Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 4 august 2018

H16

4 630 m, 79 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Sondre YtterbøAsker Skiklubb40:348:45
2Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK42:51+2:179:15
3Nils TveiteÅs-NMBU Orientering43:57+3:239:29
4Vetle DrageKongsberg OL44:31+3:579:36
5Ådne SkjærsteinIL Tyrving45:49+5:159:53
6Henrik ReuschHeming Orientering46:22+5:4810:00
7Tobias AlstadFrol IL46:57+6:2310:08
8Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering47:39+7:0510:17
9Jørgen SchjølbergTynset IF48:13+7:3910:24
10Birk Bell LysakerFana IL48:37+8:0310:30
11Sondre Zahl HagenFossum IF48:52+8:1810:33
12Kristian ØstermannHeming Orientering49:49+9:1510:45
13Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF50:29+9:5510:54
14Viljan van RaaijHedrum OL50:35+10:0110:55
15Erik BohneVaregg Fleridrett51:02+10:2811:01
16Grunde IsaksætreGrue IL51:39+11:0511:09
17Iver RingheimLarvik OK52:36+12:0211:21
18Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering53:34+13:0011:34
19Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK54:15+13:4111:43
20Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett55:16+14:4211:56
21Mikkel KatlaFossum IF55:48+15:1412:03
22Ole Jakob FrankrigNydalens SK56:11+15:3712:08
23Mikkel HoltFreidig56:16+15:4212:09
24Eskil FrischknechtAlta OL56:22+15:4812:10
25Markus Andreas BreivoldGanddal IL56:26+15:5212:11
26Tobias RøddeGanddal IL56:47+16:1312:15
27Rolf Trygve HaugKongsberg OL56:50+16:1612:16
28Erlend BørliFossum IF57:13+16:3912:21
29Cornelius BjørkSandefjord OK57:41+17:0712:27
30August Syrdal ØenHeming Orientering57:48+17:1412:29
31Ferdinand FremmingHeming Orientering57:51+17:1712:29
32Simon Beckmann KristiansenKristiansand OK57:54+17:2012:30
33Åsmund SlokvikNotodden OL59:50+19:1612:55
34Jens Øien KlosterFitjar IL1:00:13+19:3913:00
35Tobias EspedalNydalens SK1:00:23+19:4913:02
36Gaute FosstveitRaumar Orientering1:00:55+20:2113:09
37Marius BakkeFossum IF1:01:18+20:4413:14
38Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn1:01:47+21:1313:20
39Jonas EikåsSandefjord OK1:02:49+22:1513:34
40Einar EideByåsen IL1:03:49+23:1513:46
41Felix FinsrudAsker Skiklubb1:03:52+23:1813:47
42Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering1:03:57+23:2313:48
43Jostein RøFreidig1:04:12+23:3813:51
44Frikk Alvaro EmbergsrudAsker Skiklubb1:04:31+23:5713:56
45Oliver ØstbyOL Tønsberg og omegn1:05:36+25:0214:10
46Ole Kristian TaksdalGanddal IL1:05:38+25:0414:10
47Gard FrostAlta OL1:06:02+25:2814:15
48Halvard KornmoPorsgrunn OL1:06:10+25:3614:17
49Olaf Halsaa DolvenAsker Skiklubb1:06:22+25:4814:20
50Henrik R HoltHedrum OL1:06:44+26:1014:24
51Kristoffer FjæreHedrum OL1:07:49+27:1514:38
52Erlend Odd BergeKristiansand OK1:08:18+27:4414:45
53Jon MarcussenHarstad OL1:09:08+28:3414:55
54Jakob TorgersenHalden SK1:09:15+28:4114:57
55Olav Kristian LundKongsberg OL1:09:24+28:5014:59
56John OtterleiØstmarka OK1:10:16+29:4215:10
57Hallvar HallanOK Skøynar1:10:30+29:5615:13
58Håkon SæternesByåsen IL1:10:52+30:1815:18
59Håvard VeieOK Skøynar1:10:57+30:2315:19
60Vebjørn Blom-HagenFossum IF1:11:37+31:0315:28
61Henrik BelboSteinkjer OK1:14:42+34:0816:08
62Simen FritznerNittedal OL1:17:45+37:1116:47
63Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett1:19:02+38:2817:04
64Erling Eide HustvedtWing OK1:19:53+39:1917:15
65Martin BirkelundAsker Skiklubb1:21:02+40:2817:30
66Ole Henrik WoxholthAsker Skiklubb1:22:06+41:3217:43
67Halvor RudningenHemsedal IL1:22:36+42:0217:50
68Tage RosenlundVaregg Fleridrett1:23:03+42:2917:56
69Theodor LierIndre Østfold OK1:23:55+43:2118:07
70Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering1:24:17+43:4318:12
71Christopher LadimOK Moss1:25:23+44:4918:26
72Henrik GudimØstmarka OK1:25:34+45:0018:28
73Ulrik HellenTIF Viking1:26:34+46:0018:41
74Eilev KvaaleAsker Skiklubb1:28:52+48:1819:11
75Nikolai RenolenWing OK1:29:48+49:1419:23
76Alf Kristian HelleHalden SK1:32:32+51:5819:59
77Sven Bergset LangvikIL Veten1:32:49+52:1520:02
78Sigurd KvammeOL Toten-Troll1:34:52+54:1820:29
Gabriel CallananWing OKdiskvalifisert
Aksel VeskeOK Skøynarikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor