+9:077:30
12Jørgen BaklidKonnerud IL1:12:57+9:397:33
13Oskar Spets StorhovFreidig1:13:46+10:287:38
14Sebastian DalandKristiansand OK1:14:02+10:447:40
15Oscar LyngenFreidig1:15:01+11:437:46
16Marius PyttenKristiansand OK1:17:00+13:427:58
17Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving1:18:47+15:298:09
18Einar EkelandOddersjaa SSK1:19:54+16:368:16
19Jostein TandbergNydalens SK1:20:01+16:438:17
20Martin Borge HeirFossum IF1:21:31+18:138:26
21Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK1:22:10+18:528:30
22Olav Milian Schmitt GranNTNUI1:22:41+19:238:34
23Tarjei HoloFossum IF1:22:43+19:258:34
24Espen Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering1:22:50+19:328:35
25Mathias HermstadFreidig1:23:19+20:018:38
26Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett1:24:30+21:128:45
27Håkon KornmoPorsgrunn OL1:25:51+22:338:53
28Lars SolliMo OK1:28:34+25:169:10
29Simen BallangrudOL Toten-Troll1:30:13+26:559:20
30Jørgen WulfsbergNydalens SK1:30:31+27:139:22
31Bjørn Anders FlågenHeming Orientering1:32:58+29:409:38
32Tobias KristensenNTNUI1:33:36+30:189:41
33Håvard SolbakkenBodø og Omegn IF Orientering1:46:56+43:3811:04
Erlend BrendstuenHalden SKikke startet

H 21 E

13 430 m, 55 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Olav LundanesHalden SK1:20:376:00
2Thomas Natvig ÅrstadHalden SK1:25:46+5:096:23
3Paul SirumFrol IL1:27:47+7:106:32
4Magne DæhliHalden SK1:28:16+7:396:34
5Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett1:29:50+9:136:41
6Jon Aukrust OsmoenNydalens SK1:29:53+9:166:41
7Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK1:30:41+10:046:45
8Vegard DanielsenKristiansand OK1:30:49+10:126:45
9Dag BlandkjennKristiansand OK1:31:16+10:396:47
10Magne HagaRaumar Orientering1:31:41+11:046:49
11Hans Gunnar OmdalIL Vindbjart1:32:26+11:496:52
12Stian SundsvikFrol IL1:32:55+12:186:55
13Ivar LundanesIL Tyrving1:33:11+12:346:56
14Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK1:34:02+13:257:00
15Isak BergsetFrol IL1:34:09+13:327:00
16Carl Petter LyngenFrol IL1:34:12+13:357:00
17Vegard Jarvis WestergårdNTNUI1:35:52+15:157:08
18Anders VisterNydalens SK1:36:03+15:267:09
19Håvard WedegeKristiansand OK1:36:27+15:507:10
20Alan CherryNydalens SK1:36:47+16:107:12
21Bjørn EkebergIL Tyrving1:37:22+16:457:14
22Simen Hjalmar WästlundBækkelagets SK1:37:41+17:047:16
23Elias T. MølnvikNTNUI1:39:20+18:437:23
24Øystein PettersenNydalens SK1:39:28+18:517:24
25Matthew SpeakeBækkelagets SK1:41:01+20:247:31
26Henrik EijsinkNydalens SK1:41:46+21:097:34
27Vegard Blomseth JohnsenNTNUI1:42:18+21:417:37
28Oskar RøenVaregg Fleridrett1:42:34+21:577:38
29Olai Stensland LillevoldNTNUI1:42:50+22:137:39
30Magnus SvingheimRaumar Orientering1:44:15+23:387:45
31Anders Felde OlaussenNTNUI1:45:37+25:007:51
32Rune NygaardIL Gular1:46:40+26:037:56
33Vetle ChristiansenBækkelagets SK1:46:50+26:137:57
34Vyacheslav MukhidinovVaregg Fleridrett1:48:01+27:248:02
35Øyvind HelgerudHalden SK1:48:55+28:188:06
36Håkon Fruseth ChristiansenNTNUI1:49:46+29:098:10
37Ove BaardsgaardOL Trollelg1:52:06+31:298:20
38Ola KeiseråsIL Leik1:52:18+31:418:21
39Andreas Svingheim MagerøyLillehammer OK1:52:36+31:598:23
40Erlend Nilsen SandnesNTNUI1:52:57+32:208:24
41Dag Steinar RagvinBø OL1:54:13+33:368:30
42Viggo MolundIL Imås1:56:46+36:098:41
43Øyvind WiggenByåsen IL1:57:53+37:168:46
44Håvard Mo VaadalNTNUI1:58:05+37:288:47
45Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering1:58:20+37:438:48
46Yngve VoldenLøten o-lag1:59:48+39:118:55
47Jon NilsenVegårshei IL2:00:02+39:258:56
48Jakob Kalvig SkoganNTNUI2:03:47+43:109:13
49Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK2:04:27+43:509:15
50Olav VestølVegårshei IL2:04:29+43:529:16
51Jørgen FrøydLarvik OK2:27:44+1:07:0711:00
52Thomas TubbehaugenOK Moss3:04:21+1:43:4413:43
Vegard ØlstadBækkelagets SKdiskvalifisert
Håvard HagaNydalens SKdiskvalifisert
Andreas SølbergIL Leikbrutt
Jonas Klausen EspedalNTNUIikke startet
Per Harald Löfgren JohansenVaregg Fleridrettikke startet
Ulrik Astrup ArnesenHeming Orienteringikke startet
Jo Forseth IndgaardFrol ILikke startet
Yngve SkogstadFrol ILikke startet

D 21-Guest

8 520 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Charmaine FungHKOXCC2:57:2420:49
Charlotte WatsonLillomarka OLikke startet

H 21-Guest

13 430 m, 1 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid R
1Brian PoonHKOXCC2:44:4912:16

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor