Norsk Orientering

Offisiell resultatliste for NM sprintstafett

ArrangementsinformasjonVis resultatliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerPresseresultaterSkriv ut

Arrangementets navn: NM sprintstafett
Arrangørorganisasjoner: Sandnes IL (Rogaland) / Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 27 mai 2018

DHHD

49 startende deltakere
PlassNavnEttidEtplEtdiffTidVplDiff
1Nydalens SK 11:05:51
1. Siri Ulvestad16:363+0:3016:363+0:30
2. Elias Jonsson16:4712+1:0533:232-1+0:20-0:10
3. Jon Aukrust Osmoen15:413+0:2549:0420+0:10-0:10
4. Anne Johanne Lind Nørbech16:474+0:441:05:511-1-0:10
2NTNUI 11:07:11+1:20
1. Tonje Vassend18:2210+2:1618:2210+2:16
2. Audun Heimdal16:316+0:4934:538-2+1:50-0:26
3. Henry McNulty16:054+0:4950:584-4+2:04+0:14
4. Sigrid Alexandersen16:132+0:101:07:112-2+1:20-0:44
3Bækkelagets SK 11:07:30+1:39
1. Marthe Gløersen17:568+1:5017:568+1:50
2. Ralph Street15:42133:384-4+0:35-1:15
3. Øystein Kvaal Østerbø15:16148:541-3-0:35
4. Lone Brochmann18:3610+2:331:07:303+2+1:39+1:39
4Halden SK 11:07:32+1:41
1. Iliana Ilieva16:322+0:2616:322+0:26
2. Niels Christian Hellerud16:5816+1:1633:303+1+0:27+0:01
3. Emil Wingstedt16:185+1:0249:4830+0:54+0:27
4. Lizzie Ingham17:446+1:411:07:324+1+1:41+0:47
5Varegg Fleridrett 11:08:44+2:53
1. Christiane Trösse19:5527+3:4919:5527+3:49
2. Per Harald Löfgren Johansen16:379+0:5536:3217-10+3:29-0:20
3. Håkon Jarvis Westergård15:332+0:1752:057-10+3:11-0:18
4. Kristine Fjellanger16:393+0:361:08:445-2+2:53-0:18
6Freidig 11:09:52+4:01
1. Malin Sandstad17:284+1:2217:284+1:22
2. Håvard Sandstad Eidsmo16:337+0:5134:015+1+0:58-0:24
3. Mattis Holt17:0011+1:4451:0150+2:07+1:09
4. Vera Melkild18:5112+2:481:09:526+1+4:01+1:54
7IL Tyrving 11:10:21+4:30
1. Maren Norderud18:4714+2:4118:4714+2:41
2. Karl Fremstad16:4511+1:0335:3211-3+2:29-0:12
3. Bjørn Ekeberg16:337+1:1752:057-4+3:11+0:42
4. Oda J Sikkeland18:168+2:131:10:2170+4:30+1:19
8Nydalens SK 31:10:31+4:40
1. Marion Huber18:4915+2:4318:4915+2:43
2. Lukas Liland16:5816+1:1635:4712-3+2:44+0:01
3. Anders Vister16:286+1:1252:159-3+3:21+0:37
4. Marie Liland18:168+2:131:10:318-1+4:40+1:19
9Fossum IF 11:10:33+4:42
1. Pernille Katla18:009+1:5418:009+1:54
2. Einar Melsom16:112+0:2934:116-3+1:08-0:46
3. Emil Ahlbäck16:509+1:3451:015-1+2:07+0:59
4. Ingrid G. Kvålsgard19:3215+3:291:10:339+4+4:42+2:35
10Nydalens SK 21:11:05+5:14
1. Ragne Wiklund19:5628+3:5019:5628+3:50
2. Bojan Blumenstein16:223+0:4036:1816-12+3:15-0:35
3. Eirik Langedal Breivik17:0612+1:5053:2414-2+4:30+1:15
4. Elise Egseth17:415+1:381:11:0510-4+5:14+0:44
11NTNUI 21:12:23+6:32
1. Anne Willkommen Eiken19:3123+3:2519:3123+3:25
2. Elias T. Mølnvik16:244+0:4235:5514-9+2:52-0:33
3. Jonas Klausen Espedal17:4414+2:2853:3915+1+4:45+1:53
4. Vilde Malmei18:4411+2:411:12:2311-4+6:32+1:47
12Konnerud IL 11:12:39+6:48
1. Andrea Ranvik19:2219+3:1619:2219+3:16
2. Jørgen Baklid16:255+0:4335:4712-7+2:44-0:32
3. Aslak Heimdal17:1713+2:0153:0413+1+4:10+1:26
4. Jenny Baklid19:3516+3:321:12:3912-1+6:48+2:38
13Lillomarka OL 11:13:04+7:13
1. Siri Kollerud19:3926+3:3319:3926+3:33
2. Jens Johan Brekke18:0624+2:2437:4524-2+4:42+1:09
3. Elias Skjolden Sørensen19:1621+4:0057:0121-3+8:07+3:25
4. Andrine Benjaminsen16:0311:13:0413-8+7:13-0:54
14Heming Orientering 11:14:10+8:19
1. Sofie Skyttersæter Iversen18:3012+2:2418:3012+2:24
2. Ulrik Astrup Arnesen17:0018+1:1835:3010-2+2:27+0:03
3. Kasper Fosser16:5310+1:3752:23100+3:29+1:02
4. Guro Harstad21:4722+5:441:14:1014+4+8:19+4:50
15Freidig 21:14:11+8:20
1. Mari Angell-Petersen19:2018+3:1419:2018+3:14
2. Sindre Johannessen16:5413+1:1236:1415-3+3:11-0:03
3. Oskar Spets Storhov18:2618+3:1054:4018+3+5:46+2:35
4. Hanne Sandstad19:3114+3:281:14:1115-3+8:20+2:34
16Fossum IF 21:14:19+8:28
1. Karen Hoel Jomaas18:4613+2:4018:4613+2:40
2. Oskar Størmer17:4721+2:0536:3318+5+3:30+0:50
3. Øyvind Hjermstad18:0816+2:5254:4119+1+5:47+2:17
4. Julie Størmer19:3817+3:351:14:1916-3+8:28+2:41
17Byåsen IL 11:14:23+8:32
1. Ingeborg Eide17:386+1:3217:386+1:32
2. Øyvind Wiggen17:4721+2:0535:259+3+2:22+0:50
3. Ragnhild Eide21:1129+5:5556:3620+11+7:42+5:20
4. Emma Arnesen17:477+1:441:14:2317-3+8:32+0:50
18Asker Skiklubb 11:14:33+8:42
1. Tilla Farnes Hennum17:305+1:2417:305+1:24
2. Henrik Fredriksen Aas16:5614+1:1434:267+2+1:23-0:01
3. Vegard Gulbrandsen18:1717+3:0152:4311+4+3:49+2:26
4. Nora Synnøve Woxholth21:5023+5:471:14:3318+7+8:42+4:53
19Raumar Orientering 11:14:56+9:05
1. Silje Ekroll Jahren16:06116:061
2. Anders Haga16:5715+1:1533:03100:00
3. Øistein Fagerli Næss19:5624+4:4052:5912+11+4:05+4:05
4. Kristine Eide Rapp21:5726+5:541:14:5619+7+9:05+5:00
20NTNUI 31:18:58+13:07
1. Jorunn Kvakland19:3524+3:2919:3524+3:29
2. Olai Stensland Lillevold17:3820+1:5637:1321-3+4:10+0:41
3. Øystein Fruseth Christiansen19:5523+4:3957:0822+1+8:14+4:04
4. Kårhild Husby Nordstad21:5023+5:471:18:5820-2+13:07+4:53
21Nydalens SK 41:19:09+13:18
1. Emilie Westin22:0935+6:0322:0935+6:03
2. Håvard Haga16:348+0:5238:4329-6+5:40-0:23
3. Henrik Eijsink18:3319+3:1757:1623-6+8:22+2:42
4. Marianne Dæhli21:5325+5:501:19:0921-2+13:18+4:56
22Kongsberg OL 11:19:20+13:29
1. Ingjerd Myhre17:507+1:4417:507+1:44
2. Håkon Lund18:5530+3:1336:4520+13+3:42+1:58
3. Sølve Drage23:2935+8:131:00:1428+8+11:20+7:38
4. Marlin Haavengen19:0613+3:031:19:2022-6+13:29+2:09
23Ganddal IL 11:19:21+13:30
1. Janne Tjørhom Aasheim19:2321+3:1719:2321+3:17
2. Clemens Sundby Øxnevad18:2227+2:4037:4524+3+4:42+1:25
3. Morten Bjerga Sundli20:1626+5:0058:01240+9:07+4:25
4. Marjo Liikanen21:2019+5:171:19:2123-1+13:30+4:23
24IL Leik 11:19:38+13:47
1. Line Sølberg19:5729+3:5119:5729+3:51
2. Oskar Andrén16:3810+0:5636:3519-10+3:32-0:19
3. Andreas Sølberg17:5715+2:4154:3217-2+5:38+2:06
4. Tone Almås25:0633+9:031:19:3824+7+13:47+8:09
25Porsgrunn OL 11:20:37+14:46
1. Hanne Vassend18:2210+2:1618:2210+2:16
2. Thore Kornmo19:5432+4:1238:1628+18+5:13+2:57
3. Rasmus Mathisen19:5222+4:3658:0825-3+9:14+4:01
4. Elise Ausen22:2928+6:261:20:37250+14:46+5:32
26Asker Skiklubb 21:21:02+15:11
1. Silje Marie Våge20:0030+3:5420:0030+3:54
2. Sander Arntzen17:5423+2:1237:5427-3+4:51+0:57
3. Per Clemet Wisløff21:4430+6:2859:3826-1+10:44+5:53
4. Anna Øfsthus Gravir21:2420+5:211:21:02260+15:11+4:27
27IL Gular 11:23:00+17:09
1. Eli Fjellbirkeland Johannesen19:2219+3:1619:2219+3:16
2. Scott Juvik18:2328+2:4137:4524+5+4:42+1:26
3. Eyvind Kjellevold Malde22:1832+7:021:00:0327+3+11:09+6:27
4. Vibeke Øye22:5730+6:541:23:00270+17:09+6:00
28Lillomarka OL 21:23:43+17:52
1. Maria Rørvik Haver20:5433+4:4820:5433+4:48
2. Eirik Høst Fossgard20:3433+4:5241:2834+1+8:25+3:37
3. Mathias Benjaminsen20:5128+5:351:02:1931-3+13:25+5:00
4. Karoline Sønsterudbråten21:2420+5:211:23:4328-3+17:52+4:27
29Kristiansand OK 11:24:21+18:30
1. Christiane Ruud Bøckman20:2732+4:2120:2732+4:21
2. Dag Blandkjenn17:1519+1:3337:4223-9+4:39+0:18
3. Vegard Danielsen16:448+1:2854:2616-7+5:32+0:53
4. Inga Vestøl Stødle29:5538+13:521:24:2129+13+18:30+12:58
30Ganddal IL 21:24:39+18:48
1. Aud Hognestad Taksdal18:5716+2:5118:5716+2:51
2. Per Ivar Stokland21:3836+5:5640:3533+17+7:32+4:41
3. Fredrik Sandal21:5531+6:391:02:3032-1+13:36+6:04
4. Trine Bolstad22:0927+6:061:24:3930-2+18:48+5:12
31Varegg Fleridrett 31:24:51+19:00
1. Mari Strømme Lid20:1131+4:0520:1131+4:05
2. Kristian Rykkje18:5229+3:1039:0330-1+6:00+1:55
3. Mathias Rosenlund23:0633+7:501:02:09300+13:15+7:15
4. Ragnhild Vrålstad Løvås22:4229+6:391:24:5131+1+19:00+5:45
32Konnerud IL 21:25:16+19:25
1. Thea Sildnes Baklid19:2522+3:1919:2522+3:19
2. Joar Gjerdahl21:0935+5:2740:3432+10+7:31+4:12
3. Anniken Ranvik23:2534+8:091:03:5933+1+15:05+7:34
4. Mari Landro Svingheim21:1718+5:141:25:1632-1+19:25+4:20
33Nydalens SK 51:26:01+20:10
1. Martha Kalvig Skogan23:4639+7:4023:4639+7:40
2. Isak Jonsson18:2026+2:3842:0635-4+9:03+1:23
3. Lars Young Vik18:3520+3:191:00:4129-6+11:47+2:44
4. Frida Bakken Ulseth25:2034+9:171:26:0133+4+20:10+8:23
34Sandnes IL (Rogaland) 21:31:07+25:16
1. Sunniva Omdal21:0334+4:5721:0334+4:57
2. Kim Richter21:4538+6:0342:4836+2+9:45+4:48
3. Marthe Svihus24:3936+9:231:07:2737+1+18:33+8:48
4. Ingrid Omdal23:4031+7:371:31:0734-3+25:16+6:43
35Østmarka OK 11:32:34+26:43
1. Anna Cecilie Linløkken23:1136+7:0523:1136+7:05
2. Hans Kristian Stubban Hygen24:2739+8:4547:3839+3+14:35+7:30
3. Andreas Ramberg20:4827+5:321:08:2638-1+19:32+4:57
4. Marie Hammer Iversen24:0832+8:051:32:3435-3+26:43+7:11
36Raumar Orientering 21:33:03+27:12
1. Hedda Skatvedt19:1617+3:1019:1617+3:10
2. Anders Horvei18:0825+2:2637:2422+5+4:21+1:11
3. Øystein Rapp27:5439+12:381:05:1835+13+16:24+12:03
4. Hanne Eide Rapp27:4536+11:421:33:0336+1+27:12+10:48
37Haugesund IL Orientering 11:34:29+28:38
1. Kristina Voll23:2337+7:1723:2337+7:17
2. Ruben Kobbeltvedt21:3937+5:5745:0238+1+11:59+4:42
3. Sigurd Paulsen Vie20:1125+4:551:05:1334-4+16:19+4:20
4. Randi Engløkk29:1637+13:131:34:2937+3+28:38+12:19
38Porsgrunn OL 21:37:24+31:33
1. Hilde Vassend23:4438+7:3823:4438+7:38
2. Alexander Repstad Storemyr20:5134+5:0944:3537-1+11:32+3:54
3. Håvard Skriubakken25:4637+10:301:10:2139+2+21:27+9:55
4. Kjersti Adéla Westin27:0335+11:001:37:2438-1+31:33+10:06
39Stavanger Orienteringsklubb 11:40:12+34:21
1. Nina Karlsen19:3725+3:3119:3725+3:31
2. Harald Kalager19:3531+3:5339:1231+6+6:09+2:38
3. Espen Karlsen26:3338+11:171:05:4536+5+16:51+10:42
4. Pernille Ronæss Melleby34:2739+18:241:40:1239+3+34:21+17:30
40Egersund OK 11:12:29+6:38
1. Jane M Helland19:5140+3:4519:5140+3:45
2. Kenneth Mydland28:2740+12:4548:18400+15:15+11:30
3. Asbjørn Hegdal3:0740+-12:0951:25400+2:31-12:44
4. Inger Tone Nygård21:0440+5:011:12:29400+6:38+4:07
Bækkelagets/Tyrving 2diskvalifisert
1. Mina Jørgensendiskvalifisertdiskvalifisert
2. Matthew Speakediskvalifisertdiskvalifisert
3. Mathias Gløersendiskvalifisertdiskvalifisert
4. Emma Meyer Larssondiskvalifisertdiskvalifisert
Eiker OL 1diskvalifisert
1. Ane Dyrkorndiskvalifisertdiskvalifisert
2. Kristine Bergliadiskvalifisertdiskvalifisert
3. Thea Dyrkorndiskvalifisertdiskvalifisert
4. Solveig Letmoliediskvalifisertdiskvalifisert
Frol IL 1diskvalifisert
1. Eirin Svanøe-Hafstaddiskvalifisertdiskvalifisert
2. Carl Petter Lyngendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Stian Sundsvikdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Maren Grandediskvalifisertdiskvalifisert
OK Moss 1diskvalifisert
1. Aurora Gjølsjødiskvalifisertdiskvalifisert
2. Henning Bratland Carlsendiskvalifisertdiskvalifisert
3. Karoline Bjørnerøddiskvalifisertdiskvalifisert
4. Johanne Bratland Tjernshaugendiskvalifisertdiskvalifisert
Sandnes IL (Rogaland) 1diskvalifisert
1. Hannah Malmeidiskvalifisertdiskvalifisert
2. Jon Duncandiskvalifisertdiskvalifisert
3. Sigurd R. Oftedaldiskvalifisertdiskvalifisert
4. Marie Line Furlanddiskvalifisertdiskvalifisert
Varegg Fleridrett 2diskvalifisert
1. Tora Aasheim Nymarkdiskvalifisertdiskvalifisert
2. Magnus Gjerstaddiskvalifisertdiskvalifisert
3. Stian Rykkjediskvalifisertdiskvalifisert
4. diskvalifisertdiskvalifisert
Wing OK 1diskvalifisert
1. Synne Marie Kvammediskvalifisertdiskvalifisert
2. Asbjørn Magnus Midtbødiskvalifisertdiskvalifisert
3. Ådne Skjæveland Jøssingdiskvalifisertdiskvalifisert
4. Eva Tesarovadiskvalifisertdiskvalifisert
Fossum IF 3brutt
1. Åsne Naadland Holobruttbrutt
2. Eivind Berner Myhrebruttbrutt
3. Peter Gisholtbruttbrutt
4. bruttbrutt
NTNUI 4brutt
1. Marte Hoff Hagenbruttbrutt
2. Jakob Kalvig Skoganbruttbrutt
3. bruttbrutt
4. bruttbrutt

Ved feil i resultatlisten, kontakt arrangørklubben.

Annonser

IOF Eventor