Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for Hovedløpet lang

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per klasseVis resultatliste per organisasjonPresseresultaterLast opp GPS-sporSkriv ut

Arrangementets navn: Hovedløpet lang
Arrangørorganisasjon: Kristiansand OK
Dato: lørdag 4 august 2018

H14

3 320 m, 59 startende deltakere
PlassNavnOrganisasjonTidDiffKm-tid
1Christian Fredrik BorgIL Koll33:5010:11
2Lars LienGjø-Vard OL35:02+1:1210:33
3Eirik FrostAlta OL36:09+2:1910:53
4Henrik Kaupang LyeLarvik OK36:31+2:4110:59
5Arne BerganKongsberg OL37:02+3:1211:09
6Philip Lehmann RomørenFossum IF37:04+3:1411:09
7Alfred BjørnerødOK Moss37:30+3:4011:17
8Axel AaldeNydalens SK37:39+3:4911:20
9Halvor LøkenKongsberg OL37:58+4:0811:26
10Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK38:54+5:0411:43
11Ask OlaussenOppsal Orientering38:56+5:0611:43
12Fridtjof ReuschHeming Orientering39:21+5:3111:51
13Lars Sigurd Baugstø RødnesOppsal Orientering39:34+5:4411:55
14Edvin AakreEgersund OK39:38+5:4811:56
15Benjamin GjoneSandefjord OK40:53+7:0312:18
16Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb41:13+7:2312:24
17Martin Størmer-AntonsenNydalens SK41:14+7:2412:25
18Brage Bell LysakerFana IL41:42+7:5212:33
19Markus RichterSandnes IL (Rogaland)42:10+8:2012:42
20Emil Reinertsen LeroyerFreidig42:43+8:5312:51
21Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)44:12+10:2213:18
22Oliver NilsenFossum IF44:59+11:0913:32
23Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL45:43+11:5313:46
24Iver Dalsaune ThunFreidig46:32+12:4214:00
25Mikael BirkelundAsker Skiklubb46:44+12:5414:04
26Emil GrønliFreidig47:49+13:5914:24
27Øyvind LamarkGanddal IL47:54+14:0414:25
28Magnus BrodinPorsgrunn OL47:56+14:0614:26
29Sondre LadimOK Moss47:58+14:0814:26
30Eirik Vie StrislandFossum IF48:37+14:4714:38
31Anders KlavenesSandefjord OK48:50+15:0014:42
32Eskil KolshusOppsal Orientering49:14+15:2414:49
33Martin Nøkleby MellingRingerike OL49:24+15:3414:52
34Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)50:50+17:0015:18
35Tord RomundstadNidarøst OK51:48+17:5815:36
36Martin Johannessen LinneboAsker Skiklubb52:32+18:4215:49
37Harald MansaasFet OL52:42+18:5215:52
38Jakob RastadAsker Skiklubb54:35+20:4516:26
39Vetle BergKristiansand OK55:04+21:1416:35
40Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)55:54+22:0416:50
41Oliver Johan Moe SyvertsenTorridal IL56:03+22:1316:52
42Jakob Backer-TellnesAsker Skiklubb56:30+22:4017:01
43Magne GuttvikWing OK57:46+23:5617:23
44Sindre Vie StrislandFossum IF59:36+25:4617:57
45Theodor BjørkSandefjord OK1:01:24+27:3418:29
46Jørgen Eliseussen-SkalleHarstad OL1:02:46+28:5618:54
47Benjamin August VikenTverlandet IL1:03:52+30:0219:14
48Ludvik SætherFredrikstad SK1:04:11+30:2119:19
49Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)1:07:21+33:3120:17
50Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb1:15:25+41:3522:42
51Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)1:19:35+45:4523:58
52Børge Nilsen BergFossum IF1:20:21+46:3124:12
53Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL1:21:57+48:0724:41
54Oskar BaklidKonnerud IL1:26:03+52:1325:55
55Jonas KvammeKristiansand OK2:10:23+1:36:3339:16
Marius E. AamodtOppsal Orienteringdiskvalifisert
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)diskvalifisert
Victor RingdalHaugesund IL Orienteringbrutt
Peder BryggenHalden SKikke startet
Mathias NyhaugAsker Skiklubbikke startet
Herman Lien BackstrømHalden SKikke startet

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor